TopSpin 2K25

بعد از نزدیک به ۱۳ سال دوری، فرنچایز محبوب 2K یعنی بازی تنیس Top Spin با یک تیزر کوتاه معرفی شد.

Rising dominance -- ___iga.swiatek_ _carlitosalcarazz_ _bigfoe1998 grace the cover of our Delu...jpg

تاریخ انتشار: ۲۶ اپریل ۲۰۲۴
پلتفرم ها: کنسول های نسل نهم و هشتم و کامپیوترهای شخصی

لیست پلیرهای مرد

لیست پلیرهای زن

لیست لجندهای بازی

لیست تورنمنت های لایسنس شده

آخرین ویرایش:

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
627
نام
آرش
کلا بازیا 2k مورد دارن تو ایران. بازی wwe هم بخشی که باید اکانت 2k لینک بشه تا بتونی مثلا به قسمت Community Creations دسترسی کامل داشته باشی بدون قند شکن انجام نمیشه.
نمیدونم حالا از طرف اونا تحریمه یا اساتید اینجا انگولک کردن

• Like
Reactions: Iman Shadow

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,896
نام
حسين
سلام دوست عزیز. ممنونم از اطلاع‌رسانیت. این وضعیت برای یه بازی تماما آنلاین ناراحت‌کننده است.

من هم امشب بازی رو برای استیم می‌گیرم تا ببینم روی اینترنتم چطور جواب میده. اگه نشد درست بازیش کرد، مجبورم بازی رو refund کنم (با اینکه از زمان Top Spin 4 دلم برای یک بازی تنیس درست و حسابی لک زده).

به نظر من فعلا بازی رو نخر. به هیچ عنوان ارزش ۷۰دلار رو نداره.

الان برای چهارمین بار از روز لانچ سرورای بازی داون شد. وسط کریر و فینال تورنمنت بودم که یهو همه چیز پرید. یه سر به ردیت بازی بزن متوجه میشی ملت کفری شدن سر وضعیت داغون سرورای بازی.

جدای از سرور ها بازی به هیچ وجه بالانس نیست.

کریر مود به شدت بورینگ و سطحی داره بازی و نیاز به اتصال دائم به اینترنت ریسک اینکه وسط بازی کردنت همه چی بپره هست.

لول اپ کردن پلیر کریر و بخش انلاین (یکین) نیاز به گرایند داره تا شما مجبور بشی VC (پول درون بازی) بخری و لول اپ کنی!!

لباس ها و راکت ها و کلا تمامی آیتم های کازمتیک بازی با VC قابل خریداری شدن هستن که در حالت عادی بازی به شدت خسیس هست در دادن VC و شما باید VC بخری!

با اینکه تورنمنت های مهم لایسنس شدن هیچ دسترسی بهشون نداری که با تنیس پلیرهای واقعی بری تورنمنت رو بازی کنی!

قسمت انلاین بازی هیچ گونه فیلتری نداره و شما ممکنه (در اکثر مواقع) با لول پایین با پلیر Max Level بیفتی و بازی رو از پیش باختی!!

کاش نقد بازیسنتر با من بود تا از خجالتشون در میومدم :D

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,483
نام
آرش
به نظر من فعلا بازی رو نخر. به هیچ عنوان ارزش ۷۰دلار رو نداره.

الان برای چهارمین بار از روز لانچ سرورای بازی داون شد. وسط کریر و فینال تورنمنت بودم که یهو همه چیز پرید. یه سر به ردیت بازی بزن متوجه میشی ملت کفری شدن سر وضعیت داغون سرورای بازی.

جدای از سرور ها بازی به هیچ وجه بالانس نیست.

کریر مود به شدت بورینگ و سطحی داره بازی و نیاز به اتصال دائم به اینترنت ریسک اینکه وسط بازی کردنت همه چی بپره هست.

لول اپ کردن پلیر کریر و بخش انلاین (یکین) نیاز به گرایند داره تا شما مجبور بشی VC (پول درون بازی) بخری و لول اپ کنی!!

لباس ها و راکت ها و کلا تمامی آیتم های کازمتیک بازی با VC قابل خریداری شدن هستن که در حالت عادی بازی به شدت خسیس هست در دادن VC و شما باید VC بخری!

با اینکه تورنمنت های مهم لایسنس شدن هیچ دسترسی بهشون نداری که با تنیس پلیرهای واقعی بری تورنمنت رو بازی کنی!

قسمت انلاین بازی هیچ گونه فیلتری نداره و شما ممکنه (در اکثر مواقع) با لول پایین با پلیر Max Level بیفتی و بازی رو از پیش باختی!!

کاش نقد بازیسنتر با من بود تا از خجالتشون در میومدم :D
بازی رو روی استیم گرفتم. با دوتا DNS امتحان کردم و نشد که به سرور وصل بشه. با VPN لگ بازی به اندازه NBA 2K24 برای من بد نبود و کاملا قابل بازی بود، ولی اصلا به روونی بازی آفلاین نیست. دو دست آنلاین بازی کردم و هر دوتاش رو بردم (البته من با سرنا ویلیامز و راجر فدرر بازی کردم و رقبا با بازیکن‌هایی که خودشون ساخته بودند که stamina اون‌ها خیلی پایینتر بود). البته اون فقر محتوایی که میگی کاملا حس میشه و تماما آنلاین بودنش هم همه چیز رو بدتر می‌کنه. خود گیمپلی‌اش هم با اینکه از همه بازی‌های تنیس دیگه بهتره، حس می‌کنم که به خوبی Top Spin 4 نیست و مثل اون نمیشه دنبال هر توپی رفت و خیلی‌هاشون رو برگردوند (البته تیم سازنده گفته که از کدهای همون نسخه در ساخت این نسخه استفاده کردن).

شب با چندتا DNS دیگه هم امتحان می‌کنم و اگه با هیچکدوم‌شون نتونستم وصل بشم، بازی رو refund می‌کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر