The Last of Us | PSN

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
عرفان خجالت نمیکشی خیانت میکنی؟توام رفتی ps4?!من میتونستم برم ps4 بگیرم گفتم رفقا رو ps3ن رفتم دوباره اسلیمشو گرفتم:|باو منتظرت بودیم تو crysis.شنیدم کولاک کردی,منم حال کردم عالی بود ببین چیکار کردی که تلو رو ترک کرد=))
من میدونستم عرفان گفت چیزی نگو درستش میکنم:d
من باهاش تک به تک میزنم و بعد از سالها شاتگانو واسش در میارم;)و در اخر به افتخارت میگویم به ما نمیخوری و خدانگهدارت:))دیگه بعدشو نمیدونم چی میشه ولی صد درصد ادلیستشو پاک میکنه:d
هوی رضا از حامد بپرس اونروز چطوری بودم ینی حرفه ای هدشات میزدم لولاشونم اونایی که زده صفر که واس اینه که وسط بازی اومدنو یسری لفت میدادن از بس بد میخوردن:|:dاگه راس میگی یبار اینکارو بکن:p
جملهارم درست میزنم فقط نقطرو بینشون حال ندارم بزارم واس همین باید ایکیوت بالا باشه تا بتونی بخونی:p:d
خواهش میکنم ابرومو نبر که تو فیفا هفتا بهم زدی:))

رضا منم با کسی مشکل ندارم:pو همینطور رضا(اونیکی کوچیکه)که به عنوان اقای با شعورو اخلاق نسبت به سنش قدردانی میکنیم واقعا حرف نداره,نمیشد اسمشو نیارم همیشه یادش میکنیم;):dتوام بیا دیگه دها پیداش نیس:|اگه بچها زوجو فرد شدن پس ما چیم؟:-sتا یه جاهاییش درست شده ایشالا بزودی باز پرایویتهایی خواهیم داشت اگه یه چند نفر دیگهم ردیف بشن ماهم قافیه میشیم:d

آخرین ویرایش:

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
:|:|:|
میگم هرچی بهت میگفتم بگو چی بهش گفتی توی سرچ حرف نمیزدی و عرفان بجات حرف میزد:| تازه عرفان چندتا کلمه +99 هم گفت که تو به یارو(:))) گفتی... نگو از پیش خودش میگفت ذلیل شده:|:d یعنی دستم بهش برسه مغازشُ روی سرش خراب میکنم:d اصلا 0.001 هم اخلاقش به داداشش نرفته هرچی اون گل بلبل این...:d حالا به غیر از اون یارو و 75 دیگه با کی زدین توی پر و باله همدیگه/:)...بیخیال باو تو هم داری میری4؟! عرفان که رفته4 1تلو هم بیشتر نداره همش توی3 داره تلو بازی میکنه:|
فکر کنم فقط من با کسی مشکل ندارم(حتی با یارو:d) دیگه همه 1جورایی طرح زوج و فرد راه انداختن توی تلو:|...بابا همگی باهم از وانت شیطون بیاین پایین دیگه:d بچمون روزی 2ساعت میتونه پستش سر نگهبانی بپیچه و با هزارتا امید و ارزو بیاد تا من هدشاتش کنم:(:d...اونم میره بعدش با دارا و سارا:|... اون یارو هم دیگه هرکی ندونه من و تو که میدونیم اولش با چوب و شاتگان DOWN میگرفت...الانم که میبینی همچین بازی میکنه اگه منم شبانه روز توی تلو بودم دیگه دستام اتوماتیک طرف هدشات میکرد,والا!:d تازه خوشم میاد هروقتم میزنیمش یا شیوش میکنیم میگه فقط بلدین کمپ کنین:-j
هرجا میری عرفان داداش موفق باشی;)

عزیز شما مشکلت چیه؟جوین نمیشی یا پرتت میکنه از بازی بیرون؟

What do You Know of me ؟! :-/

به تدریج فوت و فناش دستم میاد ... دلیل نمی شه هی مسخره کنین! :| اگه بزرگ بودن به این شعور هست، من از خدا طلب می کنم در همین سن بمونم و بمیرم =))
( سن منو هم که نمی دونید دیگه فبها :)) )
بچمون

برای اثبات سن من مدرک بیار اگه اوردی قانع کننده بود، من خودم اعتراف می کنم :) هیچی نداری درواقع! فقط به یه گفته ی ممد رضا اکتفا می کنید :)

از طرز تایپ کردن هم معلومه کی بیشتر دروغ می‌گه!!

@ عرفان و محسن: تو نیکی می‌کن و در دجله انداز =((

ErFa/N

کاربر سایت
Nov 10, 2013
264
عرفانه دیگه همینه:dاون حرف های +99 هم واقعیت داره:d
بچه ها هم تا از دست همدیگه چوب می خورن هزار تا بهونه میارن:d
قربانت:d

خیانت:dمحسن کدوم کولاکو می گی؟کی تلو رو ترک کرده؟:eek:

نیکان (اکبر:|) انقدر به خودت نگیر منظور کس دیگه ای هستش:d

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا

به تدریج فوت و فناش دستم میاد ... دلیل نمی شه هی مسخره کنین! :| اگه بزرگ بودن به این شعور هست، من از خدا طلب می کنم در همین سن بمونم و بمیرم =))

برای اثبات سن من مدرک بیار اگه اوردی قانع کننده بود، من خودم اعتراف می کنم :) هیچی نداری درواقع! فقط به یه گفته ی ممد رضا اکتفا می کنید :)

What The Faz?!:-/
اصلا خوندی من چی نوشتم؟! فهمیدی با کی بودم؟! مگه تو سربازی که پستتُ بپیچی بیای؟! مسخره چی کشکه چی؟! الان میدونی یارو کیه؟! مگه اینجا هرکی بگه بچه منظورش تویی؟! نکنه فکر کردی منظورم از دارا سارا عروسکه که بچه ها باهاش بازی می کنن؟! لااقل 2بار نوشته بخون بعدش قصیده بگو!...من کلا 3-4دست بیشتر باهات تلو بازی نکردم اصلا یادم نیست بازیت چطوریه8-|... چه 99سالت باشه چه 2سال به من ربطی نداره مهم اینه از لحاظ فکری به بلوغ رسیده باشی که... هرچی فکر می کنم نمیفهمم چی باعث شده فکر کنی منظورم تویی:|...سرجدتون 1بار لااقل کامل بخونین بعدش حکم صادر کنین و دنبال سند و مدرک باشین8-|
این تیکه هم برام مشخص کن ببینم منظورت چیه
/
محسن گفتی رضا لامصب دلم براش تنگ شده:( خاک تو سر کبرا بکنن اگر زودتر CFW و کیت میداد لااقل توی تابستون با هم بازی میکردیم:(الانم که دیگه فایده نداره...بچمون(منظورم رضاست:|)هم رفت تا 2ساله دیگه که کنکور بده...نسبت به سنش از خیلی کسایی که 2برابرش سن داشتن اخلاق و هوش بیشتری داشت...اولین دست تلو با خودش بازی کردم و فکر کنم کلا دسته گذاشته روی زمین داشت به بازی من میخندید:d کلا کاراکترش قفل بود و به من نگاه میکرد که بعدش فهمیدم چرا:d
عرفان این محسن هنوز قفله فکر میکنه تو رفتی یارو شستی انداختی روی بند:d زیاد جدی نگیر به مرور زمان خودش میفهمه!:d

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
What The Faz?!:-/
اصلا خوندی من چی نوشتم؟! فهمیدی با کی بودم؟! مگه تو سربازی که پستتُ بپیچی بیای؟! مسخره چی کشکه چی؟! الان میدونی یارو کیه؟! مگه اینجا هرکی بگه بچه منظورش تویی؟! نکنه فکر کردی منظورم از دارا سارا عروسکه که بچه ها باهاش بازی می کنن؟! لااقل 2بار نوشته بخون بعدش قصیده بگو!...من کلا 3-4دست بیشتر باهات تلو بازی نکردم اصلا یادم نیست بازیت چطوریه8-|... چه 99سالت باشه چه 2سال به من ربطی نداره مهم اینه از لحاظ فکری به بلوغ رسیده باشی که... هرچی فکر می کنم نمیفهمم چی باعث شده فکر کنی منظورم تویی:|...سرجدتون 1بار لااقل کامل بخونین بعدش حکم صادر کنین و دنبال سند و مدرک باشین8-|
این تیکه هم برام مشخص کن ببینم منظورت چیه
/
محسن گفتی رضا لامصب دلم براش تنگ شده:( خاک تو سر کبرا بکنن اگر زودتر CFW و کیت میداد لااقل توی تابستون با هم بازی میکردیم:(الانم که دیگه فایده نداره...بچمون(منظورم رضاست:|)هم رفت تا 2ساله دیگه که کنکور بده...نسبت به سنش از خیلی کسایی که 2برابرش سن داشتن اخلاق و هوش بیشتری داشت...اولین دست تلو با خودش بازی کردم و فکر کنم کلا دسته گذاشته روی زمین داشت به بازی من میخندید:d کلا کاراکترش قفل بود و به من نگاه میکرد که بعدش فهمیدم چرا:d
عرفان این محسن هنوز قفله فکر میکنه تو رفتی یارو شستی انداختی روی بند:d زیاد جدی نگیر به مرور زمان خودش میفهمه!:d

از بس مارو زجر دادن دیگه فکر می کنم با منی شرمنده :D

footsoldier

کاربر سایت
May 23, 2013
369
نام
رضا
من کوچیکه همتونم .
ایشالله دو سال دیگه کنکورمو میدم و تا اون موقع یعنی 95 ایشالله ps4 هم هک میشه همگی میریم ps4 میخریم و با هم uncharted 4 انلاین بازی مکنیم (یعنی میشه:x) و دیگه اقا محسنم به خاطر رفقا ps3 رو میفروشه.

اقا محسن منم به خاطر اون قضیه فیفا ببخش.

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
من واقعا واس جامعه ی تلو متاسفم:|
عرفان شنیدم زدن ناکارش کردن داداشمونو نمیدونم توام باشون بودی یا نه:dمن تا اونجایی که به چشم دیدم تلو نرفته هنوز فک کنم یکی دیگه اون جملرو*به ما نمیخوری*بهش گفته که تلو نرفته:|واس همین اونو گفتم. 2 نفر از گروهی که کشتنشو میدونم دو نفر دیگشم هرکی بودن دمشون گرم;)
رضا که گله من بهش ایمان دارم یچیزی من ازش یادمه که اصلا متعجب میکنه ادمو اگه بگم یبارم پسر عموم اینجا بود تو بازی باهاش بودم(فیفا)رضا انگار حال نداشت بازی کنه منم نبودم چند لحظه اومدم دیدم پسر عموم یچیزه تندی واسش نوشته که بازی کنو من به امتیاز نیاز دارمو ازین حرفا بنده خدا هیچیم نگفت:dخلاصه ببخشید رضا اون من نبودم به پسر عمومم گفتم یادش اومد کی ای گفت نمیدونستم اونه;).کلا برو بچ همشون گلن فقط یکی دونفر ادعای زیادیشون بگیره همرو میپوکونن یادشون میره تلو بازیه فانه:|.بچمون(رضا:|) درس چیه ولش کن باو بیا خاطراتو زنده کنیم>:)منتظریم وقت داشتی بیا>:)
@که محسن و عرفان در بیابان داونت کنند باز:d
نیکان باید خیلی چیزارو یاد بگیری اول اینکه بقول رضا شونصد بار از روی صبر.شکیبایی.گذشت بنویس:))

- - -ویرایش - - -

بچمون(رضا:|)جالبه که من این پستتو اصلا ندیدمو اون خاطررو گفتم ولی من باید بگم ببخش;)فک کنم منظورت همون قضیس:d
ایشالا ps4 نشه شونصد ملیارد میریم بقچهامونم میبندیم و میریم:d

آخرین ویرایش:

kratus7

کاربر سایت
May 17, 2014
196
نام
حمیدرضا
من بازی the last of us رو میخوام انلاین بازی کنم و حجم بازیم هم سی و خوردعی گیگ هست
اپدیت 1.6 و 1.9 رو هم نصب کردم و یک مپ دانلود و نصب کردم وانلاین پس و فیکس رو هم نصب کردم
ولی وقتی میخواهم انلاین بازی کنم میگه باید چندتا مپ رایگان دانلود کنی و من تایید میکنم ولی مینیویسته ایتمی وجود نداره
ممکنه بخش مالتی پلیر از بازی حذف شده باشه؟ لطفا کمک کنید

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
من بازی the last of us رو میخوام انلاین بازی کنم و حجم بازیم هم سی و خوردعی گیگ هست
اپدیت 1.6 و 1.9 رو هم نصب کردم و یک مپ دانلود و نصب کردم وانلاین پس و فیکس رو هم نصب کردم
ولی وقتی میخواهم انلاین بازی کنم میگه باید چندتا مپ رایگان دانلود کنی و من تایید میکنم ولی مینیویسته ایتمی وجود نداره
ممکنه بخش مالتی پلیر از بازی حذف شده باشه؟ لطفا کمک کنید
برای دانلود اون مپ ها اگه آی دی بازیت bces باید اکانتت هم مال اروپا باشه یا برعکس اگه آی دی بازیت bcus با اکانت آمریکا داشته باشی که بتونی مپ ها از طریق دستگاه دانلود کنی

kratus7

کاربر سایت
May 17, 2014
196
نام
حمیدرضا
سلام اقایون منم اد کنید ps3
kratus009
ادد کنیدا ماشالا 1000000 نفرید من که نمیتونم ادد کنم شما ادد کنید
خداییش انقدر اصبی شدم با این اجنبی ها بازی کردم همش پاکت لوز میشدم اونم وقتی که میدیدمشون
شما ادد کنید لا اقل پینگ منم بیاد پایین تر

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372

حاجی این این رفیق خاکستری من بعضی وقتا فشار خونش میره بالا سر به سر من میزاره...
آی لاو یو مای هانی:-*
کلا تا 4 تا میلیتاری از فینگر های من نخوره دست بردار نیست:d

- - -ویرایش - - -

:|:|:|
میگم هرچی بهت میگفتم بگو چی بهش گفتی توی سرچ حرف نمیزدی و عرفان بجات حرف میزد:| تازه عرفان چندتا کلمه +99 هم گفت که تو به یارو(:))) گفتی... نگو از پیش خودش میگفت ذلیل شده:|:d یعنی دستم بهش برسه مغازشُ روی سرش خراب میکنم:d اصلا 0.001 هم اخلاقش به داداشش نرفته هرچی اون گل بلبل این...:d حالا به غیر از اون یارو و 75 دیگه با کی زدین توی پر و باله همدیگه/:)...بیخیال باو تو هم داری میری4؟! عرفان که رفته4 1تلو هم بیشتر نداره همش توی3 داره تلو بازی میکنه:|
فکر کنم فقط من با کسی مشکل ندارم(حتی با یارو:d) دیگه همه 1جورایی طرح زوج و فرد راه انداختن توی تلو:|...بابا همگی باهم از وانت شیطون بیاین پایین دیگه:d بچمون روزی 2ساعت میتونه پستش سر نگهبانی بپیچه و با هزارتا امید و ارزو بیاد تا من هدشاتش کنم:(:d...اونم میره بعدش با دارا و سارا:|... اون یارو هم دیگه هرکی ندونه من و تو که میدونیم اولش با چوب و شاتگان DOWN میگرفت...الانم که میبینی همچین بازی میکنه اگه منم شبانه روز توی تلو بودم دیگه دستام اتوماتیک طرف هدشات میکرد,والا!:d تازه خوشم میاد هروقتم میزنیمش یا شیوش میکنیم میگه فقط بلدین کمپ کنین:-j
هرجا میری عرفان داداش موفق باشی;)

عزیز شما مشکلت چیه؟جوین نمیشی یا پرتت میکنه از بازی بیرون؟
مسواک زدی ،اومدی جیگرم :d
دلم برات شده اندازه یه لنگ کفش مورچه ...
داراو سارا و مرض ....شیطونه از تویه وانتش میگه 2 تا بزنم تو گوشت که نفهمی در کجای بوکستور خبردار وایسی=))

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر