PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
من دیگه خودم دست و دلم برای بازی کردن این بازی ها روی ps4 نمیره...

.........
نصفه شب از خواب پریدم.... ساعت گوشی رو نگاه کردم دیدم 3 و 40 دقیقه است... گفتم خاک بر سرم دانلود بازی پرید....
این دو شب سرعت بهتر شده بود... دیشب یه 4 ساعت 26 گیگ گرفتم امشبم یه 2 ساعت 16 گیگ...
دیگه، 61 گیگ شد، فردا شب دیگه تمومه...

خوب شد 7 روز وقت داددن برا دانلود...

........

نکته خیلی عالی که دیدم هنوز هیچکس بهش توجه نکرده، لیک نشدن نسخه فیزیکی بازیه... خیلی نگران بودم یکی دو هفته قبل انتشار دسته همه برسه...
من ای دی اس ال نامحدود دارم کلا گذاشتم برای دانلود 78 گیگ حدودا یه روز و یه شب طول کشید ولی یه بارم برقمون رفت کوپ کردم گفتم پرید ولی برق اومددیدم داره ادامشو میده ولی حیف این چند روز تعطیلی باید بشینیم اون اعداد رو نگاه کنیم کاش حداقل پنجشنبه برای پیش خریدی ها بازش میکردن ..... بابا حاج دارکمن اون شیر و باز کن ما اینجا مردیم:)):))

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
یه مطلبی رو من بصورت روشن هنوز نگرفتم اونم اینه که الان که من بازی رو با خرید گیفت کارت تهیه و دانلود کردم روی کنسول خودم اگر مشخصات اکانتم رو به دوستی بدم و اون من رو پرایمری کنه و بازی رو دانلود کنه
- اگه با اکانت من بازی کنه ظرفیت چند حساب میشه و آیا سونی میفهمه که این اون کنسول خریدار بازی نیست؟
- اگه با اکانت خودش بازی کنه ظرفیت چند حساب میشه ؟
- آیا بجز ما دوتا نفر سومی هم میتونه وجود داشته باشه؟ که مثلا بازی رو دانلود کنه ولی دیگه به اینترنت متصل نشه و آیا این کار برای من که بازی رو قانونی خریدم مشکل ایجاد نمیکنه؟
-آخر آیا مثلا من میتونم بازی رو بدم به یکی بعد اون تموم کرد بازی و اکانت و پاک کنه منم پسواردمو عوض کنم بدم به یه کنسول با دوست دیگه همینطور علا برکت اله ؟؟
زیاد شد ولی ممنون میشم کسی جواب بده

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
796
برای منی که تاحالا سر دانلود هیچ بازی ای مشکل نداشتم هم چند بار به مشکل خوردم
مصطفی منم فقط سر همین بازی به مشکل خوردم نمیدونم چشه ارورایی میده که واس بار اوله میبینم
من که دیگه از خیر دانلود مستقیم از psn گذشتم میرم سمت دانلود با pc دردسر داره ولی حداقل خوب دانلود میشه ارور نمیده

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
مصطفی منم فقط سر همین بازی به مشکل خوردم نمیدونم چشه ارورایی میده که واس بار اوله میبینم
سرورها ضعیفن، خارجی‌ها هم بعلت دارمد و ارزش پول بالا بازی نمی‌فروشند در نتیجه اگه نخوان کالکتور فلان بازیو بخرن، دیجیتال بازیو می‌خرن، فک کردی سونی برای چی ps5 دیجیتال معرفی کرد، بعلت اینکه تعداد دانلودرها زیاد هست قطع و وصلی پیش میاد سرورها کشش ندارن

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
796
سرورها ضعیفن، خارجی‌ها هم بعلت دارمد و ارزش پول بالا بازی نمی‌فروشند در نتیجه اگه نخوان کالکتور فلان بازیو بخرن، دیجیتال بازیو می‌خرن، فک کردی سونی برای چی ps5 دیجیتال معرفی کرد، بعلت اینکه تعداد دانلودرها زیاد هست قطع و وصلی پیش میاد سرورها کشش ندارن
اینو حدسشو میزدم الان به خاطر اینکه تو خاور میانه سانسور داره به طور محدود عرضه میشه همه رفتن سمت دیجیتالی
فک کنم نتت پارس افلاین بود یه بسته هایی داره 8 تومن روزانه یه دونه از اونا بگیر بزن دانلود من که میخوام همین کارو کنم

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اینو حدسشو میزدم الان به خاطر اینکه تو خاور میانه سانسور داره به طور محدود عرضه میشه همه رفتن سمت دیجیتالی
فک کنم نتت پارس افلاین بود یه بسته هایی داره 8 تومن روزانه یه دونه از اونا بگیر بزن دانلود من که میخوام همین کارو کنم
فکر نکنم ربطی به قضیه خاورمیانه داشته باشه، چون اونا اهل چنج اکانت و دانلود از فلان اکانت نیستن، تلو مهمترین انحصاری ps4 هست خیلیا خریدن زدن دانلود تو خودت در ماه 3000دلار دارمد داشته باشی بخوای بازی بخری نخوای بفروشی نت 1گیگ هم داشته باشی میری مغازه میخری یا همون خونه با کارت بانکی خرید میکنی و دانلود میزنی؟

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
796
فکر نکنم ربطی به قضیه خاورمیانه داشته باشه، چون اونا اهل چنج اکانت و دانلود از فلان اکانت نیستن، تلو مهمترین انحصاری ps4 هست خیلیا خریدن زدن دانلود تو خودت در ماه 3000دلار دارمد داشته باشی بخوای بازی بخری نخوای بفروشی نت 1گیگ هم داشته باشی میری مغازه میخری یا همون خونه با کارت بانکی خرید میکنی و دانلود میزنی؟
صد رد صد راحت میشستم سر جام اکانت و پیش خرید میکردم و میزدم دانلود و اینجوری زودترم میتونستم بازیو ران کنم

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,622
خب من نسخه یک رو هفته پیش بازی کردم ، کمیک های tlou رو هم خوندم، هرچند از لحاظ داستانی چیز خاصی رو اضاف نکردن و تنها پیش درامدی برای dlc left behind بودن. امروز هم بشینم لفت بیهایند رو بزنم که کاملا برای جمعه اماده باشم

8A200403-1279-4A54-B995-EF704DD772F8.jpeg

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
یه مطلبی رو من بصورت روشن هنوز نگرفتم اونم اینه که الان که من بازی رو با خرید گیفت کارت تهیه و دانلود کردم روی کنسول خودم اگر مشخصات اکانتم رو به دوستی بدم و اون من رو پرایمری کنه و بازی رو دانلود کنه
- اگه با اکانت من بازی کنه ظرفیت چند حساب میشه و آیا سونی میفهمه که این اون کنسول خریدار بازی نیست؟
- اگه با اکانت خودش بازی کنه ظرفیت چند حساب میشه ؟
- آیا بجز ما دوتا نفر سومی هم میتونه وجود داشته باشه؟ که مثلا بازی رو دانلود کنه ولی دیگه به اینترنت متصل نشه و آیا این کار برای من که بازی رو قانونی خریدم مشکل ایجاد نمیکنه؟
-آخر آیا مثلا من میتونم بازی رو بدم به یکی بعد اون تموم کرد بازی و اکانت و پاک کنه منم پسواردمو عوض کنم بدم به یه کنسول با دوست دیگه همینطور علا برکت اله ؟؟
زیاد شد ولی ممنون میشم کسی جواب بده

1- اگه بیاد داخل اکانت شما و بازی رو انجام بده ظرفیت 3 حساب میشه و اینکه دیگه شما نمیتونی همزمان باهاش بازی کنی (فقط یک نفر میتونه در آن واحد از اکانتت استفاده کنه یا خودت یا دوستت)
2- اگه با اکانت خودش بازی کنه ظرفیت 2 حساب میشه (باید اول اکانت شما رو اکتیو پرایمری کنه)
3- نفر سوم اگه بخواد بازی کنه باید باز هم اکتیو پرایمری کنه اما اگه به اینترنت وصل بشه بازی قفل میشه و دیگه باز نمیشه. (مشکلی برای اکانتت پیش نمیاد)
4- هر ظرفیت رو فقط یک کنسول میتونه استفاده کنه. اگه بخوای به افراد زیادی بدی باید نفر قبلی حذف بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر