Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله Blacklist از نظر شما کدام مرحله است؟

• Blacklist Zero - Andersen Airforce Base, Guam

رای‌ها: 1 1.4%
  • Safehouse - Benghazi, Libya

• Insurgent Stronghold - Mirawa, Iraq

رای‌ها: 6 8.3%
  • American Consumption - Chicago, Illinois

رای‌ها: 9 12.5%
  • Private Estate - Cuidad Del Este, Paraguay

رای‌ها: 5 6.9%
  • Abandoned Mill - London, England

رای‌ها: 8 11.1%
  • Special Missions HQ - Tehran, Iran

رای‌ها: 20 27.8%
  • Transit Yards - Philadelphia, Pennsylvania

• Detention Facility - Guantanamo Bay, Cuba

رای‌ها: 4 5.6%
  • Airstrip - Yucatan Province, Mexico

رای‌ها: 2 2.8%
  • American Fuel - Gulf Of Mexico

رای‌ها: 3 4.2%
  • LNG Terminal - Sabine Pass, Loisiana

رای‌ها: 0 0.0%
  • Site F - Denver, Colorado

رای‌ها: 12 16.7%

• مجموع رای دهنده‌ها
    72

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
من فک کنم اونایی که بازیو نصب میکنن نمیتونن همه حالت های دوربینو داشته باشن

بنده بازیرو نصب نکردم...تمام آپگریدهای مربوط به دوربینم انجام دادم...ولی فقط دونوع ویژن دارم:1-دید در شب 2- ویژن حرارتیش...

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی
کلا فقط همون حالت حرارتیو دید در شب رو داره و اون یکیا ک گفتی وجود ندارن...حداقال توی آفلاین نیستن و آنلاین رو هم فکرنمیکنم باشه...

نه اتفاقا تو انلاین حالت های دیگه وجود داره.
یه حالت هست اسمش رو نمیدونم ولی خیلی باحاله تقریبا تمام موانع(در و دیوار و ...)رو برات از بین میبره و راحت دشمنو میتونی ببینی.

- - -ویرایش - - -

اقا چجوری باید تو مولتی لول اپ شد! مد خاصی باید باشه؟؟؟؟؟ یه اینگیلیسه محترم قشنگ مورد عنایت قرارمون داد که انگار از مادر لول 50 زاده شده هنوز ت لابی بودیم اینجوری کرد منم اومدم بیرون.
)هزار تا بازیه مولتی کردم ولی این یکی اولین باره اینجوری میشه:|! )
کسی نیست بیاد کو آپ؟

مد خاصی فک نکنم باشه.من خودم حدود 5/6 رو آنلاین بازی کردم الان هم لولم 27 هست.هرچی بهتر کار کنی بتونی بیشتر هک کنی یا دیفند داشته باشی و صد البته تیمت بتونه بازی رو ببره لولت زودتر بالا میره.من خودم بیشتر S vs M بازی میکنم خیلی باحالتره به نظرم.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
من دیسک اول رو میگزارم بعد استارت میره تو بخش داستانی..! این بخش CO-OP و مولتی و ... کجاست..؟

برای ورد به co-op ها شما باید روی Map در paladin که هستید با استفاده از دکمه های RB/LB ف ی ل ت ر که روی نقشه است را تغییر بدی و بزاری روی All Mission تا بتوانید ماموریت های جانبی را ببینید که بصورت Co-Op یا Single یا Split Screen می توانید کامل کنید.تنها ماموریت های Brigs آست که حتما باید Co-Op رد بشه.
یا
میری مثلا سراغ Grim باهاش صبحت می کنید در Paladin که بعد از صحبت کردن Co-Op Mission برای Grim به نمایش درمیاد.

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
من امروز بازی رو خریدم ولی خیلی حالم رفته شد نه صدای سم بود نه چهره !!

چرا اینطوری کردن !؟

دوستانی که بازی رو تموم کردن بگن ارزش داره بازی کنم یا نه ! چون مرحله اولش رو بازی کردم زیاد حال نداد

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
من امروز بازی رو خریدم ولی خیلی حالم رفته شد نه صدای سم بود نه چهره !!

چرا اینطوری کردن !؟

دوستانی که بازی رو تموم کردن بگن ارزش داره بازی کنم یا نه ! چون مرحله اولش رو بازی کردم زیاد حال نداد

به نظر من ک باحاله.....مخفی کاریش حال میده...گجت مجت های باحالی داره....در کل بدک نیست

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
خب نظرسنجی تاپیک هم عوض شد.
به نظر شما بهترین مرحله بازی کدوم بود؟

اینم نتیجه نظرسنجی گذشته:
index.php

آخرین ویرایش:

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
دوستان مراحل اصلی بازی کدوم هستن؟ اخه پیش هر کدوم از افرادت که میری یه سری ماموریت دارن توی SIM هم یه سری ماموریت آبی و یه سری هم قرمز وجود داره!
و اینکه من دیسک اول بازی رو نصب کردم وقتی بازی رو اجرا میکنم پیغام میده که دیسک 2 رو میخواهید نصب کنید یا خیر من هم نصب رو میزنم و دیسک 2 رو میزارم تو کنسول ولی هیچ اتفاقی نمیفته و باز به منوی اصلی برمیگرده!!!
یعنی مشکل از دیسک 2 هست؟!!

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
دوستان مراحل اصلی بازی کدوم هستن؟ اخه پیش هر کدوم از افرادت که میری یه سری ماموریت دارن توی SIM هم یه سری ماموریت آبی و یه سری هم قرمز وجود داره!
و اینکه من دیسک اول بازی رو نصب کردم وقتی بازی رو اجرا میکنم پیغام میده که دیسک 2 رو میخواهید نصب کنید یا خیر من هم نصب رو میزنم و دیسک 2 رو میزارم تو کنسول ولی هیچ اتفاقی نمیفته و باز به منوی اصلی برمیگرده!!!
یعنی مشکل از دیسک 2 هست؟!!

اونایی که قرمزن ماموریتای کمپین هستن...اونا رو برو.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,035
نام
آریا
این خبر شاید ارتباط مستقیمی با این تاپیک نداشته باشه ، ولی به هر حال همه ما اسم Tom Clancy رو به خاطر سری بازی های Splinter Cell و یه سری بازی های دیگه از Ubisoft زیاد شنیدیم و برای ما گیمرها اسم شناخته شده ای هست.
ناشر کتاب های Tom Clancy اعلام کرد که ایشون دیروز از دنیا رفته. توی سن 66 سالگی.

88937215308523943631.gif

RIP

MojTaBa7

کاربر سایت
Feb 1, 2013
8
بچه های من تو این مرحله بد جور گیر کردم هر کاری میکنم این یارو نمیمیره .میگیرمش رو تصویر میاد راست کلیک روهی بزنم و جهت های بالا و پایین و چپ و راست رو هم با موس انجام میدم ولی فایده ایی نداره باید چیکار کنم ؟؟؟[h=2]Mission 12 – Site F [/h]
14146311.jpg
14146295.jpg

Darksiren.s

کاربر سایت
Aug 2, 2012
110
نام
بارمان
دوستان من تازه وقت کردم این بازی رو دانلود کنم
الان دیسک 1 رو کامل دانلود کردم می خواستم ببینم دیسک 2 چیه ؟
حتما باید باشه یا برای آنلاین و چیز های دیگه است
ممنون میشم یکی توضیح بده ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر