The Last of Us | PSN

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
دیشب هم بعد ساعت ۱۰ اوج شلوغی بود ! با کیانوش و امیر ( ورژن لولو :d ) و احسان و صلاح و امیر حسین و بشیر و بیژن و خشایار و متین و امیر ( ورژن bat ) و ... بازی کردیم واقعا خوش گذشت امشب هم هستم بیاین :d

کاش بچه ها زودتر می اومدن ! آحه تا ساعت ۹ هیچ کی نبود

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
دیشب هم بعد ساعت ۱۰ اوج شلوغی بود ! با کیانوش و امیر ( ورژن لولو :d ) و احسان و صلاح و امیر حسین و بشیر و بیژن و خشایار و متین و امیر ( ورژن bat ) و ... بازی کردیم واقعا خوش گذشت امشب هم هستم بیاین :d

کاش بچه ها زودتر می اومدن ! آحه تا ساعت ۹ هیچ کی نبود
کی ؟ :-/ :d

pesar ame za

کاربر سایت
Sep 27, 2012
209
نام
امیر
دوستان من یه مشکلی دارم ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.
دوستان خونه ی ما تو آپارتمان است بعد یه پکیجی(آبگرم کن) داریم که بعضی مواقع که روشن میشه(اوج میگیره) نت قطع میشه. چه کار کنم؟ اگر مودم رو به PS3 وصل کنم مشکل حل میشه؟(دلم می خواد آخرین ما بازی کنم اما نمیشه)
ممنون.

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
دوستان خونه ی ما تو آپارتمان است بعد یه پکیجی(آبگرم کن) داریم که بعضی مواقع که روشن میشه(اوج میگیره) نت قطع میشه. چه کار کنم؟ اگر مودم رو به PS3 وصل کنم مشکل حل میشه؟(دلم می خواد آخرین ما بازی کنم اما نمیشه)
ممنون.
شما مطمئنی این پکیج رویه نت تاثیر میزاره ؟؟
من اولین چیزی که به ظهنم میرسه اینه که شما از اسپلیتر استفاده نمیکنی

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
امروز خیلی حال داد مخصوصا زمانی که ایرانی ها باهم بازی می کنند خیلی بیشتر خارجیا حال میده
5yjbztv.gif

از اول تا اخر بازی یا داشتیم دیگران رو shiv می کردیم یا بعضیا با وینچسر ما تیکه تیکه میکردن
weirdsmiley1.gif

ممنون.

داداش تاپیک اشتباه اومدی :)

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
بعد از 2 روز بازی کردن با دوستان در مورد بعضی ها فقط می تونم بگم متاسفم :)

آرمان جان پیش میاد دیگه .
از این موارد شدید تر هم خودم با این جفت گوشام شنیدم ولی بیخیال شدم رفته(حتی به خودم گفته شده)
بالاخره اینم زد حال تلو
عاشقان را بی خیالی خوشتر است / نغمه از نی های خالی خوشتر است ، عشق بازان لاوبالی تر به پیش / تا جواب آید سوالی تر به پیش

B I J A N EBL

کاربر سایت
Apr 7, 2011
152
سلام

از دوستان گلم خواهش میکنم جمع صمیمی و گرمی که در طول ماهها به وجود اومده در بخش آنلاین براحتی و در عرض 5 دقیقه با حرفهای کینه ای ازبین نبریم ...

فقط خواهش کردم . همه یه سبک خاصی تو این بازی دارند . یکی تک تیراندازه ، یکی شات گان بازه ، یکی اصلا کمپ میزنه به ما چه میتونی برو پیداش کن بزنش ، یکی مشت میزنه با مورتال اشتباه گرفته ، یکی چماق به دسته یا شیو میکنه ، کلاً این سبک های مختلفه که بازی رو شیرین و صمیمی میکنه پس خواهشاً کمی مراعات کنید اکثر دوستان که شبها آنلاین میزنند نزدیک 30 سال سن دارند پس احترام به بزرگتر یادمون نره . ( احترام رو از رضای عزیز یاد بگیرید )

باتشکر

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
اکثر دوستان که شبها آنلاین میزنند نزدیک 30 سال سن دارند پس احترام به بزرگتر یادمون نره . ( احترام رو از رضای عزیز یاد بگیرید )

باتشکر
بیژن گیم جزو معدود سرگرمی هایی که همه جور افرادی رو با هر سنی دور هم جمع می کنه . و این خیلی خوبه ! ولی چه قدر خوب تر می شد اگه قبل از ورود به هر جمع این چنینی فرهنگ ارتباط با بزرگ تر از خودمون رو پیدا می کردیم ! به قول یه بنده خدایی مشکل از این نیست که طرف سنش کمه ! مشکل از اینه که نمی دونه داره با یه فردی که افکارش 3 برابر با اون تفاوت داره بازی می کنه !

بگذریم ....

مهدی کیج یه متنی در مورد مولتی بازی از
Kirk Hamilton که از این به بعد منتقد محبوبه من خواهد بود :D گذاشته بود . گفتم این نقد مو شکافانه جاش تو تاپیک مولتی بازی خالیه چون واقعا با دید عالی به مولتی بازی نگاه کرده . این متن ترجمه شده اون هست :
هیچ کس انتظار یه مولتی پلیر با این کیفیت از TLoU نداشت!نهایت فکر می کردیم یه چیزی تو مایه های مولتی انچارتد باشه(سرگرم کننده و جذاب)در عوض، ND یک مولتی پلیر به یاد موندنی و لذت بخش رو تحویل داد که هسته ی اصلی و تمرکزش و همون بخش موش و گربه بازیه
چه سورپرایزی!تلو نه تنها یکی از بهترین سینگل پلیر های سال رو داره،بلکه یکی از بهترین مولتی ها رو هم یدک میکشه!

اینم
Jon Ryan
گفته :
بعد از اتمام بخش فوق العاده و سرگرم کننده ی کمپین تلو،زیاد مایل نبودم به کوچ کردن تو بخش مولتی.ولی وقتی این بخش رو تجربه کردم،نه تنها خیلی برام جذاب و سرگرم کننده بود،بلکه باعث شد من بیشتر به بخش داستانی بازی فکر و افتخار کنم.
باید بکشی و بی رحم باشی تا زنده بمونی...این باعث شد تا یه بار دیگه به برخی از لحظات بازی بیشتر فکر کنم،به لحظاتی که با خوشحالی و و شادی

همه رو ناک اوت میکردم و با خنده صورت یه بدبخت رو مچاله میکردم (لگد های جوئل)...عجب ادم ترسناک و مسخره ای هستم!

موفق باشید

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
سلام

از دوستان گلم خواهش میکنم جمع صمیمی و گرمی که در طول ماهها به وجود اومده در بخش آنلاین براحتی و در عرض 5 دقیقه با حرفهای کینه ای ازبین نبریم ...

فقط خواهش کردم . همه یه سبک خاصی تو این بازی دارند . یکی تک تیراندازه ، یکی شات گان بازه ، یکی اصلا کمپ میزنه به ما چه میتونی برو پیداش کن بزنش ، یکی مشت میزنه با مورتال اشتباه گرفته ، یکی چماق به دسته یا شیو میکنه ، کلاً این سبک های مختلفه که بازی رو شیرین و صمیمی میکنه پس خواهشاً کمی مراعات کنید اکثر دوستان که شبها آنلاین میزنند نزدیک 30 سال سن دارند پس احترام به بزرگتر یادمون نره . ( احترام رو از رضای عزیز یاد بگیرید )

باتشکر

احترام را با علی یاد بگیرید :d

این چند روز چقدر بازی کردم :d خیلی هم خوش گذشت !با همه نوع از بچه ها چه با تجربه تو این بازی چه بی تجربه چه سن و سال دار چه مثل خودم کم سن و سال

مهم اینه که خوش گذشت همین ! ممکنه فطرت انسان همیشه برد رو دوست داشته باشه اما دوستی ها مهم تره واقعا ! یه سری منو تابستون میشناختن مثل Amir lolo و Kiami و ... خب تابستون من خیلی شاخ و شونه میکشیدم الکی کل کل میکردم و کلا با بعضی بچه ها میونه خوبی نداشتم اما بعد این ۴-۵ ماهی که نبودم واقعا دلم برا بازی و بچه ها تنگ شد و سعی کردم رفتارم رو درست کنم نه بخاطر این که بچه ها تو پارتی رام بدن فقط بخاطر این که معنای واقعی دوستی و لذت بازی کنار هم رو فهمیدم !

ایشاالله سعی میکنم ۴ شنبه هم بیام بعید میدونم البته ! اما ۵ شنبه حتما هستم البته شب بخاطر بچه ها میام تلو صبح رو آنچارتد میزنم که شدیدا دلم برای اونم تنگ شده :(

Last edited by a moderator:

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
بعضيا هم مشكلات شخصي كه با بقيه دارند رو تو بازي ميارند و نميدونند بازي براي تفريحه و ...
بازي برد باخت داره حالا هم چند بار ادم ببازه چيزي نميشه كه ،اونم تو بازيه پرايوت كه دوستانه بوده
حالا شما هم يكم راجبه كاري كه امير ديشب كرد دلخوريد ، هركسي بود ناراحت ميشد;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر