Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله Blacklist از نظر شما کدام مرحله است؟

• Blacklist Zero - Andersen Airforce Base, Guam

رای‌ها: 1 1.4%
  • Safehouse - Benghazi, Libya

• Insurgent Stronghold - Mirawa, Iraq

رای‌ها: 6 8.3%
  • American Consumption - Chicago, Illinois

رای‌ها: 9 12.5%
  • Private Estate - Cuidad Del Este, Paraguay

رای‌ها: 5 6.9%
  • Abandoned Mill - London, England

رای‌ها: 8 11.1%
  • Special Missions HQ - Tehran, Iran

رای‌ها: 20 27.8%
  • Transit Yards - Philadelphia, Pennsylvania

• Detention Facility - Guantanamo Bay, Cuba

رای‌ها: 4 5.6%
  • Airstrip - Yucatan Province, Mexico

رای‌ها: 2 2.8%
  • American Fuel - Gulf Of Mexico

رای‌ها: 3 4.2%
  • LNG Terminal - Sabine Pass, Loisiana

رای‌ها: 0 0.0%
  • Site F - Denver, Colorado

رای‌ها: 12 16.7%

• مجموع رای دهنده‌ها
    72

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
جالبه موضوع نظرسنجی از کاربرا واسه انتخاب لوگوی Fourth Echelon بود، ملت ریختن توش دارن میگن آیرونساید نباشه بازی رو نمیخریم=)) کلا از هر موقعیتی استفاده میکنن تا اوج حماقت یوبی تورنتو رو بهشون نشون بدن:D
ما هم کامنتی دادم بلکه دردی دوار بشه که بعید میدونم.:(

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
:))
UAV!!=))
AC-130!!!!
من فکر کردم همون مرحله E3 رو میخوان مخفی کاری نشون بدن، نگو خواستن اکشن تر نشون بدن!! LOL بابا!

آخرین ویرایش:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
خُب رای گیری برای انتخاب لوگوی Fourth Echelon تو سایت Gamespot شروع شده. از اینجا میتونین تو نظرسنجی شرکت کنین:
Splinter Cell Blacklist 4th Echelon Logo Battle
فعلا بیشترین شانس رو این دو تا لوگو دارن:
65213539732833068376.jpg

60326518668905685499.jpg

شما هم هر جا دیدین، به همین دو تا رای بدین که بقیش به درد لای جرز هم نمیخوره:D

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
3تا تصویر جدید از بازی روی پیج رسمی Splinter Cell منتشر شده که یکیش رو همین بالا سر من مشاهده می کنید. یکیش دیروز منتشر شده دو تا دیگش هم مال چند ساعت قبل رو شامل میشه.

کامنت های مردم گرچه مثل دفعه قبل زیاد تند نیست اما بعضی کامنت ها و نظرات مردم بسیار جالب و خوندنی هست و جالب ترش اینکه بیشتر این کامنت ها کلی هم لایک دریافت میکنه! این دقیقا نشون میده که بیشتر مردم از اسپلینتر سل جدید ناراضی هستند.

خودم به شخصه فکر میکردم بیشتر مردم با بخش صداگذاری بازی که چند روز پیش خبرش رو توی همین تاپیک داده بودم مشکل دارند, اما مثل اینکه اعتراضات بیشتر مردم کلا با این نسخه مشکل دارند...
بعد از صداگذاری بیشتر اعتراضات با اکشن تر شدن بازی و تیراندازی توی روز اشاره داره.

ما توی Double Agent هم مراحلی رو داشتیم توی روز بود اما همش مخفی کاری بود. در واقع بدون اینکه به خود بازی لطمه ای وارد بشه و اصالات خودش رو از دست بده تونستن تغییرات کاملا مثبتی رو توش به وجود بیارند که بدون خدشه دار کردن اسم سم فیشر و اسپلینتر سل هم باعث نوآوری بشه و هم اینکه از روند تکراری نسخه قبل کاسته بشه.

نظرات مردم هم میتونید توی همون لینک مشاهده کنید.
That SHIT is NOT Splinter Cell anymore. They have totally ruined the game...
خدا بود این تیکه :D

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
از اون سه تا عکس فقط همونی که پست بالاتر گذاشتم جدیده، دو تای دیگه قدیمیه:D

در مورد اکشن و مخفی کاری، فعلا فقط همین یه دونه مرحله رو نشون دادن که تو روزه، تمرکزش هم رو اکشن هست. بقیه مراحل رو هنوز نشون ندادن. البته میشد همون مرحله رو این بار با مخفی کاری رفت ولی هنوز تصمیم نگرفتن این نوع گیم پلی رو هم نشون بدن. مطمئنم با قابلیت هایی که اضافه شده، امکان مخفی کاری رفتن وجود داره، هر چند هنوز نشون ندادن. از اون بابت من نگرانی ندارم.

در مورد صداگذار هم، چند روزیه فهمیدم مایکل آیرونساید تو 3 سال گذشته، 2 بار با سرطان جنگیده و زنده مونده. هنوز هم به طور کامل بهبود پیدا نکرده. وقتی این رو فهمیدم، بی اختیار دیگه ناراحت نشدم که چرا صداگذار نیست. الان که فکر میکنم، خوب هم شده که نیست چون این رویه ای که SC در پیش گرفته، یه سم فیشر دیگه میطلبه. سم فیشر آیرونساید با سه گانه به اوج رسید، با Conviction هم به کار خودش پایان داد. امیدوارم آیرونساید هر جا هست، دوباره سلامتیش رو بدست بیاره...

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
از اون سه تا عکس فقط همونی که پست بالاتر گذاشتم جدیده، دو تای دیگه قدیمیه:biggrin1:
خو اگه قدیمی باشه دیگه باید اینو به ادمین اون پیج بگی که عکس های قدیمی رو چرا آپلود میکنه!:D منم شک داشتم ولی چون تازه آپلد کرده بود گفتم لابد جدید هست!

مطمئنی همه بیماری
آیرونساید حقیقت داره؟! اگه هم حقیقت ذاشته باشه مطمئنا یوبی اینقدر مهربون نشده که بخاطر سلامتی آیرونساید اون رو از پروژه کنار گذاشته باشه! در واقع بهانشون یه چیز مسخره بود که بیماری آیرونساید! خصوصا اینکه یه صداگذار جوون رو برای سم پا به سن گذاشته وارد بازی کردند که این خودش مهر تاییدی به گفته های خودم هستش.

حالا از اینا گذشته کاشکی یه نسخه درست میکردند به عنوان نسخه نهایی سم فیشر با SC ... یا اصلا این نسخه رو یه شخصیت جدید معرفی میکردند دیگه سم سنش خیلی زیاد شده.

راستی چی شد اینقدر به یوبی علاقه مند شدی؟!:D کلا داری از فن SC به فن یوبی تغییر میکنی!:D

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
مطمئنی همه بیماری
آیرونساید حقیقت داره؟! اگه هم حقیقت ذاشته باشه مطمئنا یوبی اینقدر مهربون نشده که بخاطر سلامتی آیرونساید اون رو از پروژه کنار گذاشته باشه! در واقع بهانشون یه چیز مسخره بود که بیماری آیرونساید! خصوصا اینکه یه صداگذار جوون رو برای سم پا به سن گذاشته وارد بازی کردند که این خودش مهر تاییدی به گفته های خودم هستش.

حالا از اینا گذشته کاشکی یه نسخه درست میکردند به عنوان نسخه نهایی سم فیشر با SC ... یا اصلا این نسخه رو یه شخصیت جدید معرفی میکردند دیگه سم سنش خیلی زیاد شده.

راستی چی شد اینقدر به یوبی علاقه مند شدی؟!:D کلا داری از فن SC به فن یوبی تغییر میکنی!:D
آره مطمئنم.
با این موضوع نخواستم کار یوبی سافت رو توجیه کنم. کارای یوبی سافت هنوز هم احمقانه است. فقط گفتم دیگه ناراحت نیستم.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
مطمئنی همه بیماری

مطمئنن میخواستن با آیرن ساید کار کنن ولی با این تکنولوژی جدید و پیر شدن و بیماریش نمی تونستن ، فک کردی اداره های کار و بیمه و ... انقد راحت می شینن وقتی یه شخص بیمار رو بخواد یوبی کار بده ؟ :D فک کردی پلوخورشتی مثه اینجاست ؟

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
مطمئنن میخواستن با آیرن ساید کار کنن ولی با این تکنولوژی جدید و پیر شدن و بیماریش نمی تونستن ، فک کردی اداره های کار و بیمه و ... انقد راحت می شینن وقتی یه شخص بیمار رو بخواد یوبی کار بده ؟ :D فک کردی پلوخورشتی مثه اینجاست ؟
حاجی الان داری کار یوبی رو توجیح میکنی؟! اصلا گیریم آیرونساید سرطان گرفت!
چرا یوبی باید بیاد یه جوون 20-25ساله رو صداگذار اصلی بازی جای بده ؟! مگه سن سم بالا نرفته؟! چرا باید بیاد یه همچین کار احمقانه ای بکنه؟! اگه خیلی دوست داشت میتونست یکی رو بیاره که به سن سم بخوره نه یه جوون رو! و یا اصلا میتونست یه داستان جدید با یه شخصیت جدید بنویسه!

در ضمن پلوخورشت چه ربطی به حرف های من داره ؟! یعنی الان داری میگی یوبی اینقدر مهربون شده که دلش به حاله آیرونساید سوخته و برای سلامتیش ازش تو این نسخه استفاده نکرده؟!

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
حاجی الان داری کار یوبی رو توجیح میکنی؟! اصلا گیریم آیرونساید سرطان گرفت!
چرا یوبی باید بیاد یه جوون 20-25ساله رو صداگذار اصلی بازی جای بده ؟! مگه سن سم بالا نرفته؟! چرا باید بیاد یه همچین کار احمقانه ای بکنه؟! اگه خیلی دوست داشت میتونست یکی رو بیاره که به سن سم بخوره نه یه جوون رو! و یا اصلا میتونست یه داستان جدید با یه شخصیت جدید بنویسه!

در ضمن پلوخورشت چه ربطی به حرف های من داره ؟! یعنی الان داری میگی یوبی اینقدر مهربون شده که دلش به حاله آیرونساید سوخته و برای سلامتیش ازش تو این نسخه استفاده نکرده؟!
یوبی مهربون باید می شده ، قوانین کار انقد سخت گیرانس که میتونن بهش انگ برده داری مدرن بزنن این 1 .
بعدشم تکنولوژی موشن کپچر جدیدی که یوبی استفاده کرده صداگزار با قدرت بدنی بالا می طلبیده که صدا Realistic شه . الان برای همه حالاتی که برای سم انیمیشن تعریف شده یه صدای خاص هم تعریف شده . این خیلی به حس و حال بازی کمک می کنه .

من خودم از کارهای یوبی خوشم نمیاد ولی این یکی دلیل منطقی داره .

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
یوبی مهربون باید می شده ، قوانین کار انقد سخت گیرانس که میتونن بهش انگ برده داری مدرن بزنن این 1 .
بعدشم تکنولوژی موشن کپچر جدیدی که یوبی استفاده کرده صداگزار با قدرت بدنی بالا می طلبیده که صدا Realistic شه . الان برای همه حالاتی که برای سم انیمیشن تعریف شده یه صدای خاص هم تعریف شده . این خیلی به حس و حال بازی کمک می کنه .

من خودم از کارهای یوبی خوشم نمیاد ولی این یکی دلیل منطقی داره .
آره ولی باز هر جور حساب کنی نباید یه جوون رو میاوردند. اصلا منطقی نیست این کارشون! حداقل میتونستند یکی که سنش مقداری بیشتر بوده رو بیارند. فرض کن سم سن داره با صدای یه جوون 20 ساله! اصلا فان میشه بازی!:D
به نظرم اگر از تکنولوژی موشن کپچر استفاده نمیکردند خیلی طبیعی تر می شد بازی تا اینکه اومدن این کارو انجام دادند. ولی باز میتونستند یهشخصیت جدید رو به بازی اضافه کنند دیگه سم داره خیلی پیر میشه!

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
آره ولی باز هر جور حساب کنی نباید یه جوون رو میاوردند. اصلا منطقی نیست این کارشون! حداقل میتونستند یکی که سنش مقداری بیشتر بوده رو بیارند. فرض کن سم سن داره با صدای یه جوون 20 ساله! اصلا فان میشه بازی!:D
به نظرم اگر از تکنولوژی موشن کپچر استفاده نمیکردند خیلی طبیعی تر می شد بازی تا اینکه اومدن این کارو انجام دادند. ولی باز میتونستند یهشخصیت جدید رو به بازی اضافه کنند دیگه سم داره خیلی پیر میشه!

وقتی کاپتان پرایس هنو زندن برا چی سم رو ول کنن آخه ؟ :D

من با ویلچر هم با سم بازی کنیم حاضرم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر