The Witcher

ُسلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــام ( میخوام مدل سلام کردنمو عوض کنم ;) )

به نام دیابلو . بازی های RPG سلطه دیابلو رو روی سر خود حس میکنن و تقلید از اون جزء شکست چیزی به همراه نداره و به نام خدای اون یعنی Blizzard​

اشتباه نکنین.این تاپیک دیابلو نیست.این تاپیک بازی جدیدی هستش که فقط در عنوان RPG شبیه دیابلو هستش.

خب این نمیدونم چندمین تاپیک منه که دارم در مورد بازیهای RPG باز میکنم.البته فقط PC و لا غیر.شاید من محبوترین سبکم RPG باشه.بعد .... اخه جو RPG شدیدا داره بالا میره.با غول های این سبک که نهایت تا آخر هفته بعد دستمون میرسن ( به امید اینکه NWN2 و DM بازی در نیارن ).

ولی یه عنوان هست که اصلا نمیشه به این راحتی ها ازش گذشت ( بازی محبوب احماد .البته منم هستم و باقی دوستان )

من تا حالا تمام تریلرهای این بازی رو دیدم.باید بگم گیم پلی بازی یه سرو گردن از Oblivion و شاید از DM بالاتر باشه ( DM رو براساس نسخه دموش میگم)این نظر منه.شاید احماد بتونه تایید کنه و حتی باقی دوستان.فکر کنم حدود 700-800 مگ تریلر من از این بازی دیدم.

خب این بازی قرار بود اوایل برای انتهای 2006 بیاد.اگه این اتفاق می افتاد مطمئنا میتونست حال اساسی به 4 تا بازی همدسته خودش بده و به نظر من هر 4 تا رو کنار بزنه و به تنهایی بر تخت پادشاهی بازی های RPG سال 2006 بشینه.ولی متاسفانه و شاید خوشبختانه این بازی رفت برای 2007.

این بازی کار استودیوی CDPROJEKT هستش.فکر نکنین PROJEKT رو اشتباه نوشتم.نه.این بازی کار گروه انگلیسی نیست.

هر حرفی بخوام بزنم از قدرت موتور Aurora استودیوی BioWare بگم که با تغییرات بسیار روی این بازی اعمال شده و یا شخصیت های بازی و داستان بازی کارم میره زیر پیش نمایش احماد از این بازی.

ولی من قصد دارم توی این تاپیک یکم فعالیت کنم.اگه خدا بخواد ( ازبس بدقولی کردم شرمندم.ولی باورکنین ....)

برای شروع 6 تا شات جدید از بازی رو ببینید.

در ضمن یک تریلر از این بازی اومده.توی سایت Gametrailers.آخرین تریلر این بازی.هر کی نبینه نصف عمرش بر فناس.

من امروز صبح ساعت 6 دیدم.خواب از سرم پرید و نتیجش این شد که تاپیکشو باز کردم.

من می یام.منتظر باشین.میخوام ته توی بازی رو براتون بزارم.از فروم های بازی و خود سایت رسمی که توش پر مطلبه.هر چی بخواین توش هست.

جادوگر.....

خداحافـــــــــــــــــظ ;)

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
من از یکی از رفیقام گرفتم که از اینترنت دانلود کرده بود. پچشم تو اینترنت هست. فقط دیمون لازم داری.

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
من يه مشكل دارم تو قسمت Fight بازي شميشيرو ميگه بالاي سرش فقط نگه ميداره اصلا نميزنه توي قسمت Control هم نوشته ا Q,E وغيره براي Fighting مشكل از چيه Mouse هم كه هرچي ClicK ميكنم هيچي به هيچي :confused:

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
اخطار به تمام کسانی که قصد خرید بازی را دارند:
بازی در آمریکای شمالی به خاطر برخی صحنه های ... با س ا ن س و ر عرضه شده است. به احتمال زیاد نسخه هایی که در ایران توزیع می شود شامل این س ا ن س و ر نخواهد بود(یعنی اتفاقی شبیه Indigo Prophecy رخ خواهد داد). خواهشمند م اگه قصد خرید آنرا دارید(خصوصا برای افراد کم سن و سال) به این موضوع توجه کنید.
این هم از مزایای فروش رسمیه. نه مثه ایران که بچه های کم سن و سال جی تی ا رو با همه پچاش ( از جمله "قهوه داغ") از هر جایی که بخان بدون نظارت پدرومادر می تونن بخرن.
در ضمن یک نکته به بزرگسالان عزیز:
در هنگام نصب پچ 1.1 دقت کنید که پچ ها هم مثل بالا در دو نسخه وجود دارد. البته از این موضوع مطمئن نیستم ولی شنیده شده یکی از پچ ها موجب س ا ن س و ر بازی شده است.
من يه مشكل دارم تو قسمت Fight بازي شميشيرو ميگه بالاي سرش فقط نگه ميداره اصلا نميزنه توي قسمت Control هم نوشته ا Q,E وغيره براي Fighting مشكل از چيه Mouse هم كه هرچي ClicK ميكنم هيچي به هيچي :confused:
نمی دونم مشکلت حل شد یا نه؟
اگه نشده, بگو سیستم عاملت چیه؟ و از چه کرکی استفاده می کنی؟ پچشو نصب کردی؟

آخرین ویرایش:

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
لطفا شلوغش نكنيد كه باعث بشه اينا بترسن اصلا بازي رو نزنن. اگر سر و صداش رو در نيارين هيچ اتفاقي نميفته. نسخه بازي Fahrenheit عرضه شده در ايران هم كامل بوده و اصلا اينا در حدي نيستن كه بخوان چيزي از بازي رو حذف كنن.
جدا مسخرست اگر اينا به اين دليل بازي رو تا حالا نزده باشن. همين امروز هم تا ولي عصر رفتم دنبال بازي (يه بارم هفته پيش رفتم)، يه سري ميگن بازي كرك نشده،‌ وست گيم هم ميگه ما بازي Daemon Toolsي نمي زنيم. (هاها دليل اينا كه واقعا مسخرست.)

فقط شلوووووووووووغش نكنيد كه حالا همه فك كنن چه خبره. اَه!

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
لطفا شلوغش نكنيد كه باعث بشه اينا بترسن اصلا بازي رو نزنن. اگر سر و صداش رو در نيارين هيچ اتفاقي نميفته. نسخه بازي Fahrenheit عرضه شده در ايران هم كامل بوده و اصلا اينا در حدي نيستن كه بخوان چيزي از بازي رو حذف كنن.
جدا مسخرست اگر اينا به اين دليل بازي رو تا حالا نزده باشن. همين امروز هم تا ولي عصر رفتم دنبال بازي (يه بارم هفته پيش رفتم)، يه سري ميگن بازي كرك نشده،‌ وست گيم هم ميگه ما بازي Daemon Toolsي نمي زنيم. (هاها دليل اينا كه واقعا مسخرست.)

فقط شلوووووووووووغش نكنيد كه حالا همه فك كنن چه خبره. اَه!

1-دوست عزیز شاید شما به سنی رسیده باشی که بتونی حتی AO هم بازی کنی, ولی والدین بچه های کم سن و سال(یا حتی کسائی که نمی خان از اینجور بازیا, بازی کنن) چطوری باید بدونن که یه بازی مناسب هست یا نیست. من فقط می خوام محتویات بازی مشخص تر بشه.(البته مطمئنم کم سن و سالا بیشتر این تاپیکا رو می خونن تا بزرگسالای ما, شاید همین تبلیغ بشه تا بازی بیشتر فروش کنه)
2-مطمئن باش بالاخره این بازی وارد بازار می شه (یعنی فکر کنم شده). چه اونا بفهمن چه نفهمن.
3- بازی ابتدا در اروپا توزیع شده. کرک بازی بیشتر از 10 روزه که آمده ولی مشکلات اساسی داشت (مثلا روی raid اصلا اجرا نمیشد, در ضمن برای اجرا احتیاج به daemon pro داشت). سه روز پیش یه کرک جدید آمده که می گن بهتره ولی بازم مشکل داره.

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
1-دوست عزیز شاید شما به سنی رسیده باشی که بتونی حتی AO هم بازی کنی, ولی والدین بچه های کم سن و سال(یا حتی کسائی که نمی خان از اینجور بازیا, بازی کنن) چطوری باید بدونن که یه بازی مناسب هست یا نیست. من فقط می خوام محتویات بازی مشخص تر بشه.(البته مطمئنم کم سن و سالا بیشتر این تاپیکا رو می خونن تا بزرگسالای ما, شاید همین تبلیغ بشه تا بازی بیشتر فروش کنه)
2-مطمئن باش بالاخره این بازی وارد بازار می شه (یعنی فکر کنم شده). چه اونا بفهمن چه نفهمن.
آها، ببخشيد يعني شما الان داشتي به والدين بچه هاي كم سن و سال هشدار ميدادي؟ و محتويات بازي رو بهشون گوشزد مي كردي؟
همون مسئله قهوه داغ (!) اگر اون زمان در فروم ها مطرح نمي شد عمرا 10 درصد افرادي كه الان مي دونن از موضوع با خبر شده بودن. اما بعد از اينكه چنين چيزي رو متخصصان بازيخور در ايران كشف كردن :laughing: چنان بازار داغي تو فروم و چت روم و بقيه اين چيزا راه افتاد كه بچه 10 ساله هم راش رو ياد گرفت.
بازي هم وارد بازار نشده، يا لاقل بازي كپي كن هاي اصلي نزدن.
كلا تجربه من ميگه كه اگر اينجور مسائل اصلا مطرح نشه خيلي خيلي بهتر تره. چون همه چيزش نتيجه عكس داره!

یا حتی کسائی که نمی خان از اینجور بازیا, بازی کنن
1. نمي خوان
2. بعيد مي دونم پيدا كني از اين كسا. گشتيم نبود نگرد ... ;)

ويرايش: ياد يه چيزي افتادم. اون روز تو يكي از اين مغازه ها كه معرف همه هست بودم و يه بچه حدودا 12 13 ساله اومد تو مغازه. بچه هه ظاهرا Stranglehold رو بازي كرده بود و خوشش اومده بود. حالا اومده بود دنبال بازي مشابه اون. فك مي كنيد اولين بازي اي كه فروشنده پيشنهاد كرد چي بود؟ نچ، فروشنده Punisher‌ رو انداخت جلو بچه و بعدشم Jericho‌ رو بهش معرفي كرد و همش هم با شوخي به بچه هه مي گفت اينا به سنت نمي خوره ها ...
خب، حالا اينا بيشتر مي تونه مخ يه بچه رو بتركونه يا يه بازي RPG كه چندتا كارت و چيزايي در اين حد (ممنون نمي خواد ياد آوري كنيد چيا) رو به نمايش ميزاره؟؟؟

آخرین ویرایش:

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
ويرايش: ياد يه چيزي افتادم. اون روز تو يكي از اين مغازه ها كه معرف همه هست بودم و يه بچه حدودا 12 13 ساله اومد تو مغازه. بچه هه ظاهرا Stranglehold رو بازي كرده بود و خوشش اومده بود. حالا اومده بود دنبال بازي مشابه اون. فك مي كنيد اولين بازي اي كه فروشنده پيشنهاد كرد چي بود؟ نچ، فروشنده Punisher‌ رو انداخت جلو بچه و بعدشم Jericho‌ رو بهش معرفي كرد و همش هم با شوخي به بچه هه مي گفت اينا به سنت نمي خوره ها ...
خب، حالا اينا بيشتر مي تونه مخ يه بچه رو بتركونه يا يه بازي RPG كه چندتا كارت و چيزايي در اين حد (ممنون نمي خواد ياد آوري كنيد چيا) رو به نمايش ميزاره؟؟؟
واقعا متاسفم. منم از این صحنه ها دیدم. بحث در مورد این موضوع احتیاج به فضا و زمان بیشتری داره. فقط می تونم بگم متاسفم.:(

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
سرزمین هم مثل اینکه این بتزی رو عرضه کرده . یه نقد مفصل هم تو سایتش در مورد این بازی نوشته.
یا علی مدد

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
این بازی رو جایی ندارن هنوز؟
محمدرضا سیستم کامبتش چطوریه؟مث دیابلوئه یا مثلا مثل Nwn?

سلام

اینم برای عماد :

سیستم کامبت بازی خیلی به NWN شبیه. من که خیلی از این بازی لذت بردم.

ولی حتما یادتون باشه که باید DT Pro داشته باشین. از تورنت بگیرین. چون اونی که GCW گذاشته کار نمی کنه و باید حتما کرک بشه این برنامه.

به جز این با هیچی دیگه کار نمی کنه.

پ. ن : باید یکم مواظب صحبتام باشم..

اینم سیستم مورد نیاز بازی :

OS (Operating System): Microsoft® Windows® XP Service Pack 2, Vista (Operating System must be up to date with the latest fixes)
Processor: Intel Pentium 4 2.4GHz or AMD Athlon 64 +2800
RAM: 1024 MB RAM for Microsoft® Windows® XP / 1536 MB for Microsoft® Windows® Vista
Video: 128 MB Video RAM or greater with DirectX9 Vertex Shader/ Pixel Shader 2.0 support (NVIDIA GeForce 6600 or ATI Radeon 9800 or better)
Free HD Space: 8.5 GB available hard drive space
Sound: DirectX 9.0c compliant soundcard, plus speakers or headphones
DVD: DVD-ROM

======================================================
2. Recommended System Requirements
======================================================

OS (Operating System): Microsoft® Windows® XP Service Pack 2, Vista (Operating System must be up to date with the latest fixes)
Processor: Intel Core 2 Duo (dual core) or equivalent AMD X2 processor or better
RAM: 2048 MB RAM
Video: 256 MB Video RAM or greater with DirectX9 Vertex Shader/ Pixel Shader 2.0 support (NVIDIA 7900 or faster with 512 MB of memory)
Free HD Space: 8.5 GB available hard drive space
Sound: DirectX 9.0c compliant soundcard, plus speakers or headphones
DVD: DVD-ROM

آخرش نفهمیدیم حکایت این DvD دوم که DC زده چیه ! من تک DvD ـش رو که گرفتم نصب هم کردم ولی لودینگ های طولانی داخل بازی وجود دارد.

محمد جان : این بازی م 6.4 گیگ حجم خود ایمیج بازی هستش. پس باید 2 تا DVD باشه . منم این جوری دارم. مطمئن باش درست بازی همون 2 تاس.

اگر از جایی دیگه گرفتی برو بکوب تو کله طرف که فکر نکنن از هفت دولت ازادی ... اخه بعضی ها فکر می کنن خودشون علامه دهرن ... به جریکو می گن جریچو ... اسم UT3 رو نشنیدن می گن چی ؟؟؟!!!!! اسمش چیه !!!! یا مثلا به Guild Wars رو می خونن گاید وارز ... ادم نمی دونه و گاهی من به سوادم شک می کنم. می یام خونه دیکشنری خودم رو بازی می کنم و چک می کنم و نکته اینه که ا ونوقت نشستن پشت یه ویترین مغازه و نطق می کنن.

آخرین ویرایش:

arthes

کاربر سایت
Jul 8, 2006
330
منم این بازی رو از سرزمین گرفتم . توی یه دی وی دی 4/5 زدن ولی بعد از نصب حجمش رو هارد 7/25 G هستش . فقط مشکلی که داره اینه که دایمون تولس پرویی که باهاش زدند نصب می شه ولی کرک یا به عبارتی همون پچش خرابه و نمیشه کاریش کرد . اگه یکی از دوستان بتونه فقط پچه رو یه جایی آپلود کنه ثواب دنیا و آخرتش رو برده !!:biggrin1::biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر