PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,240
نام
ماکان
View attachment 145912
مثل اینکه بازی تروفی درجه سختی نداره و یکی دوجا خوندم که پلات کردنش ساده‌اس نسبتا.

بهترین خبر ممکن همینه:D میره تو لیست من برای پلت کردن:D شماره قبلی رو میخواستم پلت کنم اما فکر کنم 30% رو هم نتونستم بگیرم:D

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,181
نام
Amir
بهترین خبر ممکن همینه:D میره تو لیست من برای پلت کردن:D شماره قبلی رو میخواستم پلت کنم اما فکر کنم 30% رو هم نتونستم بگیرم:D
من دقیقا یادمه دفعه اولی که بازی رو گرفتم(یه هفته بعد انتشار) اینقدر تروفی نداد شک کردم که گلیچی باشه یا مشکل از بازی باشه یا چیزی. یهو وقتی تموم شد تازه تروفی درجه سختی داد :D

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
914
نام
amin
من که نسخه اول رو روی درجه سختی آخر یعنی گراندد تمومش کردم که چالش برانگیز بودش خدا این نسخه هم مثل همون باشه .

mdtnt

کاربر سایت
Jul 10, 2013
444
من از روزی که بازی منتشر شد روی PS4 تا الان بیشتر از 15 بار برای پلات کردن بازی استارت زدم همه تروفی ها رو هم گرفتم سه بار فقط روی گراندد تموم کردم ولی این تروفی I want to talk about it رو فقط بهم نمیده مثل این که گلیچ داره همه کارهاش هم انجام دادم ولی تروفی رو نمیده نسخه جدید اومد هنوز گیر همین یک تروفی هستم برای پلات کردن بازی

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,451
نام
محمد
چقدر بد که تروفی Difficulty نداره ! :|
بنظرم بیشتر بخاطر همون جریان Accessible بودن بازی بوده باشه، حداقل امیدوارم یک ریواردی برای درجات سختی بالا باشه، نباشه، تموم کردن بازی در درجات سختی بالا ارزشی نداره.

• Like
Reactions: noorihamid99

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,035
نام
مازیار
نه نه نه نه نه... نهههههه نه

دیدن این صحنه از صد تا کلیکر ترسناک‌تره... همینطوری با لیک ها سر کردیم... بازی زودتر بیاد دیگه نت پر اسپویل میشه...

........

مثل اینکه رضایت نیل رو گرفتن که دیگه گیمر آزاری نکنه و بازی تروفی سختی نداره

• Like
Reactions: only sony

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
نه نه نه نه نه... نهههههه نه

دیدن این صحنه از صد تا کلیکر ترسناک‌تره... همینطوری با لیک ها سر کردیم... بازی زودتر بیاد دیگه نت پر اسپویل میشه...

........

مثل اینکه رضایت نیل رو گرفتن که دیگه گیمر آزاری نکنه و بازی تروفی سختی نداره

زودتر که نمیفروشن. روی باکسها نوشته قبل از June 19 حتی توی ویترینها هم‌ نباید بره

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
خدا لعنت کنه اسپویلرها رو
الان باید این تاپیک پر بحث و گفت و گو و تئوری میشد
هر کسی میومد یک مسئله مطرح میکرد و کلی سرش بحث میشد
سر اون اسپویلای لعنتی الان یه عده که داستان براشون لو رفته یه عده هم به خاطر همین موضوع اصلا دلشون نمیخواد بحث و گفت و گو کنن !

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,706
نام
عرفان
زودتر که نمیفروشن. روی باکسها نوشته قبل از June 19 حتی توی ویترینها هم‌ نباید بره
بازی دست retailer بیفته دیگه باید پخش شده حسابش کرد. البته الان که فکر میکنم این که بازی تو خاورمیانه بن شده خیلی خوب شد احتمال پخشش کمتر. به نظرم یه مقدار زود رسید دستشون.

• Sad
Reactions: vaan 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر