Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله Blacklist از نظر شما کدام مرحله است؟

• Blacklist Zero - Andersen Airforce Base, Guam

رای‌ها: 1 1.4%
  • Safehouse - Benghazi, Libya

• Insurgent Stronghold - Mirawa, Iraq

رای‌ها: 6 8.3%
  • American Consumption - Chicago, Illinois

رای‌ها: 9 12.5%
  • Private Estate - Cuidad Del Este, Paraguay

رای‌ها: 5 6.9%
  • Abandoned Mill - London, England

رای‌ها: 8 11.1%
  • Special Missions HQ - Tehran, Iran

رای‌ها: 20 27.8%
  • Transit Yards - Philadelphia, Pennsylvania

• Detention Facility - Guantanamo Bay, Cuba

رای‌ها: 4 5.6%
  • Airstrip - Yucatan Province, Mexico

رای‌ها: 2 2.8%
  • American Fuel - Gulf Of Mexico

رای‌ها: 3 4.2%
  • LNG Terminal - Sabine Pass, Loisiana

رای‌ها: 0 0.0%
  • Site F - Denver, Colorado

رای‌ها: 12 16.7%

• مجموع رای دهنده‌ها
    72

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
میخاین یه هایپ زدایی را بندارم که ملت انتظاراشون در حد متای 55 بیاد پایین ؟ :D (شوخی :D)

انصافا با اینهمه تریلر خفن که نشون دادن انتظارات رو خودشون خود به خود بالا بردن ولی خوب با توجه به اینکه زمونه ی بدی شده به قول سینا و متای های آرمانی و بالای 90 کار هیچکس نیست واسه همین به نظرم متای 85-86 ینی اینکه بازی خیلی خوبه :D

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان
Double Agent رو جلو تر رفتم ، و باید بگم از بازی اصلا خوشم نیومد ! :|:D
بازی بیشتر بر پایه جاسوسی ، دزدی و ... هست و قسمت اکشن هم خیلی کم داره.
گرافیکش نسبت به زمان انتشار خیلی خوبه ، اما متاسفانه نتونستم با گیم پلی ارتباط برقرار کنم.:(
شدیدا منتظر این نسخه هستم.

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
Double Agent رو جلو تر رفتم ، و باید بگم از بازی اصلا خوشم نیومد ! :|:D
بازی بیشتر بر پایه جاسوسی ، دزدی و ... هست و قسمت اکشن هم خیلی کم داره.
گرافیکش نسبت به زمان انتشار خیلی خوبه ، اما متاسفانه نتونستم با گیم پلی ارتباط برقرار کنم.:(
شدیدا منتظر این نسخه هستم.

اتفاقا DA یکی از بهترین ها تو سری بود!

یعنی چی قسمت اکشنش کم بود؟ مگه داشتی Call Of Duty بازی میکردی؟

نسخه چهارم یکی از بهترین ها تو سری بود. یادمه بعد عرضه نسخه سوم ( که الان برای خیلی ها شده خاطره !!! ), خیلی ایراد میگرفتن که چرا یوبی همش یه چیز تکراری رو به خورد مردم میده× هیچ تنوعی تو بازی ایجاد نمیکنه! و... یوبی هم اومد تغییرات مثبتی رو توی بازی ایجاد کرد و بدون اینکه اصالت بازی نابود بشه و خود بازی زیر سوال بره تغییراتی رو ایجاد کرد که از دید خیلی از فن های اصلی این فرانچایز مثبت بود.

داستان بازی هم از اون حالت تکراری بیرون اومده بود و سم تبدیل به یه جاسوس دو جانبه شده بود...

واقعا کلی خاطره داریم از اون بازی... یکی از بهترین ها بود... گرچه اگه قرار باشه یکی رو تو کلِ اینا انتخاب کنم نسخه دوم بازی هست! (نظر شخصی)

کلا لذتی که اون نسخه بهم داد هیچ کدوم از نسخه ها بهم نداد! دلیلش رو هم نمیدونم چرا!

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318

نسخه چهارم یکی از بهترین ها تو سری بود. یادمه بعد عرضه نسخه سوم ( که الان برای خیلی ها شده خاطره !!! ), خیلی ایراد میگرفتن که چرا یوبی همش یه چیز تکراری رو به خورد مردم میده× هیچ تنوعی تو بازی ایجاد نمیکنه! و... یوبی هم اومد تغییرات مثبتی رو توی بازی ایجاد کرد و بدون اینکه اصالت بازی نابود بشه و خود بازی زیر سوال بره تغییراتی رو ایجاد کرد که از دید خیلی از فن های اصلی این فرانچایز مثبت بود.

داستان بازی هم از اون حالت تکراری بیرون اومده بود و سم تبدیل به یه جاسوس دو جانبه شده بود...

واقعا کلی خاطره داریم از اون بازی... یکی از بهترین ها بود... گرچه اگه قرار باشه یکی رو تو کلِ اینا انتخاب کنم نسخه دوم بازی هست! (نظر شخصی)

کلا لذتی که اون نسخه بهم داد هیچ کدوم از نسخه ها بهم نداد! دلیلش رو هم نمیدونم چرا!
آره دقیقا. اصلا ماهیت بازی هایی مثل این و هیتمن همینه.اصلا اصل حال این بازیا به مخفی کاریشه.باز هیتمن 2_3 درجه پایین تره مخفی کاریش... اگه اکشن میخواستیم کال اف و بتلفیلد و مدال او آنر میگرفتیم!

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
برای من chaos theory بهترین نسخه بود.
یادمه تازه سیستمم رو عوض کرده بودم و chaos theory از اولین بازی هایی بود که گرفتم،رسما تا 1 ساعت اینجوری بودم ::-o
double agent هم خوب بود ولی هیچوقت اون حال و هوای chaos theory رو برام نداشت.......

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
برای من chaos theory بهترین نسخه بود.
یادمه تازه سیستمم رو عوض کرده بودم و chaos theory از اولین بازی هایی بود که گرفتم،رسما تا 1 ساعت اینجوری بودم ::-o
double agent هم خوب بود ولی هیچوقت اون حال و هوای chaos theory رو برام نداشت.......
و این ماجرا ادامه داره تا این نسخه، دقیقا هر سری از حال و هوای اون نسخه های اولیه فاصله گرفت، مطمئنا این نسخه هم چنگی به دل نمیزنه، من که فقط با Co-Op این بازی حال می کنم

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان

من متاسفانه 3 نسخه قبلی رو بازی نکردم.:(
اتفاقا مخفی کاری این نسخه خیلی خوب بود ولی کنترل کردن سم و ... برام خیلی سخت بود مخصوصا توی قفل بازی کردن !
در هر صورت یکی از دلایلی که از این نسخه زده شدم همین کنترل کردنش بود.

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
آقا اصن مگه چقدر IP معروف توی دنیا داریم که بخوایم یه سریشون که به قوله خودمون بهش امیدی نیست رو بازی نکنیم?اگه این سری از اپیزودهای قبلی ضعیفتر باشه(که من مخالفم)باز جزء بهترین ها حساب میشه.اگه اسپلینتر بازی نکنیم چی بازی بکنیم? DARK ?:d
فقط امیدوارم حالا که 10 روز به ریلیز مونده یه 1 هفته قبلش لیک بشه که از این آمــپاسه بی بازی بودن در بیایم:d

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
10 روز دیگه بازی میاد و از این هفته می‌شه انتظار لیک شدن رو داشت!
فقط امیدوارم گرافیک و صدای سم تو ذوق نزنه:(

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
تو این تریلر آخری (7 دقیق) قیافه و صدای سم اصلا به دل ننشست :|
دیدم و متاسفانه باید تایید کنم!
انگار صورت ها رو ساختن ولی کامل نشده هنوز! یه جورایی شبیه مدل های Prototype بازی های این سطحی ـه و جزییاتی در کار نیست! فقط استیل صورت با دماغ و دهن و چشم و ابرو! بدون جزییات دیگه ای!
صدا گذاری هم یه تیکه سم حرف زد تو همین تریلر و....:(

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
مگه فیافش هم عوض شده ..ای وای خدا رسما ip نابود شد . اصلا یکی از نکات مثبت بازی چهره سم بود یه چهره که معلومه سختی زیاد کشیده و یه مامور به تمام معنی کار کشته .. موقعی دبل اجنت رو بازی میکردم ..بعضی وقتها به خدا اینقدر رو من تعصیر میزاشت . اروم از پلهای اپارتمان بالا میرفتم بدون اینکه برقارو روشن کنم ..بعد طبقه پایینی یه زن بیوه بود:-& میگفت اقا مهدی چرا برقا روشن نمیکنی . بهش گفتم خانوم جریان داره این موظوع.دفعه اخر میخواستم با مخ از پلاها بیفتم..:|

خدا کنه یه ذره جوه اون موقع رو بده فقط یه ذره به خدا از بسکی با کله رفتیم تو دل دشمنا وحشیانه خسته شدیم هیچی مثل اروم کشتن دشمن نیست!!!

saManPrince

کاربر سایت
Nov 29, 2008
98
نام
Sinprim
اوایل به این قسمت خیلی امید داشتم ولی تریلر های آخرش خیلی زد توی حالم . مخصوصا ANIMATION وقتی که روی میله داره اینور اونور میره دقت کنید اصلا ژاهاش تکون نمیخوره انگار لیز داره میخوره .
گرافیک محیط تقریبا خوبه ولی چهره ها و لباس ها در حد افتضاح هستند حتی کمتر از نسخه CONVICTION یا حتی DOUBLE AGENT
و باز هم عیب دیگه از انیمیشن بازی این که نارنجک انداختن سم واقعا مضحک و خنده داره انگار داره توپ پینگ پونگ پرت میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر