PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,072
نام
AmiR
آقا راسته میگن صدا فن ps4 معمولیا موقع بازی زیاد میشه؟
من دوستم فت داره گفت صدای زیادی نمیده ، خودم هم پرو دارم معمولیه، اونطوری که قبلا یه سری گفته بودن صدا نمیده و همه چیز عادیه.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,660
نام
سهيل
خب ۹ ساعت رفتم تا سیاتل روز دوم فکر کنم اواخرشم‌.

اولا بگم که تازه از سیاتل روز دوم به نظرم بازی اوج میگیره به لحاظ گیم پلی. به شدت دارم لحظه به لحظه بازی لذت میبرم. این نسل سرجمع شاید ۴-۵ تا بازی بوده که عمیقا لذت بردم و لست دو با همین ۹ ساعت تا اینجا رفته جز اونها. تنش و استرسی که توی بازی حس میکنی به شدت در تجربه اون اثرگذاره. هر دو ساعتی که بازی میکنم از بس عرق میکنم باید پاشم برم دوش بگیرم.

گیم پلی بازی چندتا تغییر نسبت به نسخه اول داشته که در نگاه اول به نظر ساده میاد ولی همین چندتا تغییر به شدت به شدت گیم پلی را بهبود داده.

واقعا یک کنسول می ارزه بخری فقط اینو بازی کنی. Hands Down

اون صحنه ای که قرار بود از پشت الی را جول بگیره فکر نمیکردم سازنده ها اینجوری رکب بزنن

پ.ن : کنسول من به نسبت GOW و Uncharted4 حس میکنم صدای کمتری میده. از مدلهای سال ۲۰۱۵ فته. یا شایدم از بس غرق میشم متوجه نمیشم

آخرین ویرایش:

Amir...66

کاربر سایت
Nov 18, 2018
38
قبلا هر کی بهم میگفت با فلان بازی گریه کردم و یا فلان حسو بهم داده ته دلم بهش میخندیدم چون همیشه بازی کردن فقط واسم جنبه سرگرمی داشته...ولی تو همین چهار پنج ساعتی که بازیو انجام دادم تو یکی دوتا از صحنه ها بغض گلومو گرفت و کاملا حس تنفرو بهم القا کرده?
تو زمینه گرافیک و گیم پلی هم که بعضی وقتا فک میکنم دوربین مخفیه یا سر کارم گذاشتن...اخه چیه این خداوکیلی ناتی داگ درست کرده فیلمه یا واقعیته?غیر از تحسین هیچ چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
به جرعت میگم بازی بهترین بازی نسل اونایی که منو میشناسن میدونن جوگیر نیستم و چقدر گاو ۲۰۱۸ و هورایزون رد دد ۲ رو کوبیدم ولی لست ۲
امان از این شاهکار دائما موقع بازی کردن حس میکنم این نمیتونه واقعی باشه آخه مگه میشه انقدر بی نقص ولی خوب بازی واقعا تو سیاره دیگه ای سیر میکنه نسخه اولش دومین بازی برتر زندگیم بود ولی الان حس میکنم باید بره سوم :D
جدای از گیم پلی داستان صدا گذاری موسیقی که همشون تو عالم دیگه ای هستن و بعدا حسابی ازشون میگم بازی از نظر فنی مغز منفجر کنه رسما داری سی جی بازی می‌کنی این بار و اینو با پوست گوشت میشه حس کرد
و هرچقدر میری جلو بازی خفن تر میشه و میگی دیگه از این خفن تر مگه ممکنه و میبینی بله ممکنه :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,316
نام
ماکان
من امروز یکی از بهترین لحظات عمر گیمریم رو تجربه کردم! بازی یه سکانسی داره که واقعا خفنه! انقدر که ناخودآگاه اصلا اشکم در امد. خیلی خوب بود! خیلی!

تو اولین فلش بک که با جوئل میری به موزه گودزیلاها، اونجایی که الی ماسک فضا نوردی رو میزاره و اون صدا رو گوش میده، و ما تصوراتش رو یجورایی میبینیم و رفلکت نور روی کلاهش میفته، اصلا شاهکار بود خدایی! خیلی خیلی خوب بود! عالی در آورده بودنش! و چقدر جزییات داشت! بخار دهن الی که روی شیشه ماسک میشست.... اصلا فلش بک ها شاهکارن!

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
اسپویل داستان رو دوستان دقیق بگید کجاست .. تا آدم بدونه می‌تونه باز کنه یا نه ...

من فردا باید پاشم بعد ۴ماه تعطیلی کرونا برم سر کار ، آنقدر دلم پیش بازی بود ، قید خواب رو زدم ... چند ساعت بیشتر بازی کنم

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
من امروز یکی از بهترین لحظات عمر گیمریم رو تجربه کردم! بازی یه سکانسی داره که واقعا خفنه! انقدر که ناخودآگاه اصلا اشکم در امد. خیلی خوب بود! خیلی!

تو اولین فلش بک که با جوئل میری به موزه گودزیلاها، اونجایی که الی ماسک فضا نوردی رو میزاره و اون صدا رو گوش میده، و ما تصوراتش رو یجورایی میبینیم و رفلکت نور روی کلاهش میفته، اصلا شاهکار بود خدایی! خیلی خیلی خوب بود! عالی در آورده بودنش! و چقدر جزییات داشت! بخار دهن الی که روی شیشه ماسک میشست.... اصلا فلش بک ها شاهکارن!
مومن بگو کجای داستانی خب تا راحت باز کنیم اسپویلو :D

• Like
Reactions: The Pale King

shahram nvidia

کاربر سایت
Oct 29, 2007
101
نام
شهرام
حدود سه ساعت بازی کردم و میتونم بگم نیل دراکمن قشنگ تونسته احساس کارکترهاشو به مخاطب القا کنه و درک نمیکنم چرا ملت از اتفاقهای بازی ناراضی هستن . این دنیای اخرالزمانیه . پس باید همه چیز دارکتر بنظر بیاد. توصیه میکنم دوستان خودشون بازی رو انجام بدن و به حرف یوزرها توجه نکنن.

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,706
نام
عرفان

ماکان میشه ساعت ها راجع به کارگردانی همون تیکه حرف زد.
یکی از بهترین لحظات تلخ و شیرین تاریخ گیم بود. کارگردان خیلی ظریف و دقیق شیرین ترین لحظات رو نشون میده که همه میدونیم پایان خوشی نداره.
من یاد یه تیکه از فیلم هفت انداخت. جایی که مورگان فریمن به خونه بردپیت دعوت میشه و همه‌ چی خوبه و همه میخندن اما صدا و لرزش اتاق به خاطر قطاری که رد میشه نشون از آرامشی هست که پایدار نیست.
اینجا قسمت دوم که با الی میریم و ناگهان جو عوض میشه و منتظر اون شورشی اینفکتدی هستیم که به فایرفلای ها پشت کرده که بعد میفهمیم صدای یه گراز بوده و البته علامت فایر فلای ها و نوشته دروغ گو ها که انگار به جول داره میگه. و این دقیقا همون قسمتی که به ما تلخی دنیای بازی رو بعد از اون همه لحظه شیرین یادآوری میکنه.
این صحنه واقعا قلب من از جا کند و تأثیرش خیلی بیشتر از مرگ جول بود برام.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
آقا کسی کشف کرده چطوری میشه سایلنسر کلت رو بدون شلیک کردن معدوم کرد ؟
هیچ چیزی مثل سایلنسری که یک ظرفیت شلیک داره خطرناک نیست یدفه غافگیر بشی هول بشی دو تا شلیک کنی دومیش عالم و آدم رو خبر میکنه میریزن سرت :|
از اونورم گلوله که مفت نیست یه تیر الکی بزنیم که سایلنسرش بپره دوباره یکی دیگه بسازیم

• Like
Reactions: Meskit

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
من دیشب بازی را تموم کردم حدود 21 ساعت شد .بدون شک یکی از فوق العاده ترین بهترین و بی نظیرترین گیمی بود که تو دوران حیات گیمریم تجربه کردم .لست 2 بازی ای نیست که تمومش کنید بزارید کنار بازی ای هست که تا سال ها در موردش صحبت خواهد شد .بازی ای که چند سال از رقیب های خودش جلوتره . بازی ای که دنیای گیم را چند قدم به جلو میبره .گرافیک موسیقی کاراکترها طراحی محیط صداگذاری بازی همه در سطح درجه یک قرار داره .خیلی سخته یه بازی خطی بسازی بالای 20 ساعت گیم پلی داشته باشه بدون اینکه ذره ای خسته بشی .واقعا باید ممنون سونی و ناتی داگ باشیم که وجود دارن و ما میتونیم از تجربه بازیهاشون لذت ببریم.در مورد داستان هم که خیلی ها شاکی بودن برای من که کاملا اوکی بود .تو این سالها انقدر گیم تکراری با داستان های ابکی و سطحی به خوردمون دادن حالا که یه استدیو میاد یه سطح بالاتری از داستان پردازی را توی گیم نشون میده یکسری ناراحت میشن .
واقعا تجربه بی نظیری بود .البته به شخصه حالا حالا ها با بازی کار دارم میخوام تک تک گوشه کنارهای این دنیای بزرگ رابگردم و لذت ببرم.^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر