PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
حقیقتش منم یه حس تنهایی خاصی دارم و هرکی که به اون تاپیک اضافه میشه خوشحال میشم :D دیشب آرزو کردم که وقتی بیدار میشم حافظه کوتاه‌مدتم پاک بشه
اولش من بی نهایت ناراحت شدم که برام اسپویل شد ولی بحثای اون گروه رو هم خیلی دوست داشتم به هر حال بدی داشت ولی خوب خوب هم بود در نهایت اتفاقا عطشم برای بازی بیشتر هم شده

ولی در نهایت پیشنهاد میکنم مواظب باشید اسپویل نشه براتون حیفه بازی چیزایی داره که دست اول تجربه کردنشون میرزه حواستون رو جمع کنید

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
821
نام
رضا
برای من که اصلا از اول ریفاند نشد همچنان تو لایبراری قسمت pourchased هست ولی با تاریخ 30 روز مانده به ریلیز بازی . تو استور که میرم وقتی اسم بازی رو سرچ میزنم بالا میاره گزینه پراوردر داره و روش کلیک میکنم میره صفحه چگونگی پرداخت. انگار باید دوباره بخرم کسی میدونه علتش چیه. نکنه واقعا یادشون رفته خریداری قبلا شده

MO021

کاربر سایت
May 23, 2013
470
نام
Morteza
برای من که اصلا از اول ریفاند نشد همچنان تو لایبراری قسمت pourchased هست ولی با تاریخ 30 روز مانده به ریلیز بازی . تو استور که میرم وقتی اسم بازی رو سرچ میزنم بالا میاره گزینه پراوردر داره و روش کلیک میکنم میره صفحه چگونگی پرداخت. انگار باید دوباره بخرم کسی میدونه علتش چیه. نکنه واقعا یادشون رفته خریداری قبلا شده
برای منم دقیقا همینطوره. بازی با تاریخ قدیم توی library هستش اما توی استور باید دوباره بخرمش. هیچ ریفاندی هم نشده. نمیدونم درست بشو هستش یا رفت تو پاچمون

Sent from my SM-N9750 using Tapatalk

• Like
Reactions: .:Melkor:.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,053
نام
نیما
من به یه دلیل بازی رو پیش خرید نکردم ، اونم اینه که احتمال اینکه قبل از تاریخ انتشار دیسکش پخش بشه هست ، کم نداشتیم از این موارد که حتی 1 هفته زودتر دیسک بازی ناخواسته پخش شده ! اونموقع یکم سخته که تویی که پیش خرید کردی منتظر بمونی در حالی که ملت تموم کردن بازی رو :D .

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
من به یه دلیل بازی رو پیش خرید نکردم ، اونم اینه که احتمال اینکه قبل از تاریخ انتشار دیسکش پخش بشه هست ، کم نداشتیم از این موارد که حتی 1 هفته زودتر دیسک بازی ناخواسته پخش شده ! اونموقع یکم سخته که تویی که پیش خرید کردی منتظر بمونی در حالی که ملت تموم کردن بازی رو :D .
GTA V یک هفته کامل قبل انتشارش سر کوچمون داشتن کپیشو میفروختن. یا Uncharted 4 نمیدونم یادت هست یا نه کامیون حمل دیسکش دچار مشکل شده بود یهو یه کامیون از بازی افتاده بود دست خلق الله. زیاد پیش میاد این موارد ولی متاسفانه یا خوشبختانه اینجور وقتا کسایی که بازی رو دارن ارزون نمیفروشن و پول خون باباشونو میخوان

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اینا همینجوری کرونا رو بهونه کردن چهارلا پهنا میفروشن به خلق الله، حالا لست 2 که کلی سرودست میشکنن براش توی این شرایط خدامیدونه چه قیمتی براش بذارن

• Like
Reactions: SHAYAN1999

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,226
قیمت فیزیکی بازی روز اول کم کم 2میلیون قیمت میخوره.شاید تا 1 ماه همین قیمت باشه.سر رد دد 2 بدجور نقره داغ شدم.دیگه پست دستمو داغ کردم از این اشتبا ها نکنم.

• Like
Reactions: SHAYAN1999

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,594
نام
امین

من یادمه زمان ps3 یه بازیو 2 ماه زودتر از زمان انتشارش بازی کردم!
اونم White Knight Chronicles II بود.
یادش بخیر 35 تومن اورجینال و اکبند خریدمش.
---

متاسفانه بازی واسه منم اسپویل شد اونم تو یه مهمونی!
دوتا نفهم یهو بدون هیچ مقدمه ای کار و تموم کردن واسم :|

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اینا ایول 3 رو حدود 1200 فرو کردن لست قبل ریلیز اصلی خدا میدونه چند بدن، خلاصه یا شریکی بگیرین یا اکانت و تا چند ماه بعد ریلیز آرشیو کردن رو فراموش کنید، البته بعضیا 5 میلیون براشون پول خورده خب اگه اینجوریه بخرین

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من یادمه زمان ps3 یه بازیو 2 ماه زودتر از زمان انتشارش بازی کردم!
اونم White Knight Chronicles II بود.
یادش بخیر 35 تومن اورحینال و اکبند خریدمش.
---

متاسفانه بازی واسه منم اسپویل شد اونم تو یه مهمونی!
دوتا نفهم یهو بدون هیچ مقدمه ای کار و تموم کردن واسم :|
امین سر بتلفیلد 3 یادته چه شلواری در آوردن؟ :))

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,194
نام
Amir
قیمت فیزیکی بازی روز اول کم کم 2میلیون قیمت میخوره.شاید تا 1 ماه همین قیمت باشه.سر رد دد 2 بدجور نقره داغ شدم.دیگه پست دستمو داغ کردم از این اشتبا ها نکنم.
نه اگه مرز‌ها باز بشن این اتفاق نمیوفته و روز اول حدود ۷۰۰ ۸۰۰ تومن درمیاد.
من یه ۳۰۰ ۴۰۰ نگه داشتم که بزارم رو استاروارز با تلو عوض کنم :D میدونم زیادی خوشبینم.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,053
نام
نیما
در مورد قیمت درسته گرونه ولی هر چی بخری به همون نسبت میفروشی ، حداقل سر TLOU II ضرر خاصی نمیکنی ، من Doom Eternal رو 1100 خریدم ، بعد از 10 روز 900 فروختم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر