The Walking Dead

iMehrdad

کاربر سایت
Jul 5, 2007
241
نام
Mehrdad
در یک کلام شاهکار به تمام معنا!!
من خیلی وقته که رو سیستم عامل IOS دارم بازی میکنم به جرات میتونم بگم که بهترین بازی هست که واسه این سیستم عامل عرضه شده
بازی از روی سریال معروفی به همین نام توسط شرکت Telltale ساخته شده,داستان بازی هم بدین گونه هست که ویروسی خطرناک مردم شهر را به زامبی تبدیل میکنه
عده ای نیز از جمله Lee Everett خلاف کار سابقه داری که شما در بازی نقش اونو به عهده دارید به این ویروس مبتلا نشدن و در تلاش برای حفظ جان خود و دختر بچه ای به نام
Clementine میباشد
گیم پلی جذاب و گرافیک کمیک مانند بازی واقعا عالی کار شده پیشنهاد میکنم حتما با هدفون این بازیو روی دیوایس خودتون بازی کنید
فعلا قسمت اول بازی به نام A New Day منتشر شده و قسمت بعدی نیز بزودی منتشر خواهد شد

بازی برای دستگاه های آیپد ۲ و بالاتر, آیفون ۴ و بالاتر و آیپاد نسل ۴ اجرا می شود

لینک اپ استور:App Store - Walking Dead: The Game

Attachments

• mza_3385596614133489750.320x480-75.jpg
    mza_3385596614133489750.320x480-75.jpg
    58.2 KB · مشاهده: 16
  • mza_5790345004499256843.320x480-75.jpg
    mza_5790345004499256843.320x480-75.jpg
    61.4 KB · مشاهده: 12
  • mza_6832121449993952423.320x480-75.jpg
    mza_6832121449993952423.320x480-75.jpg
    64.4 KB · مشاهده: 16
  • mza_7562803905617256123.320x480-75.jpg
    mza_7562803905617256123.320x480-75.jpg
    56.7 KB · مشاهده: 14
  • mza_8144752207822992687.320x480-75.jpg
    mza_8144752207822992687.320x480-75.jpg
    54.8 KB · مشاهده: 13
آخرین ویرایش:

al!davodi

کاربر سایت
Sep 3, 2012
31
کسایی که ایپاد دارن برای این که بازی روی دستگاهشون بهتر اجرا بشه تمامی برنامه و بازی ها رو ببندن چون اگر این کار رو نکنید برخلاف بازی های دیگه دستگاه هنگ می کنه:d
ولی واقعا بازی توپی بود اگر دانلودش نکنید نصف عمرتون برافناست:d

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
Episode 2 is out now guys....دي ال سي هستش اپيزود دوم!!! و بايد با برنامه iap cracker اونو دان كنيد..كسي فايلاي اپيزود ٢رو پيدا كرد به ما هم بده!!!من اينترنتم بده نمي تونم دان كنم..:(

iMehrdad

کاربر سایت
Jul 5, 2007
241
نام
Mehrdad
نحوه فعال سازی قسمت دوم Walking Dead

خوب باید خدمت دوستان عرض کنم متاسفانه این بازی به طور حرفه ای و روش جدیدی که به کار برده امکان دانلود کردن قسمت دوم بازی یعنی Episode 2 را فقط از طریق خود دیوایس و نسخه قبلی یعنی EP 1 فراهم نموده !‌ در واقع شما باید بازی Walking Dead: The Game ep1 را به صورت اورجینال خریداری کنید سپس از همان طریق و از داخل بازی قسمت دوم را نیز دانلود کنید ! !!!آ

خوب نگران نباشید باز هم راهی برای کرک کردن یا فعال سازی قسمت دوم هست که در این مطلب به طور دقیق توضیحات و آموزش های لازم را به شما عزیزان می گوییم.
مرحله ۱ -
خوب در اول کار بایستی دستگاه شما جلبریک شده و نسخه ۱ بازی Walking Dead: The Game ep1 کرک شده را نصب کنید

مرحله ۲- پس از نصب بازی کرک شده باید وارد سیدیا بشید و از سورس زیرتوییک iap Free را نصب کنید.

Source : iHacksrepo.com
مرحله ۳ - بعد از نصب توییک iap free دفت کنید که دیوایس شما به Wifi متصل باشد سپس وارد بازی شده و روی Episodes کلیک کنید تا وارد صفحه قسمت های مختلف بازی شوید ! خوب حالا درسمت راست Episode 2 روی Get کلیک کنید قسمت دوم بازی شروع به دانلود کند ُ‌

توجه :‌ در حین دانلود بازی به هیچ وجه از بازی خارج نشوید و اصلا نباید اینترنت شما قعطی یا اختلال داشته باشد ! چون در صورت قطع شدن اینترنت تمام حجم دانلودی از بین رفته و باید از ابتدا شروع به دانلود کرد .
امیدوارم از این آموزش ساده لذت برده و استفاده کنید .

منبع:اپل اپس | دانلود برنامه آیفون آیپد, دانلود بازی آیفون آیپد با لینک مستقیم

آخرین ویرایش:

iMehrdad

کاربر سایت
Jul 5, 2007
241
نام
Mehrdad
[h=3]نحوه فعال سازی قسمت سوم Walking Dead: The Game ep 3[/h]

با سلام و عرض ادب خدمت عزیزان اپل اپس .
فعال کردن قسمت دوم و سوم دارای ۲ آموزش متفاوت از هم می باشد !!
آموزش شماره ۱ ( دانلود قسمت دوم از طریق خود دیوایس )

خیلی از کاربران و دوستان در مورد قسمت دوم بازی جذاب داستانی Walking Dead: The Game ep 3 سوالاتی پرسیدند که آیا طبق قولی که در سایت داده بودیم در مورد منتشر شدن در هفته بعد خبری شد یا نه ! خوب باید خدمت دوستان عرض کنم متاسفانه این بازی به طور حرفه ای و روش جدیدی که به کار برده امکان دانلود کردن قسمت دوم بازی یعنی Episode 2 را فقط از طریق خود دیوایس و نسخه قبلی یعنی EP 1 فراهم نموده !‌ در واقع شما باید بازی Walking Dead: The Game ep1 را به صورت اورجینال خریداری کنید سپس از همان طریق و از داخل بازی قسمت دوم را نیز دانلود کنید ! !!!آموزش در ادامه مطلب..

خوب نگران نباشید باز هم راهی برای کرک کردن یا فعال سازی قسمت دوم هست که در این مطلب به طور دقیق توضیحات و آموزش های لازم را به شما عزیزان می گوییم.
مرحله ۱ -
خوب در اول کار بایستی دستگاه شما جلبریک شده و نسخه ۱ بازی Walking Dead: The Game ep1 کرک شده را از این لینک دانلود و نصب کنید .
مرحله ۲- پس از نصب بازی کرک شده باید وارد سیدیا بشید و از سورس زیرتوییک iap Free را نصب کنید. توضیحات iAp free
Source : iHacksrepo.com
مرحله ۳ - بعد از نصب توییک iap free دفت کنید که دیوایس شما به Wifi متصل باشد سپس وارد بازی شده و روی Episodes کلیک کنید تا وارد صفحه قسمت های مختلف بازی شوید ! خوب حالا درسمت راست ۳یا Episode 2 روی Get کلیک کنید قسمت دوم بازی شروع به دانلود کند ُ‌

توجه :‌ در حین دانلود بازی به هیچ وجه از بازی خارج نشوید و اصلا نباید اینترنت شما قعطی یا اختلال داشته باشد ! چون در صورت قطع شدن اینترنت تمام حجم دانلودی از بین رفته و باید از ابتدا شروع به دانلود کرد .
آموزش۲ - فعال کردن قسمت دوم و سوم از طریق جایگزینی فایل ها دانلودی

دانلود فایل فشرده (فایل های سیستمی قسمت ۲ )

دانلود فایل فشرده (فایل های سیستمی قسمت ۳ )

خوب این کار هم بسیار ساده است . فقط من به طور مثال قسمت دوم رو کامل دانلود کردم و فایل های سیستمی بازی رو که شامل ۳ پوشه : Documents- tmp-Library هست رو فشرده و جهت دانلود برای شما عزیزان قرار دادم .
حالا کار هایی که شما باید بعد از دانلود فایل انجام بدید :
۱- از حالت فشرده خارج کرده و نرم افزار هایی برای دسترسی به فایل های سیستمی مثل : iTools که اینجا آموزش داده شده است را باز کنید
۲- حالا وارد پوشه سیستمی فایل های بازی Walking Dead شده
۳- و باید این ۳ پوشه ای که دانلود کرده اید را جایگزین پوشه های فعلی کنید !
آموزش نصب فسمت سوم:
تمام محتویات پوشه Walking Dead را در محل فایل های بازی در پوشه Walkingdead<Pack فولدری به نام WalkingDead103 و فایل ها را در این پوشه کپی کنید(تست شد)
کار تمام است وارد بازی شده و از قسمت سوم بازی لذت ببرید ..
موفق باشید .

منبع:اپل اپس | دانلود برنامه آیفون آیپد, دانلود بازی آیفون آیپد با لینک مستقیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر