PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,913
نام
حسين
بنظر من ولی جوئل باید همینجوری میمرد. تو دنیای لست و با سابقه ای که جوئل داشت که دستش به خونای زیادی آلوده بود بلاخره یه روز یه همچین اتفاقی براش میفتاد. خودشم میدونست ولی برای نجات الی پذیرفت و پی همه چی رو به تنش مالید.
ببین من اصلا نمیخوام قانعت کنم که باید خوشت بیاد یا نیاد. در نهایت هر کسی خودش تصمیم میگیره دوست داره یا نداره. من خودمم هنوز بازیو تموم نکردم و موضعی فعلا در قبالش ندارم.
منتها این مقایسه با GOT رو هم دوست ندارم. بنظرم GOT از اون اولش هم ایراد شخصیت پردازی زیاد داشت. منتها بعللی داستانش برای مدت تازگی داشت ولی از اون سریالاست که چند سال بگذره کسی یادش نمیمونه. از اونور ربط خاصی هم بین لست و گات نمیبینم کلا دو جنس متفاوتن. من نمیدونم از مقایسشون به نتیجه ای میشه رسید.

نمیخوام وارد بحث گات بشم اون مثال رو هم چون حس میکردم گات رو دیدی زدم. یجورایی مثال دم دستی و بدون اسپویل محسوب میشه :D ولی فقط در این حد بگم که گات اگه یه روزی به دست فراموشی‌ سپرده بشه به خاطر شخصیت هاش نبوده به خاطر بلایی بود که سر داستانش اوردن پت و مت :D

میدونی من منتظرم بازی تموم شه بیام ری اکشن ملت توی تاپیک اسپویل نسبت به مرگ جول رو ببینم. ری اکشن اولیه واقعا احساسیه! خیلی دوس دارم ببینم ملت چه کردن بعد شنیدن خبرش :D

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,951
نام
malek
دوستان ببخشید این سوال رو میپرسم:
کسی اینجا سونی x800d داره که تنظیمات تصویرش رو برام پ خ کنه؟
میخوام بهترین تنظیمات تصویر رو بدونم تا نهایت لذت رو از این بازی ببرم
id تلگرام بده عکساشو بفرستم برات

• Like
Reactions: db07

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
674
نام
امیرحسین
ابی و اُوون هم که ریختن رو هم
قابل پیش‌بینی بود از اولشم خیلی نخ میدادن به همدیگه:D ولی من کلا با این تم عاشقانه‌ی داستان حال نمیکنم. رابطه‌ی پدر/دختری جول و الی تو نسخه‌ی اول خیلی برام جذاب‌تر بود. تا ببینیم ادامش چی میشه...

• Like
Reactions: bigboss12

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
چرا به این افراد اصلا توجه میکنی ؟
اون طفلکی که از بخت بدش هیتر این بازی شده بذار به حال خودش باشه اصلا ولش کن

البته اشتباه نشه من نقد رو مقدس میدونم
به عنوان کسی هم که دستی به نقد داشته معتقدم که باید هر اثری رو با بی رحمی تمام برد زیر تیغ نقد
ولی این بازی تا اینجای کار واقعا نتونستم یک ایراد واقعی درش ببینم که بیام مطرح کنم
چه تو گیم پلی چه تو گرافیک چه تو داستان و شخصیت پردازی از هر نظر به تکامل خاصی رسیده
تو یه گروه گیم صبح و ظهر و شب دارن بازی رو میکوبن
جالبه هیچکدومشون هم این بازیو اصلا بازی نکردن هنوز :))
با یکی شون که صحبت میکردم میگفت فقط همجنس بازا از این بازی خوششون میاد
یعنی هیچیییییییییییییی از بازی رو ندیدن جز این روند داستانی رو ؟
صد رحمت به هیتر هایی که لااقل بازی کردند
با اینایی که بازی نکرده حمله میکنند چه کنیم ؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
محیط ها خیلی بزرگه تا خرخره پر از کالکتابیل بدون نقشه اعصاب فولادین میخواد کسی بدون گاید کالکتابیل بگیره، خلاصه خندم میگیره اونایی فکر میکنن بازی پلات گلابی ای داره سخت در اشتباهن کالکتابیل اونم با همچین وسعتی خیلی روی اعصابه گرفتنش

آخرین ویرایش:

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,072
نام
AmiR
یه آپشن هست یه سری TV ها دارن خیلی من ازش خوشم اومده، بازی ای که ۳۰ فریم هستش رو به قدری نرم و روون میکنه انگار بازی داره ۶۰ فریم اجرا میشه، واسه این بازی فعالش کردم، واقعا آپشن خفنیه.

20200620_215952-01_resize_25.jpg

عالی بود :)) خودش رو...:D دستش درد نکنه:D

آخرین ویرایش:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad

سادست "دایورت"

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
خب ما هم Seattle DAY 1 رو تموم کردیم.

در آخر این چپتر، و اون فلش بک الی و جوئل به موزه، با تک تک لحظه هاش بغض داشتم و اشک ریختم. :(( سر خود مرگ جوئل اینجوری نشدم...

و پرهاام! چه محیط بزرگه. اون قسمت خود سیاتل فکر کردم یک مرحله تمومه بعد یک دهم همین چپتر هم نبود :| واقعا فکر کنم با این اوصاف تا 50 ساعت بره بازیم :D همین الانش 10 ساعت شده :D

mdtnt

کاربر سایت
Jul 10, 2013
444
میگم ما چه اشتباهی کردیم رفتیم پول دادیم بازی خریدم خوب مثل این دوستان بازی رو با یوتیوب جلو می رفتیم خیلی هم بهتر بود :))
یکی نیست بشون بگه شما که شدین وکیل بازی و همه درحال تخریب نسخه دوم هستین و دائم در حال مقایسه نسخه اول و دوم هستین اصلا چند نفرتون همون نسخه اول رو بازی کرده ؟

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,493
نام
Ali
دیروز فکر میکردم روایت و داستان پیشرفت کرده ، امروز بعد کلا ۱۳ ~ ۱۴ ساعت میگم بازی کلا فرای این نسل برای “ گیم “ هست ! بچه هایی که تا این حدود اومدن میدونن چقدر داره پیچیده میشه همه چی ، ولی این روایت و سطح بازیگرا رو نمی‌دونم چطور توصیف کنم .

باید تا انتها رفت ، فقط مساله همینه . بازی رو نمیری که تموم کنی ، داری با دنیاش و شخصیت هاش زندگی میکنی ، انگار داخل سالن سینما نشستی و داری اثر یه کارگردان با اتفاقات و روایات اون تک و توک فیلم های سال دنیا رو میبینی .

نمی‌دونم بعد از تموم شدن هم نظرم همین هست یا نه ، اما اون “ حسی “ که بهم القا کرده تا اینجا به معنای کلمه فرای صنعت ویدئو گیم بوده .

مربوط به انتهای “ سیاتل ۳ “ ، تکرار می‌کنم اگه تموم نکردید “ ۳ “ رو نخونید .

اون قایق رانی با اون جو طوفان و دریا و آکواریوم چقدر عالی در اومده بود .

جایی که میفهمه اون دختر بچه تو شکمش بود و حمله عصبی “ مثل “ زمان مرگ جول بهش دست میده ، تفسیر اینکه چرا حس تنفر و انتقام مثبت نیست و برعکس همه چی رو تار میکنه برای انسان ، و بلافاصله شات در کنار دینا که خودش هم باردار هست .. نمی‌دونم چی بگم حقیقتا ..

آخرین ویرایش:

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,151
نام
davood
بازی فرای انتظارات من عمل کرد امروز اتفاقی خواستم هدست برم فهمیدم گناه کبیره با صدای tv این بازی بری ریزترین افکت صدا کار شده من تا الان تو هیچ بازی صدای لولای در نشنیده بودم حرکت الی روی هر سطح صدای خودش داره ولی به نظرم رسالت نسخه ۱ نداره اون یه چیز دیگه بود برای من اون یه تجربه خاص با جوئل الی بود ولی رابطه الی با npc تو این نسخه برام جذاب نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر