Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله Blacklist از نظر شما کدام مرحله است؟

• Blacklist Zero - Andersen Airforce Base, Guam

رای‌ها: 1 1.4%
  • Safehouse - Benghazi, Libya

• Insurgent Stronghold - Mirawa, Iraq

رای‌ها: 6 8.3%
  • American Consumption - Chicago, Illinois

رای‌ها: 9 12.5%
  • Private Estate - Cuidad Del Este, Paraguay

رای‌ها: 5 6.9%
  • Abandoned Mill - London, England

رای‌ها: 8 11.1%
  • Special Missions HQ - Tehran, Iran

رای‌ها: 20 27.8%
  • Transit Yards - Philadelphia, Pennsylvania

• Detention Facility - Guantanamo Bay, Cuba

رای‌ها: 4 5.6%
  • Airstrip - Yucatan Province, Mexico

رای‌ها: 2 2.8%
  • American Fuel - Gulf Of Mexico

رای‌ها: 3 4.2%
  • LNG Terminal - Sabine Pass, Loisiana

رای‌ها: 0 0.0%
  • Site F - Denver, Colorado

رای‌ها: 12 16.7%

• مجموع رای دهنده‌ها
    72

varenax360

کاربر سایت
May 19, 2009
840
نام
محمود
یه چند صفحه قبل رو خوندم. دوستان در مورد مرحله تهران صحبت میکردن. مگه مرحله ایران تو تهرانه ؟ چون من تو wiki.splinter و همه سایتها دیدم , زده مرحله 7 تو ایران و شیراز هست. تازه بین 11 یا 12 مرحله که داره فقط مرحله ایران رو زده Special Mission !!

حالا جریان چیه ؟ تهرانه یا شیراز ؟ یا هردو ؟

- - -ویرایش - - -

من در تعجبم چطور کسی بجز 1نفر به اینکه اون مرحله نمایش داده شده تو E3 2011 تو کنفرانس مایکروسافت تو بازی نیست اشاره نکرده! یعنی کسی اون نمایش بازی رو ندیده!:-/
البته اون مرحله هست ولی کلهم اجمعین فرق داره با اون نمایش بازی, اینکه میگم فرق داره , یعنی خیلی خیلی فرق داره!

زیاد به این موارد دقت نکن رفیق. قبلا هم از این موارد بوده. مثلا وقتی امتیاز بازی اویل رو به نینتندو گیم کیوب فروختن قرار شد اویل 4 رو تولید کنند که کلی هم سرو صدا کرد. بعد هم یه تریلر دادن بیرون در حد خفن

ولی بعد که خود بازی اویل 4 رو روی گیم کیوب دادن بیرون کلا بازی یه چیز دیگه بود و اصلا اون قسمتی که تو تریلر نشون داده بودن وجود خارجی در بازی نداشت.

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
یه چند صفحه قبل رو خوندم. دوستان در مورد مرحله تهران صحبت میکردن. مگه مرحله ایران تو تهرانه ؟ چون من تو wiki.splinter و همه سایتها دیدم , زده مرحله 7 تو ایران و شیراز هست. تازه بین 11 یا 12 مرحله که داره فقط مرحله ایران رو زده Special Mission !!

تهران هست البته جز دیالوگهای آبکیه فارسی هیچیش ربط وشباهتی به تهران نداره!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین

- - -ویرایش - - -

زیاد به این موارد دقت نکن رفیق. قبلا هم از این موارد بوده. مثلا وقتی امتیاز بازی اویل رو به نینتندو گیم کیوب فروختن قرار شد اویل 4 رو تولید کنند که کلی هم سرو صدا کرد. بعد هم یه تریلر دادن بیرون در حد خفن

ولی بعد که خود بازی اویل 4 رو روی گیم کیوب دادن بیرون کلا بازی یه چیز دیگه بود و اصلا اون قسمتی که تو تریلر نشون داده بودن وجود خارجی در بازی نداشت.
اسپویل نه چندان مهم از داستان.
تو تهرانه. اصلا هم چیز خاصی نیست که ملت باز بخوان مثل جریان بتلفید الم شنگه راه بندازن :biggrin1: یه ماموریت اظطراری میرن به ایران که مطمئن بشن ایران توی بلک لیست دست نداره و بیگناهی ایران براشون ثابت بشه.

hossein00008

کاربر سایت
Aug 27, 2013
3
کسی میتونه راهنمایی کنه که چرا من دشمن و Mark میکنم ، نمیتونم با Y بکشمشون ؟! اصلا فلش بالای سری دشمن ، بعد از مارک کردنشون قرمز نمیشه که بتونم همه رو درجا بکشم !! باید کار خاصی کنم ؟ یا قابلیت خاصی رو بخرم که این قابلیت ازاد بشه ؟

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
کسی میتونه راهنمایی کنه که چرا من دشمن و Mark میکنم ، نمیتونم با Y بکشمشون ؟! اصلا فلش بالای سری دشمن ، بعد از مارک کردنشون قرمز نمیشه که بتونم همه رو درجا بکشم !! باید کار خاصی کنم ؟ یا قابلیت خاصی رو بخرم که این قابلیت ازاد بشه ؟
برای اینکه دارین رو حالت Perfectionist بازی میکنین . آخرین درجه سختی امکان مارک کردن وجود نداره ;)

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
دوستان بلاخره ما هم تونستیم یه مقدار بازی رو بازی کنیم ولی شخصا تو همون چند دقیقه ای که بازی کردم واقعا از بازی ناامید شدم.
نمیدونم فقط من این حس بهم دست داده یا شما هم همینجوری شدید.
کنترل بدفرم کاراکتر، گرافیک قدیمی (البته قبلا از اینکه منتشر بشه هم انتظاری نداشتم از انریل 2.5)، سیستم هواپیما به سبک Mass Effect
واقعا شک داشتم که این بازی که داشتم بازی میکردم یه اسپلینترسل یا یه چیزه دیگه.
البته شاید در مراحل بعدی قابل تحمل تر بشه ولی تا اینجایی من دیدم واسه یه بازی که داره تو سال 2013 عرضه میشه واقعا ناامیدکننده بود واسم.

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
دوستان بلاخره ما هم تونستیم یه مقدار بازی رو بازی کنیم ولی شخصا تو همون چند دقیقه ای که بازی کردم واقعا از بازی ناامید شدم.
نمیدونم فقط من این حس بهم دست داده یا شما هم همینجوری شدید.
کنترل بدفرم کاراکتر، گرافیک قدیمی (البته قبلا از اینکه منتشر بشه هم انتظاری نداشتم از انریل 2.5)، سیستم هواپیما به سبک Mass Effect
واقعا شک داشتم که این بازی که داشتم بازی میکردم یه اسپلینترسل یا یه چیزه دیگه.
البته شاید در مراحل بعدی قابل تحمل تر بشه ولی تا اینجایی من دیدم واسه یه بازی که داره تو سال 2013 عرضه میشه واقعا ناامیدکننده بود واسم.
آرهههههههه.دقیقا.منم دیروز گرفتم..همینجوریم...مرحله دوم تو میراوای عراق هست.من یعنی دیگه دارم نا امید میشم.بعضی جا ها فکر میکنم کانتره!...آقا یکی بیاد به ما بگه که این حس تا آخر بازی ما رو عذاب میده یا جاهایی هم هست که سربازان به طور عمده نباشن و باید مخفی کاری 100 درصدی انجام بدی!؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر