The Last of Us | PSN

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
سلام دوستان
خوبید ؟
چه خبر ؟ جای من خالیه ؟
سلام خوبیم
نه جات خالی نیست:p

- - -ویرایش - - -

رضا فك كنم عكسارو داشتي ميدي خيلي خنديدي حولست نبود چي تايپ ميكني ، اگر به جر خوردنه اون بازيه ١٠-١ كه باعث ********* شده:d
خيلي رو داريد كه باوجود به نفع گرفتن داور هنوز خوشحاليد:)) شانسلونا;) بخث رو تو اينجا ادامه نده;)
مطمعني رئال يك كلمست:-/ كله تاريخ فوتبال تو اين تيم خلاصه ميشه:lol:
تو با رضا-شيو-هميشه-شد-مثل جمله بساز:lol::lol:

==============
ماي فرند عكسارو از يجا ديگه اپ كن

عکسا مشکلی نداره
مرورگرت رو عوض کن تست کانکشن بزن بیا:p

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
امروز بدجور حرص خوردم!
این باگهای جدید و اون دوشاخه پریزه بدجور رو مخه
از نت هم نیست من با همین وضعیت قبل این اپدیت جدیده بازی میکردم یه ذره لگ و تاخیر نداشتم!
این خارجی ها هم همشون این مشکلا رو دارن!
این اپدیت رو واسه مولتی نمیدادن سنگین تر بودن من که فعلا نمیرم سرغش بازی از چشمم افتاد کلا

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
چه سکوتی تو تاپیکه:whistling:

آرامشه بعد از طوفانه;)
بابا راست میگه دیگه کند زده به مولتی بازی تا دو قدم بر میداری یه دوشاخ پریز میاد میگه خودتو اینترنتتو چک کن:dولی نمیدونه مشکل از خودشه باید آپش رو درست کنه، منم نمیام[-(
میام ولی دزدکی:p

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
من كه تنها ايرادي كه ميتونم از اپديت بگيرم افزايش لوداوت براي بوستراست،اون دو شاخه هم خيلي چيزه خوبيه باعث ميشه به بازياي بقيه نسبت به قبل كمتر بشه گند زد:d:| (تا اونجايي كه من برداشت كردم)
برا من كه خيلي كم پيش مياد اينجوري شه،دوستاني هم كه ميان با هم بازي ميكنيم هم مشكلي نداشتند!!
محمد جان من قشنگ يادمه كه شما تو تو يسري از بازي ها لگ وحشناك داشتي! بعيد ميدونم مشكل از آپديت باشه

در هرصورت. اميدوارم دوباره همه مشكلاشون برطرف شه لجز ماي فرند:p:d

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
من كه تنها ايرادي كه ميتونم از اپديت بگيرم افزايش لوداوت براي بوستراست،اون دو شاخه هم خيلي چيزه خوبيه باعث ميشه به بازياي بقيه نسبت به قبل كمتر بشه گند زد:d:| (تا اونجايي كه من برداشت كردم)
برا من كه خيلي كم پيش مياد اينجوري شه،دوستاني هم كه ميان با هم بازي ميكنيم هم مشكلي نداشتند!!
محمد جان من قشنگ يادمه كه شما تو تو يسري از بازي ها لگ وحشناك داشتي! بعيد ميدونم مشكل از آپديت باشه

اول اینکه اصلا چیزه خوبی نیست تو میری وسط بازی جلوی دشمن خشکت میزنه بعد یارو با خیال راحت میترکونتت تو هم مثل اسکلا فقط میشینی نیگاه میکنی:d(منظورم از تو تو نیستی ها مثال میزنم:d)
حالا شاید پینگم اون موقع زیاد شده باشه ولی در کل بازی اون حالت قبل رو نداشت قبلا من با پینگ 300 میرفتم تا یارو رو میزدی میمرد امتیازشم بهت میداد
اما الان یه تاخییر با پینگ زیر 200 هم داره!!! اینا همش مال این اپدیت اخریه
درضمن من دوباره یکی شیوم کرد باز رفتم تو اون فضای سفید در حال دویدن و بعد سقوطی دوباره:))

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372

صبر کن این بلا سر خودت بیاد میای اینجا پست میزاری این چه وضع آپدیته.خدایش نتم ضعیف بود که الان صبح تا شب باید عکس اون دوشاخه رو ببینم.خوبه تویه لابی اکثر مواقع خودم لیدر بودم
تازه محمد با خارجی هم بازی کردم یا رو راه میرفت وایمیساد از پنجره میپرید وایمیساد(هر کاری میکرد وایمیساد).حالا صبر کن واسه تو هم پیش میاد(فقط امید وارم هر چه زودتر درستش کنه)

footsoldier

کاربر سایت
May 23, 2013
369
نام
رضا
به نظرم این دو شاخه چیز خوبیه
فقط یکم زود ظاهر میشه
اون مقدار عددی که گذاشتن را باید یه ذره کمتر کنن.
(منظورم از مقدار همون شرطیه که اگه سرعت نت طرف به این مقدار رسید اون عکس دو شاخه بیاد)
چون با همون مقداری که شرط الان هست هم میشه بدون لگ بازی کرد اگر این اپدیت نبود
مقدار را باید به قدری کاهش بدن که اگه طرف لگ داشت اون پیریزه ظاهر بشه
ولی الان مقداره بالاست با این که طرف لگ نداره نشون میده .

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
صبر کن این بلا سر خودت بیاد میای اینجا پست میزاری این چه وضع آپدیته.خدایش نتم ضعیف بود که الان صبح تا شب باید عکس اون دوشاخه رو ببینم.خوبه تویه لابی اکثر مواقع خودم لیدر بودم
تازه محمد با خارجی هم بازی کردم یا رو راه میرفت وایمیساد از پنجره میپرید وایمیساد(هر کاری میکرد وایمیساد).حالا صبر کن واسه تو هم پیش میاد(فقط امید وارم هر چه زودتر درستش کنه)
احسان ،من بعد اپديت حداقل ٧-٨ هفته بازي كردم و مشكلي نديدم بجز همون شب اول!!
بعد آپديت من نتم يچيزه عجيبي شده بيش از ١دقه تو سرچ نميمونم:d

- - -ویرایش - - -

اول اینکه اصلا چیزه خوبی نیست تو میری وسط بازی جلوی دشمن خشکت میزنه بعد یارو با خیال راحت میترکونتت تو هم مثل اسکلا فقط میشینی نیگاه میکنی:d(منظورم از تو تو نیستی ها مثال میزنم:d)
حالا شاید پینگم اون موقع زیاد شده باشه ولی در کل بازی اون حالت قبل رو نداشت قبلا من با پینگ 300 میرفتم تا یارو رو میزدی میمرد امتیازشم بهت میداد
اما الان یه تاخییر با پینگ زیر 200 هم داره!!! اینا همش مال این اپدیت اخریه
درضمن من دوباره یکی شیوم کرد باز رفتم تو اون فضای سفید در حال دویدن و بعد سقوطی دوباره:))
بنظره من اينجوري گير كنب بهتره اينه كه يارو رو بزني بعد بلند شه شيوت كنه:| يا شيوش كني ولي اون شيو كنه:|:|
حالا ايشالله درست شه

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
آرامشه بعد از طوفانه;)
بابا راست میگه دیگه کند زده به مولتی بازی تا دو قدم بر میداری یه دوشاخ پریز میاد میگه خودتو اینترنتتو چک کن:dولی نمیدونه مشکل از خودشه باید آپش رو درست کنه، منم نمیام[-(
میام ولی دزدکی:p

حالا به حرف من که گفتم تحریمشون کنیم رسیدین؟:d
ولی خدایی من چک کردم فک کنم خیلیاهم چک کردن اینکه فیفا که سروراش داقونتره من با نتم بازی کردم لگم نداشت بعده این اپدیت تلو الکی میندازه بیرون هرچی چک میکنم هیچی مشکلی نداره که یعنی این سروراش بهتر از فیفاس!!!!!
بریم ریمن:d

- - -ویرایش - - -

یه چیز دیگه ما داشتیم میدوییدیم تو فاز خودمون بودیم هیچکسم نبود اقا به کی قسم بخورم یکی با چوب داشت هی منو میزد(صدا چوب بود) هرچی دوییدمو دویدم سر کوهی رسیدم:d دوربینو چرخوندم ندیدمش تا افتادم نگا کردم دیدم هیچکس نی(اگه کسی بود داون که شدم خوب میکشتم) یه همچین وضعیتی داریم:d بعد حالا هی بگین این دوشاخهه از نته اتفاقا تا این دوشاخه میاد من نگاه میکنم هیچ تایم اوتی تو نت نی!!!!حالا بگین جل الخالقه تلو:d

kourosh10

کاربر سایت
Oct 9, 2010
174
منم خیلی مشکل نداشتم فقط یه بار دوشاخه نت دیدم (خدارو شکر ) اونم بهش تذکر دادم این دوشاخه برق نه سوکت اترنت خودشون خجالت کشیدن دیگه نشونش نمیدن :)) یکی یا دو بار هم تیر غیب خوردم :-o که البته آخری با محمد بوددیم اونم تیر غیب خورد فکر کنم طرف چیتر بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر