PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
پاکش کردم >:)

------------------------
خیلی دوست دارم تا انتشار بازی یه سکوتی اینجا حاکم بشه
نـه فن آرتی
نـه بحث های الکیِ بی‌معنیِ بی‌پایان
نـه فن بوی بازی نـه هیت ورزیدن

-------------------------

• Like
Reactions: JohnnySilverhand

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
خوب این مورد تعریف من خودم هم نمیدونستم مرسی ممنون میرم ببینم چجوری هستش برای TV خود من اولین بارم این موضوع شنیدم.
یه بخشی تو ستینگ تی وی هست بنام HDMI UHD COLOR تو اون قسمت میگه این حالت رو روی کدوم خروجی میخواین ست کنیند شما هم از 1 تا 4 رو هرکدوم که کنسنول بهش وصله تیک میزنی

• Like
Reactions: vivanred

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,719
پاکش کردم >:)
------------------------
خیلی دوست دارم تا انتشار بازی یه سکوتی اینجا حاکم بشه
نـه فن آرتی
نـه بحث های الکیِ بی‌معنیِ بی‌پایان
نـه فن بوی بازی نـه هیت ورزیدن

-------------------------
مهم علاقته که نشونش دادی، اونو نمیتونی پاک یا پنهونش کنی، توی شلوغیای زندگی.. بعضی اوقات دوس داریم حتی از علایقمون دست بکشیم، ولی خب همیشگی نیست و دلیلش فقط اشباع شدن ازشه، نیاز نیس احساسی باهاش برخورد کنی، خوش اومدی :D

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,437
نام
رضا چشمی
دوستان من برای این بازی دیروز رفتم یه پلی پرو گرفتم که آماده باشه ، پلی قبلی رو هم دادم به بچم خخخ مستقل بشه ولی یه مشکلی هست با اینکه تی وی ام 4k هست و hdr داره ولی تو ست آپ پلی استیشن میزنه hdr ساپورت نمیشه ! کسی دلیلش رو میدونه ؟ در ضمن تی وی هیچ جایی برای روشن یا خاموش کردن HDR نداره

درست شد .. باید برای خروجی hdmi تو تی وی تنظیم میکردیم
به نظرم کلا بی خیال HDR بشید بهتره فناوری HDR واقعا چیزی که تبلیغ می کنن نیست یا شاید هم کنسولهای فعلی توانائی نمایش درست HDR رو ندارن.من یه سونی D8500 داشتم که به رحمت خدا رفت هر وقت اچ دی آر رو فعال می کردم رنگ ها عوض اینکه شفاف تر به نمایش دربیان کدر و بی روح می شدن کلی هم تو اینترنت گشتم دنبال یه کانفیگ خوب آخرش چیز درست وحسابی براش پیدا نکردم کلا HDR رو خاموش کردم(البته به استثنای Pes2018) که اونم با بالا بردن برایتنس تصویر رنگها کاملا زنده تر و پویا می شدن الان هم که سامسونگ دارم به قدری HDR روش بی کیفیت هست که اینم بی خیال شدم 100 رحمت به همون D8500

آخرین ویرایش:

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
به نظرم کلا بی خیال HDR بشید بهتره فناوری HDR واقعا چیزی که تبلیغ می کنن نیست یا شاید هم کنسولهای فعلی توانائی نمایش درست HDR رو ندارن.من یه سونی D8500 داشتم که به رحمت خدا رفت هر وقت اچ دی آر رو فعال می کردم رنگ ها عوض اینکه شفاف تر به نمایش دربیان کدر و بی روح می شدن کلی هم تو اینترنت گشتم دنبال یه کانفیگ خوب آخرش چیز درست وحسابی براش پیدا نکردم کلا HDR رو خاموش کردم(البته به استثنای Pes2018) که اونم با بالا بردن برایتنس تصویر رنگها کاملا زنده تر و پویا می شدن الان هم که سامسونگ دارم به قدری HDR روش بی کیفیت هست که اینم بی خیال شدم 100 رحمت به همون D8500

برو رو یه tv درست حسابی ببین نظرت عوض میشه!

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
Hdr رنگ ها رو شفاف نمیکنه، عمق بیشتری به رنگ ها میده و تفکیک بیشتری حس می‌کنی !

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
من فکر کردم فقط خودم نظرم اینه که hdr مذخرفه ! منم هر بار تو هر بازی hdr رو فعال کردم جز کدر شدن و تار شدن رنگ ها چیز دیگه ای ندیدم !

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,053
نام
نیما
دلیل اینکه فکر میکنید HDR بده چون همه ی رنگها رو واقعی تر و دقیق تر نشون میده . SDR رنگها فانتزی تر و تند تر هست واسه همین شاید جذابتر بنظر برسه ، ولی تفکیک رنگ و واقعی بودن رنگها در HDR اصلا قابل مقایسه نیست با SDR . مخصوصا تو محیط های کم نور و تاریک که کلا SDR کاملا باید صحنه رو ترک کنه ... میتونم بگم HDR مثل دختری هست که بدون آرایش زیباست و SDR دختری که با آرایش غلیظ زیباست ...

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,437
نام
رضا چشمی
Hdr رنگ ها رو شفاف نمیکنه، عمق بیشتری به رنگ ها میده و تفکیک بیشتری حس می‌کنی !

مانور شرکت‌ها و جنس تبلیغاتشون عکس گفته شما رو نشون می ده تو عکس پایین در HDR کیفیت رنگ‌ها شارپ تر و غلظت رنگ‌ها بیشتر در نتیجه عمق میدان بیشتره

sony-sdr-vs-hdr-b-5bbf9fd0c9e77c0051786eb6.jpg

bear14

کاربر سایت
Apr 24, 2017
223
کسکم مشکل tvداری صدرصد
برای مثال بازی thelastofus1یا انچارتد4رو hdrرو فعال کن تا ببین چه تفاوتی میزاره وقتی hdrاینها رو ببینی دیگه به هیچ عنوان نمیتونی hdrرو خاموش کنی ..

• Like
Reactions: rezvideo

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,437
نام
رضا چشمی
کسکم مشکل tvداری صدرصد
برای مثال بازی thelastofus1یا انچارتد4رو hdrرو فعال کن تا ببین چه تفاوتی میزاره وقتی hdrاینها رو ببینی دیگه به هیچ عنوان نمیتونی hdrرو خاموش کنی ..
دوست عزیز اگر منظور شما از HDR تصویریه که بالا گذاشتم باشه من تسلیمم در غیر اینصورت همون Sdr رو ترجیح می دم ولی تجربه نشون داده که hdr دقیقا عکس تصویر بالاست.
من تنظیمات مختلفی رو از سایتهای معتبر مثل rting ,the verge و CNET پیدا کردم و تست کردم اما نتیجه ای که بدست آوردم یه تصویر بی روح با رنگ‌های مرده و عمق میدان خیلی پایین بود
تلوزیون قبلی و فعلیم هر دو از میان رده های زمان خودشون هستن ولی بعید می دونم اختلاف تصویر در قیاس با بالا رده ها بیشتر از ۳۰ درصد باشه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ps3_360_wii

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,798
نوشتتون مطممئنا درست نیست..اون اوایلی که hdr امده بود رو کنسول تو بیشتر بازی ها کیفیت hdr واقعا خوب نبود و رو حالت معمولی احساس بهتری ادم داشت..اما رفته رفته تو بازی های جدید این مشکلات حل شد که تو بازی GOD OF WAR به اوج خودش رسید ...یعنی الان باور کن تو بازی Red Dead وقتی HDR رو خاموش میکنم حالم از بازی بهم میخوره..کیفیت نورپردازی به شدت افت میکنه رو کلیه میحط بازی خصوصا روی برگها و چمنها و حالت کاملا بی روح به خودش میگیره بازی.

• Like
Reactions: rezvideo

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر