PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

oldgamer2

کاربر سایت
Oct 30, 2019
28
نام
احمد
سلام
یک سوال داشتم
این آپدیت برای دیسک اجباریه؟
من چون تازه ps4 خریدم و دستگاهم اکانتیه و نباید آنلاین بشم چون بازیهایی که روش هست پاک میشه
میخوام دیسک بخرم ولی مثل اینکه اگر آپدیتش اجباری باشه با دیسک هم نمیشه
هیچ راهی نیست وقتی دیسک رو میذارم آفلاین آپدیتش کنم

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
دوستان یه سوال کردم قبلا ولی لای پستها له شد !! من موقعی که بازی رو خریدم بغیر از پک بازی یه آیتم خالکوبی دست الی هم اومد اون چیه؟
اولهای بازی که الی هنوز کوچیکه روی جای گاز دستشو با پارچه بسته که معلوم نشه که مصونیت داره مثل اینکه خالکوبی رو بعدا انجام میده
اون خالکوبی ی اواتار بود ک ب همه موقع پیش خرید دادن.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,657
چند ساعتی بازی کردم بازی از لحاظ گرافیکی خارق‌العاده‌ست خیلی طبیعیه رسما نسل بعدیه روایت داستانی خیلی قویه شخصیت پردازی‌ها عالیه واقعا بازی همه چیش نسبت به شماره قبل پیشرفت کرده و به کمال رسیده گیم‌پلی عالی شده من با هدست سه بعدی میرم واقعا کرک پرام میریزه انقدر صداگذاری خفنه این سیستک جدید داج دادنم عالی کار شده دلمم نمیاد بازیو زیاد برم:D انقدر خفنه همه جای مپ رو میچرخم :x

در مورد صحنه قتل واقعا شوک آور بود اصلا باورم نمیشد نیل چجوری دلش اومد این کارو با ما طرفدارا بکنه خیلی وحشتناک بود خیلی احساساتیم کرد همینجوری هدفون تو گوشم راه میرفتم تو اتاق نمیتونستم هضم کنم:(( من فکر میکردم یا مرده یا خاطراتشو بازی میکنیم خیلی سنگین بود از چیزی که از همه بیشتر ناراحتم کرد این بود که نامردی کشتنش 8-| از خودش نتونست دفاع کنه بعد من از دختره خوشم اومده بود فیزیک خفنی داشت اون مرحله زامبیا میریزن محشر بود هیجانش واقعا با تمام وجود حس انتقام الی درک میشه

آخرین ویرایش:

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
من احساس میکنم قیمت نسخه فیزیکی تا 1 ماه دیگه خیلی بیاد پایین چون اینطور که معلومه تعداد زیادی نسخه فیزیکی وارد شده و فروشنده ها با این قیمت تخیلی تعداد محدودی رو بیشتر نمیتونن بفروشن .

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
796
من احساس میکنم قیمت نسخه فیزیکی تا 1 ماه دیگه خیلی بیاد پایین چون اینطور که معلومه تعداد زیادی نسخه فیزیکی وارد شده و فروشنده ها با این قیمت تخیلی تعداد محدودی رو بیشتر نمیتونن بفروشن .
دیز گان که اصلا قابل قیاس با این بازی نیست بعد یکسال هنوز قیمتشون 450 تومنه چه برسه دیگه به این بازی که حداقل تا یکسال اتیشش داغه
الان کم خرج ترین راه اکانت ظرفیتیه که ظرفیت 2 470 تومنه ظرفیت 3 شم 370 تومن
واس دانلودشم یه بسته همراه اول شبانه کلا با ده تومن تو حداکثر دوشب میشه دانلودش کرد

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
لامصب از اول بازی تا الان که 10 ساعت بازی کردم کلا فکم رو زمینه از این گرافیک گاد هورایزون و آنچ 4 جلوش سو تفاهم هستن و چقدر بازی بزرگ و پر جزئیات رسما حس میکنی داری تو یه شهر واقعی قدم میزنی
واقعا برای ساخت همچین چیزی چقدر تلاش شده خدا میدونه

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
آقا این چیه اومده تو سایتهای بازی:o!!!:
"بازی The Last of Us: Part 2 امروز برای کاربران پلی‌استیشن در دسترس قرار گرفته و در فاصله کوتاهی از زمان انتشار خود، با شمار قابل توجهی از آرای منفی کاربران مواجه شده است. "

میگن خسته کننده و تکراری بوده !!! فکر کنم دوستان کال آو دیوتی بازمون یه همچین ایرادی گرفتن چون بکش و برو جلو در مورد بازی های ناتی داگ صدق نمیکنه!!!

• Smile
Reactions: db07

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,469

قطعا همینطوره. حالا شاید بخاطر کرونا و قضیه خاورمیانه دوماه.
RDR2 هم روزای اول 1 میلیون ناقابل عرضه میشد. یکی دوماه بعد 600، 650
همیشه یه نسخه دسترسی زودهنگام و لاکچری هست برای کسانی که دارند پولشو..
ولی دیگه واقعا لعنت به دیسک. 6 سال دیسک گذاشتم درآوردم، درایو کنسولم به ترتر افتاده. دیگه این اواخر خودم دارم فقط هول میدم دیسک رو داخل و خودمو آماه کردم که یکی از همین روزا دیگه دیسک رو نده بیرون :-"

• Like
Reactions: Jack cooper

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,053
نام
نیما
تعریف هوش مصنوعی به قبل و بعد از این بازی تقسیم میشه ... نبرد با آدمها فوق العاده جذابتر از نسخه ی اول هست و تنش بسیار بالا و هیجان انگیزی داره .
من روی هارد بازی می کنم ( همه ی تنظیمات روی هارد هست و کاستوم نیست هیچکدوم ) و اینقدر این کامبت نفس گیر و جذابه که هر یدونه دشمنی که میکشی یه حس ارزشمندی بهت میده .

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
لامصب از اول بازی تا الان که 10 ساعت بازی کردم کلا فکم رو زمینه از این گرافیک گاد هورایزون و آنچ 4 جلوش سو تفاهم هستن و چقدر بازی بزرگ و پر جزئیات رسما حس میکنی داری تو یه شهر واقعی قدم میزنی
واقعا برای ساخت همچین چیزی چقدر تلاش شده خدا میدونه
ولی من به یه نکنه ظریفی رسیدم حالا که بحث گاد شد ... افکت برف تو بازی گاد اونجایی که کریتوس با پسرش بالای اون کوهه هستن دارن میرن سمت اون یارو که دو درخت گیر کرده رو یادتون بیاد
من فکر میکنم هنوز افکت برف اینجوری ندیدم که وقتی پا میذاری روش حالت پودری میشه و بعدش اون گلهای زیر برف کم کم میاد بالا منظورم تو بازی گاد هست

god1.jpg god2.jpg

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
تعریف هوش مصنوعی به قبل و بعد از این بازی تقسیم میشه ... نبرد با آدمها فوق العاده جذابتر از نسخه ی اول هست و تنش بسیار بالا و هیجان انگیزی داره .
من روی هارد بازی می کنم ( همه ی تنظیمات روی هارد هست و کاستوم نیست هیچکدوم ) و اینقدر این کامبت نفس گیر و جذابه که هر یدونه دشمنی که میکشی یه حس ارزشمندی بهت میده .
اصلا یه چیز هیولاییه هوش مصنوعی.
من تو یه انکانتر با انسان ها در عرض 20 ثانیه چنان محاصره شدم که تو دو سوت دخلمو اوردن به هم ادرس میدن تو اینطرف برو من از اینجا میرم.
تازه نوبتی هم از کاور میان بیرون یعنی به فرض شما جایی که هستو ایم کرده باشی اون طرف نمیاد بیرون نفر کناریش تورو میزنه .
هوش مصنوعی همراه هم خیلی پیشرفت داشته دیگه خیلی خیلی کم جلو انمی ظاهر میشن حتی یجا بود یه انمی همراهمو دید درگیر شدن وقتی همه مردن گفت ببخشید گند زدم اندفعه بیشتر دقت میکنم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر