PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,113
نام
نـــــــویـــــــــد
به شکل خلاصه آدم بخواد حال و روزمون رو توصیف کنه میشه اینکه داریم پاره میشیم از شدت هیجان :D
از یه طرف ایونت PS5 ساعت ۰۰:۳۰ و ازون طرف امتیازات TLOUP2 ساعت ۱۱:۳۰ صبح. لحظات قشنگی رو داریم سپری میکنیم در این دنیای نکبت :D

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,151
نام
davood
برای ما که تو این اوضاع اینقدر هیجان انگیز برا اونای که پول کالکتور الی با ps5اونم day one پولشون حاضر ببین چه جوریه

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,075
نام
AmiR
به شکل خلاصه آدم بخواد حال و روزمون رو توصیف کنه میشه اینکه داریم پاره میشیم از شدت هیجان :D
از یه طرف ایونت PS5 ساعت ۰۰:۳۰ و ازون طرف امتیازات TLOUP2 ساعت ۱۱:۳۰ صبح. لحظات قشنگی رو داریم سپری میکنیم در این دنیای نکبت :D
من واسه نقد های TLoU بیشتر از ایونت ه هیجان دارم :D

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,194
نام
Amir
من واسه نقد های TLoU بیشتر از ایونت ه هیجان دارم :D
حقیقتا فکر کنم بیشتر فن‌های سونی وضعیتشون اینطوری باشه. چون من تلو رو پیش‌خرید کردم و قراره همون لحظه پلی بدم ولی اصلا مشخص نیست که بتونم ps5 رو با این وضع قیمتا بخرم، هایپم هم برای نمایش بازی‌هاش بیشتر به خاطر حس سونی‌فن بودنمه :D( صدالبته اینکه قراره یه‌سری بازی‌هایی که معرفی میشن برای ps4 هم بیان مثل RE8 که خیلی منتظر معرفیشم) تلو هم یجورایی بزرگترین بازی توی زندگیمه و ۷ سال براش صبر کردم و حقیقتا اگه دوره گیم زدنم با تلو به پایان برسه(یا حتی زندگیم) کاملا راضیم :D

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
یک فرد روسی که بازی رو داره یه سری عکس فرستاده از همون محیط E3 2018 که می‌گفتن دانگرید شده :D البته عکسا بی‌کیفیتن. ویدیوش هم هست
فقط باید بگم وایییییییییییییییییییییییییی ~X(~X(دیگه صبرم تمووم شده هر روز دارم دلست ۱ میرم ولی دیگه جواب نمیده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر