Turok

M.B

کاربر سایت
Feb 15, 2008
144
انم دو تا عکس جالب از بازی........................................................................

Turok_PS3_24.jpg

turok-xbox360-2.jpg

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
میگم چرا این بازی دوتا کادر پایینش داره در حالی که مانیتورم راحت همهی بازی ها را واید بخش میکنه
چون بازي روي wide اجرا ميشه ولي مونيتور شما standard هست.
شما اگه قبل از رفتن به داخل اين بازي به Console Setting برين و در قسمت Display تصوير رو از wide به standard تغيير بدين، ديگه اون دو نوار مشكي رو نمي بينين.

آخرین ویرایش:

MOHAMMAD369

کاربر سایت
Mar 5, 2007
679
نام
محمد
من موندم تو كشتن kill T-rex كسي روش كشتنش رو بلده؟؟؟:confused:

اوليش كه راحته . بايد بري اون درخت وسط بعد هر چي تير داري بزني تو سرش تا بيفته و با چاقو بري سراغش .
دوميش شما هيچ پناهگاهي نداري وبايد دور كانتينها بشرخي و بازم تمام تيراتو تو سرش خالي كني.

kalagar2142

عضو جدید
Feb 20, 2007
590
نام
Mansour
کار خاصی نداره . شما باید همون تفنگ اتیشی ( اسمش نمیدونم چی بود :D ) رو داشته باشی . روی زمین 3 تا جا هست که از درون زمین بخار میاد بیرون که اگر به اون ها اتیش بزنی انفجار کوچکی شکل میگیره . شما میری پشت این ها وامیستی و هر وقت که ماره گردنشو دراز میکنه سریع با اتیش به اون بخار ها میزنی تا ماره هم زخمی میشه . این کار رو یه 7 یا 8 بار بکنی ماره به درک واصل میشه :biggrin1: . البته ماره هم بیکار نمیشینه و سنگ و چوب به شما پرتاب میکنه که شما باید به این طرف و اونطرف بپری تا صدمه ای نبینی .
در کل چند بار تمرین کنی به راحتی میتونی این مرحله رو هم رد کنی .

آقا خیلی دمت گرم . یعنی دمت جیز , یعنی الاهی اژدها بشی !!!
خیلی کمکت بدردم خورد . 1/5 ساعت تمام بود داشتم با این مارمولک سروکله میزدم , نمیمرد !
چرا به فکر خودم نرسید ؟ یواش یواش دارم پیر میشم !

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,797
آقا اين بازی ارزش خريدن داره؟ من کلاً خيلی مشکل پسندم و هر بازيرو بازی نمیکنم
لطفاً يکی از دوستان که مثل خودمه ( يعنی هر بازی به مزاجش خوش نمياد ) بياد بگه بازی ارزش خريدن داره؟

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
آقا خیلی دمت گرم . یعنی دمت جیز , یعنی الاهی اژدها بشی !!!
خیلی کمکت بدردم خورد . 1/5 ساعت تمام بود داشتم با این مارمولک سروکله میزدم , نمیمرد !
چرا به فکر خودم نرسید ؟ یواش یواش دارم پیر میشم !

خواهش میکنم قربان . کاری نکردیم :biggrin1:

لطفاً يکی از دوستان که مثل خودمه ( يعنی هر بازی به مزاجش خوش نمياد ) بياد بگه بازی ارزش خريدن داره؟

به نظر من که ........... 100% :D !

master_chief

کاربر سایت
Aug 20, 2006
68
نام
amir reza
منم سر اين t-rex آخر يه 2 ساعتي مشغول بودم واقعا رو اعصاب آدم پياده روي ميكرد ولي وقتي بالاخره تونستم از پا درش بيارم يه حس جالبي بهم دست داد
واقعا بازيه زيبايي بود

reallife0002

کاربر سایت
Oct 9, 2005
130
نام
amin

من كه اصلا حال نكردم با گيم پليش.هدف گيريش خيلي اعصاب خورد كنه.گرافيكش خوبه،محيط هم خوبه، به نظر من اگه انتخاب ديگيه بين بازي ها داري اينو فلا نگير.

من كه در كل بهش امتياز 6.5 ميدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر