PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,072
نام
AmiR
این حد از هایپ از طرف خود عوامل ، دست اندرکاران و نقش های اصلی و فرعی و اصلا هر کسی که حتی از تو بازی به عنوان سیاه لشگر فقط عبور کرده بی سابقه اس!
اونا خودشونم کف و خون قاطی کردن:D
#یارا

من وقتی فهمیدم سگای بازی هم موشن کپچر کردن:
:D
20200618_000216.jpg

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,717
بچه هایی زبان انگلیسوون خوبه جایی ندیدن بازی پچ روز اول داره یانه ؟
که قاعدتا باید داشته باشه مثل همه بازیها
بازی آپدیت 4 گیگی رو داده آپدیت دیگه ای نداره، فوتومد، کانسپت آرت و مدلها رو توی 1.1 اضافه کرده، توی 1.2 مواردی رو فیکس می کنه، پچ D1 منظور اینه که شما دیسک بازی رو داری و موقع اجراش این آپدیت رو باید نصب کنی، برای کسایی که بازی رو دیجیتالی دارن این آپدیت هنگام نصب اجباریه و معنیش این نیست تا روز عرضه باید صبر کنی تا آپدیت براش بیاد.

آخرین ویرایش:

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
بازی آپدیت 4 گیگی رو داده آپدیت دیگه ای نداره، فوتومد، کانسپت آرت و مدلها رو توی 1.1 اضافه می کنه، توی 1.2 مواردی رو فیکس می کنه، پچ D1 منظور اینه که شما دیسک بازی رو داری و موقع اجراش این آپدیت رو باید نصب کنی، برای کسایی که بازی رو دیجیتالی دارن این آپدیت هنگام نصب اجباریه و معنیش این نیست تا روز عرضه باید صبر کنی تا آپدیت براش بیاد.
نه اوون رو نصب کردم اکثرا شب لانچ که میشه فردا بیشتر بازیها یه اپدیت میدن همین طوری رو هوا نمیگم چون همیشه دیجتالی بازی میخرم اکثرا اینجوری سر این سوال کردم گفتم شاید توو سایت های خارجی کسی خبر درست داده باشن خودم زبان زبان انگلیسی خوبی ندارم چک کنم گفتم شاید کسی چشش خورده باشه.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,717
نه اوون رو نصب کردم اکثرا شب لانچ که میشه فردا بیشتر بازیها یه اپدیت میدن همین طوری رو هوا نمیگم چون همیشه دیجتالی بازی میخرم اکثرا اینجوری سر این سوال کردم گفتم شاید توو سایت های خارجی کسی خبر درست داده باشن خودم زبان زبان انگلیسی خوبی ندارم چک کنم گفتم شاید کسی چشش خورده باشه.
اگه بخواد آپدیتی بده در قالب خبر خود ND اعلام می کنه، آخرین بروزرسانیش برای فوتومد و مواردی که ذکر کردم بوده.

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
اگه بخواد آپدیتی بده در قالب خبر خود ND اعلام می کنه، آخرین بروزرسانیش برای فوتومد و مواردی که ذکر کردم بوده.
احتمال این دادم که چون این برا فوتومد ... بود برا hdr چیزی اپدیت بده حالا باز تا فردا معلوم میشه. مرسی

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
پوزش میخوام از عزیزانی که تو عکس جا نشدن:D

148687
رامین که قشنگ داره کف بالا میاره یه طرف :))
اون امیر و ری اکشنش یه طرف:D
حتما سواله پیش اومده که چرا z-fan اینجاست? :-?
جواب: اگه به میمیک صورتش دقت کنید داره میگه من اینجا چکار میکنم:))

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
956
نام
Soheil

این آلبوم ها همیشه آرامش بخش ترین دوران میشه چون پروژه تموم شده و ی جورایی همه احساس رضایت دارند (حتی به شخصه اگه تو اون دوران به مشکلی بخورم باز سعی میکنم طعم شیرین پایان کار رو حفظ کنم) در کل من که این عکسارو میبینم آرامش میگیرم شما رو خبر ندارم.?

• Like
Reactions: last of amir

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
پوزش میخوام از عزیزانی که تو عکس جا نشدن:D

رامین که قشنگ داره کف بالا میاره یه طرف :))
اون امیر و ری اکشنش یه طرف:D
حتما سواله پیش اومده که چرا z-fan اینجاست? :-?
جواب: اگه به میمیک صورتش دقت کنید داره میگه من اینجا چکار میکنم:))
#blackhappinessmatter

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
پلات کردن به معنی جویدن بازی نیست لزوما. مثال همین فال آوت ۴ یا راکت لیگ.
با حرف دوستمون موافقم. من و داداشم قرار گذاشتیم روزی دو چپتر بریم نوبتی
چون اگه یکی بره کامل اون یکی از ری اکشن های کسی که کامل رفته متوجه میشه چه خبره
روزی دو چپتر خوبه به نظرم اگه چپتر لانگ مثه چپتر ۱۰ آنچارتد ۴ هم بود روزی یه چپتر.
ده روزه اگه تموم بشه لذت کافی برده شده ذهن هم قدرت تحلیل و هضم داره.
بدترین بازی که تموم کردم تو خاطرم خیلی بد مونده بلک آپس ۱ بود که نصف روزه تموم کردم هنوز متنفرم ازش چون خیلی زود تمومش کردم و اصن نفهمیدم چی شد با اینکه بازی داستانش خیلی خوبه

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
Now I’m ready

این روزا که همه جا بازار استریم نسخه اول بازی به شدت داغه و معمولا جزو TOP هاست ، منم شانسی داشتم استریم رو نگاه میکردم که یه ورزشی به مغزم بدم جهت آمادگی برای جمعه لحظه موعود یه دیالوگ دیدم که اونجا جوئل داشت بار اول تیرکمان میگرفت دستش ، الی بهش میگه بزار من ازش استفاده کنم ، من تو اینجور چیزا خوبم که خب جوئل اجازه نمیده ، حالا الی به مرحله مستر استفاده از کمان رسیده :D و واقعا حس میکنم کارش با کمان خوب خواهد بود ، همونطور که ۷ سال پیش وعده داده بود

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
پیروی حرف دوستان، نظر شخصی منم اینه که با ارامش بازی کنین و اصلا عجله نکنین. مخصوصا که بازی اینقدر داستان محور و هنجاری هست و هضم این اطلاعات نیاز به تفکر و ارامش داره.

من خودم این نسل شاید بخاطر همین نان استاپ بازی کردن ها بود که از بعضی بازیا متنفر شدم :D TLG و order مثال بارزشونن :D حتی رچت هم با اینکه وحشتناک باحال بود، این نان استاپ رفتنش (ظهر شروع کردم شب ساعت 9 شب تموم شد :D) اونقدر که باید بهم حال نداد.

و برای این بازیم با وجود مشغله شدید میخوام تا شده هیچ عجله ای نکنم شاید حتی مجبور شم بین بازی یک هفته بیام کنار و نتونم بازی کنم. ولی خب این مسئله رو ترجیح میدم به این که بیام 2-3 روزه نان استاپ تمومش کنم و اعصاب و چشمامو به فاک بدم و هیچ لذتی نبرم از بازی :D

Knigh_homi

کاربر سایت
Sep 4, 2017
199
در مورد این سرعت بازی کردن به نظرم واقعا حد وسط بهترینه. من از دو مدلش خاطره بد دارم به خصوص در مورد خیلی با حوصله بازی کردن. بازی سریع که shadow of tomb raider که حالا درسته بازی ضعیفیم بود ولی دو سه روزه تا تهش رفتم و الان اسم لارا هم میاد میخوام بالا بیارم. اما با حوصله.. متاسفانه من رد دد ۲ رو خیلی وقتم گذاشتن سرش اما به علت طولانی شدن بیش از حد اون بار احساسی داستان روم تاثیر نذاشت و ازین بابت خیلی ناراحت شدم.
اگر دقت کرده باشین این مسئله تو سریال دیدنم خیلی احساس میشه. اگر مثلا هفته ای یه اپیزود ببینیم اون همراهی با کارکترها تو ادم بوجود نمیاد. اما دیدن رگباری روزی دو سیزن هم یجوری ادمو غرق میکنه که از دنیای واقعی فاصله میگیره و یه حس پوچی به ادم دست میده.

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
به نظر من هر کی بازی رو شروع کرد 2 هفته خودش رو بیرون از اینترنت قرنطینه کنه

هم اینکه بعد از انجام این بازی اون آدم سابق نیست هم ممکنه به بقیه سرایت کنه اونا هم اسپویل کنن بازیو

هم اینکه واقعا آدم زباله ای هستی اگر اسپول کنی
من میخواستم گیم پلی خودمو بذارم تو آپارات !!! که دیگه بیخیال میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر