Tomb Raider | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
منم همین الان تمومش کردم.:((باورم نمیشه اینقدر زود تموم شد همین پنج شنبه گرفتمش.
در کل بازی خفنی بود ولی دیگه آخرای بازی از بس افتاد زمین و کتک خورد دیگه دلم نمی اومد ادامه بدم:d. آخرشم که نوشته بود A Survivor is Born خیلی باحال بود.
کسی هم سایتی می شناسه که همه مقبره و مدارک جاشونو نوشته باشه؟؟ من دو سه تا از منطقه هارو هر چی گشتم نتونستم پیدا کنم.

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
یعنی layer breal باید 1913760 باشه؟
ممنون پس با این حساب می ارزه مولتی هم بزنیم.هر مپ چند پلیر گنجایش داره؟
ممنونم

مولتیش خیلی خوبه. فقط هد شات با تیر کمون! آخره فازه :d
2 مد TDM و Cry for help که من رفتم اکثرا 10 تایی بودن! ساعاتی که من میرم زیاد شلوغ نیست البته. ( نمیدونم مپ چقد گنجایش داره! )

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,305
نام
shahab
من هم بازی رو امروز تموم کردم. واقعا زود تموم شد. ولی بازی واقعا عالی بود واقعا سازنده های این بازی عالی کار کردن.:x

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
خوب بالاخره (به لطف اسپانسر شدن Bioshock Infinite برای Gold ـه مجانی :D) منم تونستم یه سری به بخش مولتی پلیر بزنم و چند دستی بازی کنم.
واقعا خوب و لذت بخش بود. مخصوصا مود Cry for Help که هیجان بالایی داره. Rescue هم شدیدا میچسبه.
Map ها و تله ها و آپگریدها خیلی خوبه. فقط انیمیشن کاراکترها نسبت به بخش سینگل کمی ضعیف تره که خوب مشکلی نیست.
در کل باعث شد هوس کنم گلد بخرم و باز بشینم پای بازی آنلاین.

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
435
الان رسیدم به بالای radio tower و باید سیگنال رو تقویت کنم ، دفعه ی اول میتونم بچرخونم و تنظیم کنم ، اما دفعه دوم که میخوام تنظیمش کنم هر چقدر میچرخونم هیچی نمیشه ! داشتم 5 دقیقه میچرخونم و هیچ خبری نمیشد !! از چک پوین قبلی هم دوباره رفتم ، از بازی هم خارج شدم ، ولی همون طور هست !!!! Bug هست ؟!؟ لطفا یکی کمک کنه !

.::XIII::.

کاربر سایت
Oct 30, 2008
549
نام
مهدی
الان رسیدم به بالای radio tower و باید سیگنال رو تقویت کنم ، دفعه ی اول میتونم بچرخونم و تنظیم کنم ، اما دفعه دوم که میخوام تنظیمش کنم هر چقدر میچرخونم هیچی نمیشه ! داشتم 5 دقیقه میچرخونم و هیچ خبری نمیشد !! از چک پوین قبلی هم دوباره رفتم ، از بازی هم خارج شدم ، ولی همون طور هست !!!! Bug هست ؟!؟ لطفا یکی کمک کنه !
شوما باید بچرخونیش تا وقتی که سبز بشه و همون جا چند ثانیه LS رو نگه دار اتفاقی خواهد افتاد:d

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
ی سوال این Secret Achievement که باید با همه صحبت کنی چطور میشه گرفت !
با کی باید صحبت کنی اصلا با کسی صحبت نمی کنی جز تو دموهای بازی دقیقا باید با کی و کجا و تو کدوم مرحله صحبت کنیم :d

Edric

کاربر سایت
Jan 7, 2013
279
منم همین الان تمومش کردم.:((باورم نمیشه اینقدر زود تموم شد همین پنج شنبه گرفتمش.
در کل بازی خفنی بود ولی دیگه آخرای بازی از بس افتاد زمین و کتک خورد دیگه دلم نمی اومد ادامه بدم:d. آخرشم که نوشته بود A Survivor is Born خیلی باحال بود.
کسی هم سایتی می شناسه که همه مقبره و مدارک جاشونو نوشته باشه؟؟ من دو سه تا از منطقه هارو هر چی گشتم نتونستم پیدا کنم.
skill اخر surviver نشون میده

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
435
مشکل از دسته بود عوضش کردم درست شد :d

اون نقشه های گنج رو گرفتم ، یکی از نوشته ها رو که مشخص کرد Mark کردم که بگیرمش ، اما توی راه افتادم و مردم ، وقتی Reload شد دیگه هیچ کدوم از اون وسایلی که هنوز پیدا نکردم رو توی نقشه نشون نمیده !! کلی حالم گرفته شد ! این یکی دیگه باگ هست !!

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,077
نام
M o h A M a d
نمرات بازی :

Games Master (Print) – ۹۰/۱۰۰
IGN – ۹٫۱
GTTV – ۸٫۵
Destructoid – ۸٫۵/۱۰
Eurogamer – ۸/۱۰
Shacknews – No Score
OPM – ۸/۱۰
Kotaku – ‘Yes’
OXM – ۸/۱۰
CVG – ۹/۱۰
Telegraph – ۵/۵
Polygon – ۹/۱۰
Gamespot – ۸٫۵/۱۰
Penny Arcade – No Score
Digital Spy – ۵/۵
Gametrailers – ۸٫۵/۱۰
HardGame2 (Spain) – ۹٫۵/۱۰
VaDeJuegos (Spain) – ۵/۵
Videogamer – declined to review due to NDA issues
GameInformer – ۹٫۲۵/۱۰
Meristation – ۸٫۹/۱۰
۳DJuegos – ۹٫۴/۱۰
Vandal – ۹/۱۰
Hobbyconsolas – ۹۳/۱۰۰
Edge – ۸/۱۰
Gamereactor – ۸/۱۰
NowGamer – ۸٫۸/۱۰
Metro – ۸/۱۰

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,015
نام
نـــــــویـــــــــد
رو هارد برم یه پایان دیگه داره یعنی؟

نه منظورش فکر کنم اینه که یکی از Skillها هستش که اگه بگیری جای تمام treasure Map هارو نشون میده که به وسیله ی اونا میتونی جای تمام Collectableها روی مپ رو ببینی

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
نه منظورش فکر کنم اینه که یکی از Skillها هستش که اگه بگیری جای تمام treasure Map هارو نشون میده که به وسیله ی اونا میتونی جای تمام Collectableها روی مپ رو ببینی

برای نمایش یسری از چیزا روی مپ باید اون نقشه ای که معمولا توی tombـها هست رو بگیرید
این اسکیل هم بگیری یه چیزاییو روی مپ نشون نمیده مثلا اونجایی که باید 10تا قارچو پیدا کنی یا اون پوسترهایی که روی دیفال چسبوندن! کاری که این اسکیل میکنه وقتی LB میزنی تصویر نوآر میشه (سورویوال مده چیه اسمش :d) در این حالت اگه نزدیکش باشی اون چیزو روشن نشونش میده

کسی 100% کرده ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر