PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,024
حالا خارج ازین جوی که علیه بازی (اونم مقطعی) به وجود اومد من به نظرم از الان بهترین روزا برای سونی و فن ها رقم میخوره یعنی الان قشنگ سونی میتونه جولون بده 2 تا انحصاری بزرگ تو راهه تریلرهاشون و... تا ریلیز 2 تا بازی و از اونور هم که معرفی کامل PS5 و مهم تر از همه پروژه های انحصاری نسل بعد!

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
من که نمیبینم امیدوارم داستانی نباشه و اینجا هم سرش بحث نشه... خیلی باحال میشه بیان جاهای اسپویل شده رو تریلر کنن.. که مثلا بگن چیز خاصی از بازی اسپویل نشده و همه با شرایط یکسان برن سراغ بازی....

ضمنا یاد آوری باشه من خودمم کمی اسپویل شدم

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,194
نام
Amir
برای اولین بار تو عمرم یه بازی رو پری‌اوردر کردم :x به شدت هم منتظر تریلر فردام و دوست دارم جوری باشه که یکم این جو مجازی رو مثبت کنه. جدی حالم بد میشه وقتی اون دیس‌لایک‌های مسخره رو میبینم چون توی این ۴ سال واقعا یه ارتباط عاطفی عجیبی با بازی برقرار کردم و شاید این اولین بازی‌ایه که بعد از دوران نسل هفت اینقدر براش هایپم

M..AR..A

کاربر سایت
Dec 4, 2009
551
نام
REZA HECTOR

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
ازونجایی که ناتی تا حالا متای بالای ۹۶ نداشته خیلی دوست دارم که حداقل یه ۹۷ ببینم :D میدونم انتظار زیادیه...

من منطقم بهم میگه بازی از هر لحاظ پیشرفت کرده و به مراتب بهتر شده از نسخه اول پس نباید کمتر از نسخه اول نمره بشه

از اونطرف دلم میگه بازی هایی که حاشیه اطرافشون بوده روی نمرات شون تاثیر گذاشته، از طرفی محتوا های جنجالی مثل گرایشات جنسی، سگ کشی، خشونت افراطی و داستان سادیستیک بازی میتونه باعث نمرات پرت و پایین کشیدن متای بازی بشه

مطمئن باشیم فقط از مولتی بازیه... نریم اسپویل داستانی ببینیم

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,194
نام
Amir
من منطقم بهم میگه بازی از هر لحاظ پیشرفت کرده و به مراتب بهتر شده از نسخه اول پس نباید کمتر از نسخه اول نمره بشه

از اونطرف دلم میگه بازی هایی که حاشیه اطرافشون بوده روی نمرات شون تاثیر گذاشته، از طرفی محتوا های جنجالی مثل گرایشات جنسی، سگ کشی، خشونت افراطی و داستان سادیستیک بازی میتونه باعث نمرات پرت و پایین کشیدن متای بازی بشه

آخه وقتی یک چیزی "کامل" هست دلیلی برای ایراد گرفتن ازش نیست که نمرش بیاد پایین. به یاد ندارم که از یک بازی به خاطر خشونت افراطی و ... نمره کم بشه. فقط فکر کنم Manhunt این مشکلو داشته نه؟ بعد از طرفی به یوبیسافت سر نهنگ‌‌کشی و ماهیگیری گیر دادن ولی درنهایت اتفاقی نیوفتاد. اون سادسیم و ... هم توی جو بازی قرار بگیریم کاملا منطقی خواهند بود احتمالا. تلو یک هم به خاطر مشکلات هوش مصنوعی شاید میشد یکم بهش خرده گرفت ولی این حتی تو گیم‌پلی هم میتونه گیم‌چنجر باشه

• Like
Reactions: only sony

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,868
نام
میلاد
من الان يه ريسك كردم باز كردم لينك رو، آره فقط يه تيكه عكس از قسمت كرفت كردن هستش :D
مثل اينكه حتي عكس رو هم بريدن كه چيزي هم برامون اسپويل نشه

• Like
Reactions: vaan 2

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,797

M..AR..A

کاربر سایت
Dec 4, 2009
551
نام
REZA HECTOR
کلا ۲ تا عکس از سیستم کرفتینگ بازیه تو مولتی .
همین که نشون میده اینقدر ساخت مولتی جلو رفته خیلی جایه امید واری داره احتمالا گذاشتن برای لانچ PS5 .
-----------
چقدر خوب میشه فردا تو تریلر مولتی هم تایید بشه یعنی همه چیز و میشوره میبره =P~

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر