Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله Blacklist از نظر شما کدام مرحله است؟

• Blacklist Zero - Andersen Airforce Base, Guam

رای‌ها: 1 1.4%
  • Safehouse - Benghazi, Libya

• Insurgent Stronghold - Mirawa, Iraq

رای‌ها: 6 8.3%
  • American Consumption - Chicago, Illinois

رای‌ها: 9 12.5%
  • Private Estate - Cuidad Del Este, Paraguay

رای‌ها: 5 6.9%
  • Abandoned Mill - London, England

رای‌ها: 8 11.1%
  • Special Missions HQ - Tehran, Iran

رای‌ها: 20 27.8%
  • Transit Yards - Philadelphia, Pennsylvania

• Detention Facility - Guantanamo Bay, Cuba

رای‌ها: 4 5.6%
  • Airstrip - Yucatan Province, Mexico

رای‌ها: 2 2.8%
  • American Fuel - Gulf Of Mexico

رای‌ها: 3 4.2%
  • LNG Terminal - Sabine Pass, Loisiana

رای‌ها: 0 0.0%
  • Site F - Denver, Colorado

رای‌ها: 12 16.7%

• مجموع رای دهنده‌ها
    72

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
هر کی دیسک اول. تموم کرد بگه چجوری باید بری دیسک دوم:d.منظورم اینه که وسط ماموریت میگه دیسکو عوض کنی یا اول ماموریت.

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
همین امروز لیک شده خوب.:biggrin1:

فردا مام بازی می کنیم با Review و Analyses می یایم.:biggrin1:
خخخخخخخخخخخخ:biggrin1:

اهم...اهم...:biggrin1: ما هم اومدیم.:biggrin1:

با خیال راخت درجه نرمال شروع کردم که Perfectionist باشه واسه دفعه های بعد.:biggrin1:
گفتنی هارو که بقیه دوستان گفتن، بازی خیلی بهتر از کانویکشن شده و حس و هوای Chaos Theory رو داره. مخفی کاری به شدت پیشرفت کرده. یادمه یه ویدئو دیدم 6 ماه پیش گفتن که 300 راه برای کشتن Lethal و 300 تا برای Non-Lethal وجود داره. باور نمی شد تا همین الان. من دوبار از قابلیت Execution استفاده کردم (ازش خوشم نمی آد) و تقریبا همه جا از Knock Out استفاده می کردم، و فقط دوبار یه حرکت تکراری دیدم. داستان هم که تا اینجا خوب بوده و مشکلی نداره. مشکل این سم ـه. هرچی کاریزما و خفنیت داشته از بین رفته، شخصیت مزخرفی داره و عوض کردنش یکی از بدترین کارهایی بود که کردن. اصلا باهاش حال نمی کنم. خوب از آب درنیومده. گریم هم همینطور.:biggrin1: خوب اگه می خواین عوضش کنین برای چی مثل Ellie توی DS3 هات نمی کنینش؟:biggrin1: خیلی استخونی ـه :biggrin1: ولی شخصیت ـش بهتر شده.
این پالادین هم که دیگه کپی SSD Normandyـه.:biggrin1:

استفاده از کینکت هم که فقط صداست. مثلا کاور گرفتی به جای استفاده از دکمه سلکت می گی Hey You و Over Here و حواسشون رو پرت می کنی. جاهای داستانی هم داره مثل همون تریلر که می گی Grim Now که من شخصا بعدش ارضا شدم.:biggrin1: خیلی باحال بود.:biggrin1: هرکی کینکت داره از توی جعبه خاکی برداره و ازش استفاده کنه.:biggrin1:
مرحله های Co-Op هم هنوز بازی نکردم منتظر یکی هستم تا بازی رو بخره.

نمره من هم تا اینجا 8.5ـه.

ramin1987

کاربر سایت
Aug 10, 2011
359
نام
رامین
نه :D
کار برادران فروشنده س با همون فونت زدن مامور اینا اومدن بگن ایناها خود شرکت هم گفته خخخخ :D :))=))
این نوشته رو کاور اصلی بازی هست.یه سرچ بکنید تو گوگل تو سایتای خارجی هم هست.
http://www.coverdude.com/xbox-360-covers/42461-splinter-cell-blacklist.html
این سایتیه که کاور همه بازی ها رو داره

آخرین ویرایش:

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
شما ها چقدر مسخره کردید اون بنده خدا رو که خود فروشنده ها رفتن نوشتن اون جمله رو :| ولی واقعا تو کاور هست همچین چیزی:
54545-splinter-cell-blacklist.jpg

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
این E4 Missions چقدر سخته !! من هر کودومو امتحان کردم نتونستم برم البته رو realistic . اونایی که رفتن بگن وقتی این 4 تای اولی رو تموم کنیم بازم میاد یا همین 4 تا هستن فقط ؟

===
آقا یه چک پوینت مونده به آخر هر مرحله از realistic بزنیم Perfectionis و مرحله رو تموم کنیم اون مرحله perfectionist حساب میشه یا realistic ? :D

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
وقتی مرحله لندن رو تموم کردم شاخ دراوردم لوکشین رو دیدم!
اصلا فکرشو نمیکردم توی ایران هم مرحله داشته باشه:d

به این نوشته کاور از دید 1 ایرانی نگاه بکنیم باعثه خوشحالیه.ولی از دید 1 بی طرف خیلی خزه این کار:d خب جوری بازیو درست میکردید که نخواین از این کارا بکنید.
مطمئنید کاوره رسمیه?

هر کی دیسک اول. تموم کرد بگه چجوری باید بری دیسک دوم:d.منظورم اینه که وسط ماموریت میگه دیسکو عوض کنی یا اول ماموریت.

مرحله تهرانو وقتی انتخاب کنی,از قسمته کاستومایز که بخوای خارج بشی و مرحله لود بشه دیسک 2 رو میخواد

آخرین ویرایش:

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
از این که این کاوری که من گذاشتم رسمیه که شکی نیست که رسمی نیست به هیچ وجه. احتمالا یکی از کاربرای ایرانی تو VG BoxArt اینو درست کرده باشه. ولی بحث اصلی من این بود که فروشنده ها این باکس آرت رو از خودشون در نیاوردن.
ولی باکس آرت که رسمی نیست اصلا.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
باکس آرت به هیچ وجه رسمی نیست و ساخت یک ایرانیه. میتونید برید به سایت کنسول کاورز و حتی نام آپلود کننده رو هم ببینید. به نظرم هر چقدر از این بحث های انحرافی هم دوری کنید بهتره. اگه ماها جو ندیم کسی متوجه چیزی نمیشه اینو مطمئن باشید. سر همون بتلفید 3 هم اینقدر تو سایت ها جارو جنجال راه افتاد که اونجوری شد.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
منم بازيرو شروع كردم همين طور كه بقيه گفتن بازي خيلي خوبيه،فقط من از طراحي چهره Sam اصلا خوشم نيومد.سختي بازي هم خيلي بيشتر شده نسبت به شماره قبلي كه اين خيلي خوبه:d

ar2012

کاربر سایت
Oct 7, 2012
459
نام
آرمین
دوستان چجوری پک رو نصب کنم؟
من هارد 250 گیگ دارم
من بازی هایی که پک داشتنو اول دیسک ها رو نصب و پک رو نصب کردم این هم اینطوریه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر