Tomb Raider | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
بیشتر توضیح بدین خب. اگه منظورتون کشتی لب ساحله که باید برید توش دنبال آلکس.
======
من برام یه سوالی پیش اومده؟ آخه چرا لارا را میخواید on line بازی کنید؟ مگه چه مزه ای میده؟

اون آنلاین منظور مولتی پلیر هست
سینگل که همون داستان اصلیه بازیه که خوده شما هم رفتی

مولتی پلیر : فرض کن یکی از مپ های بازی مثلا کنار ساحل
یه عده اونجا باهم یه مسابقه میدن مثلا دو گروه میشن و همدیگه رو میشکن یا مثلا هر کی زودتر فلان چیز رو پیدا کرد و اینا
هر کسی هم میتونه یکی از شخصیت های بازی رو برداره

هر وقت اسمه آنلاین بازی کردن رو دیدی منظور مولتی پلیره که هیچ ربطی به داستان بازی نداره

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
به به آقا نینجا. چه عجب شما پیدات شد :d رفته بودی کی را ترور کنی >:)
خب منم منظورم همین بود. اصلاً چه مزه ای داره که برن همینطوری همدیگه را بکشن. الان مثلاً کسی اصلاً آلکس را بر میداره میره دنبال لارا که بکشتش :-/ مسخره نیست؟ این همه بازیه اینجوری هست آخه.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
به به آقا نینجا. چه عجب شما پیدات شد :d رفته بودی کی را ترور کنی >:)خب منم منظورم همین بود. اصلاً چه مزه ای داره که برن همینطوری همدیگه را بکشن. الان مثلاً کسی اصلاً آلکس را بر میداره میره دنبال لارا که بکشتش :-/ مسخره نیست؟ این همه بازیه اینجوری هست آخه.
رضا که اهل ترور نیست :dشما خودت تو لایو اگه تجربه کنی نظرت عوض میشه.کلا چون رقابتیه خیلی حال میده.بعدم همش کشتن هم نیست چند تا مود مختلف داره که هر کدوم هدف خاصه خودشو داره

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
به به آقا نینجا. چه عجب شما پیدات شد :d رفته بودی کی را ترور کنی >:)
خب منم منظورم همین بود. اصلاً چه مزه ای داره که برن همینطوری همدیگه را بکشن. الان مثلاً کسی اصلاً آلکس را بر میداره میره دنبال لارا که بکشتش :-/ مسخره نیست؟ این همه بازیه اینجوری هست آخه.
شاید در ظاهر مخره بیاد اما زمانی که بازی می کنی خیلی لذت بخش است.بخصوص یک Rescue Mode داره که اگر لگ نزن واقعا جالبه.اما این لگ اجازه نمی ده درست بازی کنی.
بقول یکی از دوستان در یکی از همین تاپیک ها می گفت با تیر زدنت خودت خبر نداری داری خوشحال خندان میری یک دفعه می افتی(نقل قول این دوستمون در BC:مردی خودت خبر نداری):d
درکل آنلاینش ارزش بازی کردن داره.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستان بازی قشنگه یا نه مالی نیست ؟ بخرم یا نخرم ؟:d
اگر انتظار Tomb Riader های قبل را داری نخر.اما اگر انتظار یک Reboot قوی را داری به نظر من ارزش داره که بخری.هم موسیقی و هم GamePlay زیبایی داره.داستان بازی به نظر من یک معمولی است اما درکل از نظر من امتیاز این بازی 8/10 است.سبک بازی Action/Adventure اما Actions یکم کمه .:d

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
من تا حالا آنلاین بازی نکردم. اما این پسرخاله های دیوونم :d عاشقشن. همش یا کال آف دوتی بازی میکنن یا کانتر. همش هم حرفای رکیک :d میزنن وسط بازی. اما به نظر من اصلاً حال نمیده لارا را آنلاین بازی کنی. لارا تنها باشه قشنگه :x
دوستان بازی قشنگه یا نه مالی نیست ؟ بخرم یا نخرم ؟:d
ای وااااااااااااااااااااااااااااای یعنی یک لحظه هم شک نکنید تو خریدنش :d

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
من تا اونجایی رفتم که برای اولین بار میتونی از سخره بری بالا
ولی هیچ آرچیومنتی باز نشده
نباید باز بشه یا کنسول من قاتی کرده؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
من تا اونجایی رفتم که برای اولین بار میتونی از سخره بری بالا
ولی هیچ آرچیومنتی باز نشده
نباید باز بشه یا کنسول من قاتی کرده؟
Achievment های بازی بابت کامل کردن LEVEL یا Defeat کردن Boss نیست.شما باید Item پیدا کنید یا کشتن Enemy به روش های مختلف تعداد Loot کردن جنازه ها و از این چیزا بهت Achievment می ده کاملا درسته بهت نداده.35 آفلاین است 15 تا هم آنلاین است.

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
Achievment های بازی بابت کامل کردن LEVEL یا Defeat کردن Boss نیست.شما باید Item پیدا کنید یا کشتن Enemy به روش های مختلف تعداد Loot کردن جنازه ها و از این چیزا بهت Achievment می ده کاملا درسته بهت نداده.35 آفلاین است 15 تا هم آنلاین است.
چرا فکر کنم. وقتی سلاحی را لول آپ میکنی هم اچیومنت میده. مخصوصاً که بعضیاش اصلاً باید تا ته لول آپ بشه :d که من نتونستم :d

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
چرا فکر کنم. وقتی سلاحی را لول آپ میکنی هم اچیومنت میده. مخصوصاً که بعضیاش اصلاً باید تا ته لول آپ بشه :d که من نتونستم :d

فقط یک مورد است که باید تمام part های گم شده یک اسلحه را اول بگیری که برای گرفتن این قطعات باید تا Level های آخر دنبالشون بگردی. بعد از اون می توان تمام Upgrade ها را خریداری کرد.
83854792081134666939.png

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
نه اینطوری نیستش که. فکر کنم حتی برا لول آپ کردن مثلاً اون تبرت وقتی به آخرین لول برسه اچیومنت میده. یا اینطوری نیست :-/ نمیدونم والا خودمم گیج شدم الان :d
اصلاً به اچیومنتاش چیکار داریم اصلاً. به دردی هم نمیخوره آخه خاک بر سر :d

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
سلام
یه سوال : از دوستان کسی این بازی رو 100 % کرده من همه چیز رو تا ته آپگرید کردم و همه چیز رو یافتم فقط و فقط در مرحله SHIPWRECK BEACH یه دونه از MINE SWEEPER رو پیدا نکردم از همون هایی که وقتی بهش شلیک میکنی منفجر میشن 9 تاشو پیدا کردم مونده همون یکی و الان بازی رو 99 % هستش . ممنون میشم از یه راهنمایی کوچولو و مرسی .

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
سلام
یه سوال : از دوستان کسی این بازی رو 100 % کرده من همه چیز رو تا ته آپگرید کردم و همه چیز رو یافتم فقط و فقط در مرحله SHIPWRECK BEACH یه دونه از MINE SWEEPER رو پیدا نکردم از همون هایی که وقتی بهش شلیک میکنی منفجر میشن 9 تاشو پیدا کردم مونده همون یکی و الان بازی رو 99 % هستش . ممنون میشم از یه راهنمایی کوچولو و مرسی .

منم سر همین مین ها دو ساعت علاف بودم :d دو تایی که تو ساحل بود رو زدی ؟ ساحل اصلیه و یه خشکی هم اون طرف تر هست

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
تا پست زدم یک1 دقیقه بعدش پیدا شد باز هم ممنون . داداش پیمان شما هم 100 % شدی . من که 100 شدم خلاض برم واسه یه پروژه دیگه ودر آخر نظرم در مورد بازی عالی و باحال بود و در کل من بهش 9.5 رو میدم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر