The Last of Us | PSN

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
من نمیدونم چرا تو هر دو دستی که ما دیشب باختیم من آخرین نفر میموندم؟ :| خو اونا هم که 4 نفر الا امیدی دیگه نبود :| در آخر هم من تن به ذلت ندادم (:D) و با مولوتوف خود کشی کردم تا داون و Execution برای کسی حساب نشه! :D

AhN

کاربر سایت
Dec 5, 2011
435
نام
アミール
من نمیدونم چرا تو هر دو دستی که ما دیشب باختیم من آخرین نفر میموندم؟ :| خو اونا هم که 4 نفر الا امیدی دیگه نبود :| در آخر هم من تن به ذلت ندادم (:D) و با مولوتوف خود کشی کردم تا داون و Execution برای کسی حساب نشه! :D

دقیقا مثل من
منم نمیدونم چرا همیشه نفر آخر میمونم ... دلم میخواد بمیرم تا نامردی بریزن سرم به مشت و لگد بگیرنم :d

Amin 47

کاربر سایت
Jun 7, 2010
826
بسیار حرکت ردیفی بود این خودسوزی:D
منم با خودم میگفتم چرا هر دفعه شما جا می مونی :D

naser36

کاربر سایت
Jun 29, 2013
144
Slh_BlueIsland level 7 ساعت 2 تا 7 صبح هم هستم فقط برنامه چجوریه یه توضیح بدین؟!
سلام مسابقات ساعت ١٠ تا ١١:٣٠ برگزار ميشه
----------------------------------------------------------
درضمن دوستان من امروز مريض شدم و شايد نتونم بازي كنم يار جايگزين ميكنيم

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
^^^^^
ناصر ان شاالله مي رسي:-*
_______
بچه هي كلن ما ،. امشب اگر تونستيد با هدست يا ps eye
بيايد، مي خوايم بتركونيم
وعده ٢٢;)

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
بچه های ما همدیگرو میزنن و بعد ریوایو میکنن که امتیاز بدن به همدیگه اونوقت شما خودسوزی کردی که امتیاز ندی به کسی...؟!:d
اتفاقا من آخرین نفرو خیلی دوست دارم...چون وقتی جعبه باز میکنی همه چی توش هست...

Amin 47

کاربر سایت
Jun 7, 2010
826
2-0 به نغع حریف شد.
بازی چسبید ولی از نتایج نهایی کاملا مشخص بود تیم ها زیاد بالانس نیستند.
ولی خوب دوستانه بود.
من بهترین بازیکن تیم خودمون شدم تیم حریف هم یکبار Amir_lolo و یکبار allunfinished

AhN

کاربر سایت
Dec 5, 2011
435
نام
アミール
دوستان چطور میشه اینوایت داد ؟ و اینکه امشب میشه دوستان از ساعت 5 تا 7 هم بیان ؟ بازی من هم بدک نیستا ...

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
دوستان چطور میشه اینوایت داد ؟ و اینکه امشب میشه دوستان از ساعت 5 تا 7 هم بیان ؟ بازی من هم بدک نیستا ...
تو منوی آنلاین(Faction) که رفتی مثلث رو بزن...اسم فرندات میاد...رو اسمشون بزن بعد گزینه invite رو انتخاب کن...
در ضمن از اونجایی که نسبت به بچه های تیم خودمون آگاهی کامل دارم میدونم که یکی از یکی گرگ ترند(احسان و بچه ها ناراحت نشید یهو شوخی کردم):d
پس اگه آقا احسان و بقیه قبول کنن من برم تو یه تیم دیگه...درسته بازی بلد نیستم ولی نسبت به بازی دوستان آگاهی دارم و میتونم به هم تیمی هام کمک کنم...
البته اجازه داش احسان شرطه...
احسان یهو فکر بد نکنیا...به خدا فقط برای بهتر شدن بازی ها این پیشنهاد رو دادم...فقط همین...بازم با هم صحبت میکنیم که سوء تفاهم پیش نیاد

AhN

کاربر سایت
Dec 5, 2011
435
نام
アミール
تو منوی آنلاین(Faction) که رفتی مثلث رو بزن...اسم فرندات میاد...رو اسمشون بزن بعد گزینه invite رو انتخاب کن...
در ضمن از اونجایی که نسبت به بچه های تیم خودمون آگاهی کامل دارم میدونم که یکی از یکی گرگ ترند(احسان و بچه ها ناراحت نشید یهو شوخی کردم):d
پس اگه آقا احسان و بقیه قبول کنن من برم تو یه تیم دیگه...درسته بازی بلد نیستم ولی نسبت به بازی دوستان آگاهی دارم و میتونم به هم تیمی هام کمک کنم...
البته اجازه داش احسان شرطه...
احسان یهو فکر بد نکنیا...به خدا فقط برای بهتر شدن بازی ها این پیشنهاد رو دادم...فقط همین...بازم با هم صحبت میکنیم که سوء تفاهم پیش نیاد

این کارو کردم اما گزینه اینوایت نیست
فقط پروفایل و فیس بوق ...
منم تو تیم بزارید

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
سلام دوستان
دستگاه من هک شدست...می تونم با نسخه هک شده بازی آنلاین بازی کنم و وارد سرور شما بشم؟؟اگه آره چطور؟؟
لطفا جواب بدید

Slh

کاربر سایت
Aug 15, 2012
65
این کارو کردم اما گزینه اینوایت نیست
فقط پروفایل و فیس بوق ...
منم تو تیم بزارید
باید آنلاین باشن

آقا مارم راهیه یه تیم بکنید لطفا!

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان
دستگاه من هک شدست...می تونم با نسخه هک شده بازی آنلاین بازی کنم و وارد سرور شما بشم؟؟اگه آره چطور؟؟
لطفا جواب بدید
آره من خودم هکم یه online pass یا dlc unlocker بریز حله
اینم آموزش: آموزش تصویری انلاین بازی کردن با PS3

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
603
نام
Armin
خب دوستان من هم به دلیل نبودن در مسابقه امشب از مسابقات شوت شدم بیرون:|
راه برگشتی وجود نداره؟به خدا امروز خیلی کار داشتم:(

آخرین ویرایش: