PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

dark spartan

کاربر سایت
Feb 11, 2017
685
چند صفحه پیش گفته بودم که به خاطر کرونا، مارکتینگ و فروش بازی ضرر میکنه و احتمال زیاد تاخیر میخوره.بد هم نشد با اون وسواسی که ناتی داگ داره اون ایرادات خیلی ریز و باگ و مسائل فنی رو برطرف میکنه.کاش میشد تو این مدت رو بخش آنلاین هم کار میکردن و باهم عرضه می کردند

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,177
نام
Amir
بالاخره از معلق بودن بین زمین و آسمون دراومدیم#:-S
خبر خوب اینه که بالاخره ساخت بازی تقریبا تموم شده و به مشکل برنخورده ساخت بازی=(( حقیقتش از تاخیر ناراحت نشدم چون فروش بازی به شدت واسم مهمه و اصلا دلم نمیخواد سونی و ناتی‌داگ ضرر کنن و دوست دارم بهترین فروش رو تو بازی‌های انحصاری داشته باشه\m/
ولی اینایی که من میشناسم با اینکه ساخت بازی تموم شده ولی بازم کرانچ می‌کنن تا انتشار بازی :D

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
بعد اونموقع که ما گفتیم کرونا ممکنه باعث تاخیر بشه یه سری از اساتید می‌گفتن پس چرا re3 تاخیر نخورده! کل اروپا و امریکا و دنیا به هم ریخته طبیعی واسه کرونا تاخیر بخوره . رفت واسه مهر و ابان یحتمل :D:|

• Smile
Reactions: only sony

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,737
نام
علی
اقا این بازی نمیدونم چرا طلسم شده حواشی زیاد شده تاخیرا زیاد شد اصلا جو خوبی نیست حداقل از نظر امتیاز بعید میدونم بترکونه یعنی به اون تر و تمیزی u2 و Tlou 1 نشد کار مشخصه. به نظرم 90 91 اینا میشه با این اوضاع n بار تاخیر حواشی و نبود انلاین.... حیف شد Tlou II باید خیلی تمیز تر از اینا کار میشد و برنامه ریزی پشتش بود

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
یکی بیاد دلیل عقلانی تاخیر بازیو بگه
یعنی چی بازی ساختش تموم شده ولی تاخیر خورده؟
به دلایل اقتصادی؟ جلل الخالق!!!
بخاطر کرونا؟ لول
بعد چرا تاریخ دوباره اعلام نکردن ؟آها خب اینبار دیگه خجالت کشیدن تاریخ دقیق همراه با روز و ساعت بدن
از کجا معلوم نره واسه سال دیگه؟

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,177
نام
Amir
یکی بیاد دلیل عقلانی تاخیر بازیو بگه
یعنی چی بازی ساختش تموم شده ولی تاخیر خورده؟
به دلایل اقتصادی؟ جلل الخالق!!!
بخاطر کرونا؟ لول
بعد چرا تاریخ دوباره اعلام نکردن ؟آها خب اینبار دیگه خجالت کشیدن تاریخ دقیق همراه با روز و ساعت بدن
از کجا معلوم نره واسه سال دیگه؟
خب الان مشخص نیست که چه زمانی کرونا از بین بره‌‌.
اگه قرار بود خرداد بیاد که خب نسخه‌های فیزیکی بازی رو هوا میموند طبیعتا؛ صدرصد به فروش بازی ضربه میخورد. خیر سرش بزرگترین انحصاری سونیه، کشکی که نمیتونن بدنش بیرون

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,035
نام
مازیار
یه خبرنگار فرانسوی این ادعا رو کرده و همونطور که گفتم خبر رسمی نیست، ولی گویا درسته. به هر صورت برای سونی باید خیلی سخت باشه بازم تاخیر بزنه، اما باید از اعمال فشار زیاد هم نگران بود. طوری نشه بعد عرضه TLoU2 همه از ND برن و استدیو متلاشی بشه. با این جو منفی که علیه این استدیو هست کمتر کسی هم حاضر میشه بره اونجا سلامتیش رو ریسک کنه. به عنوان یه طرفدار امیدوارم سونی یه تجدید نظر اساسی تو کار اینا بکنه و با اختصاص دادن نیروی بیشتر فشار رو کم کنه. وگرنه از ND عزیز ما دیگه چیزی باقی نمیمونه.

میدونید الان چه حسی دارم... حس میکنم ناتی داگ و the last of us شده مثل یه نجاست و هرمگس و خرمگسی با ولع میخواد بیاد برکتی از این سفره برداره.... دیگه حال به هم زن شده این اوضاع... مثلا این خبر به گوش کوتاکو و ignو و و و نرسیده، ولی یه یوتیوبر فرانسوی راحت از لایه های پنهانی مدیریتی سونی و ناتی داگ افشا گری میکنه
........

در مورد تاخیر هم اگه لازمه دو سال هم تاخیر بخوره باید بخوره... با گوست و دیز گان و حتی هورایزن و غیره هم طرف نیستیم... با بازی طرفیم که شماره اولش علم یکی از بهترین بازی های تاریخ رو حمل میکنه....
جدا از اینکه قضیه ناموسیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر