ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
Falling Skies رو دید کسی ؟ نقداش عجیب غریبه. نصفی از نقداش خیلی خوبه. نصفیش خیلی بد
چند ساعت دیگه فصل دوم لوتر هم شروع میشه

V برای همیشه کنسل شد ؟
برای همیشه و تا ابد

آخرین ویرایش:

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
حیف این GOT تموم شد ! حیفم اومد ! :d
ولی آخرش خیلی قشنگ تموم شد ولی قسمت 9 خیلی مضخرف تموم شد !
حالم خیلی از قسمت 9 اش گرفته شد !
فصل دومش که پاییز میاد ؟

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
تموم شد.friends تموم شد.عالی بود این سریال.عملا به مقام دوم جدول سریال هام رسید!خیلی دوست داشتنی بود.از اول سریال تا آخرش با خودم کلنجار رفتم اما آخر سر نتونستم محبوب ترین شخصیتم رو انتخاب کنم.هیچوقت جویی,چندلر,مونیکا,راس,ریچل و فیبی از ذهنم نمی ره.....
پ.ن:دو تا از رکورد های خودمو سر این سریال شکوندم!اولیش اینکه سیزن 6 رو تو دو روز دیدم,و کل 10 سیزن رو با میانگین سه روز یک سیزن,در طول یک ماه(ماه امتحانات!)دیدم!خودم از کسانی هستم که مخالف ضربتی سریال دیدنم!ولی اینکی خیلی جذبم کرد....

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
Falling Skies رو دید کسی ؟ نقداش عجیب غریبه. نصفی از نقداش خیلی خوبه. نصفیش خیلی بد
Falling Skies رو من پیشنهاد می کنم خودتون ببینید
با توجه به اینکه قسمت اولش دو ساعته هست دقیقا می شه فهمید که سریال به سلیقه آدم می خوره یا نه
من که خوشم اومد
سریال رو نمی شه با هیچ کار دیگه ای که فضایی ها توشن مقایسه کرد
برای اولین بار جنگ بین آدم ها و فضایی ها تصویر کشیده نشده بلکه جنگ اتفاق افتاده و حالا یه گروه کوچی از آدما دارن سعی می کنن که اول زنده بمونن و بعد اگه تونستن فضایی ها رو شکست بدن ولی بقا مهمترین هدفه
شخصیت هایی که معرفی می شن هر کدومشون حس و حال خودشون رو دارن و از بعضیا خوشتون میاد و از بعضیا بدتون میاد ولی انتخاب برای نقش اصلی Noah Wyle کاملا بی نقص بوده
از همه اینا مهمتر انتظار یه سریال اکشن و اینا رو نداشته باشین
اکشن هست ولی نه اونقدری که بشه بگی سریال اکشن (اگه بگیم این سریال یه سریال اکشنه مثل اینه که بگیم Lost یه سریال اکشن بود) ولی حس تعلیق و هیجانش عالیه
در آخر اضافه کنم من کارای Alien Invasionی رو کلا دوست دارم و می دونم این ژانر واسه همه نیست ولی Falling Skies سریال خوبیه، فوق العاده نیست ولی ارزش چک کردن قسمت اول رو مسلما داره
امتیاز من با توجه به قسمت اول، 8 از 10

• Like
Reactions: leonk13

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
با توجه به اینکه قسمت اولش دو ساعته هست دقیقا می شه فهمید که سریال به سلیقه آدم می خوره یا نه
من که خوشم اومد
برای اولین بار جنگ بین آدم ها و فضایی ها تصویر کشیده نشده بلکه جنگ اتفاق افتاده و حالا یه گروه کوچی از آدما دارن سعی می کنن که اول زنده بمونن و بعد اگه تونستن فضایی ها رو شکست بدن ولی بقا مهمترین هدفه
شخصیت هایی که معرفی می شن هر کدومشون حس و حال خودشون رو دارن و از بعضیا خوشتون میاد و از بعضیا بدتون میاد ولی انتخاب برای نقش اصلی Noah Wyle کاملا بی نقص بوده
اکشن هست ولی نه اونقدری که بشه بگی سریال اکشن (اگه بگیم این سریال یه سریال اکشنه مثل اینه که بگیم Lost یه سریال اکشن بود) ولی حس تعلیق و هیجانش عالیه
در آخر اضافه کنم من کارای Alien Invasionی رو کلا دوست دارم و می دونم این ژانر واسه همه نیست ولی Falling Skies سریال خوبیه، فوق العاده نیست ولی ارزش چک کردن قسمت اول رو مسلما داره
امتیاز من با توجه به قسمت اول، 8 از 10
ممنون بابت توضیحات کاملت سینا. پس دیدنش واجب شد.
امار بیننده هاش هم خیلی خوب بوده

آخرین ویرایش:

cheatcc

کاربر سایت
Jan 10, 2009
239
نام
AM!R
سلام دوستان
من سریال خیلی میبینم اما از سه تای اونا واقعا خوشم اومد که به ترتیب قشنگی از نظر خودم نام میبرم
سریال Game Of Thrones
سریال Spartacus
سریال Legend Of The Seeker
از نظر من ۳ تاشون فوق العاده ان و هرکس نبینه عمرش بر فناست
به نظر من بازم میگم به نظر من تمام سریال های دیگه رو میزارن تو جیبشون
میتونید امتیاز هاشون هم تو imdb نگاه کنید البته فکر میکنم که همه اسپارتاکوس رو دیدن دیگه
ولی انصافا سریال GoT رو هرکس که ندیده ببینه

May 24, 2008
1,156
نام
احسان
سلام علیکم!
ممنون می شم یکی کمکم کنه.
اصولا من یه کم کج سلیقم و سریال سختمه انتخاب کنم و عموم سریال ها به نظرم چرت می یان:D
تا حالا از لاست و فرنج خیلی خوشم اومده و هیچی دیگه ندیدم! تو فیلم هم اکثرا اسکورسیزی و هیچکاک می بینم! حالا اگه کسی چیزی برای ما پیشنهاد داشت دریغ نکنه. موضوعشم مهم نیست فقط همچین تو مایه های لاست و فرنج اگه یه کم مخو به کار بگیره و چهارتا چیز حسابی داشته باشه خیلی خوبه.
ممنون

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
دوستان 2 قسمت Community رو ديدم ، خيلي خوشم نيمد .
روند صعودي داره يا همين شكل باقي مي مونه ؟!؟؟

به ستایل سریال عادت کنی قشنگ میشه... من تا اخر سیزن 1 دیدم تازه به این نتیجه رسیدم که از سریال خوشم میاد وسطای سیزن 2 به این نتیجه رسیدم که عاشقشم :D

کسی راستی trailer park boys میبینه ؟ پایتلشو الان دارم میبینم جالب به نظر میاد :D

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
تا حالا از لاست و فرنج خیلی خوشم اومده و هیچی دیگه ندیدم! تو فیلم هم اکثرا اسکورسیزی و هیچکاک می بینم! حالا اگه کسی چیزی برای ما پیشنهاد داشت دریغ نکنه. موضوعشم مهم نیست فقط همچین تو مایه های لاست و فرنج اگه یه کم مخو به کار بگیره و چهارتا چیز حسابی داشته باشه خیلی خوبه.
اصولا Breaking Bad پیشنهاد اول ما به همه کسایی که می خوان با یه چیز خوب شروع کنن :d
البته داستانش تو مایه های اون دو تا نیست. Flash Forward داستانش تو اون مایه هاس ولی کنسل شده.
ولی Breaking Bad ببین. خوبه. مخ رو به کار میگیره :d

بعد Californication هم خوبه. کمتر دیدم کسی دیده باشه و بدش اومده باشه ازش.
داستانش در مورده یه یه نویسنده خسته اس که بعد از رمان God Hates Us All دیگه دستش به نوشتن نمیره.
تو این دنیا به هیچی علاقه نداره. پوچ گراس. داغونه...
خلاصه سریال خوبیه دیگه

arthes

کاربر سایت
Jul 8, 2006
330
سریال تو کلاس The Wire چی داریم؟ میخوام دانلود کنم برا تابستون.
قبلا آریا بهم The Shield رو پیشنهاد داده، گفتم اینجا هم بپرسم.

من خودم هنوز The Wire رو ندیدم (زیاد تعریفش رو شنیدم ولی هنوز قسمت نشده !:d) ولی The Shield رو به شدت پیشنهاد می کنم . و اکثر منتقد ها هم دوتا رو با هم مقایسه می کنند .
درسته که Treme رو سازندگان Wire ساختن ولی اصلا شباهتی با هم ندارند ، Treme بیشتر روی استایل و فرهنگ یک منطقه تاکید داره ولی اون طور که من شنیدم به Wire بهترین رمان تلویزیونی می گن .

من که خوشم اومد

من ازش خوشم اومد ، به قول شما عالی نبود ولی در حد خوب بود . (حداقل آدم دلش نمی خواد کله شخصیت هاشو بکوبه به کاپوت ماشین !:d) . من توی یک Review خوندم که Pilot اش بهترین قسمتشه ولی بقیه قسمت ها همچین افت نمی کنند.

پ.ن : Louie فصل دومش به زودی شروع میشه . من یکی که عاشق Stand-up این Louis .C.K هستم . فصل اولش بسی باحال بود . کلا چقدر کمدی این بشر تاریکه !
پ.ن2 : می دونم که توی این تاپیک جاش نیست ولی کسی می دونه آیا میشه تو تهران کتابای Game oF Throne رو گیر آورد ؟ PDF و Audio Book اصلا حال نمیده !:d

• Like
Reactions: Ooops

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر