PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,114
نام
نـــــــویـــــــــد
اولین رویارویی اساسی رو با Stalkerها تجربه کردم. چقدر شدید، چقدر داینامیک، چقدر وحشتناک؛ یعنی رسما ادرنالین بود که میرفت بالا مخصوصا وقتی پنهان میشدن یک گوشه و قایمکی زیر نظرت داشتن تا بهت حمله کنن و تا اسلحه میکشیدی سریع در میرفتن تا فرصت مناسب.

حالا برو جلو تا ببینی Stalker یعنی چی
هنوز اون روی سگشونو ندیدی :D

mdtnt

کاربر سایت
Jul 10, 2013
444
نیمه دوم بازی ؟
تازه اول بازی هستی
چقدر بازی طولانی لعنتی و چقدر عشق میکنم من فکر میکردم رسیدم آخر بازی فهمیدم تازه وارد قسمت دوم بازی شدم :D
و چقدر این بازی بی رحمه ! :(
آخه کرم از خودم هست که بازی رو سریع رد نمی کنم وقتی دارم بازی میکنم فقط کلی از وقتم برای فوتو مود و اسکرین گرفتن کشته میشه مقدار زیادی هم در حال گشت دزدن هستم و دلم نمیاد زود تمومش کنم از یه سمت هم می خوام همه جای بازی رو بگردم
قشنگ همش ترس دارم که بازی تمام بشه و دوباره مثل این 7 سال که ثانیه شماری برای نسخه دوم کردیم دوباره مجبور بشم 7 سال دیگه ثانیه شماری کنم برای نسخه بعدی

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
آقا برو کارت درسته به « تموم کردم » « تموم کردم » توجه نکن
اره اقا خداییش من اصلا اهل کل کل سر اسپید ران و تروفی نیستم و دلم میخواد عین جارو برقی کل نقشه بازی رو جارو کنم ک هیچی رو از دست ندم :D حالا دیگه ۱ سال هم طول بکشه برام مهم نیست، در حال حاضر دارم با ثانیه ب ثانیه بازی زندگی میکنم.

• Like
Reactions: mdtnt

shahram nvidia

کاربر سایت
Oct 29, 2007
101
نام
شهرام
اصلا درک نمیکنم ک چرا یه عده دارن بازی رو میکوبن ... از همه نظر ارتقا یافته نسبت به نسخه یک . چون داستان مطابق سلیقه بقیه نیس یعنی داستانش مزخرفه؟؟؟ واقعا ک . تنها بازیه که وقتی دارم بازی میکنم حس شخصیت بازی روواقعا درک میکنم . درگیر کننده و نفسگیر . کتاب نغمه اتش و یخ پر از اتفاقات عجیب و غافگیر کننده و تصمیمات شخصیتهاس ولی کسی ایرادی نمیگیره که چرا اینجور شدچرا اونطوری که من میخوام نشد . داستان این بازی هم همینه . و تا جایی که من بازی کردم زیبا کار شده .

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
آخه کرم از خودم هست که بازی رو سریع رد نمی کنم وقتی دارم بازی میکنم فقط کلی از وقتم برای فوتو مود و اسکرین گرفتن کشته میشه مقدار زیادی هم در حال گشت دزدن هستم و دلم نمیاد زود تمومش کنم از یه سمت هم می خوام همه جای بازی رو بگردم
قشنگ همش ترس دارم که بازی تمام بشه و دوباره مثل این 7 سال که ثانیه شماری برای نسخه دوم کردیم دوباره مجبور بشم 7 سال دیگه ثانیه شماری کنم برای نسخه بعدی
بهترین کارو میکنی تا میتونی آروم جلو برو

• Like
Reactions: mdtnt

shahram nvidia

کاربر سایت
Oct 29, 2007
101
نام
شهرام
منم امروز بازی رو تموم کردم
تنها چیزی که می تونم بگم اینه که، فوق العاده اس !
حتی اگه براتون اسپویل شده باید بازیش کنید
واقعا باید به ناتی داگ تبریک گفت
چجوری اینقدر زود بازی رو تموم میکنید ? من اروم اروم میرم که تمام نشه بیشتر لذت ببرم ?

mmirzakhani93

کاربر سایت
Sep 17, 2013
384
چجوری اینقدر زود بازی رو تموم میکنید ? من اروم اروم میرم که تمام نشه بیشتر لذت ببرم ?
خودم دوباره شروع کردم روی درجه سختی بالاتر بازی کنم! ارزش تکرار این بازی خیلی بالاست
البته زود هم نبود تقریبا همه جا محیط ها رو میگشتم

آخرین ویرایش:

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,194
نام
Amir
یه چیزی من امروز تو بازی دیدم، به فکر فرو رفتم که ناتی از طراحی کرش به طراحی همچین چیزی رسیده. یه چیزی بود که فقط از ذهن خرابی مث ذهن میکامی درمیومد :D بازی یکی دوجا به رزیدنت‌ایول دهن‌کجی میکنه واقعا

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
آقایون و خانوما توجه داشته باشن که ما یه سطح توجه به جزییات در بالاترین کیفیت ممکن رو داریم که بهترین استدیو‌های جهان به نمایش میذارن مثل راکستار و جریان بیضه‌های اسب و در نهایت یه سطح داریم برای ناتی داگ فقط تعریف شده که در عکس زیر و بدون هیچگونه اسپویلی مشاهده خواهید کرد :D :
The_Last_of_Us™_Part_II_20200622223217.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر