r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
BB رو سیزن 1 رو دیدم ، از سیزن 2 زیرنویسش بهم ریخته بود ، بیخیالش شدم ، تا الانم دیگه نرفتم سمتش :D
Walking Dead رو هم تا سیزن 3 ، قسمت 8 دیدم ، عالی بود .
اما GoT فوق العاده بود . ذهن من بین اسکایریم و این فیلم همش گره میخوره بهم . خیلی عالی بود . فعلا سیزن 1 رو تموم کردم .
Loee هم سیزن 1 رو دیدم ، ولی خوب فعلا اینترنت شبانه ندارم بشینم دانلودش کنم . اینم خوب بود .
Friends هم قراره از رفیقم بگیرم ببینم ، خیلی تعریفشو شنیدم :D

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,839
نام
مرتضی
BB رو سیزن 1 رو دیدم ، از سیزن 2 زیرنویسش بهم ریخته بود ، بیخیالش شدم ، تا الانم دیگه نرفتم سمتش :D
Walking Dead رو هم تا سیزن 3 ، قسمت 8 دیدم ، عالی بود .
اما GoT فوق العاده بود . ذهن من بین اسکایریم و این فیلم همش گره میخوره بهم . خیلی عالی بود . فعلا سیزن 1 رو تموم کردم .
Loee هم سیزن 1 رو دیدم ، ولی خوب فعلا اینترنت شبانه ندارم بشینم دانلودش کنم . اینم خوب بود .
Friends هم قراره از رفیقم بگیرم ببینم ، خیلی تعریفشو شنیدم :D
من که خیلی با فرندز حال نکردم فکر کنم خیلی به سلیقه ایرانی نخوره بریکینگ بد هم از زیر سنگ هم شده گیرش بیار ببین که نصف عمرت رو به باد دادی تا الان:d

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
پس مگه نگفته بودن این فصل آخر دکستر هست ؟!
پس این سکانس آخر قسمت 12 چی بود ؟!

دکستر فصل هشتم داره.

البته خودم معتقدم که میتونستن توو همین 7 فصل تمومش کنن و خیلی کشش ندن!

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,186
Dexter اوه
اگه تموم مشد سكته رو ميزدم
روزگاري باهاش داشتم
هروز با گوشيم و ايپد تيكه هاي اپيزرد بعدي رو ميديدم
خوب شد واقعا شاهكاريه واسه خودش
موزيك اخرش قبل تيراژ پاياني ادم رو تو فكر ميبره

kaka-23

کاربر سایت
Jun 11, 2007
657
نام
محمد حسین
در ضمن THE WALKING DEAD هم برای فصل چهارم ظاهرا تایید شده !!!

WD فصل 4 نیست
چند وقت دیگه ادامه فصل 3 میاد

دوستانی که GOT رو نگاه میکنن
پیشنهاد میکنم کتاب رو حتما بخونید
سریال واقعا داستان رو خراب کرده

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
WD فصل 4 نیست
چند وقت دیگه ادامه فصل 3 میاد

دست شما درد نکنه یعنی من از پشت کوه اومدم :D اون و که میدونم فصل 3 و به دو قسمت مساوی تقسیم کردن برای پخش !!! ولی همونطور که گفتم ظاهرا یعنی ممکنه برای چهارم هم تایید بشه !!

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,292
نام
Afshin
من که خیلی با فرندز حال نکردم فکر کنم خیلی به سلیقه ایرانی نخوره بریکینگ بد هم از زیر سنگ هم شده گیرش بیار ببین که نصف عمرت رو به باد دادی تا الان:d

بشین فرندز رو ببین که نصف عمرت رو به باد دادی تا الان :d
اکثر کسایی که فرندز رو کنار گذاشتن بخاطر قدیمی بودن سریال و کیفیت پایین تصویر (بخصوص توی فصل های اول) هست . البته فصل اول سریال واقعا ضعیف بود ، ولی از فصل دوم به بعد فوق العاده میشه.
خُلاصه از ما گفتن بود ، اگه نبینی یکی از بهترین SitCom های ساخته شده رو از دست دادی :d

الان نسخه ی 720p و ریپ شده ی سریال هم اومده که کیفیتش خیلی خیلی بهتر شده ، واید اسکرین هم شده ، این ورژن رو ببین بیشتر حال میده :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر