The Walking Dead | Xbox 360

behrad22

کاربر سایت
Apr 13, 2010
321
وای که عجب بازی ای بود واقعا حقش بود گوتی بشه...نمره من بهش 9 از 10 واقعا هم حقشه
یه توصیه به دوستان اینکه من هم بازی از رو دیسک رو امتحان کردم و هم از روش free drm که بازی رو دانلود میکنی
از رو دیسک واقعا افت فریم افتضاحی داره و لودینگ های رو موخی ولی از اون یکی طریق بسیار بازی روون اجرا میشه و راحت.
یه سوالم در مورد اخر بازی اینکه:

اقا اگه تو اخره اپیزود 2 که اون ماشینرو پیدا میکنیم و توش پره غذا و لباسه به جای اینکه غذا هارو برداریم و اون لباس پسر یارو رو بدیم کلمنتاین ((که من اینکار رو کردم)) اصلا کاری به ماشین و وسایلش نداشته باشیم این یارو دیگه چه دلیلی داره که بیوفته دنباله ما و اذیت کردن و دزدیدن کلم؟؟؟
بعد یه چیز دیگه اون جولین که تو اپیزود 2 تو جنگل زدیم کشتیمش زن این یارو دزد کلم بود یا کلا قضیش فرق داشت؟؟؟

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
اقا اگه تو اخره اپیزود 2 که اون ماشینرو پیدا میکنیم و توش پره غذا و لباسه به جای اینکه غذا هارو برداریم و اون لباس پسر یارو رو بدیم کلمنتاین ((که من اینکار رو کردم)) اصلا کاری به ماشین و وسایلش نداشته باشیم این یارو دیگه چه دلیلی داره که بیوفته دنباله ما و اذیت کردن و دزدیدن کلم؟؟؟
بعد یه چیز دیگه اون جولین که تو اپیزود 2 تو جنگل زدیم کشتیمش زن این یارو دزد کلم بود یا کلا قضیش فرق داشت؟؟؟

من این کارو نکردم یعنی دست به ماشین نزدم ولی بازم یارو به خاطر اینکه گروه این کارو کرده بود، دزدیدش. بهش هم گفتم ولی فکر کنم باور نکرد .
اونم من دقیقا مت.جه نشدم ولی فکر کنم زنش بود .

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
من این کارو نکردم یعنی دست به ماشین نزدم ولی بازم یارو به خاطر اینکه گروه این کارو کرده بود، دزدیدش. بهش هم گفتم ولی فکر کنم باور نکرد .
اونم من دقیقا مت.جه نشدم ولی فکر کنم زنش بود .
تو اپیزود 5 اگه دست لی رو ببری آخرش بازم میمیره دیگه نه؟ فقط برا چی میمیره؟ من دستشو نبریدم که بهخاطر آلوده شدن به بیماری مرد

gameman360

کاربر سایت
Mar 15, 2012
31
نام
ali
تو اپیزود 5 اگه دست لی رو ببری آخرش بازم میمیره دیگه نه؟ فقط برا چی میمیره؟ من دستشو نبریدم که بهخاطر آلوده شدن به بیماری مرد

بریدن فایده نداره بازم الوده میشه میمیره اون زنم که تو جنگل میکشیم(یا اون مرده میکشه) مامان کلمنتاین بود دیگه

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,889
نام
SubZero
بریدن فایده نداره بازم الوده میشه میمیره اون زنم که تو جنگل میکشیم(یا اون مرده میکشه) مامان کلمنتاین بود دیگه

فکر نکنما
آخه همون زنه که مخش میریزه تو حلقش تو جنگل،آخر فصل 5 بصورت زامبیه.هووم؟؟
بعد کلمنتاین به لی گفت من مامانو بابامو دیدم که زامبی شدن و ..........

gameman360

کاربر سایت
Mar 15, 2012
31
نام
ali
فکر نکنما
آخه همون زنه که مخش میریزه تو حلقش تو جنگل،آخر فصل 5 بصورت زامبیه.هووم؟؟
بعد کلمنتاین به لی گفت من مامانو بابامو دیدم که زامبی شدن و ..........

چرا اخر اپیزود 2 تو فیلم دوربین معلوم میشه بوده که از دور کلمنتاین دید میزد

bazerafat

کاربر سایت
Feb 23, 2011
78
نام
Saeed
سلام آقا من بازی رو گرفتم اما یه مشکل دارم
بازی واسم هنگ میکنه . هر چند ثانیه یه بار بازی گیر میکنه
رفتم یکی دیگه گرفتم بازم همین مشکل رو داره
خیلی این هنگ رو اعصابه
بنظرتون چکار کنم
شما هم این مشکل رو داشتید ؟
بندازمش رو هارد ممکنه درست شه ؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
با اين فريم ريت كه نمي شه بازي كرد

نسخه ي ديجيتالي هم اينجوريه؟
نه اون مشکلی نداره

---------- نوشته در 09:50 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:48 PM ارسال شده بود ----------

خیلی قشنگه.مراحلش طولانی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هر اپیزود 1:30 تا 2:30 ساعت با توجه به بازی کردنت طول میکشه+ارزش تکرار بالا=بازیه طولانییه

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
خیلی این هنگ رو اعصابه
بنظرتون چکار کنم

بازی کلا توش افت فریم و هنگ کوتاه مدت هست ولی طوری نیست که کلا دستگاه رو هنگ کنه

به احتمال زیاد چون از دیسک مستقیم اجرا میکنه، پس لنز درایو شما مشکل داره و ضعیف شده

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
خیلی این هنگ رو اعصابه
بنظرتون چکار کنم
من که خودم این مشکلو نداشتم البته سه اپیزود اولو از لایو خریده بودم ولی دو اپیزود آخر درست بودن.رو هاردتم نمیتونی نصب کنی و فقط اگه کنسولت ntsc uc باشه نصب میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر