The Walking Dead | Xbox 360

sina818

کاربر سایت
Aug 14, 2007
113
دوستان به یه مشکل جدی خوردم اواخر اپیزود 2 که اون زنه (اسمش یادم نیست) کاتجا رو روی پله های خونه گرفته و اسلحه گذاشته رو سرش وقتی در رو باز میکنم و وارد خونه میشم هیچ کاری نمیشه کرد نه میتونم چیزی بگم نه حرکت خاصی فقط 2 قدم میرم جلو که اونم شلیک میکنه چیکار باید کرد؟ اعصابمو ریخته بهم

اونجا باید یه دو قدم بری جلو مواظب باشی تا زنه بهت گفت جلوتر نیا دیگه جلوتر نری، بعد دوباره باهاش حرف بزنی و سعی کنی آرومش کنی و دوباره همینطوری بری جلوتر و همین کارو بکنی تا...

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
یه سوال
آخر حداکثر چند نفر به غیر از دختره زنده میمونن برای من دو نفر بیشتر نموندن همه مردن!
برای دور دوم که هم بازی کردم بعضی جاها انتخابامون هیچ تاثیری تو بازی نداشت یه جوری سازنده ها سرمون کلاه گذاشتن اعصابم خورد شد تو اپیزود اول چه پسره رو نجات بدی چه دختره رو تو اپیزود 3 به یک روش کشته میشن!

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,363
نام
علیرضا
یه سوال
آخر حداکثر چند نفر به غیر از دختره زنده میمونن برای من دو نفر بیشتر نموندن همه مردن!
برای دور دوم که هم بازی کردم بعضی جاها انتخابامون هیچ تاثیری تو بازی نداشت یه جوری سازنده ها سرمون کلاه گذاشتن اعصابم خورد شد تو اپیزود اول چه پسره رو نجات بدی چه دختره رو تو اپیزود 3 به یک روش کشته میشن!

کسایی که زنده می مونم برای همه یکین .
انتخاب ها هم تاثیر خاصی تو بازی نداره .

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
يكي از بچه ها ميگفت تايتل آپديت بريزي حل ميشه يك امتحاني بكن
تایتل اپدیتش هم دان کردم اتفاقی نیوفتاد:(
چرا باید بازی لگ داشته باشه؟نمیشه با agbx درستش کرد؟
کسی میتونه یه سیو از بازی رو باسم بزاره؟اینجا رو اصن نمیشه ردش کرد.یه زامبیه بهم حمله میکنه بعد بازی لگ میگیره بعد میبینم که مردم:(
(6t پولشو دادم والا....)

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
یکی از بازی های به یاد موندنی و بسیار زیبا از هر جهت مخصوصا گیم پلی رو امتحان کردم و ای کاش این بازی بصورت عمومی عرضه میشد تا سازنده با مشکل حجم بازی مواجه نبود و میتونست روی گرافیک بازی بیشتر کار کنه
ولی در هر صورت خیلی وقایع و محیط و عکس العمل ها واقعی کار شده و در بسیاری از صحنه های بازی اون حسی رو که لازمه بازیباز بگیره بهش منتقل میکنه

همه کسایی که این بازی رو امتحان نکردن بهتره امتحان کنن تا از تکرار چند باره اون لذت ببرن

.M.A.H.

کاربر سایت
Dec 13, 2009
899
نام
مهدي
سلام دوستان

من تو قسمت سوم بازی گیر کردم

دوستان نمیدونم چه جوری قطار رو روشن کنم در ضمن یه دفتر یاداشت هست روش نوشته چطوری روشن کنی ولی نصفه کاغذ نیست در کل من نتونستم روشن کنم میشه یه کمک کنید

Edric

کاربر سایت
Jan 7, 2013
279
سلام دوستان

من تو قسمت سوم بازی گیر کردم

دوستان نمیدونم چه جوری قطار رو روشن کنم در ضمن یه دفتر یاداشت هست روش نوشته چطوری روشن کنی ولی نصفه کاغذ نیست در کل من نتونستم روشن کنم میشه یه کمک کنید

برو از تو ماشین مداد بردار بعد بیا باهاش روش بکش بعد میتونی دستورالعمل ببینی

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
تقریبان گیم پلی نداره. مشکلات فنی متعدد. تاخیر و بریده شدن تصاویر وقته جابجا شدن دوربین و جلو عقب شدن ضدا با تصویر و هزار تا چیز دیگه. انتخابهای احمقانه:
مثلان نجات دادن معلم در قسمت دوم. شما چه نجاتش بدی چه ندی میمیره !!. اون پا رو نمیشه از تله خارج کرد!. و 100 تا مثال دیگه که خودتون بهتر میدونید
Overrated ترین بازی این نسل هست از نظر من.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
برای اینکه یکم حال کنید اینو میذارم :D
The Walking Dead: Dead Yourself
:D یه عکس آپ کنید یا عکس فِیک بوکتون ( :D ) رو بذارید بعد به هرشکلی که میخواهید زامبی کنیدش :D ( walker )
من یدونه ساختم خیلی خوف شده :D از خودم البته ساختم :D ( عکس خودم :D )

Amir2009t

کاربر سایت
Jun 23, 2012
26
نام
امیر
من DVD بازی رو خریدم ولی تو اپیزود سوم از بس لگ پیدا میکرد و فریز میشد که اعصابم به هم ریخت)x~x(
میخوام بدونم بقیه دوستان هم این مشکل رو داشتن یا DVD من خرابه!!!؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر