PlayStation The Order 1886

برای مشاهده تصویر اصلی (768x320) روی این نوار کلیک کنید.
Global-Exclusive-1_13923773342.jpg

درود

باوجود cut scenes های , حوادث سریع زمان و همچنین تیراندازی و کاور عالی عنوان انحصاری Ready At Dawn چیزی بییشتر از یک بازی زیبارا نشان دهد .تولید یک لانچ یا IPبزرگ کار ساده ای نیست . در این میان The Order: 1886 به عنوان یکی از بازی های اصلی PS4 کار دشواری را در پیش دارد ! زیرا خوب بودن به تنهای کافی نیست

بازی باید طوری ساخته شود که باعث فروش بیشتر کنسول شودو مردم را برای خرید PS4قانع کند اگر این گونه نشود در چشم تولید کنند و ناشر بازی شکست خورده هست

از این رو Ready At Dawn با سوم شخص کردن ان کار راکمی راحتر کرده هست ! همانطور که می دانید متقاعد کردن عموم برای خرید بازی که سبک ان را درک کرده اند و قبلا تجربه خوبی از ان داشته اند کار راحتی هست .در حال حاضر رقابت برای خرید بازی هست .در این میانThe Order: 1886 در حال حاضر برتر از سایر عناوین عمل کرده و ارزش سرمایه گذاری را دارد

انقلاب صنعتی .قرن نوزدهم و همچنین شهر لندن همه و همه طور خاصی طراحی شده اند سازنده در تلاش هست تا قدرت باز ی خود را به وسیله تیراندازی عالی مخصوصا در میان جمعیت زیاد و مکان های بسیار زیبا به نمایش در اورد

دودی که از دودکش ها خارج می شود کشتی های پرنده که در اسمان پر شده اند , اسلحه های عالی که در دست شخصیت باز ی هست و همچنین لباس های اشرافی که برتن دارند همگی سبب شده اند تا شاهد یک بازی عالی در سال 2014 باشیم
اما اول از همه داستان بازی هست که بسیار زیبا طراحی شده هست که به خوبی علم و قدرت و سیاست را با هم ترکیب کرده هست
روایت داستان بدین گونه هست که هزار سال قبل از داستان اصل بازی انسان ها به 2 گروه کامل و نیمه کامل تقسیم شده اند .جنگ اصلی میان این 2 گروه هست زیرا با ورود به دوره عصر صنعتی انسان های کامل با طراحی سلاح به طور کامل توان مقابله با نیمه انسان هارا دارند

گروهی قدیمی وعجیب به نام The Orderوجود دارد که از 100ها سال قبل برای محافظت از انسان ها با نیمه انسان ها مبارزه می کردند اما در این میان جنگ های داخلی انسان ها باعث فراموش شدن هدف اصلی ان هایعنی مبارزه با نیمه انسان ها شده هست

در این میان افراد فقیر و ضعیف شده شهر لندن به سبب اینکه The Order فقط از ثروتمندان حمایتو محافظت می کند دست به قیام و شورش زدن که سبب شد گروه The Order فعلا درگیر این مسئله باشد.
شما دربازی کنترل شخصی به نام Galahad را دارید که یکی از اعضای تیم 4 نفره The Order می باشد .

برای مشاهده تصویر اصلی (768x320) روی این نوار کلیک کنید.
Global-Exclusive-3_13923773352.jpeg

داستان بازی بیشتر مربوط به زندگی Galahad می باشد.در این خصوص Ru Weerasurya مدیر باز ی می گوید ( اتفاق های زیادی در اطراف Galahad روی خواهد داد و این فرد سبب می شود که شما داستان بازی را به طور کامل درک کنید همچنین تکامل Galahad را در طول بازی خواهید دید )

Ready At Dawnمی گویدقسمت زیادی از داستان بازی از طریق cut scenes های پشت سرهم روایت می شودبرای مثال نصف دموی 20 دقیقه ای بازی که پشت درهای بسته نشان داده شده CUT SCENESبود

در دمو دیدیم که Galahad و چند تن از دوستان او از روی پشت بام در حال بررسی خرابه ها بودند که فکر می کردند یکی از افراد مهم شورشی در انجا مستقر هست.هر موقع Galahad دوربین را در جلوی چشمش قرار می داد بازیکن کنترل دوربین را می گرفت و م یتوانست به هر نقطه از شهر نگاه کند .
جالب تر اینجاست که وقتی شما مناطق را با دوربین زیر نظر دارید Galahad درباره مناطق مختلف به شما توضیح می دهد ولی چیز یکه مهم هست این هست که شما در هر صورت یک راه برای جلو رفتن دارید و Galahad درباره ان راه نظر خواهد داد

وقتی از Weerasuryaدرباره طراحی باز ی سوال کردیماین چنین گفت ( هدف ما نشان دادن تحول ما بین سینما مبارزه حرکت های رفت و برگشت را بدون درز نشان دهیم چیزی که مردم دقیقا ان را درک می کنند همه تلاش ما این هست که کاری کاملا متفاوت از سبک سوم شخص بسازیم )

بعد از تماشای دوربین در دموی 20 دقیقه ای Galahad به طرف پایینخیابان حرکت می کند که شاهد نورپردازی فوق العاده عالی هستیم که نشان از کیفیت بالای The Order: 1886 هست .نورپردازی و کیفیت عالی بافت ها و همچنین چهره ها و صورت افراد حرکت پارچه های لباس در هنگام حرکت بسیار زیباو عالی کار شده اند که همه و همه نشان از قدرت و توانای بالای PS4هست ظاهرا باز یاز سال 2010در حال ساخت بود هست .متاسفانه در قسمت مبارزه ها حرف زیاد ی برای گفتن ندارد .Galahad پشت دیوار سنگر گرفت و برای چند ثانیه شلیک می کند و سریع به جلو حرکت می کند که این کار ها باعث می شود خاطرات Marcus در بازی Gears of Warباری ما زنده کند.
صدا گذاری اسلحه ها خوب هست و تیرها به راحتی باعث تخریب محیط می شوند و به راحتی از پشت دیوار عبور می کنند .وقتی دست به اسلحه می برید دشمان سریع تر می شوند تا در امان بماند این موردی هست که قبلا ان را مشاهد نکرده ایم .

در ادامه دموی بازی Galahad با دشمنی که پشت دیوار مخفی شده هست شروع به مبارزه تن به تن می کند در همین بین دکمه ای خاصی در صفحه نمایش ظاهر می شوند .باری مثال در مبارزه تن به تن 3 گزینه کشتن نکشتن و گرفتن سلاح در صفحه نمایش ظاهر می شود

و شما با انتخاب یکی از آنها صحنه بعدی را ارائه می دهید به عنوان مثال هنگام مبارزه تن به تن Galahad سه گزینه کشتن نکشتن و گرفتن سلاح در صفحه ظارهر میشود .Ready At Dawnاین حالت را که دریک لحظه فرصت دارید با زدن یک دکمه کار خاصی را انجام دهید را QTEنامید هست که وقتی شکست خوردید دیگر نیاز نیست مرحله را تکرار کنید

برای مشاهده تصویر اصلی (768x432) روی این نوار کلیک کنید.
RAD037_PLAYTHRU_SS_005_1392377344.jpg

Weerasurya دراین خصوص گفته ( QTEs نوع خاصی از احساس به بازیکن منقل می کند و سبب می شود که بیشتراز قبل به شخصیت باز ی نزدیک شوید و حالتی را تجربه کنید که نمی توان ان را با دوربین بازی مشاهد کرد )

QTE ها کاملا متفاوت و خاص هستن بدین صورت که وقتی بازیکن اول لحظه ی رخ داده ای را مشاهده م یکند بازیکن دوم آنرا طور دیگر و متقاوتر مشاهد خواهد کرد که سبب خواهد شد QTEمتفاوت باشن ولی بیشتر داستان از طریق ان ها جلو خواهد رفت

گونه ای متفاوت تر می بیند و این باعث می شود که گاهی اوقات نتیجه QTE ها متفاوت باشند اما هنوز هم بیشتر داستان از طریق ان ها پیش می رود. Weerasurya میگوید در مورد مولتی پیلر بازی خیلی بحث کردیم وفکر می کردیم که عالی هست اما به این نتیجه رسیدیم که این برای یک IPجدید کاردرستی نیست .
با یبه گونه ای هست که باید به بخش سینگل توجه می کردیم و ما دوست نداشتیم که تیم سازنده به 2 گروه مختلف تقسیم شوند این اصلا جالب نبود که نصف تیم مشغول بخش سنگل بازی باشند و قسمت دیگر مشغول ساخت بخش مولتی

در هر صورت ظاهرا راه خوبی را در پیش گرفته اند بخاطر اینکه دوست دارن یک IP جدید را تجربه کنیم زیرا زمان زیادی باقی نمانده هست

نکته اخر این هست فشار زیادی بر روی The Order: 1886 به عنوان تنها شوتر PS4هست .با نمایش داده شده باز ی پتانسیل بالای دارد ولی هنوز مابه اندازه زیاد هیجان زده نشده ایم و این حالت تاقبل از انشار بازی باید اتفاق افتد

ipجدید سانتا مونیکا ! معرفی شد :d
آقای Shuhei Yoshida مدیرعامل کل Sony Entertaiment بعد از آنکه بر روی Stage آمد و یک IP ای را که به عنوان بزرگترین عنوان و اینکه 14 استدیو داخلی برای PS4 بر روی آن کار می کنند را معرفی نمود.
یکی از انحصاری های استدیو های داخلی، بازی The Order: 1886 از استدیو Santa Monica می باشد. در مدت ها قبل این بازی شایعه شده بود.
The Order: 1886 اولین IP ای است که تحت استدیو Ready at Dawn ساخته خواهد شد. این بازی در برهه ای تاریخی رخ می دهد که تکنولوژی پیشرفته،در یک جنگ که دشمنی قوی و خطرناک وجود دارد باعث دگرگون شدن این مبارزه می گردد.
بازی 40 سال پس از انتقلاب صنعتی اتفاق می افتد. یک نفر که ریشه ای انسانی دارد، تمایل به غلبه و پیروز شدن بر این جنگ 100 ساله دارد.
شما در نقش یک شوالیه خواهید بود و زمانی که این جریانات رخ می دهد، کارکتر در تلاش است که به شخصیت های تاریخی کمک کند.

این تیزری از بازی! (همون صحنات تریلر اصلیه! هنوز خود سونی تریلر اصلی رو آپ نکرده! :d ) 10 مگ
Exclusive video I The Order 1886_ PS4 Trailer.mp4
این عکس اگر با سایز اصلیش (غیر بند انگشتی منظورمه :d ) گذاشته بشه پست اول به نظرم قشنگ میشه! :d (حجمی نداره،زیاد بزرگم نیست :d )

این هم سایز پوستری فکر کنم:-" 12 مگ :p
9012354948_127c7652a9_o.jpg

بازی هم دستپخت Ready at Dawnـه! :d

ا
  • مکان تریلر در دوره تاریخی Neo-Victorian در شهر لندن است .
  • سازندگان در حال تلاش برای ارائه ورژنی از دوره Neo-Victorian شهر لندن با توجه به تاریخ هستند .
  • بازی برای بیش از 2 سال در حال توسعه بوده و ایده های بازی به مدت 7 سال در دست طراحی بوده است .
  • بین کاراکترهای بازی از لحاظ ( علم شیمی ) رابطه های قوی ای وجود دارد که متعلق به The Order است و هدفشان حفاظت از انسانها در برابر دشمنان است . آنها برای بیش از یک قرن در جنگ هستند و هدفشان این است که بشریت را از دست هیولا ها امن نگاه دارند .
  • ممکن در بازی بخشی برای سفارشی سازی سلاح ها وجود داشته باشد ، اما هنوز در این مورد صحبتی نشده .

The Order: 1886 هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارد ، اما به زودی به صورت انحصاری برای PS4 منتشر خواهد شد .

آخرین ویرایش:

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
نمیدونم چرا ماجرای نمرات انقدر مهمه ... مثال :
فیفا 15 از اکثر سایتها نمره عالی رو گرفت اما برید بخش مربوطه ببینید چقدر وحشتناکه ... به شخصه به خاطر این بازی کنسول خریدم بیشتر از نمره 6 رو بهش نمیدم اما هستن کسایی که نمره کاملم بهش میدن
ORDER هم همینه ... همه بازیها همینطورن ...
خیلی ها فکر میکنن یه ماشین این بازیها رو نقد میکنه ... اونام ادمن حق دارن از یه بازی بدشون بیاد یا عاشقش باشن
امیدوارم سیستم امتیاز و نمره رو بردارن کلا ...
والا دوران سگا و میکرو میرفتیم بازی بخریم بازیه عکسم نداشت تا خونه میدوییدیم اما میذاشتیم تو دستگاه 1 سال سرگرم بودیم ... نه میدونستیم خطی چیه ... نه از گرافیک سر در میاوردیم ...
نه به کسی میگفتیم بیا به زور بازی کن ... نه رای کسی رو میزدیم که بازی نکنه ...
الان مردم میگن بازیش خوب نیست چون توو گواتمالا یکی 7 ساعته بازی رو تموم کرده ...
خودتون منتقد باشید ... خودتون گیم اسپات باشید ... خودتون یورو گیمر و ...... باشید

danial939

کاربر سایت
Nov 16, 2014
63
نام
دانیال
آقا علی رغم این نمره ها ما بازیو گرفتیم خداییش نمیگم بازی بی نقصه ایراد داره مثالش گیم پلی و هوش مصنوعی گرافیک که اصن صحبتی نیس توش ولی دیگه اصله نامردی و پیش داوری در مورد این بازی تمام و کمال به اجرا گذاشته شد 5 گیم اسپات دلیلی شد که دیگه زیاد چشمم به نمرات این سایت نمیره در ضمن من قبلا هم گفتم الانم میگم برای خود من نمره از واجبات هستش اما خدایی بازی لیاقته بالاتر از این نمره هارو داره بگیرید پشیمون نمیشید..البته من قبلا هم زیاد با این گیم اسپات حال نمیکردم اختلافات من به این سایت در مورد بازی last of us به اوح رسید الان دیگه سر به فلک میکشه :d همه چی این بازی یه طرف آقام کریتوس یه طرف..در ضمن دوستان تحته تاثیر نمرات اردر به ناتی داگ شک کردن..خداوند شک کنندگان به ناتی رو به یقین برسونه یه آآآآآآآمین بلــــــــــــــــــند

안정환

کاربر سایت
Jun 7, 2014
765
نام
Im_AhN
نمیدونم چرا ماجرای نمرات انقدر مهمه ... مثال :
فیفا 15 از اکثر سایتها نمره عالی رو گرفت اما برید بخش مربوطه ببینید چقدر وحشتناکه ... به شخصه به خاطر این بازی کنسول خریدم بیشتر از نمره 6 رو بهش نمیدم اما هستن کسایی که نمره کاملم بهش میدن
ORDER هم همینه ... همه بازیها همینطورن ...
خیلی ها فکر میکنن یه ماشین این بازیها رو نقد میکنه ... اونام ادمن حق دارن از یه بازی بدشون بیاد یا عاشقش باشن
امیدوارم سیستم امتیاز و نمره رو بردارن کلا ...
والا دوران سگا و میکرو میرفتیم بازی بخریم بازیه عکسم نداشت تا خونه میدوییدیم اما میذاشتیم تو دستگاه 1 سال سرگرم بودیم ... نه میدونستیم خطی چیه ... نه از گرافیک سر در میاوردیم ...
نه به کسی میگفتیم بیا به زور بازی کن ... نه رای کسی رو میزدیم که بازی نکنه ...
الان مردم میگن بازیش خوب نیست چون توو گواتمالا یکی 7 ساعته بازی رو تموم کرده ...
خودتون منتقد باشید ... خودتون گیم اسپات باشید ... خودتون یورو گیمر و ...... باشید
صفایی که بازی ها قبلا داشت... بخاطر همین سادگی ها بود
کاملا باهات موافقم
امااز طرفی همه بازی هارونمیتونیم بخریم.$

aidinzt

کاربر سایت
Feb 13, 2015
19
نام
aidin
همین بازی fifa15 که شما میگین چون میشه انلاین بازی کردش ،حداقل میتونی خودت یه مدت باهاش سرگرم کنی
اما این بازی که هم نمیشه انلاین بازی کردش ،هم مدت زمانش بازیش کمه .
ادم چقدر میتونه با این بازی سر کنه

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
آقا منو اخراج کنید من الان طغیان کردم من سران sony رو خودم میخوام برم بزنمشون بابا بسته دیگه ی بازی خوب بدین مسخره ها.:((.....من بازی میخوام ی بازی خوب ای خدا دردمو به کی بگم بدون بازی شدم بابا من حالم بهم ریخته دارم سکته میزنم گفتیم هفته دیگه کیف میکنیم اما انگار اوضاع وخیمه گفتیم شاید تبانی کردن اما انگار بازی فیلمه جایه بازی و رسالت گیم بودنش جاشو داده به فیلم بودنش و یکی دوتا نیست کله سایتا بازی رو با خاک یکسان کردن ..........
ای خدا من دستگاهمو با ی فیفا 14 با ی دسته اضافه سال پیش خریدم با قیمت بالا تا کیف کنم الان هیچی نیست بازی کنم الان 2 ماهه بعد جی تی ای و فارکرای 4 هیچی نخریدم اونارم فروختم رفته 2ماهه ..دستگاهو خریدم برای بازیهای بزرگ و اختصاصی سونی و فیفا فقط اما یکی بدتر از یکی دیگه انگار به فنا رفته ....دارم حس میکنم بازی های کوچیک داره جای بازی های بزرگو میگیره حس میکنم تهدیده بزرگی دنبال کنسول دارها هست اونم اینه که سرگرمی با بازی های بزرگ کمتر شده و بازیهای کوچیک آندروید سرگرم کننده تر دارن میشن ...
بازیش میکنم اما دیگه هیکل اون یارو کچلرو نزارین ها که همه فریبه اون اندامشو خوردن واسه خودش انقدر فیسو قیافه داشت انگار ی چیزی شبیه tlou ساخته بود ...
هرچی هست اعصاب ندارم امروز صبح تا ظهر قبل شروع شدن متا ها در به در تو پرسجو بودم بخرمش اگه نه شنبه برم بخرمش اما الان نمیدونم چی بگم 7 ساعت بدون چیز خواست و فقط برای گرافیک و موسیقی خرج کردن ارزش داره یا نه.............
لعنت بر شیطان که دقیقا همینجوری ماهارو فریب میده همه چیو خوشگل و زیبا جلوه میده میری توش میبینی پر از زشتی و تباهیه اینجا هم خودمون زیادی نمیدونم چی شد بردیمش بالا اصلا نمیدونم من چرا که ویدیویی ندیدم بیش از 3 مین چرا عاشقش شدم و خودمو هایپ نگه داشتم الکی.........

راستی خوده این سازنده های بازی کجا هستن نظری نداشتن راجبه این نمره های که دادن به بازیشون؟؟؟؟؟؟؟میخوام ببینم چی میگن هرکی چیزی داشت یا خبری از نظراتشون بگه بخصوص دوست ما ها اون مرد خوش هیکل ارواحه ع....
من صدها بازیه پلی‌استیشن 1,2,3 و نینتندو ،.... رو هنوز بازی نکردم که به نسل بعد کوچ کنم
نمیدونم از کجاش شروع کنم، تمام عمرم هم بازی کنم تمومی ندارند
حالا نمیدونم شما که یک کنسول بیشتر هم دارید چطوری از بی‌ گیمی مردید 8-|

mojit

کاربر سایت
May 26, 2014
61
نام
مجتبی
آقا من قبول دارم اگه بازی رو بدون این که از این نمرات خبر داشته باشی بازی کنی شاید اینقدر راجع بهش بد نگی... ولی این سایتها و این نمرات برای هرکسی یه فرصته که درست تصمیم بگیره. به شخصه یه بار بخوام 200 تومان نه بلکه بیشتر 220 الی 250 بدم بازی بخرم مطمئنا باید روی انتخابم خیلی دقت بیشتری بکنم چون پولی رو دارم براش خرج میکنم که ارزشمنده و نمیتونم برای هر بازی که میاد خرج کنم.

در کل اعتقاد داشتم برخلاف نظرات منفی این بازی رو میخرم ولی الان نه اینکه بخوام جو بدم ها ولی احساس میکنم خریدنش ریسکیه. خودم نمیدونم بازی با نمایشهای خوبی که به نظر خودم داشت و اون گرفیک چشمگیرش چرا بد به نظر رسیده. مثلا اگه امتیاز معمولی رو به بالا بود میگفتم سلیقه هم دخیله ولی این نمرات تا این حد پایین باشه آدم باید هم تامل کنه. به قول یکی از دوستان که صفحه های قبل گفت بهرحال این سایتها و نمرات فقط واسه دل خودشون نیستند. بهرحال پدرگشتگی وجود نداشته. همین که من نوعی فکر میکردم یه شاهکار در راه هست و این اتفاق نیفتاد تکلیف شاید معلوم باشه. البته مشخصه این بازی از نظر جلوه های بصری حرفهای زیادی برای گفتن داره ولی من یا شمایی که میخریم باید به نسبت 250 هزار تومان پول راجع به خریدش فکر کنیم.

در هر صورت این استودیوی پرتجربه ای هم نبوده و فکر نمیکنم اینقدر منفی بافی لازم باشه. نهایتا چند وقت دیگه آنچارتد هست یا بلادبورن که میتونه امیدبخش باشه.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خب من بازی رو از دوستم گرفتم و بازی کردم روی 4 همخونه ای×_× حدودا 4-5 ساعت از صبح رفتم هنوز تمام نشده (روی hard ) البته این مهم نبود ...

بایستی بگم همونطوری که انتظار داشتم از ابتدا Order بیشتر مشابه یه محصول تبلیغاتی برای نمایش قدرت کنسول هست تا یک بازی و این واقعا صدق میکنه .
بخشه بزرگی از بازی وقتی بعد از 4-5 ساعت بازی کردن متوجه میشید قدم زدن توی محیطها .... نگاه کردن cut scene ها و بررسی ایتمهای مختلف توی محیط هست - تمامه کاری که توی این مراحل میتونید انجام بدید این هست که از گرافیک فوق القعاده زیبای بازی لذت ببرید - از صدا پیشگی بازی نهایت باحالی میباره - موسقی زیبا و 100% اتمسفره زیبایی که خلق شده لذت ببرید. تغریبا به نظرم اومد که بازی یه جوری با این اعمال میخواد به شما نشون بده که The Order بهترین و زیباترین بازی هست که از نظر تکنیکی تا به حال عرضه شده اما فکوسه بیش از حد روی این مسعله balance رونده بازی رو به شدت به هم ریخته ... هر چند که بازم بارها بارها پیش میاد ثانیه ها برای دیدن گرافیک زیبای بازی تعمل کنید اما در نهایت باید به قدم زدن ادامه بدید. در واقع به نظر میاد بخشی از بازی مثل قدم زدن توی یک موزه technology هست که نصفش fun هست و نصفش حوصله سربر... مخصوصا اینکه داستانه بازی خیلی خوب شروع میشه ولی در ادامه انقدر شما در در انتظار چیزهای باحال میزاره که در نهایت موفق به پاسخ دادن به این انتظارها در حده کاملا رضایت بخشی نیست.
بخشه دیگه ای از بازی هم به Quick Time Event ها برمیگرده و Shooter ! .... باید بگم بخش از QTEs ها فان هستند اما رفته رفته انقدر بهشون برخورد میکنید که به نظر میرسه سازنده ها بیش از حد سعی کردن بازیباز رو توی جریانی که خودشون میخوان قرار بدن و این باعث میشه که واقعا QTEe ها بیش از حده لازمه به نظر بیان. همنین به خاطره letterbox بودن بازی تغریبا هیچ حسه gameplay توی بازی وجود نداره و بیشتر همانند یک فیلم interactive مثل دیگر بازیهای مثل The Walking Dead یا Heavry Rain به نظر میرسه اما فرقه بسیار بزرگه The Order با مجموعه این بازیها در این هست که شما هیچ انتخاب معناگرایی در بازی ندارید ... هیچ تماسی با محیط ندارید ... و با وجود QTEs و بیشماره میان پرده ها بازی به قدری خطی به نظر میرسه که برمیگرده به جمله ای که گفتم " تغریبا حسه gameplay احساس نمیشه "
بخشه دیگری از بازی shooter هست . به نظرم اسلحه های فوق القعاده ای توی بازی طراحی شدن ... بخشه تیر اندازی خوب هست و روان هرچند که باید بگم letterbox بودن بازی دید بازیباز رو به شدت پشته سنگرها محدود میکنه ( TEW یک بازی شوتر نیست که annoying بشه اما توی Order ما حق داریم محیط پیرامون رو ببینیم ) ولی در نهایت قسمتهای لذت بخشی از شوتر توی بازی هست که متاسفانه تا همه چیز گرم میشه ... بنگ یک میان پرده همه fun تموم میشه ( پیشنهاد میکنم بازی رو 100% روی hard برید بلکه این صحنه ها طولانیتر باشه ) - ولی اکثریت قسمتهای Shooter بازی لذت بخش هستن . در نهایت واقعا شرم اوره که با این همه ایده باحال بخشهای کوتاهی برای این قسمتها در نظر گرفته شده.
پیشتر RAD بسیار به داستان بازی میبالید و ما هم انتظار یک داستان فوق القعاده داشتیم ( ّبازی رو تموم نکردم ولی کله داستان رو میدونم ) در نهایت داستان چیزه قابله توجه و خاصی نیست و تغریبا یک سبک کلیشه هست که پیشتر هم در بسیاری از فیلمها دیده ایم ولی به خاطره دیالوگهای پیاپی بسیار حوصله سربر میشه.
در نهایت باید بگه جای شرم داره که قسمتهای خسته کننده بازی خیلی بیشتر از قسمتهای عالی بازی هستند ... هر چند که قدم زدن توی محیطهای بازی برای کسانی که تیپه بازیهای adventure رو دوست دارن و میخوان محیط رو بررسی کنن خیلی خوبه ولی در نهایت حتی در این مواقع هم میشه از اتمسفر و زیبایی بازی لذت برد . تنوع کلی بازی خیلی خوب هست اما متاسفانه balance کلیه gameplay بازی از بین رفته/
باید بگم ارزشه 1 دور بازی کردن رو برای خودش داره !
امتیاز من تا اینجا بین 6.5 تا 7 ...

ادیت :
بازی رو همین الان تموم کردیم ( خیلی وقت بود بازی توی 1 روز تموم نکرده بودم ) - روی hard حوالی 6 ساعت و نیم .
امتیاز نهایی 6.5

+:
گرافیک فوق القعاده خارق العاده ! - صداپیشگی مثال زدنی - چند قسمت جالب به یاد موندنی - اتمسفر خیلی خوب -
- :
شماره بیش از حده QTE ها - حوصله سربر و کسل کننده - داستان نه چندان جالب - کمیت قسمتهای خوبه بازی - کاور گیری با حضور سیستم letterbox واقعا annoying - بسیار کوتاه و مختصر - نبوده حسه gameplay در بازی

آخرین ویرایش:

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
بنظرم بازی،با توجه به قیمتش و محتوایی که داره،این نمرات رو گرفته،شاید بعضی میگن گیم اسپات سخت گرفته و چرت نمره داده،و یا سایت های دیگه،بنظر اینطور نیست،اتفاقا سخت گرفتن خیلی خوبه،وگرنه اگر الان متای بازی فرضا بالای ۷۵-۸۰ میرسید یا اصلا بالای ۷۰ که باز هم برای هایپی که داشت متای کمیه، این باعث میشه که R@D بگه " خب این تجربه اولمون بوده" دفعه ی بعدی همین ایده رو بهتر میکنیم ،مشکل همینه،منتقدا و خیلی از گیمر ها چیزی نمیخوان که به فیلم نزدیک باشه،گرافیک بازی شکی درش نیست،خیلی زیباست،ولی بدونید،که این گرافیک خیلی سریع از یاد میره(کهنه میشه)،و دیگه هیچی از بازی نمیمونه ! هوش مصنوعی که ایراد داره،گیم پلی خیلی ساده(قدیمی و بدون نو آوری)،بازی انگاری یک فیلمی هست که میشه یکم کنترلش کرد،خب همین اشتباه و ریسک سازنده باعث شد این نمرات رو بگیره،من از طرفی ناراحت هستم برای R@D خب به هر حال وقت گذاشتن و زحمت کشیدن،از طرفی هم خوشحال هستم که نمرات بازی پایین شد،چون به هر حال جامعه بازی ساز باید متوجه بشه که بازی ای که صرفا گرافیک و اتمسفر داره و یه جوری فیلم مانند هستند،چیز خیلی خوشایندی نیست،الان برای مثال زلدا و یا سوپر ماریو که خیلی ها تو این فروم اصلا طرفش نمیرن شاید برخی نمیدونن زلدا چیه خوردنیه پسره دختره،چرا این بازی انقدر موفقه؟گرافیک خیلی بالایی داره؟نه،بازی سرگرم کنندست ! این مهمه،نه گرافیک بالا،ولی حوصله سر بر،الان مطمئنم خیلی از دوستان دارن بازی میکنن و لذت میبرن و میگن گور پدر متا اسکور و منتقد،ولی خودتون تا یک سال دیگه شاید حتی کمتر متوجه میشید که The Order:1886 یک بازی موفق و سرگرم کننده نبود!
ختم کلام اینکه بازی نسبت به قیمتش،بازی خوبی نیست،اگر مثلا قیمتش کمتر بود مطمئنا هم متای بازی بالاتر میرفت،به هر حال امیدوارم که سونی دیگر همچین اشتباهی نکنه و در سرمایه گزاری دقت بیشتری بکنه،و هم اینکه R@D هم به اشتباه خودش پی ببره ! الان دیگه متوجه شدند که ریسک و آزمایشی که انجام دادند،جواب نداد !

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
امتيازاي قشنگ سايتا در اومد . گيم اسپات مغرضانه نمره ميده اي جي ان و .. چي؟! من احتمالا وايميستم ٢٠ دلار شد ميخرمش تموم ميكنم بعد ميفروشمش. تجربه نشون داده بازياي اين تيپي افت قيمت شديدي دارند

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,275
نام
Mansour
دوستان به نظر من خودتون بازی رو تجربه کنید بهتره
چون به نظر من این نمرات الکی هستش(نه این که الکی باشه یعنی حساب کار دستت نمیاد)
اگه یادتون باشه تا اونجایی که من یادم میاد این دومین بازی این نسله که نمرات پایین داشته در صورتی که جز بهترین ها بودن
TEWسر این بازی هم اینجوری بود یکی از نظرات هم این بود: که امکانات کمه
خوب عزیز من بازی سوروایور هستش
حالا سر اردر هم اینجوری هستش

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
خوب الحمدالله شک داشتیم این بازی خوب میشه که باید اونم شیطان لعنت بفرستیم:d:d
دوستان جدی ولی واقعا تعجب میکنم نسل قبل که سونی قویترین نکته مثبتش انحصاریای قشنگش بود
الان ضعیف ترین بخشش شده همه بازیای یا متوسط یا ضعیف
یه The last of us remaster بود که هنوز که هنوز قشنگ ترین بازی نسل جدید قبل واسه من که هنوزم سرگرمم باهاش:x:bighug:

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
دوستان جدی ولی واقعا تعجب میکنم نسل قبل که سونی قویترین نکته مثبتش انحصاریای قشنگش بود
یه The last of us remaster بود که هنوز که هنوز قشنگ ترین بازی نسل جدید قبل واسه من که هنوزم سرگرمم باهاش:x:bighug:

نسل قبلي ٣٦٠ داشتم و با اينكه انحصاري خوب داشت ولي تو كف انحصارياي سوني بودم حالا اين نسل دوباره مهاجرت كردم به سوني به بهونه انحصاري، كه اونم همشون يك به يك دارن گند ميزنن و بدجوري تو كف هورايزن ٢ هستم! زده به سرم بفروشم اينو وان بخرم! چون مولتيا كه دقيقا يكي هستن و ميمونه انحصاري كه سوني تا اينجاي كار گند زده

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,275
نام
Mansour
داداش اونجوریا هم نیست
حالا فقط یه بازی تا الان ضعیف بوده(ضعیف هم نیست) ولی تازه اول نسله و هنوز خیلی مونده
بازیهای تازه در راه هستن
چند تا از بازی های عالی تو این سال میاد دیگه سال های بعد که دیگه میترکونن شک نکن
همونطور که آرمان جان گفتن این بازی برای اینه که قدرت نسل جدید رو به مردم نشون بدن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر