Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله Blacklist از نظر شما کدام مرحله است؟

• Blacklist Zero - Andersen Airforce Base, Guam

رای‌ها: 1 1.4%
  • Safehouse - Benghazi, Libya

• Insurgent Stronghold - Mirawa, Iraq

رای‌ها: 6 8.3%
  • American Consumption - Chicago, Illinois

رای‌ها: 9 12.5%
  • Private Estate - Cuidad Del Este, Paraguay

رای‌ها: 5 6.9%
  • Abandoned Mill - London, England

رای‌ها: 8 11.1%
  • Special Missions HQ - Tehran, Iran

رای‌ها: 20 27.8%
  • Transit Yards - Philadelphia, Pennsylvania

• Detention Facility - Guantanamo Bay, Cuba

رای‌ها: 4 5.6%
  • Airstrip - Yucatan Province, Mexico

رای‌ها: 2 2.8%
  • American Fuel - Gulf Of Mexico

رای‌ها: 3 4.2%
  • LNG Terminal - Sabine Pass, Loisiana

رای‌ها: 0 0.0%
  • Site F - Denver, Colorado

رای‌ها: 12 16.7%

• مجموع رای دهنده‌ها
    72

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
من مطمئنم بازی یه جورایی شبیه DX میشه . DX رو هم میشد اکشن رفت ، ولی خب حق انتخاب می داد ؛ ولی حق انتخاب سم فیشر باید خیلی فرق کنه :D وای چه حالی بده . خدا کنه بشه Non Lethal درست حسابی رفت . با استفاده از تکنیک های خفن مخفی کاری .

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
اه راستی یادم رفت اینم اضافه کنم که بعد از Interrogation میشه انتخاب کرد که طرف رو بکشی یا نه.
نمیدونم ولی بعضی چیزهاش رو میبینم یاد Punisher میوفتم!
الان این رو هم دیدم یاد اون افتادم!
تو اون هم میشد از طرف فقط حرف کشید یا اینکه بکشیش!

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
من مطمئنم بازی یه جورایی شبیه DX میشه . DX رو هم میشد اکشن رفت ، ولی خب حق انتخاب می داد ؛ ولی حق انتخاب سم فیشر باید خیلی فرق کنه :D وای چه حالی بده . خدا کنه بشه Non Lethal درست حسابی رفت . با استفاده از تکنیک های خفن مخفی کاری .
کلن یه DX گرفتی دستت، توی هر تاپیک که میری میگی مثل DX هست؟ :|؟
بکش بیرون، خیلی از اینا که میگی قبل از DX تو خیلی از بازی های دیگه بوده . . .

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
این شرکتا همه دست به دست هم دادن تو بازی ایران رو نابود کنن دیگه نه؟؟؟ چون از اونور بتلفیلد 3 ، COD:BO2 ، Splinter Cell : Black List :D

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
اه راستی یادم رفت اینم اضافه کنم که بعد از Interrogation میشه انتخاب کرد که طرف رو بکشی یا نه.

به نظره من تیم سازنده زحمت خودشون رو زیاد کردن! - چون اکثرا میزنن دشمن رو اٌملت میکنن !! خوشم نیومد از کارشون - بازی رو مهربون کردن !

شخصا هرچی بیشتر بٌکٌشم بیشتر حال میکنم !! همه رو میکشم ... KILL THEM ALL :gunner::flexion::wallbash:

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
قاعدتن چون بازی تو آینده است، ایران دیگه نابود شده :-" برای همین نزاشتنش تو بازی :D.
اخه تو افغانستان مرحله داره اگه فحش های جذاب فارسی اون هم از نوع دری و پشتو رو تو بازی شندید چندان جای تعجب نداره (یاده Soldier of Fortune بخیر :D )

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
اخه تو افغانستان مرحله داره اگه فحش های جذاب فارسی اون هم از نوع دری و پشتو رو تو بازی شندید چندان جای تعجب نداره (یاده Soldier of Fortune بخیر :D )

دمشون گرم که یه مرحله fun واسه ما ایرانیا گزاشتن! عالیه - چه حالی بکنیم مرحله افغانستان :d

یاده کلیپ سوتی های مبایل افتادم - ملت زنگ میزدن افغانی اٌسکٌل میکردن - افغانیه ف ح ش میداد =))

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
کلن یه DX گرفتی دستت، توی هر تاپیک که میری میگی مثل DX هست؟ :|؟
بکش بیرون، خیلی از اینا که میگی قبل از DX تو خیلی از بازی های دیگه بوده . . .

میتونی مثال بزنی . خیلی از چیز هایی که تو DX ـن در اصل تو DX1 بودن که اکثر بازیها یه چیزی ازش اسکی رفتن . نمیخواد هی بپری حرف بزنی وسط تاپیک . در کل با توجه به موفقیت HR اصلا بعید نیست که ترکیبی از مخفی کاری و اکشن و یه جور هیبرید رو بده BL . اصلا بعید نیست . اتفاقا اقلا اینطوری مطمئنم خیلی بهتر از Conviction میشه .

لقمه رو دور سرت میچرخونی تا فقط بگی آره اینا دارن از رو دست Eidos Montreal و DE کپی ورمیدارن! در حالی که خوده Conviction ترکیبی از مخفی کاری و اکشن بود، BL میخواد اون رو ارتقا بده. حالا تو هر جور دوس داری قضیه رو بپیچون تا حرف خودت رو ثابت کنی.

کسی نگفت اینا همون کاری رو می کنن که EM کرده . من میگم با توجه به این که DE موفق شده با فضاسازی مناسب و گیم پلی مناسب سبکش (!) بازی رو ترکیبی از اکشن و مخفی کاری کنه به صورتی که فن های قدیمی (!) بازی هم راضی باشن ؛ Ubi هم میخواد همچین کاری رو با BL کنه . همونطور که از خیلی از شوتر های خوب این نسل هم الهام گرفت سر کانویکشن . به نظرم میتونه با ترکیب اصالت بازی و دغدغه های این نسل ( که تو کانویکشن هم به خیلی هاش پاسخ دادن ! ) یه چیز خیلی یونیک بسازه . یعنی ادامه راه کانویکشنه در اصل من کی گفتم نیست ؟!
تو میخوای هیکل من رو قهوه ای کنی این چن روزه وگرنه من مشکلی با چیزی ندارم ، حرف خودم هم نمی خوام ثابت کنم . من از DX به عنوان مثال یاد می کنم چون اولین چیزیه که به ذهنم میرسه تو این زمینه نمونه بهتر سراغ داری بهم بگو . بهتره بگم HR یه تلنگری بود به این نسل اقلا از دید من ، هنوزم میشه بازی های نا همه پسندِ با اصالت بازی کرد . شاید این رو یوبی اثر گذاشته ، به هر حال اگه یه روز CoD یا Halo و HL انقد موفق عمل نمی کردن ما این همه شوتر اول شخص نظامی نداشتیم . DX هم ممکنه تأثیر بزاره . مشکل شما اینجاست که فکر می کنین من میگم DX سره از SC یا SC قراره ازش تقلید کنه ! به خدا منظورم این نیست .

آخرین ویرایش:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
میتونی مثال بزنی . خیلی از چیز هایی که تو DX ـن در اصل تو DX1 بودن که اکثر بازیها یه چیزی ازش اسکی رفتن . نمیخواد هی بپری حرف بزنی وسط تاپیک . در کل با توجه به موفقیت HR اصلا بعید نیست که ترکیبی از مخفی کاری و اکشن و یه جور هیبرید رو بده BL . اصلا بعید نیست . اتفاقا اقلا اینطوری مطمئنم خیلی بهتر از Conviction میشه .

لقمه رو دور سرت میچرخونی تا فقط بگی آره اینا دارن از رو دست Eidos Montreal و DE کپی ورمیدارن! در حالی که خوده Conviction ترکیبی از مخفی کاری و اکشن بود، BL میخواد اون رو ارتقا بده. حالا تو هر جور دوس داری قضیه رو بپیچون تا حرف خودت رو ثابت کنی.
کسی نگفت اینا همون کاری رو می کنن که EM کرده . من میگم با توجه به این که DE موفق شده با فضاسازی مناسب و گیم پلی مناسب سبکش (!) بازی رو ترکیبی از اکشن و مخفی کاری کنه به صورتی که فن های قدیمی (!) بازی هم راضی باشن ؛ Ubi هم میخواد همچین کاری رو با BL کنه . همونطور که از خیلی از شوتر های خوب این نسل هم الهام گرفت سر کانویکشن . به نظرم میتونه با ترکیب اصالت بازی و دغدغه های این نسل ( که تو کانویکشن هم به خیلی هاش پاسخ دادن ! ) یه چیز خیلی یونیک بسازه . یعنی ادامه راه کانویکشنه در اصل من کی گفتم نیست ؟!
تو میخوای هیکل من رو قهوه ای کنی این چن روزه وگرنه من مشکلی با چیزی ندارم ، حرف خودم هم نمی خوام ثابت کنم . من از DX به عنوان مثال یاد می کنم چون اولین چیزیه که به ذهنم میرسه تو این زمینه نمونه بهتر سراغ داری بهم بگو . بهتره بگم HR یه تلنگری بود به این نسل اقلا از دید من ، هنوزم میشه بازی های نا همه پسندِ با اصالت بازی کرد . شاید این رو یوبی اثر گذاشته ، به هر حال اگه یه روز CoD یا Halo و HL انقد موفق عمل نمی کردن ما این همه شوتر اول شخص نظامی نداشتیم . DX هم ممکنه تأثیر بزاره . مشکل شما اینجاست که فکر می کنین من میگم DX سره از SC یا SC قراره ازش تقلید کنه ! به خدا منظورم این نیست .
اصلا قضیه ساده تر از چیزیه که بخوای اینجوری بپیچونیش. Conviction ترکیبی از اکشن و مخفی کاری بود ولی بالانسش زیاد خوب نبود. طرفدارا اعتراض کردن، حالا قراره از المان های قدیمی خوده همین Splinter Cell(نه بازی دیگه ای) بهش اضافه کنن تا بالانسش بهتر بشه. همین.
حالا تو نمیدونم چند وقته گیر دادی هی میخوای اینارو بچسبونی به DE! ولی واقعیت چیز دیگست.
بعد میون بحث، Conviction از کدوم شوتر خوب این نسل الهام گرفته؟ برام جابله، نه تیر اندازیش شبیه گیرزه، نه کاور گیریش. کاور گیری هم قبل از اینکه گیرزی به وجود بیاد بود تو سری. حالا منظورت شاید COD یا هیلو بوده! نمیدونم:-/

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
الان هوس کردم نشستم double agent رو از اول میرم . خیلی حال میده ؟ تاریخ انتشارش مشخص نشده بلک لیست ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر