<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
حتما بهش پیشنهاد کن How i met your mother رو ببینه.فوق العادست.5 فصل کامل پخش شده و ششمیش هم داره پخش میشه.
Chuck هم عالیه.خودم بعد امتحانای ترمم میخوام برم سراغش.
The Walking Dead خوبه.ولی 6 قسمت بیشتر نیست فصل یکش و زیاد وقتش رو پر نمیکنه.

خُب داشتی فصل یکش رو میدیدی دیگه!:D فصل یک هم سال 2008 پخش میشد که PB هنوز تموم نشده بود!
مرسی!:xمن فکر کردم فصل یک 2088 اومده.
دوستان راستی فرینج چند سیزنش اومده؟و اینکه چند تا قراره بیاد؟

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
تشکر برای نظرها....

فقط Supernatural چی؟ خودم چندین بار خواستم بیارم ولی چون قبلاً یک شخص خاصی بهم گفته بود که ارزش نداره، من هم دیگه دانلودش نکردم، ولی توی نظرسنجی ها همیشه اسمش به جزء پرطرفدار ترین سریال ها بین کاربران ایرانی هستش.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
مرسی!:xمن فکر کردم فصل یک 2088 اومده.
دوستان راستی فرینج چند سیزنش اومده؟و اینکه چند تا قراره بیاد؟
2 سیزن کامل اومده الان هم سیزن 3ـش داره پخش میشه.یعنی اپیزود 10ـش چند روز دیگه پخش میشه.فعلا هم فصل جدیدی براش تائید نشده ولی احتمالش خیلی زیاده که بشه.
تشکر برای نظرها....

فقط Supernatural چی؟ خودم چندین بار خواستم بیارم ولی چون قبلاً یک شخص خاصی بهم گفته بود که ارزش نداره، من هم دیگه دانلودش نکردم، ولی توی نظرسنجی ها همیشه اسمش به جزء پرطرفدار ترین سریال ها بین کاربران ایرانی هستش.
خلیل جان Supernatural یه جوریه!:D یعنی چجوری بگم,بستگی داره طرف چجور آدمی باشه(از نظر اعتقادات)چون تو فصلهای بالاتر مسائل مثل بهشت و جهنم و فرشته و شیطان(خوده لوسیفر!)و... قاطیه ماجرا میشه که ممکنه طرف بدش بیاد.
مثلا خودم به یکی معرفی کردم رفت دید اومد فحشش رو به من داد که این مزخرفات چی بود و کلا از سریال و اینا زده شد.:d
ولی به عنوان یه سریال فوق العادست.به جز فصل یکش که ممکنه یکم خسته کننده باشه چون به داستان اصلی زیاد پرداخته نمیشه,بقیه ی فصلهاش هر کدوم نسبت به قبلی پیشرفت میکنن.
در کل از نظر من نه خودت از دستش بده نه دوستت.

• Like
Reactions: Police _ 110

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
Supernatural رو من پیشنهاد میکنم ببینید ، جوریه که اکثرا خوششون میاد ! من هم پیشنهاد میکنم ببینید ...
Bored To Death هم سریال خوبیه .

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
تشکر برای نظرها....

حتما ببین من تو نظرسنجی هم بهش رای دادم.;)

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
به همه دوستان House M.D رو پيشنهاد مي كنم .
تاحالا 2 قسمت ديدم و واقعا لذت بردم . امتيازش هم تو IMDB 9 است.
نظرتون در مورد Grey's Anatomy چيه ؟!؟؟؟(قسمت اولش رو ديدم جالب بود ) ولي نمرش زياد جالب نيست 7.4 !

آخرین ویرایش:

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
Boardwalk Empire کسی این سریال رو دیده امتیازش 9 هست و امسال تو مراسم بهترین سریال درام 2010 شد >>>>هرکی دیده بیاد یه توضیح بده

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
تشکر برای نظرها....

خلیل جان بستگی به سلیقه خودت داره اگه اون کسی سلیقه اون خص مثل خودت هست که هیچ اگر نه :
این سریال یه تخیلی هستش و هر سیزن مربوط به یک هدفی و دنبال میکنه . فقط یکاری که زیاد انجام میدن :
کندن قبر و ریختن نمک و سوزاندن روحهای سرگردان هست

بعضی مواقع هم با هم شوخی میکنن تا فیلم فقط جدی دنبال نشه .
فیلم از دید من هم نقاط ضعف داره هم نقاط مثبت , بیشتر وارد جزئیات نمیشم ممکنه اگه بخوای ببینی برات مزش بپره :d فقط فصل اول و باید یجورایی تحمل کنی :d

---------------------------
من خودم شخصا از کستیل و حقه باز ( اسمش اصلیش و نمیگم یکی ندیده باشه مزش میپره ) :d خیلی خوشم میاد :d بابی هم دوست دارم :d

-------------------------------------------
و دوست عزیز دیگه
Boardwalk Empire کسی این سریال رو دیده امتیازش 9 هست و امسال تو مراسم بهترین سریال درام 2010 شد >>>>هرکی دیده بیاد یه توضیح بده

من قسمت اولش و دیدم نمیدونم چرا من و یاد مافیا میندازه داستان تا اون کمی که من دیدم منع استفاده از مشروبات الکلی بوده ( بابا قسمت اولش یک ساعت و دوازده دقیقس شوخی نیست :D ) سعی میکنم بزودی یکبار دیگه ببینم بیام برات بیشتر توضیح بدم ( البته اگه دان نکرده باشی ) :D

آخرین ویرایش:

slzr24

کاربر سایت
Sep 23, 2008
12
به همه دوستان House M.D رو پيشنهاد مي كنم .
تاحالا 2 قسمت ديدم و واقعا لذت بردم . امتيازش هم تو IMDB 9 است.
نظرتون در مورد Grey's Anatomy چيه ؟!؟؟؟(قسمت اولش رو ديدم جالب بود ) ولي نمرش زياد جالب نيست 7.4 !

house بری جلوتر فوق العاده میشه...

grey's anatomy هم واقعا قشنگه، از هاوس خوشت بیاد به احتمال زیاد از اینم خوشت میاد.
امتیازشو کار نداشته باش میانگین بازدید هر قسمتش تو امریکا حدود 16-17 میلیون نفره. (به 25 میلیون هم رسیده بعضی وقتا!)

در کل سریال عامه پسندیه اکثرا مردم خوششون میاد...

• Like
Reactions: Amin.J

Black Operate

کاربر سایت
Nov 30, 2010
185
نام
خیام
از 214 تا رای سریال 24 فقط 17 تا رای ؟!! با قبل از اینکه رای بدم فکر میکردم راحت 50 % آرا به نفع سریال 24 باشه !

البته شاید چون 8 تا فصل بوده خیلی حالشو نداشتند ببیند و اینکه فرار از زندان بدجوری یهو تو ایران گل کرد

----------------------------

راهنمایی : این سریال دکتسر چجوریه ؟ ارزش خریدن و وقت گذاشتن رو داره ؟ من تعریف ازش زیاد شنیدم اما درباره داستان سریال یه چیزایی خوندم معلوم نشد برام دقیقا سبکش چیه ؟

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
راهنمایی : این سریال دکتسر چجوریه ؟ ارزش خریدن و وقت گذاشتن رو داره ؟ من تعریف ازش زیاد شنیدم اما درباره داستان سریال یه چیزایی خوندم معلوم نشد برام دقیقا سبکش چیه ؟

بیشتر سبکش Crime/Drama هست. با یه لایه هایی از طنز.
اگه دکستر ارزش وقت گذاشتن رو نداره ، پس دیگه چی ارزشش رو داره ؟ :d
داستان در مورد Dexter Morgan کارشناس تحلیل خون (blood spatter pattern analyst) پلیس Miami هست که اوقات فراغتش را با کشتن پر می کند و به روایتی خودش قاتل زنجیره ای هست - با هدف مشخص - اون فقط کسانی را می کشه که ارزشش رو داشته باشند کسایی که از دست پلیس فرار کرده اند, متجاوزها و... و به این ترتیب عطش خودش رو برای کشتن و خون ریزی فروکش میکنه

پ.ن : فقط پیشنهاد می کنم زیاد به این پوستر ها و تگ لاین هایی که جدیدا ازش اومده نگاه نکنی، که بدجوری داستان رو اسپویل می کنن

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
این It's Always Sunny in Philadelphia رو کسی دیده ؟ من خودم اتفاقی اسمش به چشم خورد ولی سریال خیلی خوبی بنظر میاد نمیدونم چرا نه هیچ جا کاندید شده نه تو هیچ لیستی بوده نه هیچی...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر