PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
تو همین لینکی که گذاشتی اخرش اینو نوشته ! نخوندی خودت ؟ :D
نه هم وقت نکردم معمولا هم نمیخونم همه اخبار :D
این نشون میده چقدر گیمر خوش سلیقه و کهنه کاری هستی :D
وقتی ow بازی نمیکنی یعنی خوش سلیقه ای! آخه چه ربطی داره؟! :-"
دوستان. قلبم گرفت. یکی بهم گفت لست ۲ انلاین نداره. کسی میدونه درسته یا نه? من پیگیرش نبودم. واقعا انلاین نداره?
تو لانچ نداره گفتن به عنوان یه پروژه بزرگ تر میدنش حالا یا آپدیت یا یه بازی جدا فقط دعا نخوان جدا بفروشنش ND سابقش تو این کارا درخشان

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,797
اینم توضیح طراح ارشد روایت بازی خانم هیلی گروس درباره نبود مولتی

به دلیل اینکه The Last of Us Part II یک بازی بزرگ و پیچیده است، تصمیم گرفتیم که همه‌ی تمرکز خودمان را برروی بخش تک‌نفره قرار دهیم. بنابراین متاسفانه برای یک یا دو ماه بخش چندنفره وجود نخواهد داشت، اما همچنان عمیقا به تیم بخش چندنفره‌ی خود توجه می‌کنیم. آن‌ها باورنکردنی، باهوش و با استعداد هستند و ایده‌های بزرگی در سر دارند.

GFA

یکی 2 ماه باشه که عالیه..من رو 1 سال حساب باز کرده بودم:D
دوستان. قلبم گرفت. یکی بهم گفت لست ۲ انلاین نداره. کسی میدونه درسته یا نه? من پیگیرش نبودم. واقعا انلاین نداره?
موقع عرضه بخش کمپین انلاین نداره ولی بعدا اضافه میشه..ولی تاریخ دقیق مشخص نیست

تو لانچ نداره گفتن به عنوان یه پروژه بزرگ تر میدنش حالا یا آپدیت یا یه بازی جدا فقط دعا نخوان جدا بفروشنش ND سابقش تو این کارا درخشان

جدا هم بفروشن اصلا مهم نیست حداقل برای من فقط و فقط اگر سرور اختصاصی بزارن چه شود.

امیدوارم بیس اصلی دچار تغییر و تحولات شگرف نشه و به استخوان بندی شماره یکش پایبند باشه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: SHAYAN1999

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,053
نام
نیما
من

53 سالمه و از آواتارم میبینی که از زمان شینوبی و شورش گیم بازی میکنم یه جورایی فکر کنم پدر بزرگ بازی ستنر باشم خخخخ ولی از پریشب صد بار تریلر رو دیدم برای بازی اون هم لحظه شماری میکنم ....اینو گفتم که اینجا هم داریم;)

خدایی ؟! خیلی هم عالی ! اینکه شما با 53 سال سن بازی میکنی خیلی عجیب نیست ولی اینکه با 53 سال سن اینجوری اخبار و حواشی گیم رو هم دنبال میکنی عجیبه برام !
البته من خودم 35 سالمه و فکر میکنم تا زمانی که مغز و چشم و دستام کار میکنه همینم و برعکس اطرافیانم به خودم افتخار میکنم بابت این موضوع :D

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,437
نام
رضا چشمی
من

53 سالمه و از آواتارم میبینی که از زمان شینوبی و شورش گیم بازی میکنم یه جورایی فکر کنم پدر بزرگ بازی ستنر باشم خخخخ ولی از پریشب صد بار تریلر رو دیدم برای بازی اون هم لحظه شماری میکنم ....اینو گفتم که اینجا هم داریم;)
برای اینکه تنها نباشید منم بگم ۴۴ ساله هستم و از زمان تی وی گیم یعنی ۱۳۶۰ شروع کردم و الان هم نمی تونم ترکش کنم :D

gladiator12

کاربر سایت
Mar 20, 2014
415
برای اینکه تنها نباشید منم بگم ۴۴ ساله هستم و از زمان تی وی گیم یعنی ۱۳۶۰ شروع کردم و الان هم نمی تونم ترکش کنم :D
جا داره بگم دمتون گرم تصورش سخته برام
قشنگ اینده خودمه

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
من قول میدم شما تا بازیو بخری تجربش کنی باهاش عشق بازی کنی و پلاتش کنی آنلاین هم اضافه کنن :D
انشالله . خودمم دلم روشنه :D، بازیو پیش خرید میکنیم و بصورت طولانی هم بازی میکنیم و لذت میبریم :D لامصب انلاینش انقدر شاهکار و دلچسب بود که ادم دست خودش نیست نمیتونه دل بکنه :x

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
من قول میدم شما تا بازیو بخری تجربش کنی باهاش عشق بازی کنی و پلاتش کنی آنلاین هم اضافه کنن :D
من که انقدر بازی رو تموم میکنم تا مثل tlou1 حالم بد بشه و دیگه نتونم بازی کنم :D:D:D

• Like
Reactions: killzone1988

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,469

سال 2005 عضو شدید؟
Creator فروم بازیسنتر فکر می کنم سال2006، 2007 عضو شد :D

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,437
نام
رضا چشمی
سال 2005 عضو شدید؟
Creator فروم بازیسنتر فکر می کنم سال2006، 2007 عضو شد :D
:D:D:D
قبلا اسم سایت bazidot بود که سال 84 اسمش عوض شد به بازیسنتر من تو بازی دات هم عضو بودم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر