The Walking Dead | Xbox 360

bazerafat

کاربر سایت
Feb 23, 2011
78
نام
Saeed
این بازی xgd 2 هست و اصلا نسخه برنر مکس نداره
سلام

والا من رفتم بازی رو عوض کنم . به فروشنده گفتم افت فریم دارم شدید گفت این نسخه رو ببر بهتره
حالا نسخه جدید بازی رو به اسم برنرمکس داد بهم
الانم که بازی میکنم افت فریم تا حدود 80 % حل شده

---------- نوشته در 08:40 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:36 PM ارسال شده بود ----------

من یه جایی تو اپیزد اول گیر کردم
لی با دختر کوچولو تو یه اتاقه و دست دختره آسیب دیده
حالا لی تا میخواد در رو باز کنه دختره میگه هنوز دست من درد میکنه و لی در رو بیخیال میشه و میره سمت دختره
بعدش دیگه کاری نمیتونم بکنم
میره دست دختره رو نگاهی میندازه و بهش میگه زیاد آسیب جدی ندیده و از این حرفا
خلاصه حالا گیر کردم نمیدونم چیکار کنم

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,889
نام
SubZero
سلام

والا من رفتم بازی رو عوض کنم . به فروشنده گفتم افت فریم دارم شدید گفت این نسخه رو ببر بهتره
حالا نسخه جدید بازی رو به اسم برنرمکس داد بهم
الانم که بازی میکنم افت فریم تا حدود 80 % حل شده

---------- نوشته در 08:40 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:36 PM ارسال شده بود ----------

من یه جایی تو اپیزد اول گیر کردم
لی با دختر کوچولو تو یه اتاقه و دست دختره آسیب دیده
حالا لی تا میخواد در رو باز کنه دختره میگه هنوز دست من درد میکنه و لی در رو بیخیال میشه و میره سمت دختره
بعدش دیگه کاری نمیتونم بکنم
میره دست دختره رو نگاهی میندازه و بهش میگه زیاد آسیب جدی ندیده و از این حرفا
خلاصه حالا گیر کردم نمیدونم چیکار کنم

salam
تو همین محیط یه جعبه کمکهای اولیه هست برو از توش چسب زخم بردار.

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
بازی رو مدتی میشه تموم کردم..
فقط آخر بازی کلمنتاین اون 2 نفر که دید Farid و Christa بود دیگه؟ بعد فصل دوم بازی احتمالاً تکلیف شخصیت هایی مثل Lilly یا Glenn هم باید مشخص بشه قاعدتاً. درسته؟ احتمالاً هم باید در نقش کلمنتاین بازی کنیم. :D

Game Freak

کاربر سایت
Nov 5, 2010
102
نام
امیر
بازی رو مدتی میشه تموم کردم..
فقط آخر بازی کلمنتاین اون 2 نفر که دید Farid و Christa بود دیگه؟ بعد فصل دوم بازی احتمالاً تکلیف شخصیت هایی مثل Lilly یا Glenn هم باید مشخص بشه قاعدتاً. درسته؟ احتمالاً هم باید در نقش کلمنتاین بازی کنیم. :D

Farid کیه؟ Omid بود اسم طرف

---------- نوشته در 02:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:14 PM ارسال شده بود ----------

در مورد داستان
دوستان من اونجایی که lilly دوستمنو با تیر زد دیگه با خودمون نبردمش. می‌خواستم بپرسم اگه میبردمش داستان چه فرقی‌ میکرد ،یعنی مثلا چه اتفاقایی میفتاد؟

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,889
نام
SubZero
Farid کیه؟ Omid بود اسم طرف

---------- نوشته در 02:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:14 PM ارسال شده بود ----------

در مورد داستان
دوستان من اونجایی که lilly دوستمنو با تیر زد دیگه با خودمون نبردمش. می‌خواستم بپرسم اگه میبردمش داستان چه فرقی‌ میکرد ،یعنی مثلا چه اتفاقایی میفتاد؟

چیز خاصی نمیشه.ماشینتونو میپیچونه و در میره

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
2,012
نام
sami
دوستان سلام من امروز نشستم دو تا اپیزودو تموم کردم و دوتا سواال داشتم
1-تو اول بخش دوم این یارو عینکیه کی بود و از کجا اومده بود
2-اون زنه که کلاه بچه رو برداشته بود داستانش چی بود و آخر اون فیلمی که تو دوربین زنه بود چی رو نشون داد؟؟

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995

sina818

کاربر سایت
Aug 14, 2007
113
دوستان سلام من امروز نشستم دو تا اپیزودو تموم کردم و دوتا سواال داشتم
1-تو اول بخش دوم این یارو عینکیه کی بود و از کجا اومده بود
2-اون زنه که کلاه بچه رو برداشته بود داستانش چی بود و آخر اون فیلمی که تو دوربین زنه بود چی رو نشون داد؟؟

عینکیه گویا داشته رد میشده و غذا داشته، گروه هم به خاطر غذاهاش می پذیرنش
زنه که کلاه کلمنتاین رو برداشته بود کسی بود که آدم هایی که توی جنگل زندگی می کردن بهش تجاوز کرده بودن و دخترش رو کشته بودن.
منبع : Jolene - Walking Dead Wiki

m69

کاربر سایت
Jan 14, 2013
3
سلام . بعضی از بازی ها رو که میزارم وسط بازی ارور میده اکی که میزنی از بازی میاد بیرون . لطفا کمکم کنید . یه xbox ارکید دارم

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,349
بعد از اینکه اپیزود 1 رو تمام میکنم و میخوام اپیزود 2 رو شروع کنم دوباره میره همون اپیزود 1 رو میاره! نمیدونم چی کار کنم؟ شما هم مشکل من رو دارید! (البته چند تا از انجمن ها هم رفتم بعضی ها هم مشکل من رو داشتن! راه حل چی هست)؟؟؟؟

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
بعد از اینکه اپیزود 1 رو تمام میکنم و میخوام اپیزود 2 رو شروع کنم دوباره میره همون اپیزود 1 رو میاره! نمیدونم چی کار کنم؟ شما هم مشکل من رو دارید! (البته چند تا از انجمن ها هم رفتم بعضی ها هم مشکل من رو داشتن! راه حل چی هست)؟؟؟؟

همه این مشکل رو دارن بله

دوباره امتحان کن جواب نداد با یه پروفایل دیگه تست کن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر