VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,808
Friends در حال تموم کردن آخرین اپیزدوهای فصل 5 هستم.
به 2 دلیل دارم خودم رو سرزنش میکنم.1-چرا بعد از این همه مدت و این همه سریال که دیدم تازه سمتش رفتم.
2-چرا اصلا سمتش رفتم؟چون با این وضعیتی که سریال در حال پیش روی هست و اون ارتباطی که با کرکتر های سریال پیدا کردم عمرا بتونم با تموم شدنش به همین سادگی ها کنار بیام.الان فصل 5 هستم و همین حالا فکر تموم شدنش خیلی باعث حال گیریه.
در یه کلام بی نظیره.وقتی یه سریال کمدی 20 سال پیش میتونه 20 سال بعد تو سال 2015 به همون اندازه تاثیر گذار باشه با کلمات قابل توصیف نیست فقط باید کلاه از سر برداشت و جلوش تعظیم کرد.

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
Friends در حال تموم کردن آخرین اپیزدوهای فصل 5 هستم.
به 2 دلیل دارم خودم رو سرزنش میکنم.1-چرا بعد از این همه مدت و این همه سریال که دیدم تازه سمتش رفتم.
2-چرا اصلا سمتش رفتم؟چون با این وضعیتی که سریال در حال پیش روی هست و اون ارتباطی که با کرکتر های سریال پیدا کردم عمرا بتونم با تموم شدنش به همین سادگی ها کنار بیام.الان فصل 5 هستم و همین حالا فکر تموم شدنش خیلی باعث حال گیریه.
در یه کلام بی نظیره.وقتی یه سریال کمدی 20 سال پیش میتونه 20 سال بعد تو سال 2015 به همون اندازه تاثیر گذار باشه با کلمات قابل توصیف نیست فقط باید کلاه از سر برداشت و جلوش تعظیم کرد.

یکی از بدترین روزای زندگیم بود لحظه تموم شدنش ! :| تازه من فکر کردم 24 قسمت ـه، قسمت 18 رو تموم کردم، یهو دیدم عــــه !!! این که آخریش بود، اصن نابود شدم! :|
البته هر قسمت رو یه 3 بار دیگه دیدم، ولی هیچی به اندازه اون سری اول حال نمیده...
بهت حسودیم شد الان 5 فصل داری که ببینی :| :D

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,808
یکی از بدترین روزای زندگیم بود لحظه تموم شدنش ! :| تازه من فکر کردم 24 قسمت ـه، قسمت 18 رو تموم کردم، یهو دیدم عــــه !!! این که آخریش بود، اصن نابود شدم! :|
البته هر قسمت رو یه 3 بار دیگه دیدم، ولی هیچی به اندازه اون سری اول حال نمیده...
بهت حسودیم شد الان 5 فصل داری که ببینی :| :D
الان تقریبا 2 ماه میشه که سریال رو شروع کردم.هر شب یک یا نهایتا دو قسمت.اصلا دوست ندارم تموم بشه.:d
فکر کنم تا عید بتونم کشش بدم.عید رو هم یجوری با تفریح و مسافرت خودم رو سرگرم میکنم تا اثرات تموم شدنش زیاد تاثیر نزاره:d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,407
نام
Majid
دوستان Friends شروع کنم بنظرتون ؟ :D میدونم شاهکاره و ... هست ولی من کلا آدم طنز بازی نیستم با Big Bang بشدت حال کردم در حدی که برا دومین بار دارم میبینم و اندازه دفعه اول خوشم اومده ولی به How i met your mother هیچ علاقه خاصی ندارم هر چی میبینم زیاد جذبش نمیشم! بنظرتون این خوبه شروع کنم؟:D

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
دوستان Friends شروع کنم بنظرتون ؟ :D میدونم شاهکاره و ... هست ولی من کلا آدم طنز بازی نیستم با Big Bang بشدت حال کردم در حدی که برا دومین بار دارم میبینم و اندازه دفعه اول خوشم اومده ولی به How i met your mother هیچ علاقه خاصی ندارم هر چی میبینم زیاد جذبش نمیشم! بنظرتون این خوبه شروع کنم؟:D
Friends شاید تنها سریالی باشه که دیگه مثلش نمیاد. توی دیدن Friends شک نکن, تنها مشکلش اینه که وقتی خواست تموم بشه باید بزنی زیر گریه و حسرت بخوری که چرا 10 سال دیگه ادامش ندادن :d

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
سیزن دو broad city شروع شد که قسمت اولش خیلی خوب بود. کاملا تاثیرشون از louie و curb به چشم میاد که این سیزن گویا بیشتر هم شده :d خیلی خوبه که راه girls رو نرفتن. دیدنش به شدت توصیه میشه

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
سینا در کل سریال ارزش دیدن و داره :D ؟ نمیدونم چرا جویی سریال دوستان و دیدم احساس میکنم ارزش دارد

خیلی دوست دارم به خاطر جویی هم که شده ببینمش، چطوره ؟ :D خود matt le blanc خوبه ؟ :D
کاملا ارزش وقتی که براش میذارین رو داره. حرف نداره.:D
مت لبلانک هم فوق العاده اس اینجا:D

ashi73

کاربر سایت
Apr 13, 2009
302
نام
اشکان

یه پیشنهاد:
یه سیتکام بدون drama crap امتحان کن...seinfeld.

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
توی TCA2015 ، رئیس NBC اعلام کرد که Hannibal امسال قراره توی تابستون پخش بشه...( و همین طور Aqarius و Heroes reborn)
منبع این حرف فعلا فقط live tweet هایی هست که از TCA15 خوندم...حالا تا خبر روی سایتا بیاد صبر کنین...

آپدیت:
خبر تایید شد کاملا...یه سرچ تو گوگل بزنین میاد...
Why are you doing this to me NBC?:|

آخرین ویرایش:

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
]حیف وقتی که واسه دانلود این سریال گذاشتم و از اون بدتر وقتی که واسه دیدنش گذاشتم. بدترشم اینجاست که فصل دومش هم دانلود شده و نمی دونم ادامش بدم یا نه ! :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر