PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
۳۴ روز تا تاریخ عرضه قبلی بازی ؟ ول کنید اون تاریخو دیگه داغ دل مارو تازه نکنید اقا جان :D
البته روز شمارش تو library کنسول هنوز کار میکنه و تو ویکی پدیا بازی هم همون تاریخه و فکر کنم عمومی نباشه عوض کردنش یعنی خودشون بتونن فقط عوضش کنن پس بعید نیست همون تاریخ عرضه بشه

• Sad
Reactions: dark spartan

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
البته روز شمارش تو library کنسول هنوز کار میکنه و تو ویکی پدیا بازی هم همون تاریخه و فکر کنم عمومی نباشه عوض کردنش یعنی خودشون بتونن فقط عوضش کنن پس بعید نیست همون تاریخ عرضه بشه
تقریبا مثل ادمی میمونه که مرگ مغزی کرده و ضربان قلبش میزنه دیگه ؟ :D رو اون تاریخ دیگه نمیشه حساب کرد قطعا ! یعنی خیلی خیلی بعیده !

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,403
نام
امین
به هیچ وجه به هیچ وجه تاکید میکنم به هیچ وجه سمت یوتیوب نرید یک نفر نمیدونم کد pre-alpha build بازی رو چجوری داره(wtf :|)، داره کل بازی رو اسپول میکنه. به شدت اسپویل‌های خفنی هم هستن.
گندش بزنن امیدوارم گند نخوره به بازی و سونی هرچه زودتر یک فکری واسه انتشارش بکنه!

Timey Wimey

عضو تحریریه
Aug 15, 2014
260
نام
محمد زمانی
به هیچ وجه به هیچ وجه تاکید میکنم به هیچ وجه سمت یوتیوب نرید یک نفر نمیدونم کد pre-alpha build بازی رو چجوری داره(wtf :|)، داره کل بازی رو اسپول میکنه. به شدت اسپویل‌های خفنی هم هستن.
گندش بزنن امیدوارم گند نخوره به بازی و سونی هرچه زودتر یک فکری واسه انتشارش بکنه!
دیدم توی ریست‌ارا نوشته بودن یه ویدیو خیلی مهم لو رفته که اسپویل شدید داره. غیر از اون هم لو رفته؟
با این وضع بیش‌ترین ضدحال به خود ناتی‌ داگ میخوره. سونی باید یه فکری به حال تاریخ انتشار بازی کنه.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,065
نام
آریا
به همه دوستان پیشنهاد می‌کنم توی این مدت مواظب جاهایی مثل یوتیوب باشن. حالا بخش نظرات رو میشه یه جوری ول کرد و نخوند، ولی اون بخش ویدیوهای پیشنهادی داغون‌ترین چیز ممکن هست و کافیه قبلش چهار تا دونه ویدیو از TLoU2 دیده باشین تا یهو بهتون ویدیویی از بازی پیشنهاد کنه با یه تیتر بزرگ که مثلاً فلانی فلان‌طور شد و... :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر