MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,658
نام
Mehrdad
معمولا خود بازی رو به فیلم و سریال ترجیح میدم، از ویچر بگیر تا همین فال اوت، من عاشق فال اوت و کلا بی جی اس هستم، حداقل +1000 چه بسا 2000 ساعت از نسل 7 تا حالا فال اوت و الدر اسکرولز زدم، ده ها پلی ترو در مجموع (+10 و خیلی بیشتر حداقل)، ویچر هم حتی همینطور،

با این حال دوست دارم فال اوت رو زودتر ببینم که چه کردن، حال و هواش به تنهایی لذت بخشه، ولی باز هم، همیشه بدون استثنا:

بازی >>>>>>>>>>>>>خیلی>>>>>>>>>>>>> فیلم و سریال...

همین الانم بیشتر انگیزه برای بازی کردن دارم، تا دیدن سریال، ولی حتما میبینم مخصوصا چون تاد تایید کرده...

*الدر هم پتانسیل خوبی برای سریال شدن داره...

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,391
نام
Majid
همین الانم بیشتر انگیزه برای بازی کردن دارم، تا دیدن سریال، ولی حتما میبینم مخصوصا چون تاد تایید کرده...
واکنش من هم به اپیزود اول: :D
View attachment Homelander _It was perfect_ interview speech 1080p.mp4
عمو تاد رو سفیدمون کرد :D حالا نمیدونم جلوتر چیکار کردن اما شروع سریال دقیقا از همون فرمول بازی ها استفاده میکنه، چقدر هم طراحی محیط والت، لباسا، Power Armor ها و ... پرفکت هست، خرکیف میشه آدم.
بهترین شروع رو بنظرم Fallout 3 داشت اینم در همون سطح بود برام تقریبا.

---
واسه دوستانی که بدون انجام بازیا میخوان سریالو ببینن فقط توجه داشته باشید دنیای آخرالزمانی فالوت کلا متفاوته از بقیه، یه جا ممکنه خیلی جدی و دارک بشه یه جا خیلی احمقانه و فان، یعنی اصلا به دید مقایسه با Silo و Tlou و اینا نرید سمتش چون فازش فرق داره با اوناها.

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,022
نام
نـــــــویـــــــــد
قسمت اول فالوت عالی بود. همه چیز حس و حال بازی رو داره. موزیک و کرکترا و فضای سریال و همه چی. خیلی خوب ساختنش. یه جورایی مطمئنم تا آخر همین کیفیت رو حفظ خواهد کرد و امیدوارم همینطورم باشه. برای ما به عنوان گیمر، همیشه خود بازیا یه چیز دیگن اما خووبه که سریالای با کیفیتی مثل تلو و فالوت هم ببینیم. برای مخاطبینی که گیمر نیستن هم میتونه جالب باشه که ببینن چقدر دنیای بازی‌ها جذاب و عمیق و درگیر کنندس.

GameS123

کاربر سایت
Jun 13, 2021
287
معمولا خود بازی رو به فیلم و سریال ترجیح میدم، از ویچر بگیر تا همین فال اوت، من عاشق فال اوت و کلا بی جی اس هستم، حداقل +1000 چه بسا 2000 ساعت از نسل 7 تا حالا فال اوت و الدر اسکرولز زدم، ده ها پلی ترو در مجموع (+10 و خیلی بیشتر حداقل)، ویچر هم حتی همینطور،

با این حال دوست دارم فال اوت رو زودتر ببینم که چه کردن، حال و هواش به تنهایی لذت بخشه، ولی باز هم، همیشه بدون استثنا:

دقیقا. با یه تغییر کوچولو برای منم ترتیبش اینجوریه:

کتاب ≥ بازی > فیلم و سریال

و ترجیح میدم اگه اثری این سه بخش رو داشته باشه به این ترتیب تجربه کنم. یعنی در واقع هرچقدر خودم رو بیشتر درگیر کنه، بیشتر میپسندم. البته که بعضی وقتا هم طاقت نمیارم و ترتیب رو بهم میزنم :D🙈

--------

فال اوت رو هم قبلا بازی کردم و چند روز آینده میرم برای سریالش و این طور که دوستان تعریف میکنن مطمئنم که منم به اندازه بازیش دوستش خواهم داشت :x

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,658
نام
Mehrdad
واکنش من هم به اپیزود اول: :D
View attachment 334235
عمو تاد رو سفیدمون کرد :D حالا نمیدونم جلوتر چیکار کردن اما شروع سریال دقیقا از همون فرمول بازی ها استفاده میکنه، چقدر هم طراحی محیط والت، لباسا، Power Armor ها و ... پرفکت هست، خرکیف میشه آدم.
بهترین شروع رو بنظرم Fallout 3 داشت اینم در همون سطح بود برام تقریبا.

---
واسه دوستانی که بدون انجام بازیا میخوان سریالو ببینن فقط توجه داشته باشید دنیای آخرالزمانی فالوت کلا متفاوته از بقیه، یه جا ممکنه خیلی جدی و دارک بشه یه جا خیلی احمقانه و فان، یعنی اصلا به دید مقایسه با Silo و Tlou و اینا نرید سمتش چون فازش فرق داره با اوناها.
وقتی یك اثر هم تحسین فن ها مثل خودت و هم تحسین هیتر ها مثل این همه تو اینترنت رو به دست میاره، یعنی فارغ از طرفداری، كیفیت خوبی داره :D

امشب سر فرصت با امكانات غذایی (:D) میبینم حالش رو میبرم :D
دقیقا. با یه تغییر کوچولو برای منم ترتیبش اینجوریه:

کتاب ≥ بازی > فیلم و سریال

و ترجیح میدم اگه اثری این سه بخش رو داشته باشه به این ترتیب تجربه کنم. یعنی در واقع هرچقدر خودم رو بیشتر درگیر کنه، بیشتر میپسندم. البته که بعضی وقتا هم طاقت نمیارم و ترتیب رو بهم میزنم :D🙈

--------

فال اوت رو هم قبلا بازی کردم و چند روز آینده میرم برای سریالش و این طور که دوستان تعریف میکنن مطمئنم که منم به اندازه بازیش دوستش خواهم داشت :x
میدونی من كلا فقط موقع غذا یا خوراكی خوردن فیلم و سریال میبینم به نسبت بازی كه همیشه انجام میشه...

یعنی جدا از كلا خفن تر بودن بازی، فكر كنم این داستان شیكم هم رو ارجحیت بازی تاثیر مثبت داشته باشه : )))))

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,520
نام
میلاد
باید اون احمقی که گفته صحنه های اکشن فال اوت رو اسلوموشن در بیاریم گرفت ...
حالا ی سکانس دو سکانس هرچی گیرش اومده اسلوموشن رفته ، گند زده به هیجان اون سکانس ها

• Like
Reactions: J. Constantine

♥aditore♥

کاربر سایت
Feb 13, 2012
436
نام
مسعود

به قول خود تاد هاوارد گیم بهترین نوع از سرگرمیه

ولی به عنوان یه فال اوت فن باید این سریالو دید چون اتفاقاتش بخشی از دنیای گیم هم حساب میشه و تا این یکی دوتا قسمتی که من دیدم وضعیت فکشن هارو چندسال بعد از اتفاقات F4 خوب و منطقی توضیح میده

دیگه دقت به جزئیاتی که از داخل بازی بیرون آوردن رو هم نگم که باورت نمیشه چقدر خوب شده

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,658
نام
Mehrdad
باید اون احمقی که گفته صحنه های اکشن فال اوت رو اسلوموشن در بیاریم گرفت ...
حالا ی سکانس دو سکانس هرچی گیرش اومده اسلوموشن رفته ، گند زده به هیجان اون سکانس ها
VATS

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,520
نام
میلاد
؟
الان صحنه افتتاحیه سریال اسلوموشنه ، چه ربطی به این قابلیت داره؟
یا یه فایت دست جمعی که اسلو پخش میشه؟
سریال رو فقط برای اونایی که بازی رو انجام دادن نساختن که

• Like
Reactions: J. Constantine

amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
448
سلام الان نظر کسانی که فالوت رو فقط از سریال تجربه کردن تو سطح اینترنت چطوریه بطور کلی؟
-------
سریال خیلی خوبه واسم من خیلی راضی کنندست بطوری که رفته رفته داره بهتر میشه بخش انگیزشی ادامه قسمت اول واسم
و اولین بخش سیخ شدن موی تنم (جدی میگم) :D
.
View attachment Fallout.S01e06.720P.10Bit.Web-Dl.2Ch.X265.Psa.Softsub.Acemovies.mp4
بنظرم استیم پک یکم زیاده رویه :D اما خیلی خوبه:)):D :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر