The Last of Us | PSN

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
هیچ کس که منو ادد نکرده ! ادد کنین plz :( اینم id من نوبی :d

ali_ghaderi6

باو ۴-۵ ماهه بازی نکردم گند میزدم رسما !! تو سوروایول یه دست ۵ کشتم - ۵ مردم یه دست ۷ کشتم - ۳ مردم :| الان میام بچه ها حرفه ای لول میشم :d

راستی کسی نیست season pass داشته باشه بگیرم اشتراکی ؟؟ من dlc ندارم پراوایت رو lakeside بریم :d

اوکی من میام ایشالله شب اگه بیرون نباشم

بچه ها اینجا با نوب جماعت بازی نمی کنن>:)
حیف چندروزی نیستم نمی تونم بیام وگرنه خودم شاختو می شکستم>:)
امدم 1V1 باهم میزنیم 19-1 می برمت اون 1دستم اوانس بهت میدم تو روحیت اثر بد نذاره>:)
شخصیت 2وم من:twisted:
احسان در غیاب من جواب کامنت بده:-":d

بیا نوبی ببینم چیکاره ای :d

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
هیچ کس که منو ادد نکرده ! ادد کنین plz :( اینم id من نوبی :d

ali_ghaderi6

باو ۴-۵ ماهه بازی نکردم گند میزدم رسما !! تو سوروایول یه دست ۵ کشتم - ۵ مردم یه دست ۷ کشتم - ۳ مردم :| الان میام بچه ها حرفه ای لول میشم :d

راستی کسی نیست season pass داشته باشه بگیرم اشتراکی ؟؟ من dlc ندارم پراوایت رو lakeside بریم :d

اوکی من میام ایشالله شب اگه بیرون نباشم

بیا نوبی ببینم چیکاره ای :d

حرفه ای تر از رضا تو این بازی پیدا نمیکنی.خدا کنه فقط با مورتالیتوش در گیر نشی که چپو راستت میکنه:d
شوتینگ خیلی قوی هم داره پشه رو رو هوا میزنه دیگه وای به حال هد منو شما:d

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
یادش بخیر چه روزهای خوبی بود من و محمد و احسان چفدر با هم بازی میکردم چه حرکات خفنی میردیم با بچه ها یادش بخیر
خخخخخخ:d:))
روزبـــه!! تي بگ:d

- - -ویرایش - - -

باید دوباره بریزم بازیو رو پی سی از اونجا بریزم رو کنسول ... امشب میام ... حداقل شماره هم داشته باشیم نامردا ...

با ویتا اگه شد بیا تو پارتی بحرفیم اکه من هدست ندارم ...

بعدشم دیگه نبینم بگی اد کن ها )x بزرگتری گفتن کوچیگتری :D
ادد کن شما لطفا
بتلفیلد4 هم دارما ...
شيو اضافه؟ كوكتل؟ اسموكم داريم:) :lol:
اگر يلدم موند ;)

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
یادش بخیر چه روزهای خوبی بود من و محمد و احسان چفدر با هم بازی میکردم چه حرکات خفنی میردیم با بچه ها یادش بخیر

روزبه تی بگ رو همه میشناسن .روزبه جان نیستی یه تی بگ جدید کشف کردیم به نام تی بگ دیسکی(برای اونایی که دیسک کمر دارن:d)

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
با بچه ها اولین تجربه بعد ۵ ماه داشتم عالی بود خوش گدشت ! allunfinished و hitman_7575 و amir lolo و ... ۲-۳ تا دیگه بودیم

دست اول که نوب بودم رسما ۶ تا زدم ۴ تا مردم ! دست بعد به لطف revive های alunfinished جان و گرم شدن دست :d (بسیار مهم ! ) ۶ تا زدم نمردم ! بعد هم که نتم لگی شد و خوابیدم !

در کل دلی از عزا رد اوردم بد حوری !

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
با بچه ها اولین تجربه بعد ۵ ماه داشتم عالی بود خوش گدشت ! allunfinished و hitman_7575 و amir lolo و ... ۲-۳ تا دیگه بودیم

دست اول که نوب بودم رسما ۶ تا زدم ۴ تا مردم ! دست بعد به لطف revive های alunfinished جان و گرم شدن دست :d (بسیار مهم ! ) ۶ تا زدم نمردم ! بعد هم که نتم لگی شد و خوابیدم !

در کل دلی از عزا رد اوردم بد حوری !

مای نیم ایز احسان:d

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
بچه ها منم اومدم فردا تعطیل هست همگی باشین تا یه مسابقه را بندازیم
بابا ایرانی های از بس شدن دیگه باید 3 تا لابی 8 نفره تشکیل بدیم:d
ولی وجدانن خوبی بازی با بچه های خودمون اینه که دیگه حرس 4 تا خارجی رو نمیخوری فقط میشنی میخندی و بازی میکنی...

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
بابا ایرانی های از بس شدن دیگه باید 3 تا لابی 8 نفره تشکیل بدیم:d
ولی وجدانن خوبی بازی با بچه های خودمون اینه که دیگه حرس 4 تا خارجی رو نمیخوری فقط میشنی میخندی و بازی میکنی...

محمد جان تویه بازی هد ست رو روشن کن از وجناتت لذت ببریم:d
باشه:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر