ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
میگم این سریال Silicon Valley که چند روز دیگه قراره از HBO پخش بشه چیه قضیش؟
متای خوبی هم گرفته با 5 نقد!

سریال جدید Mike Judge ، کارگردان و نویسنده ی office space هست که به نظر میرسه پتانسیلشو داره تبدیل به یکی از mainstream ترین کمدی های اچ بی او بشه.
داستانش درمورد یه عده نرد و خوره ی تکنولوژی هست که مثل خیلی های دیگه میخوان استیو جابز بعدی باشن... Silicon Valley هم یه جایی مثل وال استریت با این تفاوت که به جای سهام دارها و بورس بازا، مرکز همه ی شرکت ها کامپیوتری و مهندسی هست ( اپل. گوگل. اچ پی. یاهو...)
سریال بر اساس تجربه ی خوده مایک جاج از کارکردن تو همچین محیطی هست.

آخرین ویرایش:

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
The Walking Dead S04-E15
قسمت خوبی بود برای پایین فصل 4 که هنوز قصه تمام نشده .کلا خیلی هیجانی بود این قسمت از مخصوصا جایی که ریک گردن یارو را کند در حد لالیگا:dبشدت منتظر فصل 5 هستم اون هم در حد لالیگا:d

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
2 تا سریال به شدت Underrated هست که زیاد راجع بهشون حرف زده نمیشه گفتم اینجا بذارم کسایی که نمیبینن حتما دنبال کنن.
اولی Person of interest که تازگی قسمت 18 از فصل سومش اومد. خالقش Jonathan Nolan هست (کارای مهمش Momento و Prestige و Dark Knight بوده) که نشون میده از نظر داستانی چقد قویه این کار. بازیگراشم که دیگه نیازی به تعریف ندارن. متاسفانه توی ایران زیاد طرفدار نداره این سریال نمیدونم چرا...
دومی هم The Blacklist که در یه کلام باید گفت فوق العادست! پر بیننده ترین سریال NBC توی چندین سال اخیر بوده و به جز اینکه از نظر داستانی حرف نداره, بازی James Spader بازیگر نقش اصلی که امسال نامزد GG بود به حدی خوبه که بیننده رو میخکوب میکنه بعضی وقتا!

به نظرم اگه حجم اینترنتتون جای دانلود کردن داره و از تکراری شدن TWD و سریالای تجاری مثل Arrow و ... خسته شدین و دنبال سریال خوب میگردین این 2 تا رو به هیچ وجه از دست ندین...

واقعا Blacklist عالی هست! اصلا فکرشو نمیکردم اینقدر سطح بالا باشه! بازیر نقش الیزابت کین هم خیلی خوب بازی میکنه

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,197
نام
∂αнмα
خوب حدس و گمان ها به واقعیت پیوست اونجا که نشون داد لباساشون تن اون آدماس واقعا فکر کردم که کلکشون کنده شده (بقیه ی اعضا رو میگم) فکرش رو هم نمیکردم تو اون واگونه باشن 8-|
در کل این فصل مثل فصل قبلی و فصل قبل ترش اخرش یه صحنه هایی رو نشون داد که بدجور بریم تو کف فصل پنج (در پیش بینندگان بیشتر)

- - -ویرایش - - -

بعد از تماشای قسمت آخر فصل چهار walking dead، از الان میشه در مورد فصل بعد گفت:
First half of Season 5 takes place inside that train car in the dark....and 90832904892082 million people will watch it.
کلا خوب سیاست پولیی رو در پیش گرفته این amc عملا دارن میگن ما فقط دنبال بیننده ایم و هیچ (برید فقط یه دور دیگه اون اخرای اپیزود ها که مثلا میخواد یه خلاصه ایی رو از قسمت بعد نشون بده رو ببینید همش میخواد یه صحنه هایی رو نشون بده که طرف بره تو کف قسمت بعدی و بعد که اون قسمت میاد میبیند فقط همون صحنه ها یکم بار داستانی و هیجانی داره و بقیش دیگه یه سری دیالوگ چرت و پرته) یه داستان نسبتا ابکی تو نیم فصل اول و اون فینال جذاب و حالا هم دوباره همینجور ....

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
دوستان به پیر به پیغمبر استفاده از حروف اختصاری سریال ها کلاس نداره.
شاید یکی ندونه دارید در مورد کدوم سریال دارید صحبت میکنید

- - -ویرایش - - -

2 تا سریال به شدت Underrated هست که زیاد راجع بهشون حرف زده نمیشه گفتم اینجا بذارم کسایی که نمیبینن حتما دنبال کنن.
اولی Person of interest که تازگی قسمت 18 از فصل سومش اومد. خالقش Jonathan Nolan هست (کارای مهمش Momento و Prestige و Dark Knight بوده) که نشون میده از نظر داستانی چقد قویه این کار. بازیگراشم که دیگه نیازی به تعریف ندارن. متاسفانه توی ایران زیاد طرفدار نداره این سریال نمیدونم چرا...
27897927732812598204.jpg
دومی هم The Blacklist که در یه کلام باید گفت فوق العادست! پر بیننده ترین سریال NBC توی چندین سال اخیر بوده و به جز اینکه از نظر داستانی حرف نداره, بازی James Spader بازیگر نقش اصلی که امسال نامزد GG بود به حدی خوبه که بیننده رو میخکوب میکنه بعضی وقتا!

30643914320590907782.jpg
به نظرم اگه حجم اینترنتتون جای دانلود کردن داره و از تکراری شدن TWD و سریالای تجاری مثل Arrow و ... خسته شدین و دنبال سریال خوب میگردین این 2 تا رو به هیچ وجه از دست ندین...

اتفاقا از هیچکدومشون خوشم نیومد.
اولی که از داستانش خوشم نیومد.
بلک لیست اصلا نمیشه با بازیگر نقش اولش ارتباط برقرار کرد .

™TyrioN

کاربر سایت
Nov 2, 2013
1,793
نام
وحید
True Detective بالاخره تموم کردم.
واقعا حرفی برای گفتن ندارم ! یعنی 3 قسمت اخر زد به کل نابودم کرد . خدا کنه فصل بعد با یه کست خفن تر و یه داستان هولناک تر برگرده .
در کل دهنشون با این سریال سرویس .

Sent from my GT-I9003 using Tapatalk 2

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
خب نظرسنجی بهترین اپیزود تلوزیونی این ماه هم ارسال شد. با تشکر از پویا برای جمع آوری لیست.
فقط دقت کنین که انتخاب ها چند گزینه ایه. همه یهو به True Detective رای ندین فقط!:D به بقیه هم میتونین بدین:D

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
سریال Vikings ارزش دیدنو داره ؟ در حد GOT هست>؟

بهترین سریالیه که الان من دنبال میکنم.خیلی خوب شروع نشد فصل اول ولی یهو اوج گرفت و آخرش در حد اعجاب انگیزی قشنگ تموم شد.فصل دو هم فوق العاده شروع شده و تا الان هیجان رو حفظ کرده.من که خیلی خوشم اومده.
بازی بازیگرهاش هم عالیه.

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,632
نام
حسین
واقعا دریغ از یکم نو اوری برداشتن اهنگ SURVIVOR EYE OF TIGER (اگه اشتباه نکنم همین اهنگ )رو بصورت لا لای لای لای و هوی هوی هوی در اوردن گزاشتن توی سریال :|
پایتخت رو میگم
یه اهنگ ساده نمیتونن برا سریال درست کنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر