Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله Blacklist از نظر شما کدام مرحله است؟

• Blacklist Zero - Andersen Airforce Base, Guam

رای‌ها: 1 1.4%
  • Safehouse - Benghazi, Libya

• Insurgent Stronghold - Mirawa, Iraq

رای‌ها: 6 8.3%
  • American Consumption - Chicago, Illinois

رای‌ها: 9 12.5%
  • Private Estate - Cuidad Del Este, Paraguay

رای‌ها: 5 6.9%
  • Abandoned Mill - London, England

رای‌ها: 8 11.1%
  • Special Missions HQ - Tehran, Iran

رای‌ها: 20 27.8%
  • Transit Yards - Philadelphia, Pennsylvania

• Detention Facility - Guantanamo Bay, Cuba

رای‌ها: 4 5.6%
  • Airstrip - Yucatan Province, Mexico

رای‌ها: 2 2.8%
  • American Fuel - Gulf Of Mexico

رای‌ها: 3 4.2%
  • LNG Terminal - Sabine Pass, Loisiana

رای‌ها: 0 0.0%
  • Site F - Denver, Colorado

رای‌ها: 12 16.7%

• مجموع رای دهنده‌ها
    72

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستان چطور میتونم co op آفلاین این بازی رو بازی کنم تا حالا بازی نکردم اصلا co op چطوریه
جواب بدید

Co-Op را زمانی که در Paladin هستی روی Map میری با دکمه های LB یا RB می توانید Mission ها را ***** کنید شما بزارید روی 4E ها تا Mission های جانبی را نمایش بده حالا زمانی که روی هرکدام از اونا بزنید وارد Co-Op میشه که یا باید از طریق لایو وانلاین با کسی بازی کنید یا از طریق Split Screen با یک Gamepad دیگر که به دستگاه وصل است بشنید و از بازی لذت ببرید.

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
به غیر از صدا و چهره سم کلّ بازی یه نوستالژی عجیبی‌ داره . خیلی‌ از جاها منو یاد ۳ نسخه اول میندازه. فقط به خاطر همین و بدون حساب مشکلاتش این نسخه رو خیلی‌ دوست دارم :bighug:

a1l2i3z4a5h6r7

کاربر سایت
Feb 24, 2009
165
نام
علی
دوستان اون مرحله CHICAGO که 10 min وقت هست موقعی که بمب ها رو خنثی کردیم تو اون اتاق که وارد میشم باید چه کار کنیم

آخرین ویرایش:

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستان اون مرحله CHICAGO که 10 min وقت هست موقعی که بمب ها رو خنثی کردیم تو اون اتاق که وارد میشم باید چه کار کنیم
در را که باز می کنی روبروت یک "فلکه" است با دکمه "A" می توانید بچرخوانید و تمام

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
781
نام
حسین
دوستان اجباری در انجام مرحله یمن هست که 20 ویو داره ؟ یعنی حتما باید این مرحله رو تموم کرد یا جزو مراحل فرعیه ؟ دهنم سرویس شد 20تا ویو ؟

در ویو 5 میگه طی 4 دقیقه یکی رو گروگان بگیر من هم اینکارو می کنم و تا 4 دقیقه نگهش می دارم ولی میگه که اشتباهه. کار خاصی باید انجام بدم ؟
در ضمن بابت ج سوال قبلی ممنونم :p

Last edited by a moderator:

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستان یه سری progress موقعی که با briggs حرف میزنید هست اونا به چه درد میخوره ؟

کلیه رویه که در بازی داشتی را نشان می ده.مثلا چند تا Panther Master یا چندتا Capture داشتی درواقع یک آمار کلی از Single و Multiplayer و ... به شما نشان می ده
در ویو 5 میگه طی 4 دقیقه یکی رو گروگان بگیر من هم اینکارو می کنم و تا 4 دقیقه نگهش می دارم ولی میگه که اشتباهه. کار خاصی باید انجام بدم ؟
در ضمن بابت ج سوال قبلی ممنونم :p

شما حداقل باید تا Wave 5 برسید بعد از اون نقطه ای را نشان می ده که می توانید برید بیاستید روش و با نگهداشتن دکمه "A" میان دنبالتون و level کامل میشه.احتیاجی نیست که حتما به 20 برسید.
شما باید اون دشمن را Capture کنید بعد از Capture یکبار دکمه "X" را بزنید تا کامل بشه پروسه کارتون و بقیه ماجرا...

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,693
نام
alireza
سلام دوستان..من تا مرحله 6 (لندن) رفتم...و اول مرحله پیغام : fail to authorize disc میده!!!! :-s

من تا الان 7 بار بازیو عوض کردم ..ولی دیگه از این جلو تر نمیره....+ تمام بازی های دیگرو اجرا می کنم بدون مشکل . (دستگاه lt3 هست)

اشکال از بازی هاست یا دستگاهم؟؟؟ آخه چطور میشه که من تا این مرحله بیام ولی 7 تا dvd دقیقا تو همونجا خراب باشه؟!؟!؟!؟؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام دوستان..من تا مرحله 6 (لندن) رفتم...و اول مرحله پیغام : fail to authorize disc میده!!!! :-s

من تا الان 7 بار بازیو عوض کردم ..ولی دیگه از این جلو تر نمیره....+ تمام بازی های دیگرو اجرا می کنم بدون مشکل . (دستگاه lt3 هست)

اشکال از بازی هاست یا دستگاهم؟؟؟ آخه چطور میشه که من تا این مرحله بیام ولی 7 تا dvd دقیقا تو همونجا خراب باشه؟!؟!؟!؟؟

مشکل از خوده Source بازی است یکسری از Splinter ها که توی اینترنت آپلود شد همان لخظه اول همین مشکل را داشت.دنبال نسخه ای که i-miars آپلود کرده باشید.
چجوری باید Token بگیرم؟
زمانی که آنلاین بازی می کنید MvS بعد از هر Level که میگیرید به شما Token هم میده .

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
چقدر این بچه های اونور مصیبتن!

داریم کلاUndisturbed میریم جلو ، یارو الکی به رگبار میبنده! اصلا فکر Co-Op با اجنبی رو نکنین :|

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
بچه ها این آخر بازی، که با صدیق توی برف درگیر میشیم یه جا میوفته روی سم شروع میکنه زدن میگه فلان کلید رو بزن Grab بعد میزنم، چاقو طرفو میگیره، بعدش هم میگه فلان کلید رو بزن Mash اینا، ولی من که میزنم یارو آخر این گلو سمو میبره.

کسی میدونه اینجا فوت و فنی داره یا نه :|؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
بچه ها این آخر بازی، که با صدیق توی برف درگیر میشیم یه جا میوفته روی سم شروع میکنه زدن میگه فلان کلید رو بزن Grab بعد میزنم، چاقو طرفو میگیره، بعدش هم میگه فلان کلید رو بزن Mash اینا، ولی من که میزنم یارو آخر این گلو سمو میبره.

وقتی افتادی روش سریع X رو بزن میکشش !

N1M4Ghost

کاربر سایت
Jul 19, 2012
300
نام
Nima

نباید X رو بگیری باید تند تند بزنیش :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر