shadmehr_m

کاربر سایت
May 19, 2008
881
دوستان یه کمدی معرفی کنید که واقعا آدم بخنده!

متاسفانه اکثر این کمدی هایی که نمره بالا هم گرفتن منو نمیخوندونن! مثل چگونه با مادرتون آشنا شدم...شاید چون با فرهنگشون آشنا نیستیم..

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
دکستر برای دو فصل دیگه تمدید شد. !
خبر بسیار خوبی بود >:d

---------- نوشته در 01:24 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:23 AM ارسال شده بود ----------

دکستر دقیقا 2 فصل دیگه میخواد چیکار کنه که تو این مدت نکرده باشه؟ :D
بالاخره ادمایی جدیدی برای کشتن یا .... پیدا میشن دیگه :d

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا

متاسفانه اکثر این کمدی هایی که نمره بالا هم گرفتن منو نمیخوندونن! مثل چگونه با مادرتون آشنا شدم...شاید چون با فرهنگشون آشنا نیستیم..

یکی از تنها کمدی هایی که میشه گفت با سلیقه ی همه جوره و دیدنش حسابی لذت بخشه Scrubs هست.
درضمن HIMYM نه تنها شما ، بلکه خیلی هارو نمی خندونه :d چون کمدی چیپی هست.

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان

بهترین کمدی که من دیدم چیزی نیست جز FRIENDS.....:x
از نظر من چند سر و گردن از سریال های مشابه مثل How I Met Your Mother یا Big Bang Theory بالاتره فقط چون قدیمی تره کمتر باهاش آشنا هستن. اگه ندیدی حتما ببین من خودم هر قسمتش رو حداقل 4-3بار دیدم.هنوز هم وقت کنم باز هم میشینم ببینم.....اصلا آدم سیر نمیشه.... این قدر که سر این سریال خندیدم تو کل زندگیم نخندیدم.....
فصل اولش شاید برات یکم کهنه و قدیمی به نظر برسه اما صبر کن همه چیز درست میشه
هر کس این سریال رو نبینه ، تجربش از سریال و طنز و کمدی و کلا سینما ناقص خواهد بود......

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد

"این کمدیها" حتما چرت و پرتهایی هست که ایرانیها میبینن. نگران نباش چون Friends، HIMYMM، TBT اصلا خنده دار نیستن که آدم بخنده. اینها رو ببین. هیچکس غیرآمریکایی هم از ابتدا با فرهنگشون آشنا نیست اما سریال که ببینی کم کم آشنا میشی.
Scrubs
Malcolm in the Middle
The Simpsons S3-S10 (تاکید میشه سراغ فصول بالاترش نری. همشون مزخرفن).
Arrested Development
کارتونهای Seth McFarlane
South Park
Mystery Science Theater 3000

shadmehr_m

کاربر سایت
May 19, 2008
881
"این کمدیها" حتما چرت و پرتهایی هست که ایرانیها میبینن. نگران نباش چون Friends، HIMYMM، TBT اصلا خنده دار نیستن که آدم بخنده. اینها رو ببین. هیچکس غیرآمریکایی هم از ابتدا با فرهنگشون آشنا نیست اما سریال که ببینی کم کم آشنا میشی.
Scrubs
Malcolm in the Middle
The Simpsons S3-S10 (تاکید میشه سراغ فصول بالاترش نری. همشون مزخرفن).
Arrested Development
کارتونهای Seth McFarlane
South Park
Mystery Science Theater 3000

سیمپسون ها رو که دارم میبینم...عالیه منظورم غیر انیمیشن بود...
این چند تایی که گفتی مخصوصا Scrubs که چند نفر دیگه هم پیشنهاد دادن رو از کجا میشه با زیرنویس فارسی گرفت؟ متاسفانه چند تا از سایت هایی که سریال هامو میگیرم ازشون اینو توی لیست ندارن که دانلود کنم...(با زیرنویس هماهنگ )
البته زبانم خوبه ولی نه در حدی که همه جملات رو بفهمم...

بهترین کمدی که من دیدم چیزی نیست جز FRIENDS.....:x
از نظر من چند سر و گردن از سریال های مشابه مثل How I Met Your Mother یا Big Bang Theory بالاتره فقط چون قدیمی تره کمتر باهاش آشنا هستن. اگه ندیدی حتما ببین من خودم هر قسمتش رو حداقل 4-3بار دیدم.هنوز هم وقت کنم باز هم میشینم ببینم.....اصلا آدم سیر نمیشه.... این قدر که سر این سریال خندیدم تو کل زندگیم نخندیدم.....
فصل اولش شاید برات یکم کهنه و قدیمی به نظر برسه اما صبر کن همه چیز درست میشه
هر کس این سریال رو نبینه ، تجربش از سریال و طنز و کمدی و کلا سینما ناقص خواهد بود......

من friends رو چند قسمت اولش رو دیدم..اونم به خاطر علاقه ای که به جنیفر آنیستون دارم...ولی اون افکت خنده کار رو خراب کرده...چون از هر 10 جایی که افکت خنده میاد من 3 جاش واقعا خندم میگیره!

یکی از تنها کمدی هایی که میشه گفت با سلیقه ی همه جوره و دیدنش حسابی لذت بخشه Scrubs هست.
درضمن HIMYM نه تنها شما ، بلکه خیلی هارو نمی خندونه :d چون کمدی چیپی هست.

از کجا میشه گرفت :D

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
منم بهت Californication رو پیشنهاد میکنم+ Modern Family. جفتشون خیلی بهم چسبید.friends هم قشنگه ولی on scene بودنش ممکنه به مذاق همه خوش نیاد.

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا

این Young Justice خیلی خوب شده. یاده یه سری از انیمیشن های کلاسیک رو برا ادم به شدت زنده می کنه.
برعکس انیمیشنی مثل The Looney Tunes Show که شخصا خیلی ازش انتظار داشتم ولی تا حد زیادی ناامید کننده از اب در اومد ، Young Justice خیلی خوب قالب کلاسیک و منحصر بفرد انیمیشن های سوپر هیرویی رو حفظ کرده
با اینکه کاراکتر های اصلیش نوجوون هستن ولی اصلا حالت انیمیشنی مثل Teen Titans رو نداره و ادم احساس نمی کنه پای یه کاره بچه گونه نشسته.

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
ویدیو Promo فصل دوم Game of Throne که احتمالا اسمش Clash of the Kings ـه دیروز اومد

http://www.youtube.com/watch?v=pE12H1HorUU

اینم چندتا اسکرین شات از کاراکترها

Stannis

91203392606269241277.jpg

Melisandre

38395300110502819837.jpg

Loras Tyrell و Catelyn Stark

93388521250681099159.jpg

Renly و Margaery

43202621108703053925.jpg

Renly و Brienne

33823030027418842621.jpg

Davos

17671425356775883029.jpg

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
بچه ها نظرتون در مورد breaking bad چیه ؟ :d
حتما بشین ببین،بین سریال هایی که چند وقت اخیر دیدم از همشون بهتر بوده.امتیازهای خیلی بالایی هم گرفته....بازیگری نقش های اصلی داستان هم خیلی قویه مخصوصا Bryan Cranston

• Like
Reactions: yasergamer

god of game

کاربر سایت
Mar 13, 2006
304
the walking dead s2 e 6
این قسمت خیلی باحال بود مخصوصا اونجایی که زنه پایه مرغارو میشکوند پای من جا مرغا درد گرفت :d منتها سریال داره مثله برنامه های فصل جفتگیری انیمال پلنت میشه گلن و مگی حالام که شین و اندرا:d ولی من فکر کنم اون پیرمرده درست گفت و شین میخواد بزاره بره با اون ماشینه از طرف دیگه ایم فکر کنم ریک جلو لوری بی غیرت بازی د اورد وقتی گفت منو شین باهم بودیم و قسمت بعد یه دعوا حسابی با شین بشه

• Like
Reactions: Augustus

hitnake

کاربر سایت
Jul 21, 2008
352
ویدیو Promo فصل دوم Game of Throne که احتمالا اسمش Clash of the Kings ـه دیروز اومد

http://www.youtube.com/watch?v=pE12H1HorUU

اینم چندتا اسکرین شات از کاراکترها

Stannis

91203392606269241277.jpg

Melisandre

38395300110502819837.jpg

Loras Tyrell و Catelyn Stark

93388521250681099159.jpg

Renly و Margaery

43202621108703053925.jpg

Renly و Brienne

33823030027418842621.jpg

Davos

17671425356775883029.jpg
Stannis و Davos خیلی خوب به نظر می یان ولی من با انتخاب Margaery Tyrell موافق نیستم اصلا اون طور که تو کتاب می گفتن زیبا نیست.
در کل از اونجایی که خود Martin به طور مستقیم تو ساخت سریال دست داره انتخاب بازیگرا تا اینجا خیلی خوب بود. به خصوص بازیگر های اصلی
مثل Charles Dance که نقش Lord Tywin Lanister رو بازی می کنه که نقشش تو قسمت های بعدی خیلی بیشتره.

• Like
Reactions: Augustus

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر