BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,996
نام
Mohammad
بری تموم شد، دو فصل اولشو دوس داشتم دو فصل آخر معمولی بود و حتی بعضا خسته کننده ولی پایان سریال خیلی خوب بود و عملا قسمت آخر یک تیر و چند نشون بود.

دین و مذهب و سینما و خودخواهی انسان ها و... رو لگدمال کرد

• Like
Reactions: Alkazar

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,420
نام
محمد
با اینکه این فصل آخر تد لاسو افتضاح بود، بنظرم پایان خوبی داشت.:( حیف اصلا پتانسیل یک فصل سوم با این تعداد قسمت رو این داستان نداشت.

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
the idol عجب اشغالی بود :|
موندم hbo و مدیریتش چطور بهش اوکی‌ دادن.

+

به منتقد ها معمولا زیاد میتوپیم ولی دمشون گرم که همگی شیلنگو گرفتن رو این :-"
همین طور که به velma اوکی دادن.

+

هدف idol ارائه یه چیز دیگس >:) >:) >:)

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
555
امتیازهای کلئوپاترا نتفلیکس چقدر پایینه خصوصا imdb شده ۱.۱ :D
فکر کنم پایین ترین امتیاز بین سریالهای معروف شبکه های بزرگ باشه یا از این پایین ترم هست؟

• Like
Reactions: TheGodfather

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
قسمت اول idol رو دیدم . به نظرم قبل دیدنش کافیه یک سرچ کوچک بزنیم که تکلیفمون روشن بشه . سریال یکی از سازنده هاش ویکنده . دقیقا هم مثل کلیپ هاشه . فیلم برداری و موزیک خوب اما بقیه چیز ها در دیوار . ایده ی کلی به نظر میاد یک نسخه بروز شده از ایده فیلم نه و نیم هفته است . اما نه لیلی رز دپ کیم بسینگر میتونه باشه نه ویکند میکی رورک دوران جوانی اش . کاملا مشخصه که ویکند پول خرج کرده که برای خودش در صنعت تلویزیون هم اسم و رسمی در کنه . درونمایه های مورد علاقه اش رو ریخته تو سریال . خواسته مثل بقیه خواننده ها یک نمایش پر زرق و برق و در عین حال مثلا واقع گرایانه و تلخ از روابط روزمره و لایف استایلش نشون بده . یک کاراکتر مثلا مرموز و جذاب هم برا خودش نوشته که از بس بازی بلد نیست در نمیاد . لیلی رز دپ هم که اینجا کاملا نشون میده که نون شهرت پدر و مادرش رو میخوره و بهتره بازیگری رو بگذاره کنار و به کار مدلینگ و خوانندگی روی بیاره . چون این طوری که ما دیدیم ژن خوانندگی مادرش رو بیشتر به ارث برده تا بازیگری پدرش رو .
سریال دیر ساخته شده . این سبک سریال ها با این بی پردگی شاید 10 سال پیش جنجال به پا می گرد و کارش می گرفت ولی الان دیگه هیچی برای عرضه نداره . سریال این قدر داغونه که الی راث کارگردان که به بازیگری رو آورده و ذره ای استعداد بازیگری نداره تو این یک قسمت از دو بازیگر نقش اصلی بهتر و قوی تر بازی کرده بود :))

آخرین ویرایش:

BALALEHABASHI

کاربر سایت
Feb 4, 2023
116
امتیازهای کلئوپاترا نتفلیکس چقدر پایینه خصوصا imdb شده ۱.۱ :D
فکر کنم پایین ترین امتیاز بین سریالهای معروف شبکه های بزرگ باشه یا از این پایین ترم هست؟
اینا همش توطعه یک مشت ریسیست فاشیست هموفوبه . فیلم خیلی هم خوب و اوکیه

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,555
نام
سپهر
خب من هم قسمت اول سریال Idol را دیدم؛ اصلا دوست ندارم نظراتم را در داخل اسپویلر بگذارم؛ چون اپیزود پایلوت است و آغاز ماجرا تلقی می‌شود؛ کاربر می‌تواند با خواندن نظرات من بنشیند اپیزود اول سریال را تماشا کند یا کلا به سمت تماشای یک مجموعه دیگری برود؛ سریال idol اغواکننده است؛ بدین معنی که می‌توان هم‌زمان هم منفور باشد و هم Guilty Pleasure؛ دقیقا منعکس‌کننده همان حس مینی‌سریال Too old to Die Young را برای من تداعی می‌کند؛ دلیل ضجه‌زدن‌های منتقدان از کیفیت سریال را درک نمی‌کنم؛ چون بر اساس آنچیزی که دیده‌ام؛ Idol نه یک کلیپ Br**zer است و نه Tell Me You Love Me دیگر از HBO؛ در حال و هوای خودش سیر می‌کند و قرار نیست احساسات دیگران (به جز گنده‌گو*ان موسیقی پاپ آمریکا) را جریحه‌دار کند؛ Idol با ترکیبی از Neon Demon و Perfect Blue آغاز می‌شود؛ ستاره تازه‌کار دنیای پاپ که در همان سال‌های اول خود گند می‌زند و با آشنایی با یک مدیربرنامه کاریزماتیک بیشتر در باتلاق فرو می‌رود؛ Idol نمایش جلوه دارک صنعت موسیقی است؛ داستان بریتینی اسپیرز و کیشا است؛ داستان ظهور و افول آن‌ها و وابستگی افراطی‌شان با یک مدیر برنامه شیطانی؛ Idol پیش از MeTOO Movement است؛ دختر جانی دپ برای نقش جاسلین عالی است؛ ویکند هنوز زود است در مورد اظهار نظر کنم؛ نقشی که او بازی می‌کند هم‌زمان کاینی وست و چارلی منسون است.

امیدوارم دیدگاهم در مورد سریال درست باشد و با همین فرمان جلو برود و تبدیل به Fifty Shades of Grey نشود؛ در مجموع پایلوت بدی نیست؛ پایلوت‌های بدتری هم دیده‌ام و Idol یکی‌شون برام نبود!

آخرین ویرایش:

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,660
یعنی من تو بعضی صحنه های اکشن سریال میامی وایس موندم
کاری به صحنه های عجیبی که قهرمان داستان باید بین 1 به 20 زنده بمونه ندارم
ولی بعضی چیزا غیر قابل هضمه
نمونش این صحنه که چندین کلبه با فاصله زیاد از هم روی آب هستند
رو یه کلبه پلیسه به فاصله زیاد رو کلبه اونوی هم خلافکارا
بعد جالبه یه صحنه نشون میده پلیس با اسنایپره
همون لحظه یه مامور پلیس زنو نشون میده با شاتگان