Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله Blacklist از نظر شما کدام مرحله است؟

• Blacklist Zero - Andersen Airforce Base, Guam

رای‌ها: 1 1.4%
  • Safehouse - Benghazi, Libya

• Insurgent Stronghold - Mirawa, Iraq

رای‌ها: 6 8.3%
  • American Consumption - Chicago, Illinois

رای‌ها: 9 12.5%
  • Private Estate - Cuidad Del Este, Paraguay

رای‌ها: 5 6.9%
  • Abandoned Mill - London, England

رای‌ها: 8 11.1%
  • Special Missions HQ - Tehran, Iran

رای‌ها: 20 27.8%
  • Transit Yards - Philadelphia, Pennsylvania

• Detention Facility - Guantanamo Bay, Cuba

رای‌ها: 4 5.6%
  • Airstrip - Yucatan Province, Mexico

رای‌ها: 2 2.8%
  • American Fuel - Gulf Of Mexico

رای‌ها: 3 4.2%
  • LNG Terminal - Sabine Pass, Loisiana

رای‌ها: 0 0.0%
  • Site F - Denver, Colorado

رای‌ها: 12 16.7%

• مجموع رای دهنده‌ها
    72

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
با صداگذار جدید سم فیشر آشنا بشین. Eric Johnson:
Eric Johnson - IMDb
MV5BMTIyMzU4OTEyMV5BMl5BanBnXkFtZTcwNTEzMTA4MQ@@._V1._SY314_CR85,0,214,314_.jpg

تُف به ذاتت Ubi...
این بچه سوسول کیه آخه!!؟

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
این بحثا رو ولش کن, تا مثل اون یکی بازی, تاپیک کلا از صحنه ی روزگار محو نشده (دردیه که Community باید تحمل کنه گویا) , یه سوال بپرسم
بازی از نظر زمانی چطوریه؟یعنی حوادث بازی بعد از Conviction هست؟سم که رفته بود هند, دیگه هم برای سازمانی کار نمی کرد!چی شده گذرش مجدد به این کارا افتاده؟(البته درسته برای TE کار نمی کنه, ولی اگه برای دولت هم کار کنه, عجیبه!)

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
با صداگذار جدید سم فیشر آشنا بشین. Eric Johnson:
Eric Johnson - IMDb
MV5BMTIyMzU4OTEyMV5BMl5BanBnXkFtZTcwNTEzMTA4MQ@@._V1._SY314_CR85,0,214,314_.jpg

تُف به ذاتت Ubi...
این بچه سوسول کیه آخه!!؟
به نظرم این یه چیزی بود با این تریلر . . .
نگاه کن پرچم ایران، به نظر میاد شیر و خورشید باشه.
حس میکنم این یه فلش بکه :D.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
نگاه کن پرچم ایران، به نظر میاد شیر و خورشید باشه.

دقیقا منم احساس کردم شیر و خورشیده ولی خب این همه تکنولوژی اینا مربوط به 30 سال پیش؟ با عقل جور در نمیاد

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
دقیقا منم احساس کردم شیر و خورشیده ولی خب این همه تکنولوژی اینا مربوط به 30 سال پیش؟ با عقل جور در نمیاد
خب آخه شخصیت سم که خیلی جوونه، اگر این شخصیت باشه بعد داستان بعد از SCC باشه باید فحش کشید به جید ریموند :D.
نگاه کن سلاح های بازی هم هیچ کدوم جدید نیستند، مثلن سم یه کلت داره که عینن کلت توی PT هست، لباسش هم که عین PT هست. بهترین سلاح بازی هم فکر کنم ak-47 بود.
مثلن توی SCC رو یادته یه مرحله جنگ با عراق داشت؟ همین مدل سلاح ها اینا توش بود یادمه.
ولی اینا که اینقدر توجه به همه چیز داشتن، زبان رو به خوبی فارسی کردن دیگه فرق شیر و خورشید رو با پرچم الله الان ندونند؟ :|؟
آخرش این ایرونیه چی میگه؟

---------------------
چرا هرکی میخواد بازی بسازه، دماغ ایرانیو اینقدر داغون طراحی میکنه؟ :D؟

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
بعید نیست با شیر و خورشید فقط کرم ریخته باشن :D ازشون بعید نیست...
اگه اشتباهی باشه، امیدوارم همین طور بمونه. الله بشه دهنمون سر خرید بازی سرویسه :D.
بتلفیلد 3 اش که یه دور میومد تهران رد میشد اونطوری بود، سر این فکر کنم اعدام داشته باشه . . .
این آخرش چی بین سم و یارو رد و بدل میشه متوجه میشی؟ :D؟ یه قسمتیش یه چیزی میگه تو فکر میکنی نمیدونم چیچی و من همین الانشم مردم همچین چیزی :D با لهجه فارسی انگلیسی صحبت میکنه :-".

آپدیت : نگاه این پرچمی هست که تو بازی هست :

این پرچم اصلیه :

اینم پرچم توی بازی :

من حسش نبود تریلر با کیفیت 1080 بگیرم :D.

یعنی خیلی فرقه توش :D، ممکنه اینا متوجه نشده باشن این فرق رو ؟ :|؟ یه ویکی پدیا میزدن حل بود!

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,670
نام
محمد
کل نمایش به کنار اون اولش که نوشته بود "هشدار A" من یه لحظه فکر کردم چشمام داره آلبالو گیلاس میچینه :D خیلی باحال بود اون حرکت، البته به جز فارسی زبان ها که کسی نمی دونه اونجا چی نوشته، دقیقا هدفشون چی بود؟ :D من که از Conviction خوشم اومد، اینم مثل همون :D استفاده از کینکت برای پرت کردن حواس دشمن ها هم جالب بود.

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,772
نام
مارشال
تنها نکته ی منفی نمایش (واسه من) تغییر صدای سم بود. خیلی تو ذوق میزد.
ولی از جهات دیگه میشه گفت عالی بود. مخصوصا Killing In Motion که واقعا عالی بود و قسمت اکشن ـه گیم پلی رو خیلی روون تر کرده بود. صدا زدن و حواس دشمنا رو پرت کردن با کینکت هم یکی از بهترین چیزهایی بود که میتونستن به بازی اضافه کنن. :x
پ.ن. اونجایی که میخواد با کینکت دستور بده ماشینه رو بزنن Maxime Belande میگه Now that Sam is the Leader of Forth Echelon... پس اگه درست فهمیده باشم میشه گفت زمان بازی بعد از Conviction هست. که این فرضیه ی فلش بک بودن این قسمت رو نقض میکنه. که این هم = این صدا برای سم جوون نیست و قرار نیست صدای اصلیشو دوباره بشنویم. :(

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
خُب تایید شده که صداگذار سم مایکل آیرونساید نیست. دلیلش هم اینه که صداگذاری رو حین موشن کپچر کردن میگیرن(مثل L.A.Noire) و به کسی احتیاج داشتن که از نظر فیزیکی بتونه حرکات موشن کپچر رو انجام بده و هم صحبت کنه.
ر*دم تو این موشن کپچرشون! میخوام صدسال موشن کپچر نکنن. فقط یه دیوانه میتونه صدای مایکل آیرونساید رو ول کنه.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,670
نام
محمد
خُب تایید شده که صداگذار سم مایکل آیرونساید نیست. دلیلش هم اینه که صداگذاری رو حین موشن کپچر کردن میگیرن(مثل L.A.Noire) و به کسی احتیاج داشتن که از نظر فیزیکی بتونه حرکات موشن کپچر رو انجام بده و هم صحبت کنه.
ر*دم تو این موشن کپچرشون! میخوام صدسال موشن کپچر نکنن. فقط یه دیوانه میتونه صدای مایکل آیرونساید رو ول کنه.
حالا این بابا تو کل بازی مگه چقدر حرف میزنه اینقدر گیر دادی به صداش :| :D دعا کن گیم پلیش مثل Conviction نباشه (البته واسه من خوبه :D) که فقط خود دکتر آرش حداقل تا 2 سال اینو ترول میکنه :D

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
حالا این بابا تو کل بازی مگه چقدر حرف میزنه اینقدر گیر دادی به صداش :| :D دعا کن گیم پلیش مثل Conviction نباشه (البته واسه من خوبه :D) که فقط خود دکتر آرش حداقل تا 2 سال اینو ترول میکنه :D

نزن این حرفو.
90% محبوبیت سم به خاطر صداش بود. اصلا نمیتونم هضم کنم کس دیگه ای رو به جاش.
ببین چقدر ضد حال بوده که اصلا نای طرفداری از این قسمت رو هم ندارم!
از الان Conviction بالای سر من جا داره و Blacklist تو زباله دونی.

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,079
نام
M o h A M a d
پس اگه درست فهمیده باشم میشه گفت زمان بازی بعد از Conviction هست. که این فرضیه ی فلش بک بودن این قسمت رو نقض میکنه. که این هم = این صدا برای سم جوون نیست و قرار نیست صدای اصلیشو دوباره بشنویم. :(

میشه بگید اگه بازی فلش بک نیست چرا قیافه اقای سم اینقدر جوون به نظر میرسه؟؟

توی نسخه CONVICTION موهاش جو گندمی بود و طرز حرف زدنش هم به ادمای میان سال مخورد....

ایا این یک سوتیه که سم یهو 20 سال جوونتر میشه و رنگ موهاش و تیپش میشه عین یه جوون 30 ساله؟

دوبلور صداش هم که نگو و نپرس....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر