Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله Blacklist از نظر شما کدام مرحله است؟

• Blacklist Zero - Andersen Airforce Base, Guam

رای‌ها: 1 1.4%
  • Safehouse - Benghazi, Libya

• Insurgent Stronghold - Mirawa, Iraq

رای‌ها: 6 8.3%
  • American Consumption - Chicago, Illinois

رای‌ها: 9 12.5%
  • Private Estate - Cuidad Del Este, Paraguay

رای‌ها: 5 6.9%
  • Abandoned Mill - London, England

رای‌ها: 8 11.1%
  • Special Missions HQ - Tehran, Iran

رای‌ها: 20 27.8%
  • Transit Yards - Philadelphia, Pennsylvania

• Detention Facility - Guantanamo Bay, Cuba

رای‌ها: 4 5.6%
  • Airstrip - Yucatan Province, Mexico

رای‌ها: 2 2.8%
  • American Fuel - Gulf Of Mexico

رای‌ها: 3 4.2%
  • LNG Terminal - Sabine Pass, Loisiana

رای‌ها: 0 0.0%
  • Site F - Denver, Colorado

رای‌ها: 12 16.7%

• مجموع رای دهنده‌ها
    72

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
درسته صداش تغییر کرده ولی انصافا خیلی شبیهه صدای آیرن سایده ! بعضی جاها تو ذوق می زنه ولی این بدبخت هم خوش صداست :D هر چند مبارزه در جبهه FB ادامه داره :D اقایون زیر هر Wall Post ـه پیج ِ SC یه چی در حمایت از خواستار آیرن ساید طرفدارا بنویسین :D

انقدر ایراد الکی نگیرید
biggrin1.gif
حالا صداگذار عوض شده دیگه.همین بلا رو سر AC هم اوردن.من که هر چیزی از بازی دیدیم عالی بود.

خب اون هم من میخواستم خفشون کنم :D ولی این لامصب خیلی وسواس به خرج دادن سر انتخاب صدای جدید . صداش بعضی جاها من رو یاد هیو جکمن میندازه :D

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,294
نام
Afshin
انقدر ایراد الکی نگیرید:D حالا صداگذار عوض شده دیگه.همین بلا رو سر AC هم اوردن.من که هر چیزی از بازی دیدیم عالی بود.

خوشم میاد Easy Taking رو به انتها رسوندی :d
خو اونی که کلی با بازی خاطره داره دوس نداره صدای سم عوض شه :d
من ناراحت شدم ولی مثه سینا خودم و به درو و دیوار نمیکوبم دیگه ، اون فن تر از منه :d

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
طی روزهای آینده قراره یه تریلر Stealth oriented هم از بازی برای طرفدارای قدیمی منتشر کنن تا نگرانی هاشون از این بابت برطرف بشه. این رو مدیر روابط عمومی یوبیسافت تورنتو گفته.
انقدر ایراد الکی نگیرید:D حالا صداگذار عوض شده دیگه.همین بلا رو سر AC هم اوردن.من که هر چیزی از بازی دیدیم عالی بود.
آریان یه حرفایی میزنی میخوام سرمرو بکوبم به دیوار!! الان الطیر دوزاری رو داری با سم فیشر یکی میکنی!!؟ کی آخه اهمیت میده صدای اون **** عوض شده یا نه! صدای آیرونساید در کنار Goggle، نماد سری بود. یکی از بهترین صداگذاری های تاریخ بازی هارو داره. اون شوخی های سیاهش با گروگان ها، تیکه هاش، صحبتاش با لمبرت؛ باید با این بازی بزرگ شده باشین تا بفهمین چی میگم! همین الان صداگذار چیف که تو هر بازی 10 خط دیالوگ بیشتر نمیگه عوض بشه ملت خودشون رو به در و دیوار میزنن!
==========

فعلا که اعتراض ها به بالاترین حد خودش رسیده. تو این دو روز چندین هزار کامنت اعتراضی توی صفحه فیــس بوک یوبی سافت تورنتو، صفحه رسمی Splinter Cell، فروم رسمی یوبی سافت و کلی جای دیگه فرستاده شده که نکته ای که تو همشون مشترک بوده، اعتراض به نبودن آیرونساده. کار به جایی رسیده دیگه اصلا این شخصیت رو سم صدا نمیکنن و بهش میگن اریک! یکی از پیشنهادهایی هم که از طرف فن های قدیمی داده شده اینه که پروتاگونیست رو عوض کنن که خیلی هم منطقی به نظر میاد. سم هم میشه مدیر 4th Echelon و نقش لمبرت رو بر عهده میگیره و این Rookie رو آموزش میده و ... با این کار هم مشکل صدا برطرف میشه، هم مشکل استایل جدید بازی. چون این استایل واسه Conviction توجیح داشت، ولی واسه Blacklist نداره.
مبارزه همچنان ادامه داره...
اینجا فراموش نشه:
Petition: Ubisoft: Allow Michael Ironside to play Sam Fisher in Splinter Cell Blacklist | Change.org

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,493
نام
Ali
بازیهای بزرگ به قدری که سال ها جلو میرن بیشتر روشن زوم میشه و همه گیر چه برسه به گیمی که از زمان PS2 به اینور انقدر طرفدار پیدا کرده و کرکتر اصلیش " سم فیشر " یکی از معروف ترین و بزرگترین کرکترهای دوران گیمینگه .

این کار ِ اینا مثل اینه که وردارن صدای " کریتوس " رو عوض کنن تو Ascension ملت رسماً به F*ck میدنشون ، به شخصه انقدر گند خوردن به عناوین محبوب تو این نسل داغون فعلی رو دیدم که سر این یکی کوتاه نمیام ، بقیه بچه ها هم برید کامنت بدید خواهشا ً .

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,772
نام
مارشال
طی روزهای آینده قراره یه تریلر Stealth oriented هم از بازی برای طرفدارای قدیمی منتشر کنن تا نگرانی هاشون از این بابت برطرف بشه. این رو مدیر روابط عمومی یوبیسافت تورنتو گفته.
==========
فعلا که اعتراض ها به بالاترین حد خودش رسیده. تو این دو روز چندین هزار کامنت اعتراضی توی صفحه فیــس بوک یوبی سافت تورنتو، صفحه رسمی Splinter Cell، فروم رسمی یوبی سافت و کلی جای دیگه فرستاده شده که نکته ای که تو همشون مشترک بوده، اعتراض به نبودن آیرونساده. کار به جایی رسیده دیگه اصلا این شخصیت رو سم صدا نمیکنن و بهش میگن اریک! یکی از پیشنهادهایی هم که از طرف فن های قدیمی داده شده اینه که پروتاگونیست رو عوض کنن که خیلی هم منطقی به نظر میاد. سم هم میشه مدیر 4th Echelon و نقش لمبرت رو بر عهده میگیره و این Rookie رو آموزش میده و ... با این کار هم مشکل صدا برطرف میشه، هم مشکل استایل جدید بازی. چون این استایل واسه Conviction توجیح داشت، ولی واسه Blacklist نداره.
مبارزه همچنان ادامه داره...
اینجا فراموش نشه:
Petition: Ubisoft: Allow Michael Ironside to play Sam Fisher in Splinter Cell Blacklist | Change.org
مورد اول که در مورد قسمت مخفی کاریه خیلی خوبه. مخصوصا اگه همین مرحله رو نشون بدن که میشه به صورت مخفی کاری هم رفت.
مورد دوم هم پیشنهاد این فن خیلی خوبه. یعنی دقیقا دو راه برای یوبی وجود داره :
1- برگردوندن آیرونساید.
2- عمل کردن به پیشنهاده این یارو.
در غیر این صورت به احتمال زیاد یوبی با مشکل بزرگی در مورد فروش و امتیاز و کم شدن طرفدارای بازی روبرو میشه.
ما هم که وظیفه مون رو در قبال نامه ی اعتراض همون دیروز انجام دادیم. امیدوارم موثر باشه.
دوستان هم کم لطفی نکنن و حتما یه امضا زیر نامه بزنن.

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
ایولا - یکی از خبر هایی که خیلی خوشحالم کرد - برگشتن سم بود ... کانویکشن رو مثل شماره های قدیمی تر دوست نداشتم ولی بازم خوب بود - امیدوارم این شماره عالی از آب دربیاد .

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
خب همه جر دادن یوبی رو . . .
بعد شخصیت الطیر کجا، شخصیت سم کجا :D.

کلن یوبی منو یاد این کشور های کومونیستی میندازه که مانع قهرمان سازی میشدند و هرکی تا میومد قهرمان بشه میکشتن.
یوبی تا یه شخصیت درست و حسابی از زیر دستش میاد بیرون، از پایه گند میزنه به شخصیت، صدا رو عوض میکنه، چهره رو . . .
الان خیلی چهره سم عوض شده!!!

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
من رفتم امضا کردم ولی عمرا توجهی بکنن شک ندارم...
سر راک استار هم همه گفتن توجه ای نمیکنه، ولی خب حداقل از اون فاجعه کمی فاصله گرفت.
سر SCC هم همچین بحثی شد. کلن اگر یه سری از اینا بیش از نیم میلیون امضا داشته باشه صد درصد شرکت ترتیب اثر میده بهش:D.
ولی زیر نیم میلیون کلن شبیه یه جوکه :D.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
خُب هیتلر هم وادار به عکس العمل شد:
[video=youtube;KEJSMAXda6c]http://www.youtube.com/watch?v=KEJSMAXda6c&feature=youtu.be[/video]

وضعیت من:
=)) :((

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
واسه من که سم بدون صدای آیرن ساید معنا نداره .نه چهرش شبیه خودشه نه صداش.به نظر من اگه ی شخصیت دیگه رو وارد بازی میکردن خیلی بهتر از این بود که این کارو انجام بدن.این شخصیت الان ی نفره دیگس.
اگه توجه کنین سم توی هر نسخه چهرش عوض میشه چیزی که توی همه نسخه ها مشترکه و به ما نشون میده کسی که داریم کنترلش میکنیم سمه فقط صداشه. اگه اونم ازش بگیرن دیگه سم فیشری وجود نداره. فقط یه اسمه
من که اعصابم خورد شده

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
این یکی جالب تره. به اصل قضیه پرداخته:
[video=youtube;lOvX8czduL4]http://www.youtube.com/watch?v=lOvX8czduL4[/video]

========
Maxime Beland (لعنت الله علیه) گفته بازی قابلیت Non-Lethal H2H Takedown هم داره. میشه امیدوارم بود بشه مراحل رو(حداقل اکثرش رو) بدون کشتن کسی و یا حتی درگیری تموم کرد.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
من هم تریلر E3 رو دیشب نگاه کردم کلی بهتون خندیدم:D
چون میگفتین اون پرچم برای ایران و شیر و خورشید بود در حالی که اون پرچم برعکس پرچم ایران بود:D
یعنی اون پرچم به ترتیب قرمز،سفید،سبز بود ولی مال ــه ایران سبز،سفید،قرمز ــه:D
ولی کلا حال نکردم!
به غیر از یک نفر،بقیه رو با حالت اکشن کشت:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر