The Walking Dead | Xbox 360

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
دوستان من پنجشنبه رفتم بازی رو خریدم به همون روشی که دوستمون گفتن هم به خوبی اجرا، سبک بازی رو واقعا دوست دارم، اینکه باید به تک تک دیالوگای بازی گوش بدی و درموردش تصمیم گیری کنی و جواب بدی خیلی جالبه، جالبه تعداد اچیومنت هاش 40تا معادل 500 گیم اسکور هست مثل یه DLC، بگیرین بازی کنین ببینین حقش بوده گوتی شه یا نه؟ من میگم آره ولی بازیای دیگه بیشتر حقشون بود.

---------- نوشته در 08:30 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:08 AM ارسال شده بود ----------

یه چیز جالب دیگه اینکه تمام اچیومنتهاش Story Related هست، یه دور بازی رو تموم کنی اچیوش کامل میشه

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
دوستان من پنجشنبه رفتم بازی رو خریدم به همون روشی که دوستمون گفتن هم به خوبی اجرا، سبک بازی رو واقعا دوست دارم، اینکه باید به تک تک دیالوگای بازی گوش بدی و درموردش تصمیم گیری کنی و جواب بدی خیلی جالبه، جالبه تعداد اچیومنت هاش 40تا معادل 500 گیم اسکور هست مثل یه DLC، بگیرین بازی کنین ببینین حقش بوده گوتی شه یا نه؟ من میگم آره ولی بازیای دیگه بیشتر حقشون بود.

---------- نوشته در 08:30 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:08 AM ارسال شده بود ----------

یه چیز جالب دیگه اینکه تمام اچیومنتهاش Story Related هست، یه دور بازی رو تموم کنی اچیوش کامل میشه
شما تا اخرش برو بعد نظرت در مورد گوتی شدن عوض میشه
کل بازی یک طرف اپیزود آخر یک طرف

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,889
نام
SubZero

حالا تا آخرش برو بعد متوجه میشی واقعا حق goty بودنو داشت.

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
شما تا اخرش برو بعد نظرت در مورد گوتی شدن عوض میشهکل بازی یک طرف اپیزود آخر یک طرف
حالا تا آخرش برو بعد متوجه میشی واقعا حق goty بودنو داشت.
اوه پس اینجوری که شما دوستان میگید برم یه کله تمومش کنم، خوبیش اینه زیاد درگیر گرفتن اچیو نمیشم، ولی این انتخاب دیالوگاش هیجانش اینه که محدودیت زمانی داره، واسه همین گیمرو جذب میکنه

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
به نظرم بازی در کل از نظر داستانی خیلی خوب روش کار شده ولی از سایز لحاظ خیلی کم داره

به نظرم عنوانی مثل بهترین بازی Independent یا بهترین بازی دانلودی میتونست برای این بازی کافی باشه

Matrix007

کاربر سایت
Sep 7, 2007
302
نام
R3ZA
دوستان جیتگی تو بازی به این مشکل خوردین نسخه ای که روی دیسک اومده
اپیزود اول رو که تموم میکنم میخوام اپیزود 2 تا5 رو برم مینویسه coming soon ...............از 2 روش هم بازی رو ریختم رو هارد(I2G-freestyle)

havan

کاربر سایت
Feb 11, 2012
415
هم‌اکنون بازی رو ۵۰Xbox Live% تخفیف خورده و قسمت ۲ تا ۵ هر قسمت فقط با ۲۰۰ میکروسافت پینتس قابل دانلود است. بازی خیلی‌ خوبی است، گرفتن اشیومنت هم راحت است و کافیه که شما بازی رو تموم کنید ۵۰۰ G می‌گیرید، بازی سال رو از دست ندید;)
PC متا از 5 نقد: 90/100
Xbox360 متا از ۹ نقد: 95/100

---------- نوشته در 08:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:51 PM ارسال شده بود ----------

اپیزود اول چند مگابایته؟
800 مگابایت
قسمت 1 The Walking Dead هم‌اکنون در Xbox Live بصورت مجانی‌ قابل دانلود است، حجمش فقط ۴۱۳ مگا بایت می‌باشد;

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
دوستان جیتگی تو بازی به این مشکل خوردین نسخه ای که روی دیسک اومده
اپیزود اول رو که تموم میکنم میخوام اپیزود 2 تا5 رو برم مینویسه coming soon ...............از 2 روش هم بازی رو ریختم رو هارد(I2G-freestyle)
چند صفحه قبل گفتم با yaris آنلاک کنیدش.

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
دوستان کل 5تا اپیزود چند ساعت گیم پلی داره؟
بعد از اپیزود 5 باز هم قراره اپیزودی بیاد یا تموم میشه؟
تصمیم گیری ها چقدر تو بازی تأثیر داره؟

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,772
نام
مارشال
دوستان کل 5تا اپیزود چند ساعت گیم پلی داره؟
بعد از اپیزود 5 باز هم قراره اپیزودی بیاد یا تموم میشه؟
تصمیم گیری ها چقدر تو بازی تأثیر داره؟
کلا 7-8 ساعت. هر اپیزود حدودا 1 ساعت و نیم.
بله فصل دومش قراره ساخته بشه.
تاثیر خیلی زیاد نیست (مثلا بعضی اتفاق ها در هر صورت میفته فقط ممکنه جاش فرق کنه) ولی انقدری هست که ارزش داشته باشه دوباره با انتخاب های متفاوت بازی کنی.

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
میشه توضیح بدین چه طوری؟ چون من فولدر بازی رو که با فرمت GOD تبدیل کرده بودم وارد نرم افزار کردم و پیغام داد که پچ شده ولی بازم بازی همون طوری بود.

هستن کسانی که چشم دیدن جیتگو ندارن و الان خودشونو آماده کردن که بنویسن اینجا تاپیک بازیه و نباید در مورد جیتگ صحبت بشه ولی بازم:
باید همونجوری xex ریپ بری تو پرشه هاش فایلای هر پنج تا اپیزود به صورت گاد هر کدوم جداگانه ذخیره شدن اون پنج تا رو باید پچ کنید.(همونطور که گفتم فایلای نسخه دیسکی با نسخه لایو فرقی ندارن واسه همین گفتم فایلای نسخه لایو توی پوشه های نسخه دیسکی ذخیره است)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر