The Rusty Old School Communtity

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640
یه بازی بود فکر کنم من سال 2000 بازی میکردمش به نام The Operative: No One Lives Forever گرافیک بازی خیلی عالی بود مخصوصا طراحی شخصیت ها خیلی خوب کار شده بود.هوش مصنوعی دشمن ها هم خیلی خوب بود.بازی روی درجه Hard خیلی سخت میشد.داستان بازی هم تا اونجایی که یادم میاد درباره یه جاسوس زن بود اگر اشتباه میکنم بهم بگید.کلا بازی خوبی بود.:D یه ورژن دیگه هم ازش ساخته شده بود فکر کنم.

9.jpg

آره محمد ... بازی قشنگی بود !
شماره ی 2 ـــش هم اومد ...
داستان رباره ی همون بود !
موقعیت های طنز جالبی هم تو بازی خلق میشد ...
من شماره ی دو رو زیاد بازی نکردم ولی خوب .... درکل بازی قشنگی بود !

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
یه بازی بود فکر کنم من سال 2000 بازی میکردمش به نام The Operative: No One Lives Forever گرافیک بازی خیلی عالی بود مخصوصا طراحی شخصیت ها خیلی خوب کار شده بود.هوش مصنوعی دشمن ها هم خیلی خوب بود.بازی روی درجه Hard خیلی سخت میشد.داستان بازی هم تا اونجایی که یادم میاد درباره یه جاسوس زن بود اگر اشتباه میکنم بهم بگید.کلا بازی خوبی بود.:D یه ورژن دیگه هم ازش ساخته شده بود فکر کنم.

9.jpg

زمان خودش گرافیک عالیی داشت
داستانش هم همینطور که میدونید درباره جاسوس زن بود
یادش بخیر 7 ساعت یه دم بازی کردم از هر نظر برام جذاب بود و تازگی داشت

R-teen

کاربر سایت
Oct 28, 2007
268
نام
آرتین
در مورد Commandos هم خیلی خوب اومدی. شماره اخرش یک فاجعه بود. الان فکر کنم تیم طراح بازی Commandos 2 : Men of Courage داره روی یک بازی RPG کار می کنه. اسمش فکر کنم Land of Creatures کار می کنه.

ممنون. اميدوارم Pyro Studio بعد اون دوباره سراغ يك RTS مثل كاماندوز بره.

دسپرادوز هم كه شماره 2 اش بد نبود، ولي واقعا به شماره 1 اش نميرسيد. ياد اونم بخير! :biggrin1:

White_Gandalf

کاربر سایت
Oct 1, 2005
828

9.jpg

اسم جاسوسه هم Kate Archer بود فکر میکنم! همین 4-5 ماه پیش دوباره داشتم بازیش میکردم,جالب اینجاست که بعضی از الماناش هنوز تازگی داشت واسم! مثل Shurikenهاش که وقتی پرت میکردی اگه به دشمن برخورد میکرد رو تنشون میموند و بعد کشتنشون هنوز میتونستی ورشون داری! یا مراحل مخفی کاریش که فکر میکنم توی عراق یا یه همچین جاهایی بود و خیلی عالی کار شده بود!
آها یه مرحله هم داشت که ترک دوچرخه (:biggrin1:) باید میشستی و دشمنارو میکشتی! دشمناشم دلقکای سیرک بودن :D باس اون مرحله هم دلقک اعظم اون سیرک بود :D
کلا بازی خیلی خوب و خوش ساختی بود!

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد

9.jpg

این که بیچاره old school نیست . همین الانم اگه کسی نصب کنه گرافیکش قشنگ به نظر میاد . شماره دوش مخصوصاً. هر دو شو من بازی کردم و هر دوش عالین مخصوصاً اولیش . در کل یکی از بهترین fps های بوده که ساخته شده . مراحل متنوع و اسلحه های متفاوت ، شخصیت های جالب داستان خوب و .... . شخصیتشم کیت آرچر بود .

---------------------------------------------------

بازهای قدیمی که من به خاطر دارم یکیش blood اه . محصول 1997 GT Interactive و monolith . بازی fps که باید کلی موجودات مختلفو میکشتین . پر خون و خونریزی بود و نسبتاً هم ترسناک بود . Quake II که ماله 1997 id software بود و اکثرا میدونن چیه . Thief : The Dark Project که یکی از اولین بازیهای Action Stealth بود که ماله Eidos هست و اکثرا میدونید و بازی خیلی مشهوریه. و همچنین C&C نسخه اولش که تحت داس بود و یادمه نزدیکه 15 تا فلاپی بود که با دوستم گرفتیمش . اون موقع هیچی از استراتژی حالیم نبود و سریع میباختم !

یه بازی دیگه هم که یادمه Cyberia 2 بود محصول 1996 Xatrix . بازی خیلی جذاب و هیجانی بود و اون موقع یادمه 2 یا 3 تا cd بود که زمان خودش خیلی حساب میشد .

اما مهمترین بازیی که یادم میاد MDK هست که محصول 1998 ماله Shiny . گرافیکش برای اون موقع عالی عالی بود . بازیش برای من خیلی خاطره انگیز بود . فقط چون قابلیت save وسط مرحله نداشت اگه جونت تموم میشود باید از اول مرحله میرفتی که بازی رو خیلی سخت میکرد . بازیشم سخت بود و شاید برای مراحل اخرش باید یک هفته زور میزدی تا تموم شه. قسمت دومشو bioware سال 2000 ساخت که موفق نشدم بازی کنم.

۞۩ محمد ۩۞

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
فقط خواستم یادی ازش Sheep dog'n wolf بکنم:D ندیده بودم این تاپیکو:D
Heart of darkness هم مطمئن که بازی کردم کاورشم که اصلا جلو چشممه ولی یادم نیست چطور بازی ای بود:D
یه بازی دیگه هم که یادمه Cyberia 2 بود محصول 1996 Xatrix . بازی خیلی جذاب و هیجانی بود و اون موقع یادمه 2 یا 3 تا cd بود که زمان خودش خیلی حساب میشد .
این همونی نبود که تو مایه هوافضا بود:D
من اولین سیدیه بازی که مال خودم بود توش فیفا 96 داشت و یه بازی به اسم همین Cyberia و need for speed و mortal kombat و مهم تر از همه Mad dog:D کلا فکر کنم هیچ بازی ای رو تو یه دوره زمانیه پیوسته بیشتر از Mad dog و world cup 98 بازی نکردم:D
اون موقع ها تبریز امکانات در همین حد بود:D الانم در همون حده:D
پ.ن:یه Project eden هم بود که یادم نمیاد اصلا بازیش و اینکه خوشم میومد یا نه،ولی یادمه که یه مدت بازیش میکردم:D
پ.ن2:یه Star wars هم بود که با سفینه میومدی آدم آهنی بزرگ شلیک میکردی(Star wars ندیدم،محض اطلاع:D)اونم دورانی داشت:D

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
آقا یه بازی بود اون موقع ها که من خیلی وقتِ میخوام ببینم اسمش چیه ولی یادم نمیاد، بازی تو PSone بود، تو بازی ما اولش حق انتخاب با چند شخصیت رو داشتیم که هر کدومشون کارهای منحصر به فرد خودشون رو داشتن، یکیشون چاق بود که زورش زیاد بود ولی نمیتونست بدو ـه و ...
تو بازی هم مکان های مختلفی داشت ولی اکثر محیط ها تو خیابون بود و خیلی چیزها رو نسبت به بازیهای اون موقع میشد برداشت، چوب و میله و ... رو زمین رو میشد برداشت ( یادمه اون یارو چاقه چون زورش زیاد بود موتور ماشین ها رو هم برمیداشت و پرتاب میکرد ... )
میدونم توضیحاتم کم هست ولی اگر کسی خاطرش هست، اسم بازی رو بگه ... ممنون.

Heart of darkness

اینو منم تو PSone بازی کردم، آخرای عمر PSone اومد، یادم میاد از کنج اون موقع ها بازی میخریدیم ( تازه اومدم بود اونجایی که الان هست، اون موقع ها توی خودِ پایتخت بود) ، وقتی رفتم بازی واسه PS2 بخرم اینو بهم داد ! گفتم PS2 ـه ؟ :D گفت مگه PS2 خریدی ؟ از کجا خریدی نامرد ؟ :D

پ.ن: منم Old Schoolـم یعنی ؟ :D

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640
مهم تر از همه Mad dog:D کلا فکر کنم هیچ بازی ای رو تو یه دوره زمانیه پیوسته بیشتر از Mad dog و world cup 98 بازی نکردم:D
Mad Dog رو من هم بازی کردم !قشنگ بود !
آقا یه بازی بود اون موقع ها که من خیلی وقتِ میخوام ببینم اسمش چیه ولی یادم نمیاد، بازی تو PSone بود، تو بازی ما اولش حق انتخاب با چند شخصیت رو داشتیم که هر کدومشون کارهای منحصر به فرد خودشون رو داشتن، یکیشون چاق بود که زورش زیاد بود ولی نمیتونست بدو ـه و ...
تو بازی هم مکان های مختلفی داشت ولی اکثر محیط ها تو خیابون بود و خیلی چیزها رو نسبت به بازیهای اون موقع میشد برداشت، چوب و میله و ... رو زمین رو میشد برداشت ( یادمه اون یارو چاقه چون زورش زیاد بود موتور ماشین ها رو هم برمیداشت و پرتاب میکرد ... )

پ.ن: منم Old Schoolـم یعنی ؟ :D
اسمش نک زبونمه علیرضا !
میتونستی Pepsi هم بخوری ! ها ؟!

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
میتونستی Pepsi هم بخوری ! ها ؟!

این بازی اوایل عمر PS1 اومده بود
اسم بازیش Fighting Force بود که خیلی هم زمان خودش طرفدار پیدا کرده بود به خاطر سبکش که تو ایران به اسم شورش در شهر یا خیابان ... ! معروف شده بود .
Fighting Force 2 هم 2 سال بعد عرضه شد که فکر کنم کمتر کسی بازیش کرده باشه همه بیشتر عنوان اولش رو بازی کردند

197329_42146_front.jpg

خب حالا که حرف از این بازی به میون اومد بهتره از بازی Gekido که هر چند خیلی جالب نبود هم یادی بکنیم فکر کنم یادتون باشه این بازی هم به سبک همون شورش ! :) اکشن سوم شخص بود .

197435_42207_front.jpg

horror_08

کاربر سایت
Aug 22, 2007
2,414
نام
Ashkan
فقط خواستم یادی از Sheep dog'n wolf بکنم :biggrin1:
یادش به خیر این بازی رو psone بود فکر کنم !

بازی بود که به راحتی میشد ازش بیشترین لذت رو برد ، گرافیک مناسب حال بازی ، موقعیت های طنز عالی ، معماهای جالب و البته گاهی خیلی سخت !

آخر من تو یکی از مراحلش گیر کردم و چون اونموقع عادت به استفاده از راهنما نداشتم همینجوری نا تموم ولش کردم !
البته در مورد خیلی قدیمی بودن این بازی مطمئن نیستم فکر کنم مال 2000 یا 1999 بود.

آخرین ویرایش:

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
این بازی اوایل عمر PS1 اومده بود
اسم بازیش Fighting Force بود که خیلی هم زمان خودش طرفدار پیدا کرده بود به خاطر سبکش که تو ایران به اسم شورش در شهر یا خیابان ... ! معروف شده بود .
Fighting Force 2 هم 2 سال بعد عرضه شد که فکر کنم کمتر کسی بازیش کرده باشه همه بیشتر عنوان اولش رو بازی کردند

آخ امید گفتی.

یادم میاد سگا مگا درایو یه بازی داشت که ما بهش می گفتیم شورش در شهر 3 :D اسمش نمیدونم چی بود یعنی یادم نمیاد .چه خاطره ای داشتم باهاش. همونی که توش به پیرمرده ، یه زنه ، یه بچه که اسکیت داشت و یه مرد خوشتیپ بود. چه بازی قشنگی بود مخصوصا اون مرحله ش که باید به آسانسور مشت میزدی تا بالا پایین بشه :D بعد که PS1 گرفتم رفتم شورش در شهر بگیرم که همین FF بود. بازی قشنگی بود اما به اندازه اون بازی حال نداد.
-----------------------------
دوستان سگا مگا درایو یه بازی فوتبال داشت که (فیفا نبود :D) توش وقتی می خواستی کارت قرمز بگیری بازیکن التماس می کرد یا وقتی گل میزدی دستاش بالا پایین می کرد . اسمش چی بود ؟ وقتی که اوت دست مینداختی یه استپ سینه می کرد و بعد برگردون میزد.:D

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640
آخ امید گفتی.

یادم میاد سگا مگا درایو یه بازی داشت که ما بهش می گفتیم شورش در شهر 3 :D اسمش نمیدونم چی بود یعنی یادم نمیاد .چه خاطره ای داشتم باهاش. همونی که توش به پیرمرده ، یه زنه ، یه بچه که اسکیت داشت و یه مرد خوشتیپ بود. چه بازی قشنگی بود مخصوصا اون مرحله ش که باید به آسانسور مشت میزدی تا بالا پایین بشه :D بعد که PS1 گرفتم رفتم شورش در شهر بگیرم که همین FF بود. بازی قشنگی بود اما به اندازه اون بازی حال نداد.
فکر کنم اسم اون بازی Street Of Rage بود !
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Pink Panther رو روی PSone بازی کردید ؟!:D

kiavash2

کاربر سایت
Aug 31, 2007
391
نام
کیاوش
syberia
یه ادونچر پوینت اند کلیک فوق العاده.بازی ای که بعد از مدتی حالی به ادونچرباز ها داد.
داستان زیبا.معماهای خوب ولی تقریبا آسان.پس زمینه ها و دموهای رندر شده ی فوق العاده و...
هنوز هم با توجه به کمبود بازی در این سبک این بازی فوق العادس!

پ.ن:عکس ها رو بعدا میزارم هر کاری می کنم گوگل باز نمی شه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر