Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,416
نام
محمد
اون‌قدری که می‌گفتید و زنجیر پاره کردید، Night Country ترو دتکتیو بد نبود. :D

هم عنصر مرموزانه‌اش را نگه‌داشت، هم المان‌های ترسناکش رو در حد مناسب نگه‌داشت (به اشتباه سریال Outsiders دچار نشد)؛ هم برای نمایش اندینگ زیاد شلوغ‌بازی نکرد؛ برخی موارد بی‌پاسخ موندند؛ خب مگه فصل‌های قبلی هم همه رو جواب دادند؟! اصلاً ماهیت TD همینه که چیزی رو بزاره تا ما بریم دنبالش!:D🦆
Dude wat
آخرش افتضاح بود چی چی خوب بود؟ شلنگ گرفتند به همه چیز با اون توییست نهایی.:|

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,548
نام
سپهر
Dude wat
آخرش افتضاح بود چی چی خوب بود؟ شلنگ گرفتند به همه چیز با اون توییست نهایی.:|

منم بودم بهتر از این نمیتونستم در بیارم!

پایان بد تو مدیوم تی‌وی ندیدی که اینو میگی بد و فرافاجعه! 🦆 :D

• Smile
Reactions: J. Constantine

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,416
نام
محمد
منم بودم بهتر از این نمیتونستم در بیارم!

پایان بد تو مدیوم تی‌وی ندیدی که اینو میگی بد و فرافاجعه! 🦆 :D
بخدا بچه 4 ساله هم بهتر از این میتونست داستان بنویسه. والا چیزی که زیاد ریخته پایان بندی زبالست! اما این از احمقانه ترین ها بود، به قدری پلات هول های داستان زیاده میشه یک طومار ازش در آورد.
کلا:
Agree to Disagree

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,548
نام
سپهر
این Banshee بحثش بود جایی و خیلی ضد و نقیض بود نظرات. چطور سریالی هست؟

برای انتخاب سریال برو سمت تی‌وی تایم؛ توی این تاپیک به جایی نمیرسی؛ همین که میگن فصل چهارم بانشی بده؛ در حالی که من میگم فصل چهارم بعد از فصل سوم بهترینه! :D

پ.ن: من که خودم نرسیدم (به جز یکی دو مورد خاص!)

بخدا بچه 4 ساله هم بهتر از این میتونست داستان بنویسه. والا چیزی که زیاد ریخته پایان بندی زبالست! اما این از احمقانه ترین ها بود، به قدری پلات هول های داستان زیاده میشه یک طومار ازش در آورد.
کلا:
Agree to Disagree

از میان N تا کرایم درامایی که دیدم، پایان‌بندی‌اش روحم رو جریحه‌دار نکرد. هنوز کم‌ تجربه‌ای:

View attachment mxivolpfdsdviehyggratjgffasbflnpfpsnuacngcpzaxgvnoxnjrdpfssudpdj.mp4

آخرین ویرایش:

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,875
نام
نریمان
دوستان سریال

Ripley​

رو کسی دیده ؟؟ خواستم شروع کنم دیدم گفتم خوب نیست نبینم
من دیدم و خیلی خوشم اومد.
فیلم برداری سریال درجه یکه و Andrew Scott هم فوق العادس، اما خب ریتم سریال یکم کنده و سیاه و سفید هست به همین دلیل شاید همه خوششون نیاد.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,656
برای انتخاب سریال برو سمت تی‌وی تایم؛ توی این تاپیک به جایی نمیرسی؛ همین که میگن فصل چهارم بانشی بده؛ در حالی که من میگم فصل چهارم بعد از فصل سوم بهترینه! :D

پ.ن: من که خودم نرسیدم (به جز یکی دو مورد خاص!)
از اونجایی که منظورت با من بود میگم :D
فصل 4 فقط برایه این ساخته شد که داستان تموم شه وگرنه خیلی جاهاش به جز اون پلیس جدید و اون دارو دسته چیز جالبی نداشت
فصل 3 هم فصل نابودی بود جز چند قصمت اول فصل ، آخر فصل که رسما فیلم هندی بود ولی بازم قابل تامل بود
خود بهترین اپیزودهایه سیزن 3 و 4 نشون میده کدوم فصل بهتره
Banshee (TV Series 2013–2016) - Episode list - IMDb

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,762
نام
وحید
از اونجایی که منظورت با من بود میگم :D
فصل 4 فقط برایه این ساخته شد که داستان تموم شه وگرنه خیلی جاهاش به جز اون پلیس جدید و اون دارو دسته چیز جالبی نداشت
فصل 3 هم فصل نابودی بود جز چند قصمت اول فصل ، آخر فصل که رسما فیلم هندی بود ولی بازم قابل تامل بود
خود بهترین اپیزودهایه سیزن 3 و 4 نشون میده کدوم فصل بهتره
Banshee (TV Series 2013–2016) - Episode list - IMDb
من این سریالو ندیدم سبکش چطور هست؟

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,875
نام
نریمان
Domhnall Gleeson به تیم بازیگری ریبوت سریال The Office پیوست.
Sabrina Impacciatore هم هست و اینکه گفته شده یه آفیس جدید تو همون دنیای سری اصلی هست و ریبوت نیست.

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,964
فکر نمیکنم آفیس جدید به خوبی آفیس مایکل اسکات بشه
۹۰٪ جوک های سری اصلی و سناریو های کمدی اصلا با خط قرمز های فعلی SJW و BLM مطابقت نداره و قطعا حذف میکنن، همون‌طور که یکسری سکانس های سری اصلی رو برای بازپخش حذف کردن
نمیدونم Ricky Gervais برای سری جدید برمیگرده یا نه، وجود ریکی می‌تونه من امیدوار کنه نسبت به نویسندگی جوک های سریال ولاغیر آفیس جدید یا Parks and Recreation دیگر خواهد بود یا در حد چند فصل آخر بدون مایکل اسکات سری اصلی

پ.ن:
ممکنه شما مثل خیلی ها سریال رو بعد بازپخش دوباره دانلود کرده و دیده باشید و ممکنه یکسری صحنه ها رو ندیده باشید، حتما یکسر به یوتیوب بزنید و Deleted Scenes رو ببینید
من یادمه چندین سال پیش قبل اینکه آفیس تو ایران به شکل فعلی شناخته بشه دیدم و بعدها که یکی از دوستانم سریال دید و یک سکانسی رو براش تعریف کردم منکر دیدن چنین سکانسی شد و اونجا بود که متوجه شدم تو نسخه بازپخش یکسری صحنه ها حذف شده

یکی از اون سکانس ها این سکانس
فقط اولش که مایکل میگه I'm going to scare these kids so bad
بعد آخر سکانس وقتی همه پشماشون ریخته میگه remember kids, suicide is never the answer

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Evil

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر