The Last of Us | PSN

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
آقا کم کم دارم میشناسم بچه هارو !!

Zombie شما همون Sadegh_Zombie نیستی ؟؟

داداش شما که اون اصلان نبود ریتیو ۱ هم نبود کلا اصلان بهت چسبیده تا جون و چیزی بخوای بهت میده !

چطوری محمد ؟؟ MH_MSV درسته دیگه :d

رونالدو داره الان مثله من خر میزنه :d

راستی غیر اشکان و دوستش که مارو بردن یادم نمیاد تا حالا کسی منو و رونالدو با هم برده باشه !

منو و مهیار ( من ali_ghaderi6 و مهیار که بهش میگین رونالدو C_RONALDO_MILADI ) یادت باشه تو یه دس دو برابرتون کشتیم ! تا حالا یه تیمو مسخره نکردیم اما بعضی ها انگار حرصشون در میاد از دو تا بچه دبیرستانی میبازم شروم میکنن فحش دادن ما هم فجیع میبریمشون و کرکر خنده ... :d

البته ما از اشکان باختیم چون هنوز تو TLOU اونقدر که باید هماهنگ نشده بودیم !! چون من و مهیار تو U3 داشتیم می خوردیم آخر تابستون هم از TLOU خسته شدیم رفتیم U3 دوباره

Mohamada اکانتت چی بود شاید شناختم ! یادم نمیاد کسی مارو برده باشه غیر اشکان اون یه ماه که نبودیم U3 بودیم حاجی نگران نباش دو تا بازیکن با RATIO های ۳.۵ جایی نمیرم !

راستی راش کردن واسه RATIO خیلی ساده تره تا این که با اسنایپ ماهر شی ! اسنایپو من تو UNIVERSITY و LAKESIDE بر میداشتم بدون کمپ از نزدیک با SEMI AUTO بزنی من HEAD میزنم !

کلا یه سری ها مثل همین SADEGH یه تفنگ ازشون میگرفتی هیچی دیگه ! من ندیدم بدون SEMI AUTO و اصلان بازی کنه LOL

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
علي تو كه اصلاً سر به ما نميزني:(
من كه يادمه با اقا كيانوش و امير و احسان تو يونيورسيتي يه بازي كرديم كه رونالدو گفت از تلو بدم مياد و رفت طرفه U3 ،حالا هن كه خلوت تر شده برگشته;)
به ياد قديم خودت و رونالدو با دو دوست ديگه بياين ،ما هم ميايم JUST FOR FUN ;)

- - -ویرایش - - -

مهيار همونيه كه ميگفت مولوتوووف( با لحنه ...):-/
:lol:
مطمعني دبيرستانه؟

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
من كه يادمه با اقا كيانوش و امير و احسان تو يونيورسيتي يه بازي كرديم كه رونالدو گفت از تلو بدم مياد و رفت طرفه U3 ،حالا هن كه خلوت تر شده برگشته;)
به ياد قديم خودت و رونالدو با دو دوست ديگه بياين ،ما هم ميايم JUST FOR FUN ;)

- - -ویرایش - - -

مهيار همونيه كه ميگفت مولوتوووف( با لحنه ...):-/
:lol:
مطمعني دبيرستانه؟

امسال اول دبیرستانه

من سوم

مهیار رفت U3 منم باش رفتم کلا منو مهیار رابطه فراتر از PSN داریم چقدر دلم براش تنگ شده !! این مدارس لعنتی !! تو باهاش دعوا کردی ؟؟

حاجی این Mohamada کیه تو PSN آشنا برام !

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد

داداش شما که اون اصلان نبود ریتیو ۱ هم نبود کلا اصلان بهت چسبیده تا جون و چیزی بخوای بهت میده !

راستی غیر اشکان و دوستش که مارو بردن یادم نمیاد تا حالا کسی منو و رونالدو با هم برده باشه !

منو و مهیار ( من ali_ghaderi6 و مهیار که بهش میگین رونالدو C_RONALDO_MILADI ) یادت باشه تو یه دس دو برابرتون کشتیم ! تا حالا یه تیمو مسخره نکردیم اما بعضی ها انگار حرصشون در میاد از دو تا بچه دبیرستانی میبازم شروم میکنن فحش دادن ما هم فجیع میبریمشون و کرکر خنده ... :d

البته ما از اشکان باختیم چون هنوز تو TLOU اونقدر که باید هماهنگ نشده بودیم !! چون من و مهیار تو U3 داشتیم می خوردیم آخر تابستون هم از TLOU خسته شدیم رفتیم U3 دوباره

Mohamada اکانتت چی بود شاید شناختم ! یادم نمیاد کسی مارو برده باشه غیر اشکان اون یه ماه که نبودیم U3 بودیم حاجی نگران نباش دو تا بازیکن با RATIO های ۳.۵ جایی نمیرم !

راستی راش کردن واسه RATIO خیلی ساده تره تا این که با اسنایپ ماهر شی ! اسنایپو من تو UNIVERSITY و LAKESIDE بر میداشتم بدون کمپ از نزدیک با SEMI AUTO بزنی من HEAD میزنم !

کلا یه سری ها مثل همین SADEGH یه تفنگ ازشون میگرفتی هیچی دیگه ! من ندیدم بدون SEMI AUTO و اصلان بازی کنه LOL
منم همونیم که وقتی شما رنکت 180 بود و من زیر 10 بودم:|
بعدش که مارو بردید گفتم تیم ما ضعیف بود و شما مسخره کردید و هر کدومتون یه تیکه میپروند...
کلا نوب کشتن که هنری نیست بیا بریم با خارجی ها بازی کنیم واست 30 نفرم دون یا اکسکیوت به انتخاب خودت میزنم!
در ضمن این اولین مولتی بود که از نوتی داگ بازی کردم و کلا تو خط FPS بودم و مثل شما UC هم بازی نکرده بودم قبلش پس طبیعی بود که اولش اینطور شه!
ولی گذشته ها گذشته و این چیزا ارزش صحبت نداره پس موفق باشید
درضمن ای دیم هم زیر اواتارمه.

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
منم همونیم که وقتی شما رنکت 180 بود و من زیر 10 بودم:|
بعدش که مارو بردید گفتم تیم ما ضعیف بود و شما مسخره کردید و هر کدومتون یه تیکه میپروند...
کلا نوب کشتن که هنری نیست بیا بریم با خارجی ها بازی کنیم واست 30 نفرم دون یا اکسکیوت به انتخاب خودت میزنم!
در ضمن این اولین مولتی بود که از نوتی داگ بازی کردم و کلا تو خط FPS بودم و مثل شما UC هم بازی نکرده بودم قبلش پس طبیعی بود که اولش اینطور شه!
ولی گذشته ها گذشته و این چیزا ارزش صحبت نداره پس موفق باشید
درضمن ای دیم هم زیر اواتارمه.

من و مهیار من دو تا از دوستام با این پینگ داغون کلن De@D که خیلی شاخن رو تو TLOU له کردیم عکسش هم هست و با ۲-۳ تا کلن خارجی که من میشناختم و دوستام بودم بردیم همرو دارم عکساشو

باو تو که HITMAN هستی ! تو اصلا تو مسابقات یار من بودی ! یادت نیست من اصلا روبروت بازی نکردم

البته UC زمین تا آسمون با TLOU فرق میکنه اما واقعا کسی که شم گیم داره واسش FPS و TPS و .... فرقی نداره ! من عاشق TPS و مولتی ناتی داگم اما وقتی BF3 رفتیم KD خیلی خوب شد نسبت به اولین بارم ۲.۳ اینا بود که خیلی از دوستام بعد ۳ سال BF زدن ریتشون ۱.۵ بود !

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
من..من..من..من..من..من..من:|
با اینکه من تو این بازی کلا زیره صفرم ولی بازم دم بچه هایی که باهاشون دیشب بازی کردم و کلی بازیشون خراب کردم گرم مخصوصا احسان و اقا محمد
خدارو شکر همچین موجوداتی تو فیفا نداریم#:-s
دوستان تلوباز خدا بهتون صبر بده:|

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh

60374505641881115046.jpg

شما با این پست ها خنده دارت کمتر منو بخندون:)):d اینقدر دوستان عزیزتونو کشتم که نیازی به ثابت کردن چیزی ندارم.
تعریف جدیدی برای کمپ کردن هم معرفی کردید.
چند جمله مشخص شده هم نشون میده شما درک بالایی از کار تیمی دارید توصیه میکنم cod بازی کنید.
ان بحث رو هم ادامه نمیدم . چون جاش اینجا نیست اون موقع که با ما بازی میکردید نشون میدادید بازیتون جحوریه نه الان.
ریتیو هم برای من چیز مهمی نیست اکثر بازی ها بالای 3 هست و چیز عادی و پیش افتاده ای برای من هست . مثل اینکه شما جدیدا با ریتیو اشنا شدید:d

آخرین ویرایش:

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
آخه از بس سرعتم کم هست ـو هی اینترنت ـم قطع و وصل داره , خجالت می کشم بیام باهات ـون بازی کنم چون انکانش هست که وسط بازی از Match خارج بشه یا دیر بازی پیدا کنید . دست من بود , من الان Level 37 نبودم باید 100 ـینایی میشدم :( .

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
من و مهیار من دو تا از دوستام با این پینگ داغون کلن De@D که خیلی شاخن رو تو TLOU له کردیم عکسش هم هست و با ۲-۳ تا کلن خارجی که من میشناختم و دوستام بودم بردیم همرو دارم عکساشو

باو تو که HITMAN هستی ! تو اصلا تو مسابقات یار من بودی ! یادت نیست من اصلا روبروت بازی نکردم

البته UC زمین تا آسمون با TLOU فرق میکنه اما واقعا کسی که شم گیم داره واسش FPS و TPS و .... فرقی نداره ! من عاشق TPS و مولتی ناتی داگم اما وقتی BF3 رفتیم KD خیلی خوب شد نسبت به اولین بارم ۲.۳ اینا بود که خیلی از دوستام بعد ۳ سال BF زدن ریتشون ۱.۵ بود !
مگه من گفتم با تو بازی کردم خودت پریدی وسط:d
گفتم این قضیه مال زمانی بود که تازه تلو بازی میکردم 6 ماهی میشه
ببین ریتیو یه چیز مسخره هست که فقط واسه پز دادن هست
من حدود 3 سال دارم بتل بازی میکنم رنکم 100 نشده ریتیوم هم 1.5 هست
دلیل اولی اینه که من هیچ بازی رو یکسره نمیشنم بازی کنم که تهشو بزنم و ازش زده شم یه وقت میبینی میرم تلو یه وقت میرم بتل و ... به همین دلیل رنکم تو همه بازی ها متوسط هست
دلیل دومی هم اینه که من تو کل مولتی هایی که بازی میکنم ادم کم حوصله ای ام و کلا میرم جاهایی که 100 % کشته میشم حالا چه تو تلو چه تو BF چه تو هر بازی دیگه
با این اوصاف کله خیلی از گردن کلفتارو کوبیدم به زمین چه تو تلو چه تو BF و چه هر بازی دیگه:d
اینارو گفتم که اینو بگم:
ریتیو ملاک حرفه ای بودن بازیکن نیست...

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
60374505641881115046.jpg

شما با این پست ها خنده دارت کمتر منو بخندون:)):d اینقدر دوستان عزیزتونو کشتم که نیازی به ثابت کردن چیزی ندارم.
تعریف جدیدی برای کمپ کردن هم معرفی کردید.
چند جمله مشخص شده هم نشون میده شما درک بالایی از کار تیمی دارید توصیه میکنم cod بازی کنید.
ان بحث رو هم ادامه نمیدم . چون جاش اینجا نیست اون موقع که با ما بازی میکردید نشون میدادید بازیتون جحوریه نه الان.
ریتیو هم برای من چیز مهمی نیست اکثر بازی ها بالای 3 هست و چیز عادی و پیش افتاده ای برای من هست . مثل اینکه شما جدیدا با ریتیو اشنا شدید:d

آره کار تیمی که یکی واسه این که جمعیت بگیره یکی واسه این که Rat بره بالا بهم بچسبن خیلی خوبه :d

دوستان عزیزمو نمی دونم ولی با من که یه بار هم رو در رو نبودی !! LOL از شانسه خوبته !!!

در کل آخه اولین باری که دیدی منو گفتی باید ریت زیر ۳ پاک کنم از دوستام همون اصلان که کل بازی و فایند و ... ازش داری هم ۲ بود من اون موقع ۱.۹۱ بودم ظرف ۱ ماه هم رنکمو هم ریتیو رسوندم بهت حرف زیادی نزنی بدونی ریت گرفتن کار سختی نیست ! ( تازه با اون سبک تو که !! )

موجود منظورت منم که کسی شروع نکنه من تا آخر هم نمیگم از خودم چیزی ! اما الکی چیزی که نیستن می خوان تحمیل کنن همین میشه !

بعد امتحانام با این که ۸ ماهه بازی نکردم حاضرم 1V1 بریم !!!

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
من..من..من..من..من..من..من:|
با اینکه من تو این بازی کلا زیره صفرم ولی بازم دم بچه هایی که باهاشون دیشب بازی کردم و کلی بازیشون خراب کردم گرم مخصوصا احسان و اقا محمد
خدارو شکر همچین موجوداتی تو فیفا نداریم#:-s
دوستان تلوباز خدا بهتون صبر بده:|
رضا تو یه کاری دو شب پیش کردی تا اخر شب داشتم میخندیدم:))
منو تو احسان بودیم تو مپ دی ال سی که اسمشم فک کنم SUBURS یه همچین چیزی بود
یه حرکت جانانه بود که من هر موقع بهش فک میکنم اینطور میشم : :d

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
چرا ملاک حرفه ای بودن میتونه باشه !! کسی که بدون ممپ ریتیو بالایی داره یعنی تو بازی توانایی بالایی داره !!

از MH MSV محمد بازیمو دیده بپرس بگه بهت چه آدم کله شقیم یه دفه وسط بازی میپرم یا ۴ تا میکشم یا به طرز بدی میمیرم !!

در کل این بحضو ببندیم ببخشید اگه یه موقع از خودم تعریف کردم :)

من ۲۷ جمعه امتحان تمومه میایم ایشاالله بازی میکنیم !

آقا صادق از اول با من نفهمیدم چرا لج بودن ایشون هم دوست داشتن ادد کنن بریم

فقط DLC های مپ بگیرم بدرد میخوره ؟؟

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
امسال اول دبیرستانه

من سوم

مهیار رفت U3 منم باش رفتم کلا منو مهیار رابطه فراتر از PSN داریم چقدر دلم براش تنگ شده !! این مدارس لعنتی !! تو باهاش دعوا کردی ؟؟

حاجی این Mohamada کیه تو PSN آشنا برام !
صداش خيلي لطيف بود:):D
من نه اتفاقاً اون موقع كه توش نوب بودم خيلي باهم بازي ميكرديم، اما بعدش ديگه خيلي ادعا كرد و ... ترجيح دادم دليت كنم ، بازيو الان بعد اون با كسايي بازي كردم كه خيلي بيشتر بم حال داد و باعث شدن بازيم خيلي خوب شه و الانم هنوز با هم بازي ميكنيم ،با اينكه همشون جزء حرفه اي هاي تلو اند ولي ادعا نميكنند;)
مهيارم بازيش خيلي خوب بود ولي....
بگذريم;)

- - -ویرایش - - -

چرا ملاک حرفه ای بودن میتونه باشه !! کسی که بدون ممپ ریتیو بالایی داره یعنی تو بازی توانایی بالایی داره !!

از MH MSV محمد بازیمو دیده بپرس بگه بهت چه آدم کله شقیم یه دفه وسط بازی میپرم یا ۴ تا میکشم یا به طرز بدی میمیرم !!

در کل این بحضو ببندیم ببخشید اگه یه موقع از خودم تعریف کردم :)

من ۲۷ جمعه امتحان تمومه میایم ایشاالله بازی میکنیم !

آقا صادق از اول با من نفهمیدم چرا لج بودن ایشون هم دوست داشتن ادد کنن بریم

فقط DLC های مپ بگیرم بدرد میخوره ؟؟
نه به نظره من ريت نشانه كانل حرفه اي بودن نيست، يكي ممكنه خودش بازي كنه ، و كسي ديگه اي هم با اون اكانت بازي كنه و .... :d يا يكي لگ داشته باشه و...
همه چيز تو بازي مشخص ميشه
من تنها چيزي كه از بازيت يادمه ،اينكه يهو سه تا بمب پرت ميكردي و ... :d. يادش بخير تابستون خيلي حال ميداد مخصوصاً تو تير :(
حتماً دي ال سي ها رو بگير ، هم را جحت تر پيدا ميكنه هم مپاش بهتره و ....
راستي حتماً سيزن پس رو بگير تا دو دي ال سي بعديم بجداشته باشي،بصرفه تر هم هست

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
موجود منظورت منم که کسی شروع نکنه من تا آخر هم نمیگم از خودم چیزی ! اما الکی چیزی که نیستن می خوان تحمیل کنن همین میشه !
ببین عزیز من دیدم 2-3تا کامنت در مورد خودت دادی و قله هایی که فتح کردی گفتی منم پیش خودم گفتم بهت تلنگری بزنم غرورت بشکنم:d تا جوونی سرت به سنگ بخوره و...:d
وگرنه اصلا قصدم از"موجود"توهین نبود یعنی اصلا اهل این حرفا نیستم الانا بیشتر پند میدم:d
اگرم افتخار میدی بیا منم ادد کن به دستت هدشات شیم و لذت ببریم:d با همم اگر همگروهی بشیم کلا فقط باید بخندی و بازی از دستت درمیره مثل محمد.احسان.رضاو.....:d
رضا تو یه کاری دو شب پیش کردی تا اخر شب داشتم میخندیدم:))
منو تو احسان بودیم تو مپ دی ال سی که اسمشم فک کنم SUBURS یه همچین چیزی بود
یه حرکت جانانه بود که من هر موقع بهش فک میکنم اینطور میشم : :d
محمد جان من میخوام کلا 1سبک جدید تو مولتی تلو درست کنم اونم اسمشو گذاشتم مورتالیتلو:d توش استفاده از اسلحه ممنوعه فقط بادست خالی باید بازی کنی طرحشم دادام به ناتی دارن برسی میکنن=))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر